Pokud mohu posoudit, je to černoch ze všech stran. Podobně, i když víc došediva, vypadá jejich zimní srst. Tomuhle ovšem někdo ukradnul i puntíky, které jsou u těch běžných vidět i v tom zimním zbarvení. Má i tmavší lopaty, což je krásně vidět na té poslední fotce. Navíc tohle bylo opravdu foceno v červenci.
Tyhle černé verze se občas vyskytují… a to je asi tak všechno co jsem k tomu vypátrala.
Narazila jsem ovšem na zajímavé fotky daňka napůl přesrstěného – kdyby ho neměl vyfoceného z více úhlů, neuvěřila bych, že to není fotomontáž. Přední půlka zvířete tmavě šedivá, zadní půlka normální hnědá flekatá.