Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,001. až 1,020. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161968
    Maya

      a nasla jsem inzerat na kozu zdarma kdyby nekdo chtel 😀

      #161969
      PetraK

        Fifi
        no já právě vycházela z toho, žes předtím psala, že půjdeš do PP, tak jsem nevědíla. Nevím, kdys koukala na pesweb, dneska ráno v trambaji tam bylo bambilijoun špenátek, . Tams nevybrala?

        Mě dostal Souky 😀

        #161970
        Maya

          poulicni smeska zdarma, fenka narozena v rijnu
          melo by se to otevrit vsem
          https://www.facebook.com/photo/?fbid=10231150297485913&set=gm.2613002842180734&idorvanity=483190045162035

          #161979
          efe

            Maya:
            v penzijounu mám tyhle Sortery, jsou bezva, dají se skládat na sebe a do těch velkých se toho vejde fakt hodně. A cena taky good.

            https://www.ikea.com/cz/cs/p/sortera-odpadkovy-kos-s-vikem-bila-70255899/

            #161980
            cernej caj

              MirkaD
              To sis uzila a parafne to oslavila a dneska vse nej darku od certa! 🙂

              #161981
              Fifi

                Esusova
                Koukala jsem na nej. Neni ten DP Tuláček Denisa visktera? Na jejich FB se nedostanu, nemaj ho verejnej.
                DNeska na peswebu pribyly pruhaty mimina, ale twe to je az v Hodonine. To nedam, takovou dalku silenou.

                #161982
                Zlata

                  Fifi
                  Třeba by ti s přiblížením z útulku pomohli .

                  #161983
                  MirkaD

                    Čajíku-dárek od čerta zlobí a fluše léky,ale nefluše je hned,ale až za chvílu….se z ní picnu….potvora šedá chlupatá…..,
                    Fifi držím palce zhledáním novýho přírustku,já sice su na facebooku,ale su analfabet na hledání čehokoliv…
                    a at se ti spraví brzičko hrbeček!
                    já musím cvičit na zápěstí….zlobí a zlobí….

                    #161984
                    Fifi

                      Neco se pece, drzte palce. 🙂

                      #161985
                      kachna

                        Neco se pece, drzte palce.

                        vší silou

                        #161986
                        PetraK

                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                          Gůtn tág majne líbe Kindr.

                          Tak dělám, jak mi Fifi nařídila:

                          Attachments:
                          #161988
                          PetraK

                            A než budu držet pořádně, tak ešče stihnu popřát dodatečně Mirce ŠÉCKO NEJ!! Dárek už jsi dostala před časem a není internetovej, tak ještě kytičku a Tvoje oblíbený kafíčko

                            a jdu držet palce, hubu, krok.

                            #161989
                            MirkaD

                              Peti-děkuju-Emík se mnou spává v posteli ještě s Ijáčkem,a přáníčko mám nalepený na knihovně na očích hezky:-)
                              du ven,sněží,snaf nezapadnem,kurna jsem chtěla jít do lesa tak zas nic asi….

                              Fifíííííííí-držím,držím,držíme!!!

                              #161997
                              Maya

                                Fifi
                                drziiim palce
                                efe
                                to vypada dobre, ale ja bohuzel nemam nikde ikeu v dosahu a prej v eshopu se plati nejaky sileny castky za dopravu, ale nevim, budu muset ty jejich stranky vic prozkoumat

                                #162007
                                Maya

                                  Fifi
                                  kdyby to nevyslo, tak treba tady to jsou asi omylem namnozeni voriskove
                                  https://www.chovzvirat.cz/inzerat/194826-prodam-stenata/

                                  #162008
                                  cernej caj

                                    Fifi
                                    Drzim palce at to klapne, a v tkmhle pocasi nechces jezdit ani hodinu daleko natoz do hodonina…

                                    #162009
                                    Petrs01

                                      kdyby to nevyslo

                                      a hned pod tím mi vyskočil úplně nejlepší inzerát – to musíte všichni mít!
                                      Prodám jedinečná, originální a nádherné štěňata. Světová novinka. Nový model BULL PEJ!!! Střední velikosti. Nyní Vánoční cena.

                                      #162010
                                      Maya

                                        Petrs01
                                        jo, to uz se probira na chovzvirat
                                        holt inspirace Amerikou 😀

                                        #162011
                                        Maya

                                          treba se nekomu bude hodit tip, muze to byt zajimava knizka
                                          https://ucebnice.fraus.cz/catalog/cs/p100803.html

                                          #162012
                                          MirkaD

                                            tak včera měla Dafi narozky-tak ráno vycházka kousek k lípě a zpt a cvičení před bránou na cestě,odpo i s Betty kousek k lípě a zpět,po cestě přivolní,házení hračky,pak jsem dala na zahradu Betty a šly jsme ase kousek k lípě a zpět-a hraní s hračkou s plyšáčkem,a večer za svitu mobilu na konec zahrady a zpět cvičení a aportíkování ve vjezdu-pár minutek,a dom,žádný česání!!!!!!!!,tím bych jí nemohla zkazit narozky….
                                            no dnes už nebyly narozjy,že…takže větší vycházka v připadlým a furt padajícím sněhu-ke křížku,kde ještě byl sníh nafoujaný-oba byly teple oblíklý-Dafi svetr+bundu,Žeryk bundu s kožíškem,ke křížku,kde naproti němu je schovaný krmelec,tak směr dolů do dědiny dvě vyjetý koleje od traktorumtak v tom jsme šli dolů,at mají delší vycházku a dědinou dom,v dědině to teda bylo o hubu,po straně slnice,a ted kdyby to nějakýmu autu poodjelo…,no ale došli jsme,mezi polama bílá tma a neviditelno,jakože fakt bílá tma a nad náma tak moc moc blízko hučelo letadlo,že jsem měla strach,že na nás spadne-beze srandy,to jsem za svůj život fakt nezažila,aby to letadlo hučelo tak blízko….asi prd vudělo…i Žeryk se otáčel narch co se děje….
                                            doma odkuličkovat kartáčem,pročesat zkrátit srst na tlapkách polštářcích,Dafině vystříhat srst v uších pořádně ju vyčesat trimovacíma hráběma,pak zachumlat do dek,a šly dělat hajííí
                                            a já aspon vyzkoušela tu novou mikinu-když je na turistiku a volný čas:-D,zametla jsem,vytřela jsem,venku trochu odhrábla sníh,pak jsem si ho hromadu donesla dom,zametla ho na koberci-něco jak se dřív koberce čistily ve sněhu,ale obrácenej postup,šup ze sněhem na koberec,dala jsem vařit špagety k Rjské,pak jsem si taky lehla-a zavolala švagrovámže se jejímu uži neozvala máti,co otec,tak jsme to hodinu rozebíraly,no nejen to,obě to bohužel nevidíme moc optimisticky,na rozdíl,odmáti a Martina,ti jsou v pohodě,že se zatím!!nic neví…no uvidíme….
                                            odpo si k nám dom došla Bettynka-nějak jí docvaklo,že když není doma otec,nebudou vycházky…tak jsme šli kousíček k lípě a dom,doma odstranit kuličky,dát svetřík-kvůli vyholenýmu krku,a už to bucá,já pověsím prádlo a čeká mě od zítra mazec….

                                            su zvědavá na Fifi!!!!

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,001. až 1,020. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.