Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,175 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 2 hodinami a 53 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,176)
  • Autor
    Příspěvky
  • #171844
    cernej caj

      Tak a muzeme pokracovat v krasojizde 🙂

      #171846
      MirkaD

        tak dnes po delší době celá 4

        Attachments:
        #171848
        Thielli

          Mirka
          …hm, ten paty stoji jak zkamenely 🙄

          #171849
          Thielli

            U nás čtyři narozené chomáčky. Kdo ví, kolik jich přežije.
            Loni jen jedno. 😔

            Attachments:
            #171851
            cernej caj

              MirkaD
              super fotka

              Thielli
              klrasny !

              Attachments:
              #171855
              Fifi

                Brypodvecir vespolek,
                tu uz je leto? 🙂 Snad tim neprivolame tropy.
                Jsem byla u nasich. Tata, kdyz se se mnou a Pepinem sel po sidlisti projit o berlich (je to borec, poctive cvici, chodi kratky vzdalenosti uz i bez berli), byl v soku z Pepina, jakej je to mentalek. “To neni pes, to je nestesti!” 😀

                Cernej caj
                A jak bylo, tesim se na povidani. Ja byla kdysi takhle busem s kamoskou na poznavacce Amstr, Rotterdam atd, privezla jsem si epesni anginu. Tebe at kebule neboli, tesim se na povidani. 🙂

                Mirko
                Krasna fotka, Zerykovi to obzvlast slusi! 🙂

                Thielli
                Labutatkum drzim palce, at se dozijou dospelosti. Ten muj pruhatej zmetek zakousnul uz dva ptaky – ani nadechnout jsem se nestihla, je jak kobra.

                #171856
                cernej caj

                  Fifi
                  to je dobre, ze tatinek poctive rehabilituje, on se asi chce co nejdriv vratit do hor 🙂

                  pocasi na jednicku, uz mam zlehka prvni den sepsanej, projity fotky, trochu sme prohodili kvuli zamraceno destu aktivity, abychom na tulipany sli se slunickem. Bylo to desne masakralne narocny, od uterka do dneska sem spala dohromady mozna 20 hodin, mam nabeh na migrenu, vypinam pc, horka sprcha, aulin, horcik, cajik, pejsci nachystany v postylce a du chcipnout. uz vcera to byl slusnej bolehlav s potencialem a myslela sem,ze se z toho vyspim, ale planovany prijezd praha 18h, brno 20h a ke me domu cca ve 21h byl asi jako praha 21h, brno cista pulnoc a doma lehce po 1 v noci…

                  no nejak se nam prestal otevirat na zpatecni ceste kufrt na aute, ale bylo kupovany kdysi jako firemni, takze s mrizi, nam se rukou nepodarila rozebrat, dva servisy nas poslali nekam a treti ze si veme 2500 za to, ze to mozna nezvladne pac nema mechanika na nostop servisu, to je jen na pneu… ale byl s nama kamrad tom, co u nej bezi zrzavec a ten bydli v najmu u jinyho myho kamarada kutila ve vicebytovym domku, takze sme se hodinu snazili ve 4 rozmontovat a rozdelat tu mriz, 4 hlavy vic vi a kazdej sme prispeli svoji troskou tak se nam to podarilo dostat ven a jeste prestal spinat ventilator na zpatecni ceste, takze mizela voda z chladice 😀 uz to vypadalo ok ale v brne nam vybublala znova 😀 takze cesta na 20 minut zabrala asi hodinu, pac pockat nez se voda dolita ohreje at to neroztrha motor, ze 😀

                  jinak sem videla mlyny, tulipany, zlehka rotterdam a amsterdam, mela lizatko s THC 😀

                  #171857
                  MirkaD

                    tak volno za mnou
                    čtvrtek-v BK-do soboty,
                    ráno po rychloúklidu a venčení obou psů jsem vyrazila s Dafčou a tatkem,
                    dojely jsme kolem půl 11 a já šla za hodku na oběd s 2 kamarádkami ze 4lístku,
                    daly jsme kulajdu a pizzu-druhou půlku si vždy berem dom,pokecaly a jedna kamarádka šla zpět do práce,a druhá-zdr,sestra šla se mnoiu na velkou vycházku-vzaly jsme to s Dafi kolem koupaliště,řeky ke splavu,podél velkého pole,kolem řeky,přes silnici,zase podél řeky-šly jsme tu cestu podruhé,poprvní s Dafi,prvně,jsme ji šly,když byla Dafi hoodně marod,tak bez ní,
                    tak ted s ní..
                    po cestě i potok na jedné i druhé straně silnice,tak se osvěžila,namočila,+vodu jsem měla,sluníčko,trochu vítr,
                    Dafi se za náma táhla-tak říkám,že bude chtít prodat vodítka…
                    a kamarádka-proč vodítka?dyt na něm nejde!TEBE SE BUDE CHTÍT ZBAVIT!TY ZA TO MŮŽEŠ!:-D.:-D
                    no došly jsme skro do Ráječka,přes silnici,kus po cyklostezce a kolem fabrik,pak zase přes silnici,kolem řeky pak zase,pole a kolem splavu a zpět…
                    tak velká vycházka za náma,my spokojený,počasí vyšlo,
                    a kromě Dafči máme velký/větší vycházky rády:-d
                    no po 3 hodině jsem byla doma,
                    do večera jsem si četla a věnovala se tv,
                    večer s Dafčou ke kostelu a zpět,
                    v pátek ráno jako vždy vycházka ranní hlavní kolem řeky a přes město dom,
                    pak jsme se věnovaly tv kultuře a čtení,odpo jsem šla s Dafi podél řeky naproti tetě,teta u nás hodinku pobyla a pak jsem bez Dafči šla za kamarádkou ze cvičáku-bývalá výcvikářja a předsedkyně,tak jsme se viděly po půl roce-poseděly jsme u kafe,palačinky a šeříkové limonády,já ji šla doprovodit dom,pak ona mě:-)
                    no nakonec jsem dom došla,vzala Dafču,šla s ní s tatkem do města do obchodu,a šla se pak válet dom
                    večer tv kultura a venčení
                    v sobotu-ranní vycházka podél řeky a přes město dom,
                    pak jsem si šla nakoupit -sukně za 30kč
                    a obojek foresto Dfině s 150kč sleva na kartičku věrnostní-to se vyplatilo!
                    no a mě čelenku sportovní,Martinovi zástěru….
                    pak dom
                    užít si ještě tv kultury s tátou,odpo i s Dafi za bývalou švagrovou,projít se+kafe venku a před půl pátou dojel Martin a jely jsme dom
                    doma jsme poseděly venku ze švagrem a děckama,
                    a šly jsme pak zmoženě hají…
                    dnes po delší době s celou 4 na výletě-Bettyna skro hluchá+blbě vidí a furt jde a jde a jde a táhne na vodítku…
                    Dafi se táhne za náma a hledá pařezy
                    Žeryk válí sudy a přečurává Maxovi značky
                    a Max všude stojí a čmuchá!!!
                    v autě smrad jak svina-oběma psům od rodičů strašně!!!!!!!smrdí z huby…
                    takže 20 minut v jednom lese-rovinka,vyšší tráva,
                    druhej les 40 minut-hoodně větví po zemi,bez trávy,nědý starý listí..
                    odtud je ta fotka..
                    pak nákup v Rčicích a dom
                    odpo ze švagrem a máti na dvoře,mezitím Martin ze švagrem dělaly dřevo a já uklízela a zítra do práce…
                    dobrou….

                    #171858
                    Petrs01

                      Víkend plný zážitků.
                      Když vás někde pokoušou mouchy tak, že týden strávíte oteklí s nonstop přiloženým chladivým obkladem, je dobré si při příští návštěvě vzít repelent. A POUŽÍT HO. Když už ho nepoužijete včas, je dobré nenechat doma ten fenistil, co je jinak vždycky v tašce, akorát posledně se s ním chladila ta hrůza, takže je kde? No tak nic, ale to kousnuté ucho teda bolí strašně.
                      Když vám při štípání dříví sedne moucha na nohu, je lépe nejdřív odložit tu sekeru. Repelent v čerstvé ráně docela štípe.
                      Když nevytáhnete navigaci, protože tuhle cestu už znáte a takhle pozdě už to bude volné, o blikající majáky a uzavřenou silnici si přímo koledujete.
                      Ale bylo krásně! 😀

                      #171859
                      Denny

                        Morgen sluníčkovatej,
                        ták jsme přestěhovaný, ale ještě né celý 🙂
                        Spali jsme ještě nahoře, postel poputuje dnes.
                        Já šůrovala okna, radiátory (ano mám ty litinové, ty co se čistěj nejlíp :-D)
                        Ale vlastne jsem ráda, že bude takový generální úklid hotov.
                        Roman se přehraboval ve svých pokladech, co vyhodit a co nechat (on je jako dost vyhazovač, mám obavu, že jednou vyhodí i mě :-DD
                        a taky uvařil výbornou omáčku z daňka a sušených hub (PetraK nečti raději)

                        čajdo
                        tak to se těším na foto, ty dvě první bych viděla v ČB nebo v “sépii”
                        Nám se termínus dovolené taky blíží, těším, plánujeme že se pojedeme podívat mimo jiné i do Mostaru.

                        PetraK
                        Koncík byl skvělej určitě?!

                        Petrs01
                        aha, no tak to už vím, co si mám vzít sebou 😀

                        #171860
                        Denny

                          Thielli
                          jédytky to jsou miláčkouvé k poňuchňání…
                          Takhle mi je každoročně líto kačátek…ze začátku jich je třeba 6 a pak zbyde jedno 🙁 no co se dá dělat, příroda…

                          Fifino
                          tak taťka pojede ještě v zimě lyžovat, nebo už dá pokoj? 😀

                          #171861
                          Thielli

                            Hezké pondělní ráno všem 🙂

                            Petrs01
                            já to vidím tak, že ty jsi tak neskutečně zdravý tvor, že jsi pro ten hmyz něco jako biomaso neboco… nebo kudy to chodíš, že popisuješ tak ošklivé poštípání, jako v tajze bych to chápala, ale tuto?
                            Jinak hlásím, že si už ani neumím představit, že bych byla někde u vody a nevlezla do ní bez ohledu na to, zda už je sezona koupání nebo ne. V řece jsem si zaplavala oba dny pěkně až do půlky (také už je pěkně ohřátá), labuťák naštěstí vozil někde mimina po teritoriu, tak jsem mohla plavat bez obav.

                            Fifi
                            vzhledem k tomu, že mi zapomínáš poskytnout údaje, abych ti mohla poslat to biothanové vodítko, vyhlašuji zde otevřenou výzvu – prosím vás, nemáte někdo adresu Fifijové a neposlal byste mi ji do mailu?
                            Tedy pokud se Fifi nerozmyslela, že ho nakonec nechce ani zadara. 🙄

                            MirkoD
                            Hodně jsem vzpomínala na tvé povídání, jak přehazujete palety… o víkendu, resp. už od pátku jsem přeházela nějaký ten metrák dřeva, a vůbec jsem tak cvičila s velkými poleny v předklonu a nebo v hlubokém dřepu… Když jsem pak chvíli seděla a pak vstala, málem jsem se zase skácela.
                            Psí fotka krásná, sedí tam jak na hřadu 🙂

                            Denny,
                            škoda, že neumím závidět. V životě jsem se nestěhovala “do nového”. I když by můj výpis majetku hodil hezkou cifru, ve skutečnosti jsem držitelka starých nemovitostí, řečená holoprdka a i když nemám vlastní děti pro které bych obětavě zhodnocovala rekonstrukcemi nabytý majetek, nedá mi to a za pochodu ho zhodnocuju pro děti, které vytlačila do tohoto divného světa moje sestra.
                            Takže já se stěhuju třeba do “nové koupelny”, na “nový záchod”, pak na “novou podlahu” a tak… než se nastěhuju na tu novou podlahu, už je zase záchod starý… 😄

                            čajík
                            také se těším na více textu i obrázků, jinak boj s mříží tedy dobrá bojovka… to nevymyslíš. Máš věci v kufru a nemůžeš k nim. 😳

                            PetraK
                            tobě nevím, co napsat, tys tu zase jen zařvala o víkendu… jo, už vím. Táta mi na chatě poradil, ať nejedu na autogramiádu s tebou vlakem, ale že autobus bude levnější… 🙄🤣🙈

                            #171862
                            Petrs01

                              kudy to chodíš

                              Víš, to existuje jedna taková paní, co si stěžuje, že je málo much. A ta paní má chaloupku. Všechny mouchy světa slyšely jak si stěžuje, tak se rozhodly jí ukázat. Akorát netrefily k ní domů, ale právě na tu chaloupku… a klíšťata vzaly sebou. Asi jim tam vyrobím směrovky 😁
                              (Ty muší zmetky lze částečně vysvětlit tím, že se nevěnujeme poflakování, ale narušujeme jejich teritoria prací, což je potřeba po zásluze potrestat.)

                              #171863
                              cernej caj

                                Petrs01
                                tak to chce dva fenistily, jeden doma a jeden na cestach 😀

                                Denny
                                super, ze uz to budete mit hezky do spravenyho, divaa sem se na fotku romana v oblozeni, to je pohled krasnej jak je jim spolu dobre 🙂

                                MirkaD
                                uzila sis hezky v BK s kamaradkama, asi jste tu meli stejne hezky jako my tam.

                                Thielli
                                ja teda zvelebuju jen nutne… co nutne neni rozhodne nezvelebuju 😀 ale teda v mem pripade bych to asi primarne zvelebovala pro sebe a pak to asi zdedi segry deti, nechapu, proc to zvelebujes pro deti, kdyz behem toho zvelebovani to uz stejne zastara a ty deti to porad jeste nemaji protoze tam porad ses ty? 😀

                                adresu poslu

                                #171864
                                Denny

                                  Něco k tematu 🤣

                                  Attachments:
                                  #171866
                                  Petrs01

                                    Ze života:
                                    Já: kam se při obědě odkládá klíště?
                                    P: do kamen?
                                    Já: napíšeme mu k tomu nějaký proslov?
                                    P: jako “táhni do pekel” nebo tak něco?
                                    Já: tak jsem ho k tomu zabalila do babišonovin
                                    P: to je ale kruté i pro to klíště

                                    #171867
                                    Thielli

                                      nechapu, proc to zvelebujes

                                      čajíku, já to taky nechápu, proč mi to nedá. Mohla bych si místo toho lítat na Maurucius nebo na Maledivy nebo třeba na měsíc… někam. A místo toho jezdím na Berounku… kde to taky zvelebuju 🙈
                                      Myslím, že mi to chca nechca vštípil trochu táta, on celý život trpí neskutečnou pracovitostí. A upřímně… při práci snáze zapomenu na hrůzy světa…

                                      #171868
                                      Thielli

                                        Denny, Petrs01

                                        výborný vobě! 🤣🤣

                                        #171869
                                        Maya

                                          cernejcaj
                                          ty vetrny mlyny jsou krasny
                                          se divim, ze jim tam jeste kvetou tulipany
                                          Petrs01
                                          me pripada, ze letos mame strasne klistat a klosu i na zahrade, to driv nebejvalo
                                          a to mam posekano
                                          ale mouchy jsou teda nekde jinde, tak uz vim kde a doufam ze si je tam u Brtniku na chaloupce nechate 😀

                                          #171870
                                          cernej caj

                                            Maya
                                            no pole uz byli odkvetly, a i ty zahrady byli misty fakt presly mrazem a zmokly, uz to byloasi na konci doby jejich kvetu

                                            mouchy sou u nas, samozrejme, a taky sme meli na dvore nadhernou obrovskou babocku kdyz sem vcera uklizela bobky 🙂

                                            Thielli
                                            myslim to tak,z e ani trochu to nedelas pro sebe, kdyz pises, ze nez udelas kolecko muzes zacit znova, tak mi to nepripada jako zvelebovani pro budouci, kdyz to vlastne po zvelebeni pouzivas zase jen ty 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 1,176)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.