Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161304
    Petrs01

      mažu kde co, stavbou opotřbovaný, či zhuntovaný

      Nebylo by u vás rozumný postavit eště jednu vanu a rovnou ji tím naplnit? Vždycky večer sprcha a pak regenerační alpokoupel 😀

      #161305
      Odetta

        Fifi
        Držím moc palce, ať to současné lepší období vydrží co nejdéle, často na vás myslím. ❤️
        Haha, stěhovačkou ses skoro trefila, i když úplně jinak, než si myslíš – PetraK možná pochopila z mailu, ale sem to psát (zatím?) nechci. Domeček je zatím neobyvatelný, ještě není ani stavební povolení. Hrozně se to vleče.
        Oo, drbačky závidím a guláš taky, ale hlavně se opatruj a nebourej kolenem.

        Cernej caj
        A jak je Ferinka vůbec na tom?
        Máš tu krajinku parádní, zírám na to množství sněhu.

        PetraK
        Bubince posíláme blemcoš, ať je brzy zase v komfortu. Věřím, že to nebude nic vážného, a že bude brzy vymýšlet skopičiny. Jak vůbec řešíte při tom chození oknem psy?

        Kimi
        Líty, líty, snad Ti s tím kolenem v pondělí něco poradí. Se zlomeným ramenem Tě obzvlášť lituju, stalo se to (dvakrát) mojí babičce, brala jsem si na ni tehdy i ošetřovačku, aby měla komplet servis, takže moc dobře vím, jaká je to hrůza. Přeju dobré srůstání a nech si pak napsat rehabilitace, ať Ti to “nezatuhne”.

        MirkaD
        30k za diagnostiku? Vždyť tolik nestojí ani CT…

        Petrs01
        Pixís je super! A má teda kondičku, když hned dostala takovou nálož. Mám radost, že ji máš, že jste se našly.

        #161306
        Petrs01

          má teda kondičku

          Beru si ji do práce, takže potřebuju hodného psa. Nejlepší návod na hodného psa je utahat. Takže:
          – přivezena v pondělí večer
          – úterý 5km, práce, 5km (a 3 hodiny sama)
          – středa 4+6
          – čtvrtek 4+6 (a 2 hodiny sama na bazéně)
          – pátek 15 “po Praze” – Drahaňským k Vltavě a přes Troju pěšky domů – kdykoliv by byl problém, dá se za chvíli dojít na mhd.
          – sobota – moc toho nenachodila, zato zážitky budou – zimní plavání, spousta lidí a vjemů, hodinu zavřená v autě (oblečená). Spinká celkem ochotně i bez nálože kilometrů 😉 … když teda páník zrovna nestojí v kuchyni – a to teď večeřela!

          #161307
          cernej caj

            Petrak
            To zni bombasticky!

            Odetta
            Porad stejne, dokonce vet i doporucila ockovat trojkombinaci, coz ma za sebou z minuleho pondeli a dobry. Takze tezko rict, nezvetsuje se nic zatim a ujde 2km prdelka moje jak nic. Za 2 dny ma rovnych 14.

            Tak a skrabe me v krku a hlenim:( uvidim co zitra, neschopenka ve zkusebce je rvni rrida na vyhazov…

            #161308
            Odetta

              Petrs01
              Jojo, já to chválím! Je super, že zvládá i tu samotu. S jídlem klasika bígl. 😅 A zdravotně dobrý? Měla jsem pocit, že tehdy psali, že potřebovala nějakou péči…

              Cernej caj
              No tak to se drží statečně, holčička milovaná. S Charliekem jim to klape?

              Vylež se, snad to rozeženeš. Kdyby sis dělala zázvorový čaj, tak jsem nedávno četla, že má zázvor projít varem.
              A myslím, že jestli mají rozum, tak Tě kvůli nemoci fakt nevyhodí.

              • Odpověď byla upravena před 9 měsíci a 1 týdnem uživatelem Odetta.
              • Odpověď byla upravena před 9 měsíci a 1 týdnem uživatelem Odetta.
              #161311
              Petrs01

                zvládá i tu samotu

                No nic moc, proto nechávám takhle po “chvilkách”. Nechci aby s tím tady (nebo kdekoliv) vůbec začala.
                Je to strašná koza – už dvakrát čučela z fr. okna dolů na ulici a štěkala, to jednak znamená že ji nesmím nechávat v obýváku, když je tu sama a hlavně že tohle budem muset podchytit a stopnout.
                Jinak zdravotně – mléčné lišty, nějaké bouličky a jednou jim nějak zkolabovala, vlastně se neví proč. ASI nějaká střevní kolika nebo tak něco, ale vypadalo to hodně zle. Tak doufám, že už má vybráno.

                #161312
                Petrs01

                  Mirko, k mejlu:
                  aniž by nebyl nepříčetnej,v amoku a nechtěl pokousat….
                  Nebude vono tohle ten důvod, proč se tě vet snaží od čehokoliv odradit? Nebyl by jedinej vet, kterej se psů bojí. Měla jsem v Praze dost problém najít Vaškovi slušnou veterinu, bo se ho prostě báli. Vždycky měl náhubek a vždycky jsme se nějak domluvili, ale… prostě se báli. A co hůř, nepřiznali to. Radši vymýšleli proč todle nejde a todle ještě vydrží a není to potřeba řešit…

                  #161313
                  cernej caj

                    Odetta
                    To je fajn tip s tim zazvorem, dekuju!

                    Jo, charlie jak nejsu doma pry cekal u dveri nez prijdu aby moh do postele tak to by se ancekal kdyz nejsu doma ale k muzi nechce, tam chodi jen kdyz tam nikdo neni na kradacku ponozek:D

                    Petrs01
                    A budes nechavat jesye nejaky vysetreni delat? Mlecny listu ji brali nebo to ams nechat dwlat ty?

                    Celou noc horecka, navic uz 3h zase cekam, nez vdtanou, dohoda ze jedeme v 9 snad bude dodrzena… ale chteji na 3h po plzni trajdat, takze v brne tak v 17 nebo v 18h, doma tak ve 20.00 nejdriv… takze do lekarny az v brne, kdyz budu cekat na autobus

                    Attachments:
                    #161315
                    Petrs01

                      3h po plzni trajdat

                      tam taky lékárnu najdeš!

                      Mléčné lišty právě nechali vzít oni. Zatím nevidím důvod cokoliv dál zkoumat. Doufám, že se nic nevyskytne – devítiletý bígl není žádná stařenka, mohla by tu ještě dlouho zlobit… teda ééé, zdobit jsem samozřejmě chtěla říct!

                      #161316
                      cernej caj

                        V kazdym.pripade se s horeckou necitim na 3hodinovy chozeni po meste takze lekarnu asi hledat neplanuju

                        Jojo, to je mladice v rozpuku akze bude urcite ldouhondelat radost:)

                        #161317
                        Asteris

                          Sláva, svět je zase normální – Petrs má psa, tedy fenu v nejlepších letech, však jsem si v duchu říkala, jak dlouho vydrží být bezpsí.
                          Kimi moc na Tebe myslím a držím palce ať je brzy líp.
                          Petru a Brtníka obdivuju, vy jste nezmaři, alespoň trochu vaší energie a elánu bych potřebovala.
                          Zprávu o knížce jsem samozřejmě hned zaregistrovala a objednám. Vzpomněla jsem, jak v dávných dobách, když jsi psala do Zvířetníku o Ešusovi a pod. jak jsme Tě poňoukali, abys to vydala knižně. No vida a už je to tady, moc mě potěšilo, že tam jsou i ty tvé kresbičky, ty mě moc baví. Ovšem škoda, že tam není i Talinka
                          Všem přeju lidem i psům hodně zdraví, taky se momentálně potýkám s nějakou virozou, ktrá mě nechce opustit. V pátek jsem vyrazila i s ní na strakatou vycházku z Rokycan do Holoubkova v naději, že třeba zůstane někde v Brdech, ale ne, drží se mě pořád. Nicméně vycházka byla bezva, počasí přálo a v lesích i na kopcích bylo nádherně, účast byla komorní, ale i tak se psiska vyřádila až až. Moc fotit jsem nějak nestíhala…

                          Attachments:
                          #161321
                          Petrs01

                            Škoda že jste nešli o den později – my včera v Holoubkově plavali, tak by bylo zpestření na obou stranách 😀

                            #161322
                            cernej caj

                              Petrs01
                              Asteris
                              Priste musite koordinovat:D

                              Asteris
                              To je skoda, ze moribundus se te nepustil, tak snad uz bude lip jestli i trochu odpocivas

                              #161323
                              Asteris

                                Petrs, ano, to je škoda, to by se nám líbilo. A psům taky.
                                Jinak moribundus je vytrvalý a přítulný, ale ne pomalu se to lepší

                                #161324
                                Petrs01

                                  moribundus je vytrvalý a přítulný

                                  zkus ho utopit 😉

                                  #161325
                                  cernej caj

                                    Tak lekarna kolem ktere jdme sli byla zavrena ale cerna vez otevrena na vyhlidku. Doma po cca 10h od vyjeti, jet vlakem, su doma tak o hodinu driv 😀 yo bylo nejunavnejsi

                                    Ps: odetta – co znamena ten smejici se smajlik krerymu tece pot po cele? Sem se na to zapomela zeprat:D

                                    #161326
                                    Kimi

                                      tak jsem začala třetí týden s ortézou, další příšerná noc za mnou, původně jsem si myslela, že to bude v posteli pohodlnější, ale nakonec není, je to au, au, protože trup má prostor.😟 dospávám pak přes den polosedě na gauči, záda napevno, tak dumám, jestli dnes na tom gauči nezůstanu. taky jsem plánovala obcházet byt, abych se trochu hýbala, ale bolavé koleno do toho hodilo vidle, několikrát denně chladím, ale lepší to není. dnes tu zas byla paní z charity, osprchovat, zvládly jsme i umýt hlavu. jsou to úžasné ženy, všechny, co tu byly mají můj obdiv. zítra jedu na tu kontrolu, tak už mám napsaný lístek, abych nezapomněla koupit ten kostivalový gel. 🤦‍♀️

                                      #161327
                                      kachna

                                        V pátek jsem vyrazila i s ní na strakatou vycházku

                                        Jééé, to je hezký.

                                        zkus ho utopit

                                        to zkoušíme my, zjistili jsme, že nám propadají permanentky do bazénu, tak ploveme, ploveme, ploveme.

                                        #161328
                                        Petrs01

                                          permanentky do bazénu

                                          jen plavte, ale moribundus se v teplé neutopí 😉

                                          #161329
                                          Asteris

                                            No já se obávám, že ve studený bych se utopila spíš já 🙂
                                            Kimi doufám, že Ti v pondělí nějak pomůžou, už Tě to trápí moc dlouho

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 641. až 660. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.