Řešení pátečních hádanek

Fóra Ostatní Řešení pátečních hádanek

  • Toto téma obsahuje celkem 101 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 102)
  • Autor
    Příspěvky
  • #180813
    Fifi

      Aby paní domácí neviděla předem řešení, aby se autor hádanky mohl rozhodnout, kdy vyřešení dá, aby šlo přidat fotos, dovoluji si založit nové vlákno. 🙂

      #180814
      Fifi

        Takze zde foto nejen zadku, dil 186. Baseta jste uhodly.

        Attachments:
        #180820
        Petrs01

          tvl tak huskyho bych fakt netipla. Můžeš sem napsat i názvy plemen?

          #180821
          Fifi

            Muzu. 🙂 Kdo chce hadat nejen zadky, ale i cely psiska, tak:

            Shi-tzu, sibirsky husky, italsky chrtik, anglicky buldok a sarplaninec. 🙂

            #181027
            PetraK

              ty jo, tak haskoun by mě fakt nenapadl. Stejně jako ta šicka, takhle, když to člověk vidí, je to jiný, než když vidí jen kousek. Hehehe bernadetýn vs. haskoun! To je trefa zcela mimo terč 😀 😀 . A ten buldog to mě taky nenapadlo – neznám vlastně žíhanou variantu, jen flekouny. Díky moc za supr hádání a doufám, že další zase bude někdy???

              #181457
              Petrs01

                Tady máte ptícu v celé kráse

                Attachments:
                #183419
                Petrs01

                  Tak já jsem sice vyluštění poslala paní šéfové do mejlíka, ale…
                  Tady ho máte, i s kamarádama.

                  Attachments:
                  #183423
                  Thielli

                    To je ale čunče, takhle se zamazat ?

                    #183426
                    Zlata

                      Je z jedný strany připálenej??

                      #183427
                      Petrs01

                        Pokud mohu posoudit, je to černoch ze všech stran. Podobně, i když víc došediva, vypadá jejich zimní srst. Tomuhle ovšem někdo ukradnul i puntíky, které jsou u těch běžných vidět i v tom zimním zbarvení. Má i tmavší lopaty, což je krásně vidět na té poslední fotce. Navíc tohle bylo opravdu foceno v červenci.
                        Tyhle černé verze se občas vyskytují… a to je asi tak všechno co jsem k tomu vypátrala.
                        Narazila jsem ovšem na zajímavé fotky daňka napůl přesrstěného – kdyby ho neměl vyfoceného z více úhlů, neuvěřila bych, že to není fotomontáž. Přední půlka zvířete tmavě šedivá, zadní půlka normální hnědá flekatá.

                        #183429
                        PetraK

                          Ty vado! No jo, však jsi o něm jednou psala v diskuzi! Sem zapomněla a vůbec mě to nenapadlo! Velká zvláštnost. Stejně jako ta bílá srna v podstatě. Jde o melanismus?

                          #184241
                          Thielli

                            Tak tady je vyluštění ocásku.

                            Attachments:
                            #187665
                            Thielli

                              Řešení hádanky č. 203

                              Attachments:
                              #187667
                              Petrs01

                                Vim furt akorát to, že je to nějaká pipina. ?

                                #187668
                                Thielli

                                  Je to páv. ?

                                  #187734
                                  Raven

                                    Jj, psala jsem, že mi tohle stvoření chodilo po zahradě.

                                    Attachments:
                                    #187740
                                    Thielli

                                      Raven

                                      tušila jsem, že jsi uhádla. ? Gratuluji a posílám medaili ?
                                      Jinak ten ze zahrady je tedy nádherný. 🙂

                                      #187744
                                      PetraK

                                        Tyyy vadoo? Raven, ty si měla doma taklenc krásnou slepicu? 😮

                                        #187745
                                        Petrs01

                                          krásnou slepicu?

                                          no mně teda úplně stačí pod oknem kos. Každé ráno ve čtyři mi stačí úplně nejvíc. Aneb jak psal P.: „Sháním mu k narozeninám kočku. HLADOVOU“.
                                          Mít pod oknem tuhle hlasitou nádheru, skončí do týdne na pekáči.

                                          #187747
                                          Raven

                                            Hošíček u nás žil tři roky. Přišel kdo ví odkud jako paví dorostenec.
                                            https://www.rajce.idnes.cz/raven60/album/pav
                                            https://www.rajce.idnes.cz/raven60/album/pav-podruhe
                                            https://www.rajce.idnes.cz/raven60/album/hosicek-uz-dospel
                                            Dokud se držel na zahradě nebyl problém. Nocoval na vysokém dubu poblíž. Jenže pak dospěl a začal hledat pávičku. Začal courat po okolí a bohužel i po silnici. Nakonec dostal ultimátum. Musí se odstěhovat nebo ho zastřelí. Sehnali jsme mu azyl v jednom areálu s rybníkem, kde už chovali další pávy. Dočkal se své pávičky.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 102)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.