Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 76 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 hodinou a 37 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 61. až 77. (celkem z 77)
  • Autor
    Příspěvky
  • #176425
    Fifi

      Petrs
      Tyhle tvoje mapovy rozptyly me bavi. Tak se v nedeli netesim. 🙂

      #176426
      Petrs01

        mapovy rozptyly

        co se ti nelíbí? To jsou pevně dané body. Mezi tím jistě taky někde budem, jenom prostě netuším kde. Grabštejn bych asi taky chtěla, tam jsme ještě nebyli… jinak já fakt nevím. Právě studujeme kde bychom tak mohli zítra spát…

        #176427
        Kimi

          Včera jsem přijela z retro rekreace (psala jsem vloni v září na Zvířetník). Při objednávání jsem kvůli Goliáškovi poprosila o pokoj v přízemí. Byl čtyřlůžkový, ale platí se jen obsazené lůžko, taky byl bez televize, to bylo docela fajn. Když jsem jezdívala se psem, nepřipadala jsem si tak sama jako teď, i když ráno mě vždycky přivítal zdejší psí pan domácí Ben. V sobotu jsem vyrazila na akci Cihelna, tak jako každý rok tisíce návštěvníků. Lístek jsem měla předplacený, takže frontě u vstupu jsem se vyhnula, ale stejně jsem kvůli vedru nevydržela celý program.😟 V neděli jsem se vypravila na Čertovku a v pondělí jsem jen tak courala po Králíkách se zastávkou na zmrzlinový pohár ve vyhlášené kavárně.🍨 V úterý jsem se pochlapila a vystoupala jsem poutní cestou ke klášteru na Horu Matky Boží. Všichni poutníci jdoucí za mnou mě předběhli, jedna skupinka mi nahoře vyjádřila uznání, že to stařenka zvládla. 😉Tak jsem se odvážila jít zpět cestou kolem Mariánského pramene – bylo to dál, ale horší cesta.🤭 Byla jsem na sebe pyšná, že jsem to zvládla, protože pořád v nohách pociťuji následky loňského úrazu. I kvůli Goliáškovu zdraví jsem toho moc nenatrénovala. Ve středu opět Králíky, návštěva Muzea celnictví. Ve čtvrtek zabalit a domů.

          #176430
          Thielli

            Kimi,

            šak dlouho už sama nebudeš. Dobře, že trénuješ, možná příští rok budeš na delších výletech ty maličké nožičky poponášet, tak ať jsi v kondici. 🙂
            Užívej si dál hezkou dovolenou, děkujeme za “pohlednici”

            #176432
            Milena z Prahy

              Petry,
              na láhev/plechovku v mrazáku mám vychytávku. Dávám si budík na mobilu, klidně jen na půl hodiny. Mockrát se mi to vyplatilo.

              #176433
              MirkaD

                tak jsem tu…
                po pondělním výletě byly pejsci unavení a já proto v úterý zvolila vycházku dědinou k rybníčku,tam sednout na lavku,protelefonovat kupu času s mou tzv. mamkou druhou,a pak zase dědinou dom…
                žádný cvičení,žádný hraní,nic-jenm na lavku-mega dlouho telefonovat a dom-psi byly sopokjení..
                pak jsem se pustila do mega velkýho úklidu po d oknem kde jsou andulky,prakticky už bydlí nad oknem na řžaluzce-takže oddělat všechny tvrdý papíry,oddělat malou klce,umýt,vyčistit,poumývat okno zevnitř,skřínku pod tv-kde chodí po tv a kadí..
                poumývat knihovničku u okna,kde je klec ta malá,vydrhnout parapet,vysát,vytřít,uklidit kuchyn,wc,koupelku..
                odpo chvíli ležing-denně na erase s máti,chvilku ze psama večer a volný 2 dny za mnou….
                ve středu ranní-naházet pečivo a napéct jsem zvládla s vyplazeným jazykem na vestě…
                pak kasa,vybalování a potom po půl druhé dom….
                Martin mě vzal autem,nakoupila jsem,šla jsem chvilku k Aničce do knihy.
                doma šok:-((((((((
                Žakynka už neníííííííí
                máti ju našla mrtvou,s tím,že se do ní pustil některý ze psů…:-((((
                vím,naše chyba….
                jenže,zaživýho boha,nemůžem dostat Sofi ze Žaky do klece…
                první dvojice chodila do klece,s tím,že Čiko jak byl třičtvrtě roku sám tak byl trošku ochočenej i…
                pořídily jsme mu Ajku,ta po roce umřela…
                tak Kukyho-tam se mi povedlo-úvozovky,že mě nepozorností ulítly-venku s klece-braly jsme je ven..
                ořvala jsem to a pořídily jsme Čipa s Andy-od Kolegyně s PENNY,před deseti lety….-první dvojice i ta Ajka byly hodní milí,lítaly s klece jen na ptčí strom a zpět,hrály si s hračkama,chodily do klece…
                Čip s Andy chodily po zemi,koupaly se v psích miskách a chodily všude možbě po nábytku a tak…
                po 5 letech umřela Čipečkovi sestřička Andy-byl z toho na prášky,hledal ji….
                plakal….
                tak se pořdila Niki,kterou po roce schlamstla Dafi když jí spadla do pelechu….
                tak se pořídila Lorinka,ta po roce ulítla máti….
                tak se do dveří daly provazy-jak jsou třeba v ptačí ZOO a tak,do dvou dveří,takže ptáčci nemají šanci uletět..
                pořídila se Žakynka..
                Čipeček mi v zimě po devíti letech-bylo mu 9 a něco-tak mi umřel v náruči stářím….
                měla jsm ho moc,moc,moc ráda,ořvala to,pohřbil se,a Žakynce se pořídila Sofinka…..-měsíc a půl to vypadalo,že si nezvyknou…
                Sofinka umístěna v té malé klcei-že ju napřed na sebe navyknu,ochočím*v kleci měla misku s pitím,s jídlem u toho okna-prorazila vršek od misky a po pár minutách lítala po místnosti…:-(
                do klece se jí nepodařilo dostat-klec holt blbý mmisky…..
                takže ta chodila jíst do velké klece k Žakynce,doted jí z venku,do klece nechodí,
                furt si hraje z hračkama,dělá obří díry do zdi u okna,chodí po tv,po obrázcích,rve ven hřebíky ze zdi,no je ADHD….
                v úterý při velkým úkli
                du jsem si říkala,že nám Sofi,dělá s baráku kůlnu,všude díry,bordel,že je to moc….
                no ve středu mrtvá Žaky…:-(((((((
                tak Martin je obratem pro misky a pro další andulku
                my s máti venku ti malou klce-utěsnit otvory na misky tvrdým papírem,zalepit,dovnitř větve místo bidýlek,misky s vodou zrním,napáječku,hračku a klásek,a doku nebude trochu ochočená nepude z klece…….
                tak si ji beru na terasu,k posteli,strkám jí prst do klece,mluvím na ni,….
                jmenuje se Poly,se Sofi se pusinkují,na mě už dělá sukýnky,tak ochočuju,mluvím…
                tak to by byla středa-večer cvičící vycházka se psy…

                #176434
                MirkaD

                  ve čvtrtek v práci ranní-pečivo a házení pečiva s brigádníkem-takže toho víc nachystat+mu říkat co a jak,ale lepší stokrát než to dělat celý sama….
                  pak 2 kasa,začínala mě kolem 9 bolet krční páteř,tak jsem si vzala prášek,a viděla mě jedna se zástupkyn…..
                  a asi to řekla vedoucí…
                  protože jsem si v dest šla spočítat kasu!!!-JÁ PO DESETI LETECH BEZ KASY!!!!
                  a šla jsem vybalovat….
                  jak řekla příjemná a milá chladařka-hahaha-ironie-šla jsem si odpočnout vybalování..
                  no vybalovala jsem drogerku-těžký věci.pak pečivo…
                  pak zase něco, a v jednu mě pustily dom-o půl hodiny dřív!!
                  tak jsem šla k Aničce do knihy,pokecaly jsme,kafe,vyzvedl mě Martin a jely jsme dom
                  andulky v pohodě,Polynka se šla ochočovat na terasu-ano PetroK-Polynce říkám POLÍNKO,TO JE NAŠE MALÝ POLÍNKO…:-D
                  večer jsem šla ze psama-a tvl nervák jak svina…!!!!!!!!!!!!!!!
                  vylezu se 3 psama na dlouhých vodítkách a tam za rohem směrem dolů od lípy paní s obřím bulteriérem na flexině-ten hrrr k nám,paní bydlí v zatáčce směr dědina,takže se budem potkávat:-(((
                  jako měla co dělat aby ho udržela..!!!!!tvl,nechcu ju potkat na náledí,nebo na úzké cestě směr lípa!!
                  já nemohla rychle stáhnou svou trojku k sobě-zasraný dlouhý vodítka a smeččka čoklů,Dafi štěkala já na nervy,tak jsem nervovala psy,Betty hluchá-na paráda,nějak jsem je dotáhla k sobě do sedu,zmydliula Dafinu at stichne a šly jsme kousek k lípě k trati na motorky,kde jsou stromy na plácku-chodíváme tam cvičit,nejkratší venčící trasa Martina k trati na motorky a zpět,
                  no tak házím kruh do vody,Žeryk nosí,uděláme nošení líčů,obíhání stromů,pár cviků z Betty a hop-kruh visí na větvi-větev je vysoko,Mirka je malá a nasraná,neschopná kruh sundat…-3 kruh,nejlepší hračka,velká,lehká,dá se s ní plavat,házet-že Miruško,dobře,házet,že i na strom se s tím dá tvl házet….,rychle schne..
                  no nic,du dom,nechám tam psy,zpět jde Dafi na krátkým tenkým cvičím vodítku já jdu s tenkým klackem na shození hračky…
                  a jede paní na vysokým hooodně vysokým koni,a má 2 psy na volno,velký psy…
                  s košama teda..
                  lezu do oranice,krotím blafající Dafču a vypadám jak kráva,co neumí vychovat malýho čokla jde na něj s proutkem….:-(((….
                  no paní měly psy špica vycvičený!!!!
                  dolezu ke stromům,2cm ni chybí tak skáču s klackem na místě,abych shodila kruh…
                  shodím, a jdu vyfluslá dom….
                  nesnáším psy,sebe…Martina,máti,všechny,mám super depku……..,chcu mít kone a super vycvičený velký psy,a jezdit xxx hodin denně po venku….
                  chci být tak zdravá,abych mohla aspon chodit xxx hodin po venku…
                  no nic…

                  je tu pátek…
                  ráno uklidím kuchyn,utřu prach,pokecám s andulkama a jdu ze psama-pár metrů od baráku a cvičit-taneční cviky na rehabku a házení smajlíka Dafi a krožku-ten jsem kutálela!!!Žerykovi,pak jdem dom-Dafi ščastná,miluje krátký cvičící vycházky,
                  já pocvičím doma na záda jedu do práce…
                  tam sui nma kase č.3-takže kasa,vybalování….
                  nejsu utahaná psychicky,ale fyzicky už jooo,
                  po půl šesté vypadnu s perwollem a protistresovým krémem na ruce:-D-natřu si ruce a mám po stresu:-Da celoroční peřinou…-2 tenká a tkustčí…
                  vypadnu na bus a dom
                  Martin má po vycházce se psama,já si vezmu Popllynku v kleci na terasu a ochočuju,
                  pak dojede David-švagr,já nakrmím zveř,dám si grilovanou zeleninu ,hermelín,a ka fe a urologický čaj a do noci kecáme…
                  a pak se jde dom a do vany,,,,

                  #176435
                  MirkaD

                    a dnes ráno?
                    brzo vstát,snídaně,umýt nádobí,jít ze psama na cvičící vycházku za zahradu,kde jsem jim zavařila mozek-chůzí u nohy otočkama u levé/pravé nohy,obcházení noh,u levé pravé nohy,střídání otoček a obíhaček….u levé,pravé nohy,pak s oběma dest mterů kroky,packy,poklony,panáčky,a pak zaoportovat,pohrát-ano kru kutálím…a jdom-já prohejbaný záda-tím jak dělám dest metrů kroky a střídám odměnovací a cvičící strany,tak si prohejbu bedrku,+packy,prohehbu nohy,packy dávají na nohy,,,
                    dojdu dom,učešu je,a jedu BEZ PSŮ-*-tam kam jedu mají svý psy:-)
                    naši by se tam ptletli a nebyl by na ně čas
                    a jedu si plnit sen…..

                    #176436
                    MirkaD

                      Kimi-pěkná dovča,si šikovná s chůzí
                      su zvědavá,jak si budeš rozumět s Betty tvou a za jak douho si u tebe zvykne….

                      Zlatko,dobře,že už je doma muž,a kotě v kotci taky pobavilo,asiu máte nevezpečné kotě,že????

                      Čajíku-tak nevím,jestli mám grstulovat k houme ofissu????

                      #176437
                      MirkaD

                        tak 15letá Kamej v Koryčanech-uzdění,sedlání,čištění-45 minut jízda,krok,vysedávání,klus-a fakt se mi věnovaly bylo to boží……:-D

                        • Odpověď byla upravena před 7 hodinami a 58 minutami uživatelem MirkaD.
                        • Odpověď byla upravena před 7 hodinami a 58 minutami uživatelem MirkaD.
                        Attachments:
                        #176445
                        Zlata

                          Mirko
                          Super koňská projižďka.
                          Ptáčka je mi líto,nic neuděláš.

                          #176449
                          Fifi

                            Mirko,
                            andulky je mi lito, holt stane se.
                            Ovsem velegratuluju ke splnenymu snu, to musela byt parada! 🙂 Pockej, jak te zitra bude bolet clovek z nezvykly aktivity. Drzim palce, at si konouchy uzijes takhle opakovane! 🙂

                            #176450
                            Maya

                              Tady to jede koukam
                              Mirce to slusi s konikovou
                              Budes chodit pravidelne?
                              To je mi lito andulky, ale tak dobry ze jste nasli hned nahradu
                              Asteris
                              To jsou zlodeji teda, snad to z nich vymamis

                              #176451
                              Maya

                                Ja vcera po praci az do noci uklizela obleceni zpatky do skrini, spoustu jsem toho vyhodila, tak dneska jsem odvezla 3 pytle do kontejneru na charitu a taky konecne poslala ty baliky

                                #176452
                                Maya

                                  A nasla jsem svoji starou ctecku a dokonce i nabijecku, jsem ji nsbila a furt funguje i knizky v ni porad jsou, zazrak 😀

                                  #176453
                                  Maya

                                    Jo a vcera jsem po mesich dohrala hru na aliku Grow, nevim jestli to nekdo hrajete, po dohrani si muzete vybrat cenu a dostanete to za 0,10 dolaru teda cca za 2 kc, jsou tam docela dobry veci, vybrala jsem si bezdratovy sluchatka k telefonu, tak jsem zvedava, jestli to za ty dve kacky prijde a bude to funkcni 😀

                                    #176454
                                    cernej caj

                                      MirkaD
                                      ty ses s tim konem fakt samej usmev a uplne si rozkvetla! to je super 🙂

                                      kdo mi da vycuc? tohle nedam od stredy 😀

                                    Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 61. až 77. (celkem z 77)
                                    • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.