Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku

  • Toto téma obsahuje celkem 140 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 141)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125619
    Petrs01

      Vona je tááák roztomilá!

      #125636
      PetraK

        Jeditííííí, bůra by jí člověk dal! jenže nemůže, protože by ho stračena stopro sežrala 😀 😀

        kong je fakt fajn a germánskoodolnej, to se jí bude líbit.

        Voni jsou hrozný paka. No ale tak mě napadá – já mám tetkon zdroj plyšákůch! Ze sekáče teda – vybírám tam bezočičkový, jsou zpravidla desetkáčées za kus. už jsem tam štamgast, můžu případně nějaký nakoupit, až zas budou mít? Máš šanci se přiblížit nad Anděla? Nebo jsi naprosto na druhý straně Prahé?

        #125640
        EvaC

          To jo – i dva bůry 🙂 :-)… škoda že se taky nedá vyfotit v situacích: “Voči navrch hlavy – jdu zakousnout tu košišku tamhle – mimoň total”. Jekyll a Hyde je to..
          Jsi hodná, plyšáky ještě mám doma nějaký po dětech, nesměly se vyhodit, ale teď už je fakt nepotřebujou, tak je využiju, až dojdou přihlásím se…Oči dloubu preventivně, když tam jsou.. My teď recyklujem ježka plyšovýho – vždycky to znova nacpu dovnitř, ale už má na kahánku…

          #125842
          cernej caj

            EvaC
            jak kouka na tu upadenou kachnu 😀 😀

            Ferinka ma vsechno netkly, ta do huby veme jedine zradlo 😀

            #125934
            PetraK

              Eva C.

              Jekyll a Hyde je to..

              jo to jsme Tali taky takhle říkávali. děs a běs.

              No tak zásoby koukám máš a kdyby tedy došly a někdy bys potřebovala, můžu dodat.

              Recyklaci hraček nezvládám a v případku Taliprdový je to asi zbytečný, páč to během vteřiny uvede do původního stavu 😀

              #125935
              PetraK

                černej čaj

                jak kouka na tu upadenou kachnu 😀 😀

                že jo? 😀

                #126368
                EvaC

                  cernej caj
                  Jsem ráda, že Ferince už je mnohem lépe..:-)

                  #126369
                  EvaC

                    Seriál – jak jsme o dovolené “těěěěžce pracovaly” 🙂 🙂

                    Attachments:
                    #126371
                    EvaC

                      🙂

                      • Odpověď byla upravena před 2 roky a 10 měsíci uživatelem EvaC.
                      • Odpověď byla upravena před 2 roky a 10 měsíci uživatelem EvaC.
                      Attachments:
                      #126383
                      MirkaD

                        to je dobrý jak hezky sindibádka dozoruje:D
                        a ta kšiltovka sladěná s rukavicema-to mě dostalo:-)
                        docela velká skalka,že?nebo to tak vypadá?

                        #126411
                        PetraK

                          Evo – to je důležitý mít pracovní dozor, to je veledůležitý. A ešče mnohem, mnohem důležitější je ten sasrak, že ona leží, dozoruje a….. neškodííííí! 😀 to je krása, že jo?

                          #126412
                          EvaC

                            MirkaD
                            Kšiltovka s rukavicema mi nějak vůbec nedošla, až teď – náhoda…. Jo, skalka mi přijde docela velká, ale určitě existují i daaaleko větší…

                            #126413
                            EvaC

                              PetraK
                              Jo jo, vždycky si to moc užívám, když dá přednost kontrole mé práce před počítáním myší na zahradě nebo vyhlížením koček u plotu…:-. Ona je takovej ocásek i doma – u všeho mi pomáhá…

                              #126414
                              PetraK

                                joo joo, já si ten moment, kdy se Tali takhle prvně zachovala pamatuju do dneška. bylo to doma, před Vánoci – takže po čtvrt roce, co jsme ji domů přivezli. Než to nastalo venku, trvalo to ovšem mnohem dýl. Je to pak moc hezkej pocit, že ten pes chce s Tebou být a sdílet prostor a čas tak, jako normální pes.

                                #126459
                                EvaC

                                  PetraK
                                  Nám to venku zatím funguje v podstatě jenom na té zahradě a to ne vždycky – páč myše nebo kočka za plotem jsou obvykle atraktivnější objekty než my.. mimo zahradu veeelmi sporadicky – to jsou minuty, možná spíš vteřiny… Ale doma je to přísavka obecná 🙂

                                  #126465
                                  cernej caj

                                    ctu ze ste o dovlene pracovali ale vidim jen jednoho pracanta 😀

                                    #126563
                                    EvaC

                                      cernej caj
                                      Dozor je taky důležitá práce :-). Co kdyby panička něco udělala blbě, že jo…

                                      #126572
                                      PetraK

                                        Eva – přeééésně, mohla bys třeba přehlídnout myš a co potom? Od toho tam je ten dozor 😀

                                        #128319
                                        cernej caj

                                          EvaC
                                          muzes mi prosim na admin mail poslat email, na ktery te mohu kontaktovat? dekuju!

                                          #128331
                                          EvaC

                                            Cernej caj
                                            Pošlu – jenom nemůžu najít ten kontakt na admina 🙈

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 141)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.