Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 981. až 1,000. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161902
    cernej caj

      Fifi
      To znamena stene rtw s papirama do 3 mesicu?

      Nebo co znamena “neco nerozbitnyho” kdyz to nema byt bezpapirak?
      Nebo tob3 jde jen o to “bez pp po parirovych rodicich” ?

      #161907
      PetraK

        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

        Gůtn tág majne líbe Kindr.

        To byl fčéra krásnej den Albertí. vyšli jsme si fšicí ! I Bubišková chtěla jít a cupitaláá . Jen jsme to pak spolu v půlce otočily zpátky, protože už mi přišlo, že je toho naní dost.
        Mám větve, brtnik mi koupil krásný větve, tak budu dneska zdobit. zdobila bych bývala byla už včera, ale …leč ….a protože………nemožu najít nůžky na střihání větví. Ještě v neděli jsem je měla v ruce a …….prostě nejsou 😮

        Zlatka
        puboš podle mě nepůjde, kvůli Růženě

        černej čaj
        nerozbitný -aby to nebyl malej (čibaba )nebo křehkej pejsek (vipet), ale něco festovního, co odolá při hrátkách pomatený Růžici.

        Fifi – zavolám Ti -našla jsem možnáz Kladna štěňata RTW s papírama, říká Ti něco jméno Magda Frühaufova? edit -aha inzerát je na bazoši, tak tos asi viděla.

        • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
        #161909
        PetraK

          Fifi
          na annonci jsem našla tenhle inzerát

          https://www.annonce.cz/inzerat/stenatka-rtw-s-pp-71157919-wyehdc.html

          myslím, že dle textu to asi bude stejné? Tam je lokalita kladno, Ruda je spíš ale Rakovník? Telefon u obou začíná 602

          #161912
          cernej caj

            Ja fifi na fcb nasla toto ale n3cim, zda to neni na bazosi a uz to fifi davno nezavrhla a taky neni do 3mesicu

            Attachments:
            #161918
            Maya
              #161919
              Maya

                Fifi
                jo ta stenata výše
                narozena 15.11.23, odber od 7.1.24
                Selly Terezsky dvur x Jorik vom Weiltal

                #161920
                PetraK

                  Mám tu možná dva dobré odkazy? Karpály a osteoporéza hodím to nejdřív sem a zároveň posléze i do Odkazů, protože se to může někomu hodit – hlavně ty karpály u tý osteo jsou tam dole zmiňované bylinky, tak se to taky může hodit:

                  Příznaky syndromu karpálního tunelu mají své přemožitele. K úlevě pomůže teplo i cvičení

                  Osteoporóza: Řídnutí kostí může zastavit určitá životospráva

                  #161928
                  Maya

                    PetraK
                    to se muze nekdy hodit
                    ja se divim ze vzhledem k celozivotni praci na pc s karpalama jsem zatim nic nemela
                    a tuk tuk tuk, timto to neprivolavam 😀

                    #161929
                    Maya

                      mate nekdo tip na domaci prakticky kos na trideny odpad?
                      co tak koukam nektery se mi zdaji do ne uzivatelsky privetive

                      #161931
                      PetraK

                        Maya
                        uk, timto to neprivolavam

                        jistěže ne, páč budeš cvičit 😀

                        my máme takovou tu soustavu košů z Ikei – do šuplíku, jak si to seskládáš jak potřebuješ. ale je to pro nás malý, třídíme hodně a poctivě.

                        #161937
                        Zlata

                          Maya
                          My máme na třídený odpad tohle, předtím jsem měla takový skládací stojany na pytle z Lidlu.Tohle máme za dveřmi do sklepa .Je to po ruce.
                          PetraK
                          Já vím, že ten Emša je starsí než chce Fifi,ale třeba sem někdo koukne.

                          Attachments:
                          #161948
                          cernej caj

                            My tridime papir do papirove tasky z rohlika a plast do lepenkove krabice:D

                            #161951
                            Maya

                              ja potrebuju vylozene kos, idealne zavreny, budu to mit doma nejak viditelne, zadnej suplik nebo skrinku na to nemam a sklem, kam bych schovala ty pytle, taky nemam
                              videla jsem u znamy takovy ve skrince v kuchini kam se dvirka otviraly jen stouchnutim kolem, jako super, ale na to taky nemam prostor

                              #161961
                              Zlata

                                Maya
                                Tak koukni na TEMU,tam je spousta věcí.

                                #161962
                                MirkaD

                                  tak včera ráno vycházka ze 4 psama kus k lípě a dolů-bylo přenádherně-modrá obloha,třpytivý sníh…ale fotky nejsou,nelajzla jsem si sama focení-s hluchoněm Betty je to složitý….ale škoda no…,
                                  doma jsem Bettynu s Maxem pořádně vyčesala a ostříhala jim srst mezi polštářkama tlapek a na nožkách,Bettyně ještě nna stehnech,pak jsem jí prostříhala/ostříhala splstnatělý u stehen….
                                  no pak ždibec domácnost,v poledne vyhodit ven všechny 4+kočku,pak je narvat zase dom a výýýjimečně busem do práce,
                                  tam za mnou Martin dotáhl chlebíčky,tak si každej vzal,+něco zůstalo na ranní
                                  od kolegyně co mě dává vždy hooodně dárků jsem dostala pidi dřevěný ozdobičky na stromek-to je dobrý,dřevěný používám,peněženku na drobný na zip-taky špica,tak se hodí do psí bundy,protože do té co jsem si koupila na drobný,tak do té dávám mobil-má obdélníkovej tvar,takže to se šiklo,pidi betlémeček skleněný,tenký korálkový náramek,andílka a normální dámskou peněženku…..no moc toho zas nooooo,stačily by 2 věci z toho….
                                  od další kolegyně jsem dostala velkou vánoční dekoraci-hvězdu-tak tu mám na okně a svíčku,no,a od kolegy 2 sušenky arašídový-takový podlouhlý krabičky,čokoláda,arašídy…
                                  do sedmi jsem lítala kasa,vybalování,pak úklid,
                                  Martin přijel v 9 a tak tak jsme dojely dom-nafoukanej vítr na silnici z pole u vodárky-je tam pole,silnice,pole-a když fučí tak se tam jet nedá,…
                                  psy jsem pustila jen na dvůr a před vrata,Martin s něma odpo byl,
                                  od Martina jsem kromě těch riflí za 200z PEPCA,a té kapuce,co jsem tam dělala podruhé z teh zezadu,takže už nepadá přes voči a je božíííí-zakrytej krk-je to kapuce ze stojáčkem,tím jak má 2 vrstvy tak je teplá,přitom není obtažená jak čepice,a tím,že není tuhá-šustáková…tak se v ní dobře otáčí hlava…já furt monituruju na vycházkách auta a psi-furt se otáčím vlevo,vpravo a dozadu
                                  no a podkolenky-tak kromě těchto praktickejch levnejch dárů jsem dostala knížku o Lucii Bílé-Pošli to dál,a mikinu fukční rychleschnoucí tyrkysovou na turistiku,volný čas,s kapucí,přes hlavu,měla by být lehlá-no tak ta levná ne byla…:-()altrisport-SWE/ALW02S05-BLK/TY,ALLS2302065-černotyrkysová-je taková hladká…asi nebude moc hřát?
                                  od máti jsem v neděli dostala sůl do koupele,adventní kalendář byliných čajů,se jmenovkama+z druhé strany postavičky na betlém,mýdlo,šálu…
                                  Martinova otce včera odvezli do Brna na žluták,krmí ho sondou přes nos,dnes mu budou děůat odběr toho útvaru,krve mu vychází dobrý,ale nejí a zežloutl,takže ho musí zbavit žlounutí,poslat na histologii ten útvar,to budou výsledky tak za 2?týdny…podepisoval souhlas s chemoterapiem,ale ještě se neví,jestli je to zhoubný nebo ne…
                                  no máti si myslí,že tam bude nejmín do Vánoc,já si radši nemyslím nic…..:-(((
                                  dnes ráno jsem šla s mou dvojkou kousek k lípě,a pak cvičení před bránou na cestě-chůze u nohy-levé-pravé-otočky,couvání a přivolávání,
                                  pak jsem volala do práce,jestli tam nemám peněženku-jo byla v kanclu,tak do práce pro peněženku,tam jsem byla sama v čekárně,taknež mě vzali,tak jsem tam cvičila na záda….,
                                  kontrola dobrý,doporučil mě přírodní preparát na ty návaly,šla jsem chvilku k Aničce a dom
                                  děkuju vám za přáníčka,potěšily!!!
                                  kytka v květináču boží,a knírač s růží taky!

                                  #161963
                                  Fifi

                                    Jen prolitavam, blbe jsem se vyjadrila. Nehledam rtw, ty mam zmapovany dokonale a nic soucasnyho ze stenat nechci. Hledam nakyho mixa, znate to. Klidny, stredni velikosti, vyrovnany v povaze…

                                    #161964
                                    Maya

                                      Fifi
                                      ja myslela, ze jsi psala stene a to se zas blbe odhaduje povaha
                                      takze muze byt i starsi?

                                      #161965
                                      Petrs01

                                        Klidny, stredni velikosti, vyrovnany v povaze…

                                        levný zdravý voříšek? 😀 😀 😀

                                        #161966
                                        Maya

                                          Fifi
                                          zkus treba Slovaky z FB, tihle vozi na hranice a maji celkem dobre jmeno na FB
                                          https://www.malafarma.sk/adopcia/

                                          #161967
                                          Maya

                                            treba Zanker vypada, ze by mohl byt vetsi, ale tezko se to odhaduje z fotky

                                            ŽANKER

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 981. až 1,000. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.