Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023

• Toto téma obsahuje celkem 1,573 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1,561. až 1,574. (celkem z 1,574)
  • Autor
    Thielli

Za chvíli vyrážim. chjo.

Tak se vzmuž, simtě. 🙂 Tátovi vytrhli stoličku a měl díru až do nosních dutin. Měsíc doma, ATB, ale furt je tu, tatík čipera 77 let

Maya

PetraK
        super fotka 😀
        virozka nejaka, me a kolegyni skolila v pondeli, dneska psal sef, ze taky ulehnul
        kolegyne horecky, ja nastesti ne, jen boleni celeho cloveka, kasel a dneska boleni v krku, ryma nastesti ne
        ja si v pondeli delala test co jsme meli od covidu v praci a vysla mi jedna carka jakoze nic, ale kolegyne si ho delala taky a ukazalo ji to 3 carky, tak nevim 😀
        prosly nebyly, ale asi to ukazuje blbe
        ale kdyz jsem mela covid, mela jsem horecku, ted ne, tak to asi fakt bude jen klasika
        Kimi
        tak jeste ze jsi neprisla o hul a ze je takova ochotna obsluha

Petrs01

PetraK
          Tak se tam poptej jestli by mě do budoucna nechtěli.

Petrs01

3 carky

??? dyť to má jen dvě, ne?

cernej caj

Nektery testy maj 3 jako neprukazny

Thielli
              Dekuji za email.

Dnes jsem mela k obedy luxusni povidlovy buchty. Su rada, ze sem to riskla. Sice byly hladovy, ale moc dobry:)

No a pak ki kolega sahl na klavesnici tak sem si zamkla pc a sla ji vydesinfikovat a u toho sem si na 30 minut zablokovala ucet:D

Maya

cernejcaj
                desinfikovat klavesnici, z moji bys mela osypky a vubec, vzdycky kdyz vypnu notas nebo v praci monitor, tak se zhrozim jak je to spinavy a nemam to cim umejt, tak tozas necham, jak se to zapne a je to svetly, tak to neni videt 😀
                Petrs01
                no ja taky zila v domeni ze jedna carka nebo dve, jsou tam i jen dve znacky, ale ji to fakt ukazalo tri, posilala mi fotku 😀
                prej tam mela jednu, nechala to lezet na stole a asi za hodinu tam byly 3

Petrs01

tak to neni videt

JO! 😀

tam byly 3

tak to je asi i těhotná 😀

cernej caj

Maya
                    Tvoje drobky na tbojinkalgesnici ki jsou ukradeny:D

Ale tvoje ruka na mym HW nema co delat! 😀

Ja si desinfikovala klavesnici od upocejych mastnych cizich rukou:D jako ze se te nekdo na nwco pta a pak ti bez.zeptani sahne na mys a na klavensici je za me na urovni si vzit tvuj mobil ze stolu a zacit z nej telefonovat… kdyby se zeptal, rekla bych ne takhle sem nestihla reagovat a uz to bylo osahany

Zlata

Černej čaj
                      Tak to nevím jak bys přežila pokladnu🫣🤣🤣🤣
                      Tak dneska jsem nevylezla skoro vůbec ven,akorát brzo ráno odemknout branku a zavřít psa.Pak přišla k muži sestra,musela jsem se smát protože posledně jak ho tahala z vany ,tak to samozřejmě paní doktorce řekla ,a místo 1 zkumavky nabírala 4.To bylo au,au,🤣🤣🤣,pak přišla sousedka,pak přijel opravář vozejků.Bude mít co vyprávět.Nejdřív,že skoro 2roky mi nikdo na něm nic neutáhl,pak chtěl olej,tak jsem ho poslala v kuchyni do skříňky vlevo,no že chce nějakej technickej a ne slunečnicovej už mi neřekl.Koukal na mě,já na něj,pak šel pro svůj do auta .🫣🤣🤣No a muž už spí,já ležím a odmítam se hýbat.Trica musí počkat do zítra

cernej caj

Zlatka
                        No su rada, ze na ni sahta nemusim:D ale pokladna neni tva osobni vec, ne? 😀

Ji ak teda dobre, ze mu vzali krev na testy a opravar mysel koukat, no aspon ti to vse posteluje, ukaze, vysvetli? To je fakt pech ze vlastne ani nemas instruktaz, jak se o nej starat.

Ja mela dneska v bille stesti, hromada potravin ve sleve s koncicim datem, tak sem nakoupila i stihla autobus ve 4, tak budu dneska doma uz pred 17h a k tomu se tesim na neco dobryho k veceri.

Zitra jdu na alergo tak v praci jen do 11, to se tesim na zkracenej den:)

cernej caj

a vedle v bazaru nabizim visnaka! kdo chce?

Petrs01

nehodlám si usekávati končetiny 😉

cernej caj

petrs01
                              a nechces mit ani pixly konecne ve tvaru, ze kteryho nic neprebyva? 😀

cernej caj
                              Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1,561. až 1,574. (celkem z 1,574)
                              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.