Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,731 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,701. až 1,720. (celkem z 1,732)
  • Autor
    Příspěvky
  • #168157
    Fifi

      Zdravicko vespolek,
      Cajiku, jejdamane, to mas slusnou polizanici. Des, jedno blby slapnuti… Takze klidovej rezim? Do dovoleny se das urcite do poradku.

      Zlatko
      Mate el. havarku nebo naka udrzba nekde, ze to bude dva dny vypnuty?

      Thielli
      Peknej batuzek. Puller tasis, predpokladam, rychlosti blesku. 🙂

      #168159
      cernej caj

        Thielli
        Peknej batuzek! 🙂

        Fifi
        jak rikas, do dovolene bych to mela mit ok, nastesti to mam “malo”

        #168160
        Milena z Prahy

          Černej čaj
          Panejo 😕! A to sis uhnala při prostý chůzi na autobus?

          #168161
          Zlata

            Fifi
            Asi údržba,bylo to nahlásený už před měsícem, ještě 14.3.
            Tak já koukám na telku až tak ve 4,ale muž přes den kouká.
            No mám batoh knížek,tak budu holt číst chvíli přes den.

            #168162
            Zlata

              Černej čaj
              Co vyvádíš simtě 🤔🙄🫣🌞

              #168163
              cernej caj

                Milena
                on to spis byl velice rychly sprint po vyskoceni rano ze zmrzle saliny kde sem 30 minut bez hnuti sedela… a jen sem vyskocila ven, presla pres silnic a hned sem se rozbehla… proste to nebyl idealni napad, no 😀

                Zlatka
                jeste, ze uz je tolik svetla, co 😀

                #168164
                MirkaD

                  tak su tu po 4 dnech…
                  v pondělí ráno strašná vycházková nechut-takhle na vycházku se mi chtělo,
                  alééé,šekalo mě vaření,cesta pěšky do práce,dpo….
                  prostě jsem neměla chut ani čas jít ze 4 psama…
                  konec konců v neděli měly 2 vycházky-jedna z nich ten výletíček…
                  no nic,vylezu zahradou ze všema 4,ujdu kousek,trochu vyvenčím a dám psy rodičů dom,s tím,že s nimi máti za 2 hodky půjde ven,ani nechtěla,abych je brala ven,ale nedokážu Bettyně nic odepřít:-)
                  šla jsem kousek s mýma 2 -směr u křížku posekanej strom,takže hoodně pařezů,tak Dafi radost:-),pak pocvičit u brány přivolání,aportky a psy rodičů čekaly u brány tak s něma taky trošku,
                  pak dát péct králičí stehna,brambory uvařit,vyprat…
                  pěšky do práce-v půlce cesty mě vzala kolegyně,takže ušetřený čas+nohy,odpolední-zase nás bylo málo…
                  no přežily jsme,celkem to šlo…

                  v úterý ráno ze psama mýma kousek k lípě,obíhačky stromů a trošku házení hraček a dom
                  králík ze včera jen brambory vyrobit,cvičit,
                  a jí do práce a ted-pozor-pozor-pozor!!!!!!
                  A ZNOVU 3 KRÁT POZOR!!!
                  párkrát tady kdysi zazněla věta,jestli si uvědomujem,když nás nic!!!NEBOLÍ!!!
                  NO-MĚ BOLÍ KAŽDOU CHVÍLI NĚCO-ZÁDA,RUKA,NOHY,NEBO VŠECHNO…
                  A V ÚTERÝ JSEM ŠLA DO PRÁCE
                  A UVĚDOMILA JSEM SI,ŽE PO RANNÍ VYCHÁZCE+DOMÁCNOST+CVIČENÍ NA ZÁDA-MĚ!!NIC NEBOLÍ!!!
                  BOŽÍ POCIT,TO SE MI FAKT STÁVÁ MÁKOLKDY!!!!!!

                  no,další odpo a mnou,v práci 2 neschopenky….ale do devíti jsme byly doma….
                  ve středu den volna-únava,zima,záda….chjo…..
                  ráno jsem dala ze psama delší vycházku*k lípě,kousek do lesa,a zpět dolů a k lavičce k našemu plácku na obíhání stromů,kdy mě rozesmála Dafuška-seděla na lavičce-a za ní kousek vedle sebe leží 2 pneumatiky,já za ně dala 2 hračky a zavolala jsem můžeš-a oba vyběhly pro hračku a smrem ke mě
                  a Dafi-skok z lavičky,k pneumatice,přeskočit ji,k hračce úprk a přinést!
                  smála jsem se+jsem ji moc moc pohcválila!
                  tohle jsem udělala 2 krát+oběhnout stromy a dom
                  doma učesat Žeryka furminátorem,
                  a jít lžet,
                  Martin vařil krůtí guláš tak nemusím vařit…,odpo s Martinem jedu do knihovny a koupit pohledy,doma oběd,zase ležing
                  pak jdu ze psama k rybníčku a zpět,dáme 2 krát obíhačku s Dafi,hození hračky Žerykovi a jdem dom
                  doma trochu cvičím a pak si dáme pohádky,
                  spát jdu v deset
                  dnes-ranní,takže vstát ve 4,vyvenčit psy
                  a hurá na ráno
                  pečivo+pečení,nějak jsem to stihla,pak hl.kasa-hooodně lidí,ke konci složitý storno….kolegové celkem v pohodě…
                  snažím se zvýšit rychlost,řeším to furt na kase ze zástupkyní co je moc milá a hodná,takže zkouším vše co se má-dělám mezisoučty,kdykoliv někdo si lidi schovávají nákup,hledají kartu,peníze….
                  markuji oběma rukama,nemluvím se zákazníky…
                  dělám vše jak se má…a rychlost nižší než jindy…:-(
                  zase po nás začínají šlapat kvůl rychlostem,bude se to psát na nástěnku-nejlepší/nejrychlejší a tak..:-(
                  tohle fakt nenávidííííímmmmm:-(((
                  ve středu jsem z toho měla depku…
                  at se snažím jak chci rychlejš mě to nejde a nejde a nejde….
                  ve 2 jsem skončila…
                  koupila jsem nějaký kytky umělý na hřbitov-máme pěkný a levný,levnější než v květinářství…
                  počkala až si nakoupí Martin s máti a jely jsme dom,teda já šla mezitím do KIKU,pro misky a tak…
                  doma po obědě jsem zalehla a 2 krát po sobě poslouchala koncert Petra A hany Ulrychových-naprostá krása!!!fakt boží to měly!!!!krása,krása krás!
                  pak jsem šla ze psama ke křžku a dom
                  a pustila se do trimování Dafi…
                  už to na ní strašně trčelo,měla to jak dikobraz,od podzimu zarostlá,
                  stejně se furt oblíkala,
                  a před rokem jsem ju upravovala taky začátkem března,aspon,když se doma přestane topit tak je trochu zarostlá,a jinak,když bude zima tak klasika,bunda,svetr…
                  takže jsem otrimovala krk,záda,boky,
                  pořádně vyčesala trimovacíma hrabičkama,furminátorem,kartáčema a hřebínkem,
                  na hřbetě a bocích to docela pustilo dost…
                  jinak na plecích má jemnou srst,jak ju tam víceméně stříhám,,stehna zůstaly,a kousek za ocáskem,takže zadeček,stehna v teple,zkrácený boky,
                  ještě jsem ji vzala strojkem s nástavcem,at je zhruba stejně nakrátko,časem zkusí, teošku stehýnka,tak za týden…
                  ale upravená víceméně je celá-ostříhaná hlavička,náprsenka nakrátko,ocásek ošmikanej,srst na nohách zkrácená…
                  takže první úprava jarní je za mnou juchůůůůůůů,juchůůůůů,juchůůůůůůů!!!
                  Dafi skoro hotová zabralo to 2 a půl hodky,upadne mě rameno,,,
                  zítra ranní…..,
                  jinak Dafi je veselá,akční,srandovní,krade a hraje si s Žerykem,háže držku na schodečkách,je zbrklon:-D

                  horší je to s rodičem-ten už vlastně nic nejí jen nutridrinky 2 denně…:-(

                  #168165
                  MirkaD

                    Čjíku,seš chudáky s nožkou,v práci máme ten přehoz

                    #168166
                    Kimi

                      Máme novoročně pěkně nakecáno, nestálo by zato nastolit kecací předjaří?😉
                      Čajíku, smůla teda, doufám, že se budeš dobře hojit. Já už mám ruku skoro dobrou, to skoro zůstane, lepší už to asi nebude, ale každý den cvičím podle pokynů fyzioterapeutky.🤸‍♀️🙂

                      #168167
                      Zlata

                        Mirko
                        To je hrozný s tatínkem.Já teda byla v jiný situaci, kromě těch nutridrinků mi hadičkou občas dali čistej vývar co mi přivezli.Třeba by mu to chutnalo jestli může polykat.
                        Mirko na rychlost kašli.Když ti pak bude chybět žádná rychlost ti nepomůže.

                        Černej čaj
                        Jj,světlo už je dřív a dýl.Lituju všechny,co na konci března budou muset zase vstávat o hodinu dřív.

                        • Odpověď byla upravena před 4 měsíci a 3 týdny uživatelem Zlata.
                        #168169
                        Maya

                          cernejcaj
                          no teda jen z popobehnuti toto?
                          preju brzke uzdraveni
                          takze asi jak se psem, klidovy rezim?

                          #168170
                          cernej caj

                            Maya
                            Presne tak, klidovej rezim

                            Zlata
                            Me naopak letni cas vyhovuje a lituju se kdyz musim vstavat v zime pozdej:D

                            MirkaD
                            To je super, ze ste meli samy mnamky k jidlu to bych si dala a zw te nic nebolelo:)

                            Muz me veze do brna, jede dnes do prahy a u kampusu nabira borca, tak me usetril cestu na autobus:D tak se zkusime po penny podivat, at to nemusis kupovat a schovavat zas mesic, nez se uvidime… aby ti to nepridelalo starosti akorat

                            #168171
                            cernej caj

                              Kimi
                              To je super, ze uz je ruka zahojena ackoli teda s tim omezenim nesikovny, ale asi je to jeste dobrej vysledek, tak snad zasny urazy uz 🙂

                              #168172
                              Maya
                                #168173
                                Maya

                                  Tak mame asi prisel zasilkovnou podvodnej balicek, nastesti jen za petikilo, jak porad neco objednava, tak nema prehled a zaplatila to, jsou v tom maly leginy, jako nejsou uplne blby, ale urcite nic takoveho neobjednavala, alespon se dusuje, ono by u nas ani nikomu nebyly. Co jsem slysela, tak nekomu i dorazi prazdnej balicek, tak mame alespon neco. 😀 At budu mit cestu, hodim je do kontejneru na obleceni.

                                  #168174
                                  Thielli

                                    Ahoj vám všem,
                                    vidím, že vedle se vesele hádá, zatím nikdo netrefil 🙂

                                    Přeji čajíkovi, ať sval zase pěkně sroste, Maya, ať mamince zavede notýsek, kde si bude psát, co objednala a škrtat, co přišlo a já jdu dělat Zlatku, jen ne se psy v posteli, u nás pudlové do postele nesmí.
                                    Před hodinou mi vypáčili, vysekali, nevim co ještě… osmičku. Pan doktor je skvělý, recenze má také výborné, ale nebylo to nic platné, moje osmička nehodlala po dobrém opustit kost, musel jí domlouvat všemi možnými nástroji asi půl hodiny. A celou dobu tak jemně hovořil… “ten se tam drží ten zoubek, ten vás má rád, nechce se mu od vás…”
                                    Co nevidět přestane účinkovat umrtvení a to bych mohla být nepříjemná, tak končím zatím, dokud jsem děsně příjemná. Všem přeji klidný víkend, co nejméně bolestí a co nejvíce radosti nebo alespoň klidu.

                                    #168175
                                    Petrs01

                                      Thielli, pokud tam z ní nic nenechal, tak se to brzy zahojí. Mě když kdysi museli osmičku rozřezat, tak tam z ní zapomněli 3 malé kousky. To bylo peklo! Tahali to 20.12., o svátcích vylezl ven první kousek, tak jsem naklusala na revizi, jo, něco tam je, vytáhli druhý kousek a poslali mě domů. Ten třetí vylezl po novém roce. Pak to konečně prakticky hned přestalo bolet a začalo se hojit. Ovšem do té doby to bolelo strašně, první vánoce o kterých jsem zhubla, a to pořádně. Jako návod na hubnutí ovšem hluboce nedoporučuji.

                                      #168183
                                      Maya

                                        Thielli
                                        no a ja drzim palce at si nevylosujes tech 10% (prej) zanetu v dire jako ja loni, a ani to nebyla osmicka, to strkani lecivych tycek tam byl docela des
                                        mama ten notysek mela, ale stejne tam toho pulku nenapsala, takze akorat ji pisu ja co mi ma prijit

                                        #168184
                                        Petrs01

                                          zanetu v dire

                                          Mě tam tehdy rovnou strčili ATB, asi proto, že to rozvrtali fakt hodně. Ona rostla velmi nakřivo a o to víc tam držela.

                                          #168185
                                          Maya

                                            Petrs01
                                            no ja to prave ani nijak strasny nemela a kdyz mi trhali pred par lety, tak no problem, ale loni to teda bylo vyzivny
                                            osmicky ja mam vyrosly jen dole a ty jeste mam, ale uz se taky pomalu poroucej a sedmicky mam vytrhany, tak asi pak budu kousat jen tesakama 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,701. až 1,720. (celkem z 1,732)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.