Kecací nový rok 2024

Fóra Ostatní Kecací nový rok 2024

• Toto téma obsahuje celkem 1,731 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 měsíci a 2 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 1,732)
  • Autor
    Thielli

Mawenzi

proč mi teď večer chodí do mailu kopie toho, co se sem píše? 😮
      Mně to stačí jednou. Tady.

cernej caj

Thielli
        neprihlasila ses nahodou k odberu?

Nahore nad cislem stranek nad prispevkama je takovy tlacitko “sledovat” a mozna i prestat sledovat…

Fifi
        ano, souhlasim s decathlonen. vyberes si, vyzkousis, reklamace bez potizi, velka nabidka na jednom miste.

Fifi

Thielli
          Nemas zaskrtnuto to policko nize “Informujte mě o následných odpovědích e-mailem”? Ono to obcas blblo, clovek se musel odhlasit a prihlasit, aby se toho zbavil.
          Stan mam vlastne jeste pouzitelnej od Jurka, uzasnej tunel drzak vic jak 20 let, jen vloni pri privalakach uz tomu protejkal horni sev i pres impregnaci a zaplaty. Ale taky pokukavam po jinym, decathloni jsem omrkavala, jeste tomu dam hlubsi resersi. Hlavnim tematem je ale socialni zona vedle stanu, kde se kvoka a griluje a i popiji. Pro tenhle prostor dumam o necem novym.

Thielli

čajíku – nepřihlásila. Nebo rozhodně ne záměrně. Můžeš mi to, prosím zase odhlásit? Já ani nevidím, kde to je…

Thielli

Aha, tak už jsem to políčko našla. Dala jsem odfajfkovat a pak replikovat stránku a vrátilo se mi zaškrtnuté. Tak já zkusím vystoupit a nastoupit.

cernej caj

thielli

od tohodle te asi odhlasit nemuzu, to musis sama

Attachments:
                Petrs01

mastnaci

no, to zrovna u mne s čajem moc rady nehledej 😀

Fifi

Ja vim, sem to holt jen zkusila. 🙂

Kimi

Už jsem tady kdysi doporučovala. Pro psí a pánčičkový pomůcky mrkněte na
                      http://www.4dox.cz.👍 Sídlí tady v okolí a chci tam v dohledné době zavítat a nechat ušít Golimu lepší postroj a pro sebe letní výcvikovou vestu (bez zatepleného límce) a vodítko k uchycení kolem pasu, abych mohla chodit s holemi. Běžně lze koupit pasové vodítko v rozměru největší velikosti tak dvou třetin pasu mého.😏 Od té doby, co Golimu oblékám postroj, byť nešikovný, zatáhl se mu ten nádor na krku. Operace vzhledem k jeho věku a stavu už není možná. Obojek, i když jsem ho utahovala těsně za ušima, občas o ranku zavadil, a ta se otvírala. 😟🙄

Petrs01

Od 4dox si Vašek vyhrál obojek se jménem (kvalitní, přežil ho 😥), měla jsem tu jejich matraci (moc fajnová) a k ní zdarma pamlskovník (budiž). Ale pro postroj bych šla jedině do MushGo. To vodítko by mohli taky ušít, jestli na to už nejsou moc velcí páni – Hela mi kdysi dělala na přání stopovačku z dutinky, geniální materiál na jakékoliv vodítko. Se sundávací karabinou = bez problémů v pračce (tak se dělají snad všechny MG vodítka).

Zlata

Mě dneska a zejtra do 4 nepůjde internet asi,páč nepůjde elektrika.Vodu na splachování mám ve vaně,na pití ve flaškách,kafe uvařený,oběd objednaný (vozí ho teplý),odpo jedu nakoupit a vyměnit knížky.Večer přečtu co jste prodiskutovali.🤓

Attachments:
                          cernej caj

Od 4dox sem mozna kupovala segre tasku kdysi, vzpminam.si ze byla takova mensi firma co delala super odlehceny sedaky pro netahaci psy, tak sem doufala ze u 4dox to najdu, ale byla to jina:(

cernej caj

Zlatka
                              To ses sikovna, ses pripravena!

Ps: na dovcu jedeme 19.4, ja se ti pak ozvu;)

Zlata

Černej čaj
                                ,,Vždy připraven.”
                                S tím počítám.
                                No má to být dneska a zítra vyplý od 8 do 4odpo,tak uvidíme.Odpoledne nafasuju knížky v knihovně ,budu si číst ještě dopoledne kromě noci .
                                Nejhorší je, že nejde ani voda, protože máme studnu.

Zlata

Mawe
                                  Je to pod Odetta str84 gynlink .cz

Thielli

To je tak divný, když tu nikdo neřve RAMŠTAJN… 🙄
                                    Přejeme však paní domácí, ať si svůj pobyt k klidu v ústraní užije tak dlouho, jak bude potřebovat a ať je důvod být zalezlá pod peřinou jakýkoli… máváme a hladíme Zrzavce.

A já jen posílám zprávu sem do pokojíčku, jak dopadlo včerejší testování batohu přes rameno – pro mě dopadlo na výbornou. Konečně, konečně mám něco, do čeho se mi vejde potřebné a s čím se skvěle manipuluje. Je to však jen pro praváky.
                                    Kdo by se chtěl podívat, zde video. (Já tedy místo zbraně tasím puller)
                                    batoh přes jedno rameno

Maya

Thielli
                                      batoh vypada hezky
                                      ja kdysi mela odnekud zadara podobnej a myslim jsem ho vyhodila, me to vadilo pres prsa

Maya

treba bude zdejsi fotografky zajima jak se vyrabi objektivy k fotakum

cernej caj

Nestiham, nestacim, za hodku na fyzio

cernej caj

Mam natrzwnej sval

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,681. až 1,700. (celkem z 1,732)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.