Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161779
    cernej caj

      Efe
      Ale to je nadhera! Kolik to tak vezme casu jeden?

      #161780
      efe

        Právěže strašně málo. Koupim dřevěné víko na háčkovaný košík s vánočním motivem a jeho obháčkování zabere tak hoďku. Pak už jen tavkou nalepit ozdůbky atd.

        #161781
        efe

          Vloni jsem vyráběla věnečky obháčkováním polystyrenových korpusů. To bylo taky rychlý.

          Attachments:
          #161784
          PetraK

            Efe! Žjofka užofka, šikovná děfčica, to je krásný, jdu se zahrabat 🙂 .

            #161785
            PetraK

              efe
              Vloni jsem vyráběla věnečky obháčkováním polystyrenových korpusů. To bylo taky rychlý.

              jéé, ten je krásnej! Moc a moc teda.

              #161786
              Kimi

                chumelí se chumelí, vločka míjí vločku, za komínem na střeše přefik kocour kočku -prohlásil před víc jak 30 lety můj tehdy šestiletý synovec, když jsme v davu opouštěli dětský karneval.😸 tatínkové se chechtali, maminky se chytaly za hlavu. vždycky si na to vzpomenu, když hustě sněží jako právě dnes tady🌨❄. chůze v tom taky prý není nic moc, říkala dnešní venčitelka goliáška. goli prý velmi pospíchal vyrobit bobek, aby se mohl otočit domů.💩🐾 v takové chvíli se docela smiřuju s tím, že nemůžu ven.🙄😏😔
                jinak tady – krásné věnce. já se asi letos budu muset vánoční výzdoby vzdát

                #161787
                PetraK

                  Kimi
                  chumelí se chumelí, vločka míjí vločku, za komínem na střeše přefik kocour kočku -prohlásil před víc jak 30 lety můj tehdy šestiletý synovec, když jsme v davu opouštěli dětský karneval

                  😀 😀 😀 synovec je vyloženě kousek! 😀

                  tak synátor by mohl přivézt nějaký věnec na stůl třebas. Jak je, jak se to vyvíjí?

                  #161788
                  Kimi

                    petrak – což o to, ve skříni mám výzdoby habakůk – folie do oken, jesličky, figurky, svícny, spíš by jako vadila ta práce s tím. stromeček mám už pár let malý umělý, ten možná nainstaluju. on by mi asi s výzdobou někdo pomohl, ale už takhle rodinu a kamarádky dost otravuju. ruka pořád bolí. když sedím a kost je svisle, tak to jde, ale když ležím, nejlépe na pravém boku, tak to bolí víc. předpokládaných 6 týdnů ortézy bude do 15.prosince. 11. mám jet na kontrolu, tak nevím, jestli to vůbec půjde, nyní většina ambulancí v ústecké nemocnici stávkuje nebo má omezený provoz.

                    #161789
                    Maya

                      efe
                      no teda to je krasny, to by me ani vubec nenapadlo hackovat adventni vence
                      Kimi
                      tak jsi objednana, to te urcite vezmou
                      ono to bude asi na dyl, tady loni kdyz si znamej zlomil zebro, tak s tim docela mel problemy asi 3 mesice, doktori taky nic, prej se setrete

                      #161790
                      cernej caj

                        Efe
                        Nadherny! Odle me to obhackovat musi trvat nekolik hodin, sou paradni

                        Kimi
                        Hehe:D

                        #161800
                        MirkaD

                          ta včera ráno ve vichrumkose ze psama bleskurychle ke křížku a zpět,be cvičení,obíhaček,prostě kosa jak svina tak úprk ,pak rychle vyprat,zamést,vytřít,pověsit prádlo,umýt si palicu,půlhodky telefonovat s tetou,upéct stehna,uvařit rýžu,nachystat sváču,vykopnout psy čurat,a pádit pěšky s kolegyní do práce,v práci kasa,úklid,ruka mi málem upadla a po deváté pro mě přikel Martim
                          ten byl chudák do půl 6 v práci,ze psama šel obejít náměstíčko,do psů,že tam vlítl jakejsi vořech,tak ho odkopl,Dafina,že se chtěla rvát,já včer ještě ze psama před barák
                          dala jsem si 2 vajíčka natvedo a čokoládku a kafe,u PC jsem hodku kartáčovala Žeryka tím malým kulatým kartáčem,a o půlnoci jsem šla spát-andulky svině jedny rozmazlený nasraný jak svina-že nemají klásky!!!!:-D
                          tak furt lítaly a řvaly….
                          dnes ráno mezisměna,ze psama kousek k lípě a zpět,a pak jsem s každým na tares cvičila-sedni/lehni,obraty na místě,couvání,packy,štěkej,a pořád dokola,hlavně víc s Dafinou,protože mě dnes zase štěkala po paní-ráno mezi polama a už mě s tím holka fakt dost sere!!!!
                          takže cvičení na střídačku na terase,a furt dokola a opakování obatů,chůze,couvání,poloh…no bylo vidět,že byla ráda,když jsem vypadla do práce….
                          asi mají ted fakt málo pohybu-že má furt roupy,ráno už jsem ji zkorigovala fyzicky,
                          v práci lidí jak nasraných,nevím,kde furt berou prachy….
                          jedn chtěl po mě at mu vrátím tisícovku,druhej chtěl vrátit 500-pak se omluvily,no nedivím se,že jsem v neděli přišl o peníze při těch fofrech,a tím jak lidi dokážou člověka zblbnout,a ještě když mě bylo blbě….:-(
                          dnes teda mega vyřízená-ruce,ramena,bedrka….
                          jsem vzala 2 hotovky,koule ptáčkům venku,2 veky a před půl sedmou jsem dojela…
                          venku furt sněží…to nevím,jak dáme tu veterinu zítra…:-/
                          no a další týden nemůžu.on ji chtěl vidět začátkem prosince…
                          no snad to půjde…
                          jak jsem dojela tak jsem je šla vyvenčit,dostaly granule,a já mám v sobě kafe a čokoládu,
                          ptáci už mají klásky-andulky naše-tak jsou spokojený
                          já peru,mám hlad,ale nemám sílu si to ani ohřát…
                          to musím dát Dafině léky
                          se picnu,už at su ve vaně..
                          Martin-včera přijel o půl 6-že průser v práci,
                          hladnej,bylo mu blbě z hladu,ve středu taky hladnej,nestíhá jíst,což na tu jeho nemoc není dobrý…
                          smlouvu bude mít od ledna další majitelka s ním počítá-hip hip hip hip hurááááááááá!!!!!!!!!!!
                          a práce ho tam baví,je to bízko,jen ranní….
                          ted tady chrápe,musím ho vzbudit at se nají aspon….
                          strašně se bojí, co se v pondělí dozvíme s otcem….:-(((

                          Mayo*s tebou je prdel :-D,prý,co se mi líbí za ozdoby,to mám pověšený celorčně bez ohledu na svátky 😀 :-D-prostě boží hláška!
                          já dám zítra na dveře rolničku

                          Efe,PetraK-věnce krásný!! uvidím,jestli se dostanu do lesa pro nějaký větve….
                          jo Žeryk a Maxík mají dnes 12 let…..a Gero je 8 let andílek…
                          Dafulka,má narozky v úterý,jestli ju nedonesl čert tak už nikdy:-D, a začíná mi kvést Vánoční kaktus-heč!
                          a v práci dnes napoleonský voják-zítra bude zase rekonstrukce bitvy u Slavkova…

                          #161801
                          MirkaD

                            Kimi-broučku jeden malej nebohej churavej….přeji ti at už je to lepší!!!

                            #161802
                            kachna

                              chumelí se chumelí, vločka míjí vločku, za komínem na střeše přefik kocour kočku –

                              U nás a Netopejrů jede: Jičín, Jičín, tak si vytři, a to už cca 27 let, kdy jsme s kamarádem nastoupili jednu z těch cest, které jsou jak z Havlových her. Přišli jsme na autobusové nádraží na Palmovce a čekali na bus do Krtkonoš. Po hodině a půl zpoždění přijel naprosto vymrzlý autobus, nevím, kde byli oba s řidičem vyhrabáni. Autobus se hrozně mlžil a namrzal, a to včetně čelního skla, protože mu nefungovalo topení. I to čelní sklo se rozmrazilo až někde kolem Mladé Boleslavi.
                              Všichni v autobuse mlčeli, děti tam asi nebyly, nebo umrzly už někde na nájezdu na dálnici. Všichni se snažili mlčet a akumulovat si sobecky teplo. Stejně tak náš kamarád, který usnul ještě v Praze. Probudil se až u cedule Jičín, zamžoural na ceduli, pronesl tu památnou větu a spal až do Jilemnice.
                              Pevně doufám, že mě nikdy nezastaví zvídavý reportér nebo skaut s dotazem: “co se vám vybaví, když se řekne Jičín”

                              #161803
                              Zlata

                                Tak jsme trochu zasypaný.

                                Attachments:
                                #161807
                                EvaC

                                  Petrs01
                                  Pixlík je velká fešanda 🥰. A šikovně jste obě dvě 👍. Jak tancuje těma pacičkama 🤣🤣.Ano,taky musíme cvičit ovladatelnost u žrádýlka s plným pupkem..

                                  #161808
                                  EvaC

                                    PetraK, efe
                                    Krásný věnce máte, holky… Háčkování – super nápad , zase něco jineho a vypadá to krásně👏

                                    #161809
                                    EvaC

                                      Zlata
                                      No tak to jste trochu VÍC zasypaný 🙈🙈 ❄️

                                      #161810
                                      EvaC

                                        My jenom takhle zatím..

                                        Attachments:
                                        #161812
                                        Milena z Prahy

                                          A my tak (fotka z noci):

                                          Attachments:
                                          #161814
                                          Milena z Prahy

                                            Jestlipak dorazil Černej čaj k vetovi 😒?

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 921. až 940. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.