Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,573 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,574)
  • Autor
    Příspěvky
  • #162371
    cernej caj

      #162376
      Fifi

        Sup a jsme v zimě. Cajiku, diky za krasny uvodni foto.
        Kratky hlasani Pepinovy – dneska po ocko malinko ridsi bobek, ted se probudil, supajdil curat ven (v tomhle je zlatej, kdyz to stiham ja), ted se tu zase povfkava s Ruzici, ktera mu spe do huby mekkej balonek a pak mu ho odebira. Dneska blbnuli uz i venku, pomahal ji s pneu a dalsima vecma. 😀 A ted Ruzici podlejza, jakoze doslova si z ni udelal slalom tycky a zkousi ji cucat ceciky, devenka je cela rozvrkocena. 😀 A dalsi edit, ted se vleze uz vokusujou, Zlababa mu hloda svym bykohryz gripem zadni nozanky. Hra pres aportky se presouva na fyzickou stranku. Zase se culim. 🙂

        • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
        #162378
        Thielli

          Petrs01 – děkuji za pozdravení.
          Já už jsem málem chtěla napsat, že jsem si koupila psa pro začátečníka – pudla, ale podstrčili mi místo toho bígla s nadměrnou velikostí ovčího kožichu. Ale vidím, že budu muset vážit slova 😳 Obdivuji každého, kdo zvládá jakéhokoli komplikovaného psa..

          Fifi – já asi vyhlásím sbírku na fotící telefon pro tebe. Je k uzoufání číst o pruháčkovi a růžence a nemít k tomu obrázky…

          #162379
          Fifi

            Thielli, ja mam fotacek mejdlickovej. I padlo na foceni. Jen to proste nestiham, dneska scucnu, co jsem natocila/nafotila a zkusim pridat.

            #162381
            Kimi

              Taky vítám novou kecací, já jsem Kimi, jméno mám podle úžasné německé ovčajdy, která je tedy už víc jak 10 let za Duhou. O všech svých psech jsem psala na Zvířetník. Teď jsem trochu mimoň, protože se vzpamatovávám po úrazu – zlomená ruka. Ke mně patří stařičký taky nemocný kříženec Goliáš.

              #162382
              Petrs01

                podstrčili mi místo toho bígla

                no ale bígl je nejlepší! Má mozek a nebojí se ho použít! (Piksle se nepočítá) Akorát je na tobě, jestli ten mozek bude používat pro tebe nebo proti tobě. Samoposlouchací psi jsou nuda 😉

                #162383
                Milena z Prahy

                  Nazdár, Thielli, já tady nedržím basu s holkama, protože mám černou zakrslou králici Myšici. Ale prodrala jsem se sem za tím teplem pokojíku, jak psala Fifi 😁, a zatím mě nevyhodili😋.

                  #162384
                  Fifi

                    Se probiram fotkama, mazly to je vetsinou. Ale pro predstavu tedy. Ruzice a nove Prouzky.

                    Attachments:
                    #162388
                    Fifi

                      Jeste par dnesnich. Na ty posledni je nezaostrene videt, jak si pan Pepin uziva uz i pretahovacku o velevelkou vec. 🙂

                      Attachments:
                      #162392
                      Fifi

                        Takze tak, dobrou noc ze psiho pokoje aspon na chvilku, ted to vypada unaveny. 🙂
                        Jo, este zkusim nahrat kratky video, mozna se podari v dalsim vstupu.

                        Attachments:
                        #162396
                        MirkaD

                          vítám Thielli!
                          se představím-MirkaD-D jako Dafi-kníračka pepřačka malá
                          Žeryk-jorkjezevčík,dědictví-po bráchovi-2roky majitel brácha,2 roky tatka-8 let já
                          Max-kníračojetevčíkšpic12letý pes rodičů,syn mého knírače Gera-pepřáka s PP
                          a Betty-jezevčíkošpic-matka Maxe-14a půl let-Max je jedno ze 4 štěnat-velký dvůr,2 vchody-rodič si myslel,že je zavřený Gero,pustil Betty,a Martin myslel,že je zavřená Betty,pustil Gera…a byly z toho 1,prosince 4 štěnata…
                          -s mou dvojkou cvičím,jezdím na výlety,češu,stříhám,venčím,chrníím v posteli
                          s dvojkou rodičů-cvičím,češu,stříhám,trimuju,a chodím na vycházky,když mají pejsci zájem,a občas je berem na vycházky autem,a v létě plavat:-)

                          #162397
                          MirkaD

                            Fifí-to se moooc hezky čte,moc,moc,moc,moc,moc:-)))
                            fotky božííííí

                            s rodičem Martina nic moc…..prý bych ho nepoznala…snad zabere chemoška….
                            a snad bude na Vánoce doma-je od včera,ale před Vánoci má jít na chemošku….

                            #162398
                            Fifi

                              Mirko, takze se tam nasla nejaka osklivost? 🙁 Achjo, to je na prd. Drzim palce!

                              #162399
                              Petrs01

                                Fifi – DSC00035 – ten pohled! Posledního piškůta bych mu dala!

                                #162400
                                Fifi

                                  Jj, kdyz je to rozespaly a zizali se to, je to otomily. Musim vychytat chvilku velke unavenosti a smiknout drapecky po jednom, doted jsem to nechtela unahlovat, ale ma je mirne prerostly.

                                  #162401
                                  Odetta

                                    Thielli, já se taky představím – sem na diskuzi zavítám spíš výjimečně, ale jsem pravidelná luštitelka (luštěnka?) botanických hádanek. Možná jsi mě zahlédla na Fauně. Posledních asi 16 let žiju životní styl jménem maďarský ohař. Ilustrační foto to asi shrnuje dostatečně… 🙈

                                    Fifi, dík za fotky, Pepin je boží a k sežrání! A obdivuju kondici Růžice – takového pěkného rtw jsem neviděla roky, jestli vůbec někdy.

                                    Mirko, moc mě mrzí, že jste dostali špatné zprávy. 💔 Držte se.

                                    Attachments:
                                    #162403
                                    Fifi

                                      Odetto, nerikej, ze esta mate snih? Esli jo, zavidim snow diving. Tady jdu ted vzit Ruzici do blata, kdyz spratek usnul a byl prenesenej do klicky.
                                      A obdivuju kondici Růžice – takového pěkného rtw jsem neviděla roky, jestli vůbec někdy.
                                      Ruzice dekuje za pochvalu. 🙂 Ale prece ty kastrovany feny jsou tlusty a tak, ne? Ona na 2 letech kvuli pyometre a furt se nejak nekulati ani po sestych narozkach… Nesnasim obezitorni psiska. Teda spis jejich panicky.

                                      #162404
                                      Zlata

                                        Thiel
                                        Taky tě vítám.Já už v majetku pejska nejsem,zbyl mi kocour Čertík.Těsím se na fotky .
                                        Fifi
                                        Pepin je krásnej.Těší mě,že si řekne o čurání a dle fotky vypadá fakt nerozbitně.
                                        Včera jsem chtěla číst,ale byla jsem z toho nákupu tak přichcíplá,že jsem pak usla.Tak teď si udělám kafe a jdu se těšit Zrzavečkem.

                                        Attachments:
                                        #162406
                                        MirkaD

                                          včera odpolední-kasa,vybalování,uklid.v půl desáté odchod
                                          jsem byla na směně s tou šíleně ukecanou kolegyní,mě z ní migne….
                                          doma Martin,že viděl táty,že je v horším stavu,než když tam byla za ním máti s bráchem,chemošku by měl mít těsně před Vánoci….
                                          je divný nevidět ho jak furt líce po dvoře,něco dělá,někam jede,něco plánuje…
                                          Martinovi až včera došlo,že to není žádná prdel–furt si myslel,že to chytly v začátku…
                                          no a že se mělo jít k doktorovi,hned jak zežloutl,že na to před léty umřela otcova máti….

                                          #162407
                                          cernej caj

                                            Zlatka
                                            no certikovi chutna mlicko nebo kaficko?

                                            Fifi
                                            jeeee to je ale uzasny a krasny a nezny! dekuju za fotky!

                                            Thielli
                                            tak to su rada, ze ses u nas objevila, povazuju pudliky za takovy spolecensky psy, se kteryma se snadno vychazi a moooozna na stary kolena by treba i krizenec pudla nebyl mimo hledacek, tak budu rada, kdyz ukazes i jinou stranku nadhernych zvirat. Jinak me se libi, kdyz su proste normalne ostrihani na psa.

                                            Milena
                                            prece te nevyhodime do zimy 😀

                                            Odetta
                                            nemas spis pstrosa? 😀

                                            MirkaD
                                            drzim tatinkovi palce… ale ac to zni blbe, bud uzdraveni, nebo at je to rychly, at se hlavne on zbytecne netrapi, i kdyz samozrejme bych si prala, aby se uzdravil.

                                            kamarad jde dnes pod kudlu. magnet nerozhodl, rozhou se, az ho otevrou, jestli kus tlustyho nebo cely… dala sem mu aspon do nemocnice vcera vanocni darek, kterej muze vypit a moc mu preju, aby to bylo jen tlusty strevo… jinak dostane vyvod a do konce zivota ID bez moznosti v podstate niceho…

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,574)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.