Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec

  • Toto téma obsahuje celkem 494 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 495)
  • Autor
    Příspěvky
  • #165609
    PetraK

      A já se těšim, až to uvidí Fifina. tu to porazí! 😀

      #165611
      Petrs01

        tu to porazí!

        Pokud ji už neporazil její andílek Pepíček 😀

        #165613
        PetraK

          Petrs01
          tak vona je celkem vodolná.
          Zatim.

          #165614
          Thielli

            minikomix tam dát taky

            No jasně!
            A myslím, že ti ještě nějaké kousky přihraju. Až stáhnu ty staré fotky. Některé si o bubliny vysloveně říkají.

            #165615
            Thielli

              Fifi

              Fifi – mám tě ráda a vážím si tě a opravdu velmi nerada bych na tebe křičela… ale KDE JE TO VLÁKNO S PEPINEM A RŮŽOU?!

              • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Thielli.
              #165617
              PetraK

                Thielli
                a opravdu velmi nerada bych na tebe křičela…
                😀 děkuji, já taky na ni nechci právě křičet, říkám si, už ji asi Pepin sežral, tak nechť odpočívá v pokoji. nebo v ložnici, to je jedno asi 😀 Ale vono je taky možný, že jak ji brká na nerf, tak už ho pak nechce vidět fšade, že jo 😀

                No jasně!
                dík. Je to totiž dokonalý. Já nevím, zda to někdy spatří světlo světa, zatím jsem opravdu byla oslovena, že nápad nějaký, nevím nic víc, třeba na to nikdy nedojde, ale kdyby jo…………tak tohle by byla škoda, aby neviděl národ veškerej. Já miluju, když se to takhle sejde 😀

                #165628
                Thielli

                  To je pořád hnědá sem, hnědá tam… a že já od loňska dřu na přijímací řízení do baletní školy, to se tu nepíše 😳

                  Attachments:
                  #165630
                  Denny

                    Thielli to už je ale vyšší level, parkurový koník 🙂

                    #165631
                    PetraK

                      Thielli

                      edit – ty jo vona má ten sosák v tomhle záběru zespod – hooodně dlouhej jako.

                      • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
                      Attachments:
                      #165633
                      Denny

                        Thielli
                        Denny – mně taky ne!
                        fakt a jak si k nim přišla?

                        #165635
                        Thielli

                          Denny – co nemáme v hlavičce, to máme ve stehýnkách. 🙄

                          Přišla jsem k pudlům vylučovací metodou. Velký nelínající pes pro začátečníka do města a na chatu. Varování před péčí o srst jsem podcenila. A viděla fotky, kde velcí pudlové vypadali jako psi a ne jako pohár se šlehačkou. Nevěřila bys, kolik lidí se (díky střihovým stereotypům) ptá, co jsou za plemeno. 😊
                          Teď jsou teda zarostlé na pudla, ale brzo je zase oholím na ovce.

                          • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Thielli.
                          #165636
                          PetraK

                            Dennyky
                            fakt a jak si k nim přišla?

                            voni si jí adoptovaly, víš? Bylo jim jí líto, tak si ji vzaly domů. Holky jedny pudlí, hodný.

                            #165638
                            PetraK

                              Thielli
                              co nemáme v hlavičce, to máme ve stehýnkách.
                              já myslím, že ji min. trošánek křivdíš. Je to snaživá pani.

                              #165651
                              Thielli

                                Je to snaživá pani.

                                OK. Nechám jí změnit občanku. Místo Eliette bude Hujelitête.

                                legenda:
                                (tête = francouzsky hlava)
                                (Hujer = česky Hujer)

                                #165652
                                PetraK

                                  Thielli
                                  Po tý předchozí fotce,kde střihá to pade to vidím spíš na
                                  Hullerine
                                  😀

                                  #165658
                                  cernej caj

                                    To je teda sama noha sama noha:D super fotka:D

                                    #165661
                                    MirkaD

                                      pudlí kotec je fajn….smála bych se,ale bud usnu,nebo omdlím…nevím co bude dřív…
                                      už at je 8 večer…..

                                      #165674
                                      Fifi

                                        Thielli
                                        😀 😀 to je proste nedostizny duo, jen houst!

                                        ale KDE JE TO VLÁKNO S PEPINEM A RŮŽOU?!
                                        Zatim nikde, prdon. Musim na to dostat naladu, ted jsem prubezne zpruzela kvuli svym zadum, Pepinovo (ne)chovani, mrazu, otepleni, snehu, bahnu… (dopln si dalsi) 🙂 Ani vlastne moc nefotim, vim, chyba. O to radeji si zabehnu sem do vaseho kotecku a pokocham se.

                                        #165698
                                        MirkaD

                                          Thielli-krásná baletka!!!

                                          #165790
                                          Asteris

                                            Tedy Thielli, jak se Ti povede taková úžasná fotka? Já mám Emču vždycky rozmazanou. A většinou, než vytáhnu foťák či mobil, tak je po akci, nestíhám. A pudlové se mi líbí, tedy ti s normálním sestřihem. Jednou jsme se nachomýtli u klubové pudlí výstavy – to bylo! Byla venku, na Konopišti, ale kromě těch načesaných tam byli i ti sportovní. To jsme ještě měli kříženku Astu a ta se jednomu černému krasavci moc líbila, my jsme jí nechtěli pustit, že přece před výstavou, ale paní majitelka to neřešila, že to neva, že je to teď nevím jestli pracovní či sportovní linie, tak se pěkně pohonili, pováleli, poslintali…pěkné to bylo. Ale někteří tam měli přímo kaděřnické salóny. Bylo to zajímavé.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 495)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.