Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161846
    MirkaD

      Petrs01-děkuji!

      #161847
      cernej caj

        Drobatko primrzlo, mam radsi jeste podvlikacky pod letnima platakama:D

        #161875
        PetraK

          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          RRRÁÁÁ
          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

          Gůtn tág majne líbe Kindr

          Ano, drobátko přimrzlo, u nás -9 , ohaři stepujou za brankou, že už chcou domů a dost boĺo venčenia 😀 😀
          Fčéra jsme měli krásnou náfštěvičku, přijela Koněf a vzala s sebou Dennyky a Romana. Moc prima to bylo.
          sem se těšila, jak si pak vyzdobím Domeček. Tak leda prt, ve sklepě mi to chytlo plíseň 🙁 a šécky moje ručně vyráběný věnce jsou fučk. Můj velkej šiškovej se sněhovejma koulema, můj velkej šálovej, můj věnec na dveře……. a další věci. nemám nic. Enem tady todle

          tak jsem aspoň sáhla do gauče a hodila na stůl lněnej – nevyžehlenej ubrus po starý paní. Tak aspoň třeba má radost, že se to nevyhodilo.

          • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.
          #161881
          cernej caj

            Petrak
            Na pristi roky vyrobis novy, neokoukany:)

            Ale chapu ze to dost zamrzi, ale ve sklepe bohuzel se to dozt da cekat:(

            Attachments:
            #161883
            PetraK

              cernej caj

              Na pristi roky vyrobis novy, neokoukany:)

              no to možná jo, aůe to je mi teď prt platný,

              #161884
              Maya

                PetraK
                Tak jedine koupit
                A kdyz to das na pudu, sezerou to to mysi 😀

                #161885
                Maya

                  U nas po osmy kdy jsem sla na bus bylo -14, ale zadnyvitr, slunicko a azuro, proste nadhera
                  Jela jsem k zubakovi, pred tim pul hodiny cas, tak ze koupim konecne nejaky darky a co myslite? V pulce mesta planovana odstavka elektriny, takze vsude zavreno
                  Me s tema darkama proste letos neni souzeno

                  • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Maya.
                  #161887
                  PetraK

                    Maya
                    no jo, musím koupit, ale prostě……….. víš co, třeba ten velikej na stůl, bylo to hodně práce, jeden žalud vedle druhýho nalepit, nazdobit, mám ho hrozně moc ráda, nebo ten s šiškama, na zeď, ten je opravdu obří, taky jsem si s tím hrozně vyhrála, bylo to originál, mnou vyrobený. Jako já vím, že je to prt problém, jen to malý dítě ve mě, co se těšilo, no.
                    S dárkama teda blbý, blbý, blbý. 🙁 A nebudeš mít nějaký volno?
                    Je mi tu hroznákosa.

                    #161888
                    Maya

                      PetraK
                      Vilno do vanoc uz nemam
                      Nepomohlo by treba na ty vence pustit tu chytrou houbu na plisen?
                      Ja to jako chapu, ze vlastnorucne vyrobene veci si clovek ceni
                      Ale tak si rikej jakej zas budes mit relax az si budes vyrabet novy

                      #161889
                      Zlata

                        Někde mi vylezlo,že Mirka má narozeniny.
                        Přeju tudíž všécko krásný, nejkrásnější, úplně suprový!!!🍹🌻🍀🌹🦋🍰♥️
                        A jednu zvláštní kytku v květináči 😁

                        Attachments:
                        #161891
                        PetraK

                          sem se byla školit

                          Maya
                          já mám s tou plísní velkej problém, to musí jít prostě z domu, jedině mě ještě napadlo pocákat to fungisprejem. ale nevím, no, prostě to domů moc nechci, dala jsem to na mráz, že jako třeba to tu plíseň zabije, ale moc to prostě pak domů nechci už.

                          #161892
                          Milena z Prahy

                            Petro,
                            v tom fungispreji jsou nějaký hnusy, který se ti budou vypařovat v kuchyni 🙁. Holt bych to brala tak, že věnce jsou teď jenom venkovní, na vrátka 😎.

                            #161893
                            Maya

                              PetraK
                              se nedivim, ja taky cokoliv s plisni vyhazuju
                              ale dobrej napad ma Milena, postrikat to necim a povesit venku na plot, to by slo, alespon to budou moct obdivovat i kolemjdouci
                              Zlata
                              kytka se tvari nejak nasrane
                              MirkaD
                              taky vsechno nejlepsi k narozeninam
                              null

                              #161894
                              Maya

                                blbne nam nejak bud tepelko nebo cidlo a v noci to ukazuje nebo topi nebo nevim denni teplotu
                                me fakt svihne, to je furt neco

                                #161895
                                Zlata

                                  Maya
                                  Kytka prováděl očistu po žrádle.Fakt už neví kam vlézt.
                                  Ježíš můžeš aspoň použít kamna?

                                  #161896
                                  Maya

                                    Zlata
                                    ocista v kvetinaci 😀
                                    ono to topi, akorat v noci by to melo topit min, ale topi to furt stejne
                                    jsem volala technikovi a prej kdyz to topi furt stejne, prozere to min proudu, protoze to nemusi rano dohrivat, no nevim
                                    loni to fungovalo v pohode a letos uz problem, fakt zlatej kotel, kde se nema co podelat

                                    #161897
                                    cernej caj

                                      Petrak
                                      Ja vim, ze te to mrzi ale uplne chapu, ze plisen doma nechces.

                                      Zlata
                                      Po certech originalni kvetina:D

                                      Maya
                                      Lity lity s darkama ze to tak blbe vyslo… a domluvit si nadpracovani a treba volny pulden?

                                      #161898
                                      PetraK

                                        černej čaj
                                        Ja vim, ze te to mrzi ale uplne chapu, ze plisen doma nechces.

                                        no přesně. Ale tak jak psala Míla, v noci jsem jeden dala na branku a tím pořešila výrobu věnce na branku. A jeden zkusíme podlepit, aby mohl jít na venkovní dveře zvenku.

                                        #161900
                                        Fifi

                                          Mirko,
                                          VSE NEJ k narozkam! 🙂

                                          Holky, ja jsem v prcicich. Jednak se mi chroustlo zado, hrb, ve stredu se tesim na reha konecne. Druhak uz par dni hledam Ruzici partaka/partacku. A nic nenachazim, blba zimni doba. Na rtw linii rok cekat nejde, bo kvetinka moje uvada. Sice je happy se mnou, ale je po tejdnu videt, ze ji psi spolecnost hrozne chybi. Vsak vyrostla ve smecce, u me taky smecku mela, ted je najednou v 6 letech sama doma. 🙁
                                          Jestli muzu poprosit, pesweb mam projetej (krizence a vse prichazejici v uvahu), bazos taky, ale nejsem na FB. Jestli byste nasly neco nerozbitnyho, vek do tri mesicu, pes ci cuba, je to jedno, zadny bez PP po cistokrevnych rodicich na vydelek… Dik.

                                          #161901
                                          Zlata

                                            Fifi
                                            V Táboře je Emša,je to teda už puberťák.Možná by to za kouknutí stálo.
                                            V dlouhodobé péči v Písku nedávno nabízeli štěnda.

                                            • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Zlata.
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 961. až 980. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.