Smečka 4+1+1+1

Tady bych vám ráda představila naši virtuální čtyřčlennou ohaří smečku. Proč virtuální? Protože ač již někteří  s námi bohužel nejsou, tak jednak, jako by pořád byli (vždyť to všichni známe),  a pak – každý z nich nechal tak silný otisk v našich životech a v životech svých parťáků, že se prolínají i do životů těch, s kterými se neměli možnost potkat.

Prvním ohařiskem v našem životě byl Ash. Nádherný pes s nádhernou duší a velká osobnost. Myslím, že to byl pes, který zanechal nesmazatelnou stopu v každém, kdo měl možnost ho poznat.  Víc o něm a o jeho životě najdete na záložce s jeho jménem, ale protože u nás se nikdy nikomu neříká jménem, které dostal, nehledejte záložku Ash, ale Ešus. Proč Ešus? To a mnohem, mnohem víc  se dozvíte právě tam.

Další kdo přišel do naší domácnosti byla neskutečně úžasná psí víla Bubinka.  Źádná fena už se jí myslím nikdy nevyrovná. Ač nám bylo vyměřeno hodně málo času, byl to, čas tak naplněný , že jsem si to ani neuměla představit. Jak k nám přišla a kdy, to je zase na záložce s jménem Bubi.  A pochopitelně – jak jinak, Bubi se taky původně nejmenovala Bubi.

Třetí do mariáše? To je Rumíček. O vižlách se říká, že to je člověk v psím kožíšku. No a Rumíček náš malý hošíček, to je takové věčné psí dítě. Něžná, veselá duše, která miluje celý svět a nejradši by ho celý volíbala. Důvěrně se mu říká Brežněve /to byl taky hroznej líbač – pro ty kdo tu dobu nezažili- byl to sovětský prezident, jehož vášní bylo vocicmávat přilétnuvší delegace/. Kde hledat jeho příběhy? No zcela nelogicky pod záložkou….. Štajn.  Proč? No to tam najdete taky.

Čtvrtým členem ohařího spolku je …. členka. Stejně jako ostatní, je i ona výjimečná. Už jen tím, že to není vížla. Ale ona se vymyká všemu a nejvíc ze všeho kontrole. Není to pes, je to uragán, který příroda zapomněla vybavit brzdným systémem a mozkovými závity. Jak to pak vypadá v reálném životě najdete pod záložkou Talířová. Kterak k tomuto jménu ta flekatice přišla se pochopitelně dozvíte tam.

Hádáte a bádáte kdo je ta plus jednička?? Tak to byl……… Murphy. Zatím jediný neohař v naší smečce. Můj první, můj skutečně první pes.

Asi si málokdo všiml, že přibyla ještě jedna jednička. Neb život se vyvíjí. Ta tedy patří Mousesovi. Ten už má taky svou záložku a svoje články.

Komu je ještě dodatečně dlužím je Kosťa- náš anduláček – s ním teď do názvu  přibyla ještě jedna jednička, vbrzku mu udělám taky jeho vlastní záložku a přibude tam pár článků, které jsem sepisovala v době, kdy s námi žil. Byl to taková osobnost, že přehlédnout by se rozhodně neměl.

A to asi prozatím bude na nějakou dobu všechno. Pokud se tedy nenaplní dřív než očekávám můj plán do budoucna.  Co to je? To si nechám pro sebe, prozatím. Než přibude další jednička.