Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 76 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 1 hodinou a 33 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 77)
  • Autor
    Příspěvky
  • #176371
    Fifi

      Krasnej vikend vsem, teda asi krome Esusky, ktera bude zavalena cihlama…
      Tralalalaa, zrzava hadice odvezena domu, huf, nemam rada hlidani cizich psu, dycky mam stazeny pulky, at se nic nestane. Teda nemam rada – rada pohlidam, kdyz je to potreba, ale ta zodpovednost, heh. Pepin je oslik, ted ji tu porad hleda, stihnul se pri tom mignout do zraneny tapicky, to bylo narku.

      Asteris
      To jsou smejdi, doufam, ze ti to vrati cely. Jj, bylo to ve Dvore, kazdorocni kemping. 🙂

      #176374
      PetraK

        Fifi
        Krasnej vikend vsem, teda asi krome Esusky
        tak vám pani pěkně děkuju 😀 😀 Já to měla namyšlený tak, že se u toho budem tak trochu i bavit, večer vytáhneme grilík, hodíme tam bavorský klobásky, špuntneme prosecco a bude to zábava. Tak nic, budu zavalená. no. 😀

        černej čaj
        jo a díky za supr přejmenování fóra 😀 😀
        užij si vandřík

        #176376
        Thielli

          Tak jsem teď krátce mluvila organizačně se Zrzavcovou a inspirovalo mě to k vložení obrázků pro páteční odpoledne… mluvila do telefonu v těsnopise, taky něco o tkaní na mnoha stavech a tak…

          Obrázek 1) jak vidí pes
          Obrázek 2) jak vidí moucha
          Obrázek 3) jak vidí zdejší panidomácí

          Attachments:
          #176380
          PetraK

            Thielli
            tolik prosecca jsem nikdá nevypila.

            #176381
            Thielli

              Peti, o alkoholu tu není řeč. 🤣

              Někdo se s ADHD narodí, jiný se k němu dopracuje. Hlavně ať trefíte tu zeď.
              Zvláštní, že pan Brtnik dokáže předstírat rozvážné pohyby a přitom trpí stejným postižením…
              On mi nese luxusní uvařenou kávu, jde rozvážně, klidně, nese s sebou tu pohodu… pak pozvolna usedne, já sklopím oči ke svém šálku, abych se napila, pak oči znovu zvednu…
              a pan Brtnik už tam není… protože pokračuje o kus vedle na stavbě…

              #176382
              PetraK

                No protože von je atom a já sem neutron
                😀

                #176383
                Thielli

                  PetraK

                  tak to těžko, kamarádko, zopakuj si fyziku:
                  Neutron je subatomární částice bez elektrického náboje (neutrální částice).

                  …ty jsi kde co, ale rozhodně ne částice bez náboje. 👆

                  #176384
                  PetraK

                    ale ! Sem neutrální, já sem jako Švajciarsko. A neutrálně jsem schopná se vytočit na kdekoho. Teda na kdekoho, kdo dělá nepravost nějakou.

                    #176385
                    Thielli

                      No, viděla bych to tak, Neutrone.
                      Na pohřbu by ti měli jednou místo nějakých ramštajn zahrát tuto skladbu:
                      pohřební skladba

                      • Odpověď byla upravena před 1 dnem a 7 hodinami uživatelem Thielli.
                      #176387
                      Zlata

                        Asterix
                        Držím palce ať ti to vrátí celý .
                        Já teda objednávala zájezd přes Booking a vrátili storno bez problémů komplet.
                        Zato teď jsem si objednala a zaplatila hrnečky,nemám peníze ani hrnečky.Počkám do pondělí a pak píšu spravcům skupiny.

                        #176388
                        Fifi

                          Abych se dokopala stahnout fotky, cvakla jsem vam dneska zabicku s netvorem. 🙂 Toz jedno foto pro pekny vikend.

                          Attachments:
                          #176390
                          Fifi

                            Zlatko, echjo, snad se ti prachy vrati. Co vlastne muz, uz ho mas domki?

                            #176399
                            Zlata

                              Fifi
                              Jj,muže okolo poledne přivezli.Má antibiotika a nějaký nový prášky.
                              A moc díky za fotky,Pepin bude fakt velkej.

                              #176407
                              Fifi

                                Dalsi fotky hazu do samotky. Se to i rymuje. 😀
                                No tak, muzik doma, kote v kotci… 🙂

                                #176412
                                Petrs01

                                  zabicku s netvorem

                                  ach, žabička je fakt slaďouš. Nechala by se pomudlat od cizáka?

                                  #176420
                                  Fifi

                                    Zalezi, ona si lidi vybira a pak si je pamatuje. Od beznyho cizaka ne, ty ignoruje. Mate cestu kolem, ze bys prijela pomudlat?

                                    #176421
                                    cernej caj

                                      Asteris
                                      Krasnou dovcu a teda mas neztesti ve stesti! To teda at dovolena dobre dopadne i s nozkou

                                      Zbytek doctu zitra.

                                      #176422
                                      cernej caj

                                        Fifi
                                        Netvor je nejakej velkej:D kras e jim to spolu slusi

                                        #176423
                                        Fifi

                                          Cajiku, uzij si vyleta, jsem zapomnela poprat pohodovy tapani! 🙂 Netvor je netvor.

                                          #176424
                                          Petrs01

                                            Mate cestu kolem

                                            mnooo, příští týden se pohybujem někde mezi Kolínem (zítra) a Račicema (příští víkend), s mezipřistáním v ZOO Liberec (snad nás pustěj i ven). Takže pokud přijímáte návštěvy, přibalím pytlík piškotů 😉

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 77)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.