Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 75 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 15 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 76)
  • Autor
    Příspěvky
  • #176226
    cernej caj

      Tak muzwme se presnout

      #176236
      Petrs01

        z toho obráceného í teda maličko šilhám 🤪

        #176237
        Thielli

          Já bych to taky opravila, ten nadpis:

          KECACÍ BABY – LÉTO 2024

          #176238
          PetraK

            A tak to můžem úplně zkrátit
            BÁBY 2024 😀

            #176240
            Zlata

              Hlasují pro Thieli název 🌞🤓

              PetraK
              Pánové jsou celkem pohodový,velký si je srovnají.
              Micák přišel před několika dny s boulí na hřbetě,připada mi to jako když ho někdo praštil,Čertík má kousnutí na krku,mazala jsem mu to Betadinem.V noci jsem se dusila, protože jsem je nechtěla pustit ven,měla jsem zavřeny okna.
              Dostali jogurt s kozlíkovýma kapkama,tak spali.

              Teda já nechápu jak může někdo nedávat na švestkovej,jablečnej koláč skořici.Bez tý to nejni vono.🤷

              • Odpověď byla upravena před 3 dny a 10 hodinami uživatelem Zlata.
              #176247
              Maya

                novej pokojicek 😀
                cernejcaj
                no lidi co to maj jako ty, tak proste jezdej autem
                to jinak nevymyslis
                Zlata
                krasny kocicaci

                #176248
                Milena z Prahy

                  Zlatko,
                  to víš, chutě jsou různý 😀.
                  Chodí se na ty dva nový úžasňáky dívat rodina?

                  #176249
                  Zlata

                    Milena
                    Pravdu máš,chutě jsou různý.Já třeba dělám bramboráky podle toho jak jsme je dělali doma,tzn že na pár brambor pristrouham jablko.Každej komu to řeknu na mě kouká….
                    Na kocoury se zvlášť koukat nikdo nechodí.Jsou všude 🤦🤣🤣🤣

                    • Odpověď byla upravena před 3 dny a 7 hodinami uživatelem Zlata.
                    #176250
                    Zlata

                      Milena
                      Pravdu máš,chutě jsou různý.Já třeba dělám bramboráky podle toho jak jsme je dělali doma,tzn že na pár brambor pristrouham jablko.Každej komu to řeknu na mě kouká….
                      Na kocoury se zvlášť koukat nikdo nechodí.Jsou všude 🤦🤣🤣🤣
                      Teď muže odvezla sanitka,máme volat za 2hoďky,co a jak.Nemohl ráno (9,30)vstát a nemohla jsem změřit tlak.

                      #176251
                      PetraK

                        Zlatka

                        Teď muže odvezla sanitka,máme volat za 2hoďky

                        držim palce, všechny!!!!

                        Na kocoury se zvlášť koukat nikdo nechodí.Jsou všude
                        😀 😀 😀 😀

                        #176259
                        Milena z Prahy

                          Zlatko,
                          taky držím palce!
                          Jablko do bramborákovýho těsta mě vůbec nepohoršuje – tyhle suroviny se k sobě hodí, je to takovej německej styl. Muž mě naučil dávat pár jablek do vánočního bramborovýho salátu 😊.

                          #176261
                          Zlata

                            Díky všem za palcodržení.

                            Milena
                            Ano,ve vánočním bramborovým salátu jablko krasně doplní chuť.
                            To je těžký,já vařím spíš podle babičky a mámy než tu novější kuchyň,i když se inovací nebráním.Občas se teda válím smíchy, protože vidím úplně nový recept,který je in,a babička to dělala běžně.

                            #176262
                            Maya

                              Zlata
                              taky drzim palce

                              #176264
                              Thielli

                                Jo. Palců je tady celý plot.

                                #176267
                                Maya

                                  ted na me na guglu vyskocilo tohle, kdyby se nekdo nudil a zachtelo se mu exotiky
                                  a jeste muze pak testovat tu vydrz 😀
                                  https://cs.wikipedia.org/wiki/Rendang

                                  #176271
                                  Asteris

                                    Zlato, držím palce. bramborák s jablkem, to vypadá zajímavě.Do brsalátu jablko dávám, do bramboráku mě to nenapadlo, zkusím…

                                    #176272
                                    Asteris

                                      Petro, ty palcové ortézy vypadají zajímavě, zkusím něco sehnat, díky

                                      #176273
                                      Zlata

                                        Asteris
                                        Dík.

                                        Tak mužovi našli zánět jícnu,zítra mu udělají jestě nějaký vyšetření.Dostal kapačky a do zítra si ho tam nechají.

                                        #176274
                                        Fifi

                                          Zdravicko vespolek,
                                          tyjo, my sme uz v babim letu? Ale ono to tak venku vlastne vypada, obri orechovy stromy jsou bez listu, merunka zacina taky zloutnout… Asi jak vsechno na jare premrzlo, pak sucho desny. Ovsem tenhle tyden mame zalito azaz, v nedeli v noci k 80 mm za 4 hodiny, dneska rano v 7 silena bourka, mlatilo to do zeme tak, ze zeme dunela a barak se klepal. Stejne jako odvazny otajlel, ktery se prisel vyjimecne pritulit, kdyz to jeblo asi 500 m opodal.

                                          Zlatko, pridavam se k palcodrzeni. Tyjo, z ceho takovej zanet jicnu vznikne? Dobre, ze zustane pod dohledem.

                                          Asteris
                                          Podobnou ortezu jsem mela na nacnutej prostrednicek na ruce, urco neco porid, pomuze to. 🙂

                                          Jo, a ja si prasacky bramboraky natiram zlehka kremzskou horcici, mnam!

                                          #176278
                                          Zlata

                                            Fifi
                                            Moc dík.
                                            Prý to může být refluxí žaludku,plus kouření.
                                            Jsem se zapomněla zeptat co tatínkova noha.
                                            S Pepinem jsi úplně úžasná.Já nevím co bych dělala mít takové štěně.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 76)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.