Volné povídání

Fóra Od čtenářů Volné povídání

  • Toto téma obsahuje celkem 64 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 4 měsíci a 1 týdnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 65)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2535
    cernej caj

      Pro diskuzi není nutné se registrovat, stačí vyplnit uživatelské jméno a email (klidně a@a.a – je to částečně spamová ochrana, ne reálná nutnost Vašich emailů). Pokud chcete ale vkládat fotky z počítače přímo, vytvořený účet je už nutný, bez přihlášení fotky vkládat nepůjdou.

      • Téma bylo upraveno před 7 roky uživatelem cernej caj.
      #2659
      PetraK

        Jé Čajdo – to je prima nápad!! Díkec moc.

        #2678
        cernej caj

          Na to mě přivedla Irena, tak doufám, že se to tu trochu rozjede:)

          #2681
          PetraK

            Snad jooo! Přijde mi to jako dobrej nápad. Jen se možná lidijové bojej, že to, co je mimo článek, je soukromá diskuze – COŽ NENÍÍÍ!! My jsme rádi, když se někdo rozhovoří, neb kolem psůch je toho spousta co povídat. Tak šup, šup, nestydim se a jedu 😀 ………….

            #2682
            cernej caj

              mozna muzes napsat aktualitu s odkazem sem na diskuzi, aby se lidi nebali a prisli.

              #2694
              PetraK

                mozna muzes napsat aktualitu s odkazem sem na diskuzi, aby se lidi nebali a prisli.

                a toť velmi dobrý nápad. Sepíšu a vylepim :-). dík.

                #2705
                Irena

                  Zkouška, zkouška, zkouška…
                  Snaha o vložení fotky – Thea, alia Angel Kiss Estrella de Oro, alias Černé Pometlo:)

                  #2707
                  Irena

                    Jedna výjimečně zcivilizovaná flatka…

                    #2709
                    Irena

                      Thea má radost – málem zmrzačila paničku…

                      Attachments:
                      #2711
                      Irena

                        A poslední – s hnědým kamarádem Dinem – Thea v běžném provedení:)))

                        #2713
                        PetraK

                          Zkouška, zkouška, zkouška…
                          Snaha o vložení fotky – Thea, alia Angel Kiss Estrella de Oro, alias Černé Pometlo:)

                          jéžiš to je lááska veliká!! Thea je krásná – taky modelína. Tím pádem je jasný, jak to má s tou mozkovnou 😀 😀

                          #2714
                          PetraK

                            zcivilizovaná flatka…

                            😀 😀 zcivilizovaná a zpacifikovaná?? Tváří se jak boží u mučení 😀 😀

                            Thea má radost

                            😀 a moc jí to tam sluší. Ovšem ta poslední fotka – nooo, tak ta je vševypovídající 😀

                            • Odpověď byla upravena před 7 roky uživatelem PetraK.
                            #2716
                            PetraK

                              Jo a zapomněla jsem – IRENA JE ŠIKOVNÁÁÁ, PIŠKŮTEK DOSTANE, PIŠKŮŮTEK. Umí vkládat fotky!! Mně to tak rychle nešlo 😀

                              #2721
                              Irena

                                Taky jsem na sebe patřičně pyšná!!! Zasloužím piškůtek, zasloužím!
                                Jinak být za dámu je pro flatku ta nejhorší potupa, po odvléknutí z “Theabufetu”:))) to nejstrašnější příkoří…BTW zrovna dneska posnídala v křoví na Petříně:(. A to má v rodném listě Angel Kiss, na druhou stranu pusinky dává moooc ráda.Takže máme tichou domácnost – já s ní nemluvím, protože neposlechla, a ona se urazila, že já s ní nemluvím…:)

                                #2724
                                PetraK

                                  já s ní nemluvím, protože neposlechla, a ona se urazila, že já s ní nemluvím…:).

                                  naprosto patová situace 😀 😀 nikdo nemluví s nikým. My dneska trénovaly taky bufet. S klikrem to jde líp. ALe bude to hrozná šichta. Ona pochopí a “ví” a je-li to v rámci cvičení, tak dobrý, dobrý, pracuje s nadšením a tak jak má. A pak jí to prostě přemůže :D. Jen je fitpná – blbka flekatá – pokud se nemýlím, tak ona považuje klikr správně nejen za to, co vydá ten zvuk, ale taky za to co z čeho vypadne odměna, vždycky se po něm sápe, ať už jí to dá 😀 😀

                                  No a Ireno, páč teda žišková byla Irena , tak “klik” a ….

                                  #2728
                                  Irena

                                    Jé, Petro, děkuju!!! Thea závidí, prý chce taky…
                                    Já jsem klikr koupila před cca 4 lety, tehdy jsem koketovala s “pozitivkou”. Jenže: a) s klikrem neumím pracovat, b) Thea je na pozitivní přístup – dle mého – příliš umanutá/svéhlavá/ tvrdohlavá. Prostě někdy skutečně potřebuje dostat “na zadek”. Není to ten typ, co nechce nic, nez paničku potěšit. \ok, třeba to chce, ale napřed musí potěšit sebe:-))). Takže ty internetové příspěvky typu: Váš pes žije jen pro Vás… u nás moc nefungují. Thea preferuje sebe, a když je o ni postaráno, tak se snaží potěšit i ostatní:))).
                                    Ale Vás obdivuji. Takže … až někdy budete mít cca 2h času, dejte vědět a přijedte se Zrzkofleky na procházku k nám na Petřín. Fleky s Pometlem se můžou masit, Rumíčkovi zajistím Riouška – vychovanou borderku,co žije pro tu paničku.

                                    Thea říká, že je připravena na vše:

                                    #2730
                                    Irena

                                      a těší se oba – Rio i ona:)

                                      Attachments:
                                      #2732
                                      cernej caj

                                        Irena
                                        Máte krásné fotky, Thea je krasavice a hotová modelka:)

                                        #2734
                                        PetraK

                                          Jé, Petro, děkuju!!! Thea závidí, prý chce taky

                                          Nic nebude piškůty jsou pro paničku, ona se obsloužila ráno v bufetu 😀

                                          Thea říká, že je připravena na vše:

                                          😀 😀 😀 skorem se začínám bát 😀 . VYpadá hustokrutě s tou kudlou. 😀
                                          No, než bude možno jít s Flekama na Petřín, ještě hodně vody proteče vltavským korytem. Nic s ní není jistý a v civilizaci tohodle typu si to s ní zatím nelajsnu, neměla bych jí pod kontrolou. Jsem ráda, že fungujeme u nás za domem, třeba do sídláku dovnitř zatím zcela navolno ne-e.
                                          Ale s Rumíčkem by to někdy šlo. Zvlášť kdyby měl k dispozici dvě sličný baby, byl by nadšen.

                                          #2735
                                          Irena

                                            Děkuju. Možná krasavice, možná modelka, ale taky potvora na zabití. Ale miluje každého a každému projevuje tu úžasnou radost ze života, optimismus a víru v to, že my všichni jsme tady pro ni a její potěšení. a je to nakažlivé:-)!

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 65)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.