Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,495 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 53 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,441. až 1,460. (celkem z 1,496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #174744
    Kimi

      PetraK – Bára tady, dalo mi dost práce to najít snad to půjde otevřít:

      https://www.seznamzpravy.cz/clanek/sport-olympiada-barbora-spotakova-rozhovor-

      #174745
      Thielli

        zákazníci přes léto u nás-polonazí-u některých vím,jakýá mají trenky a kde všude tetování,často mají holý břicha,nahoře bez,baby v plavkách,přes to sít…
        smrdí,smrdí a strašně smrdí..
        jít v hicu ven v kožené vestě…
        já se tam za tou kasou 2krát málem poblila….
        a to mi říkla zástupkyně,že když jsem řekla,že chcu delší ruce,at můžu dosáhnout na kasu a nemusím být vevniř,
        tak mi řekla,že s nimi oni musí mluvit,a to neví jetli jím víc smrdí z huby,nebo jinde,a oni se často k tobě dost naklání,chytají za ruku-loket,rameno-prostě jim neunikneš!!

        Kdyby to nebylo k pláči, dostaneš za ten popis stračenu, že se ti do obýváku nevleze…🙄

        #174746
        Thielli

          PetraK

          Jedinečná příležitost – kolo pro tebe do vsi! Tón v tónu k vašim oknům a dveřím. Nevadí, že budeš mít stejné jako já, já k tobě do vsi na něm nepojedu.
          Dvě délky sedlovky = můžete se střídat s tvým tyčkou Brtníkem.
          A je to bazar. Takže za hubičku 🤣
          skládačka do vsi

          #174747
          PetraK

            Theilli
            krásná hubička! No myslim, že zvostanu u těch svejch dvou nohouch 🙂 ale barva teda….. je fakt, že budu časem shánět kolo………jako květnik 😀

            #174748
            Thielli

              jako květnik

              Hele, ale dej si pozor, ať se ti ten pohádkově útulný domeček nezmění v kýčatý lunapark plný všech provařených venkovských dekorací 🤣
              Hranice je proklatě tenká. 🙄

              #174749
              PetraK

                Thielli
                jo já vím – a věděla jsem, že se ozveš – se tu usmívám, že jsem dobře odhadovala.
                Když já si takhle kolo chtěla už ozdobit pradávno, tak ccá 24 let zpátky, když to ještě nebyla móda. Jen jsem ještě nenašla to správný kolo a skládačka se mi k tomu nehodí. Tak jsem si teda aspoň dopřála na chalupě starý kolečko, který teď už bohužel svou funkci neplní, když tam nejezdíme.

                #174750
                Thielli

                  PetraK –
                  asi se budeme muset trochu odloučit, abys mi moc nekoukala do hlavy. 🙄
                  Na dvě vycházky a pár kecání tady na fóru jsi nějaká moc poučená. 🙄

                  Své letité přítelkyně vídám tak jednou za rok, s maily nejsem taky žádná velká směnárna a tady jeden Zrzavec ještě v demo verzi ví, co ode mě čekat.
                  To je dost prekérní situace. 😑

                  #174751
                  PetraK

                    Thielli
                    moc poučená. 🙄
                    ne
                    moc stará
                    😀

                    #174752
                    Thielli

                      PetraK

                      jestli chceš originální dekorace, pak si můžeš lajsnout Velčovského. 🤣🤣
                      U vás ve vsi ti jí ze zahrady asi nikdo nečorne, bo ne mnoho venkovanů designéra zná…. 🤣

                      Vázička

                      taky za hubičku 😁, takže jich vem víc, jako to syslí černej čaj, až ti je Tali smete, ať máš rezervu.

                      #174753
                      PetraK

                        Jo a mimochodem, co nový Žufrik udělal s cenama, to je opravdu něco 🙁
                        Kuřecí stehna dražší než v obchodě pro lidi?? Kilo přes osmdesát korun? 😮 😮 to si jako asi dělají legraci, že jo. takže nic, jdu nakoupit do Makra, tam mají ty stehna přesně za poloviční cenu!

                        • Odpověď byla upravena před 2 dny a 19 hodinami uživatelem PetraK.
                        #174755
                        Petrs01

                          Thielli, když takhle nabízíš, tak doufám, že jsi už byla u fontány v Dubí. Je tam i muzeum.

                          #174756
                          PetraK

                            bych si je mohla vymalovat sama, ale zrovinka holinkový dekorování a květináčování mě nikdá neuchvátilo. To kolo kdysi jo, v nenápadný pastelový barvě a s košíkem pastelových květů, jak když ho opřeš o zídku a jen si tak na chvíli odskočíč a pak pojedeš dál.

                            #174757
                            Thielli

                              Petrs01

                              já v tomhle nejedu. 😂 To Petra jede na selku. Já miluju ze starého funkcionalismus
                              na sezení
                              a z nového čisté spíše skandinávské tvary.
                              No a když napsala Petra o tom kole, proletěl mi mozkem ten vodopád pohlednic a fotografií na netu s opřeným kolem s květinami na nosiči 😁

                              Pro Petru chystám na zahradu totiž originálního dizajnového trpaslíka. Možná bude mít na vodítku žábu. Jezírko už jsem viděla, takže proporce mám poznačený.

                              #174758
                              Petrs01

                                žábu? Žába je nuda (foceno u Petry na chaloupce)
                                krokodýl

                                aby nedošlo k nedorozumnění – krokodýl je plyšový a je náš

                                #174759
                                Thielli

                                  Petrs

                                  ty máš taky dost s těmi plyšáky. 🤣🤣🤣
                                  Tolik jich nemá ani můj černý pes.
                                  Doufám, že jsi nějakému nezaplatila dovolenou u Okamury.

                                  #174760
                                  Petrs01

                                    ty máš taky dost

                                    Já??? Já s tím nezačala, zbláznila se moje maminka, když mi darovala tohle:
                                    Rafinka
                                    No tak ji občas vezmeme vyvenčit a tak… a aby to těm ostatním nebylo líto, tak… 🤣
                                    ALE JINAK JSME SKORO NORMÁLNÍ!!!

                                    #174761
                                    Thielli

                                      😂🤣🤣🤣🤣😄😅😆😆😆🤣😂😁😁😂🤣🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆….

                                      eh… Kuck kuck…

                                      #174762
                                      Maya

                                        Nejlepsi jsou svitici dekorace, co meni barvy jak kolotoc, prijde k nam, mama je miluje, ale vyhoda, ze jsou videt az vecer kdy uz zas nikdo neni venku 😀
                                        A aj vodnika mame a jezirko nemaje, je na sloupu, aby byl pekne videt 😀

                                        #174763
                                        Petrs01

                                          Kuck kuck

                                          To jsem dělala já když jsem ji uviděla – přesně to, co do malého bytu se dvěma psy naprosto nutně potřebuješ, že ano.

                                          #174764
                                          Thielli

                                            Petrs01

                                            ale tak to jsi měla říci už dávno, co potřebuješ domu. Tady se ti na to s holkama rády složíme…

                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,441. až 1,460. (celkem z 1,496)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.