Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #162036
    kachna

      prtka pruhata

      gratulace převeliká

      #162037
      Zlata

        Fifi
        Úplně super,krásný,těším se za tebe jak kdyby měl přijet ke mně.

        #162038
        cernej caj

          Fifi
          Tak to rak urcite ma bejt:)

          MirkaD
          Tak hlavne je duleizty pozitiv i pristup pacienta a okoli

          #162041
          PetraK

            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

            Gůtn tág majne líbe Kindr.

            UŽ SE TO BLÍŽÍ, UŽ SE TO BLÍŽÍ!!!!!!!!!!!! A TETKON NEMYSLIM VÁNOČKY. NA ZÍTŘEJŠÍ ODPOLEDNE, VEČER, NOC, SOBOTNÍ RÁNO……. MÁM BOHATÝ PROGRAM. BUDU PODEPISOVAT JAKO ŠÍLENÁ ŠÉCKY TY KNÍŽKY, CO SE PRODALY. A ŽE JICH JE. TAKŽE UŽ SI PŘIPRAVTE MÍSTO V KNIHOVNIČCE, ČI BALICÍ PAPÍRY, POKUD JE KNÍŽKA KOUPENÁ JAKO D
            ÁREK.

            A K FČÉREJŠÍM ZPRÁVÁN DNE, TOLIKATĚ TOTO 🙂 :

            Attachments:
            #162043
            Petrs01

              TOLIKATĚ TOTO

              Tááák to je přesný! 😀

              #162044
              PetraK

                Petrs01
                Tááák to je přesný! 😀

                že jo? Jehehéé.
                No a kde máme fotos vyvalenýho pupika psiklatýho? Já sem se na to vídejo nedostala 🙁 . co děláte, jak se máte, kdy ji uvidím?

                #162045
                PetraK

                  Mirka D.

                  třeba by se Ti to hodilo – potřebuju koupit novýho robotíka vysávacího na ty prostory, kde se pohybujou čoklidi, protože ten můj původní chudera, co maká furt jako barevnej už trošku ztrácí dech 😀 , no a koukala jsem na tuhle Etu – není drahá a má dobrý recenze, písou že i na psí chlupy, tak jsem si ji objednala:
                  https://www.eta.cz/shop/roboticky-vysavac-eta-zero-2227-90000-eta222790000/p641763/#detail

                  tak kdybys o tom pořád uvažovala, je to teĎ hodně hodně výhodná akce a cena.

                  #162046
                  cernej caj

                    PetraK
                    Jee to je supeeeer vylepseni obrazku:D

                    Jojo, poradne podepisuj, mame vanocky pristi sobotu a jezisek sliboval, ze do vanoc to bude:D a navic vero ted umrel kocourek cerstve po bohuzel rychlym ledvinovym dramatu s hromadou penez na veterine se nepodarilo…

                    Tak si budu prat, aby uz mela co pod stromecek 🙂 (do poznamky jsem psala jeste ze bych rada primo venovani pro vero, jakoze asi ne jen “holy podpis”, tak snad se to podari i zaridit, aby to mela osobnejsi…

                    Ja jedu zitra na vylet a kazde rano myslim na petrs, jak by sla v tricku, ale nemam kule to vubec zkouset:D takze medvedici, bundu, tenkou mikcu, perovku s sebou:D

                    #162048
                    Petrs01

                      jak by sla v tricku

                      Seš pako. Nebudeš tomu věřit, ale vlastním i teplou mikinu a podobné věci a dokonce je i používám.
                      Ano, muž chodí stále v kraťasích. Já ne, bo s Pixlíkem se venku zdržuju o něco déle. Teda včera jsem šla v sukni.

                      kdy ji uvidím?

                      O víkendu? Máš pro ni napečené ňamky? Akorát… trošičku držkuje na pejsky… hlavně na ty větší (vypadá to jako klasicky nejistota a strach), tak jako úplně nevím jestli ji vrhat mezi tvoji trojhlavou saň.

                      #162049
                      Maya

                        Fifi
                        gratuluju k pupikovi!
                        to byla teda rychla akce
                        ty lidi jsou hodny, ze ti ho privezou
                        budou zas tady fotky stenikaaaa, to uz se tesim

                        #162055
                        PetraK

                          Petrs01
                          děfče zlatý já nemám pečeno ani pro nás ještě. vůbec nic, doteď jsem rajtovala nad knížkou a skončí to až v sobotu, až to podepsané odešlu. Po nocích jsem si aspoň třošku zdobila

                          #162056
                          Petrs01

                            děfče zlatý

                            no ale jako chápeš, že todle jako Pikslikovi nevysvětlím? Chceš přepadofku v neděli nebo radši příští víkend někdy?

                            #162057
                            Maya

                              PetraK
                              to vlevo je ten starej bilej smaltovanej lavor?
                              ja dostala s necim jako darek ten svitici drevenej domecek a vcera jsem zjistila ze to cely blika vsema barvama, ty voe co je tohleto jako za modu, ze kdyz mame ty ledky, tak cim vic barev tim vic adidas a jeste nejlepe blikacich
                              jeste ze mam jeden starej kterej normalne jen bile sviti

                              #162058
                              PetraK

                                Petrs01

                                hele promyslím to, protože jsem se ešče nezastavila na druhou stranu , příští neděli přijedou mladý na votočku, takže asi tuhle neděli. Ale nestihnu asi opravdu nic upéct, to prostě nezvládám.

                                Maya
                                jojo, to je starej smalovanej lavór. Doteď tam stála smaltovaná konev s obří kyticí levandule a vyplněno těm smotanýma světýlkama – mocinky moc příjemný v tom koutě to je. No a teď jsem si tam dala takovej vánoční rezatej stromeček z přírodního vlákna nějakýho, pak tam zas vrátím levanduli a vyplním lavor světýlkama, co smotám.
                                Já naprosto nesnáším barevný světýlka, ale naprosto. A blikání, obojí je vražda. takže Tě lituju.

                                #162059
                                cernej caj

                                  Ja mam rada barwvny svetylka meli sme takovy vanocni zvonecky barevny a bylo to krasny.

                                  Ale to blikani jak ve vietnamce taky nemusim.

                                  PetraK
                                  Vsak nemusis pect cukrovi:D

                                  Petrs01
                                  tricko a kratasy by byla rovna smrt:D

                                  Maya
                                  Charlie se ke me zase zacal hezky tulit, asi prichazi zima:D

                                  #162060
                                  PetraK

                                    černej čaj
                                    Vsak nemusis pect cukrovi:D

                                    no to já bych právě ráda. Mě to baví. těším se na to , stejně jako na zdobení. Mám Vánočky moc ráda.

                                    #162061
                                    Petrs01

                                      asi tuhle neděli

                                      Hele paní jak chceš, my se vám tam necpem! Tenhle a příští víkend, jedno kdy, páč budeme u vás, tak bychom si mohli udělat výlet. Ale nemusíme. Další plán je silvestr, tak někdy okolo toho by to taky šlo. Ideálně tak, aby jsi byla f pohodě už a abychom třeba zkusili i společné venčení, protože zkušenosti praví, že když se jde, spřáteluje se to mnohem lépe než když čoklové stojej a nevěděj a proto držkujou.
                                      Nějakou tu pomalužrací misku jsi mi slíbila (teda já z toho žrát nebudu!), ořechy a kdyby byly nějaké ty psíšenky pro Pixli, tak se zlobit nebudeme ani jedna.

                                      #162062
                                      Kimi

                                        Fifi, tak centrální distribuce tentokrát zafungovala hodně rychle a zdá se, že i dobře. Nedivím se, že mu chceš změnit jméno, to, co má je takové nevýrazné, co kdyby to byl Troldík Druhý, nemusely byste si s Růženkou zvykat na něco jiného?😉

                                        #162063
                                        PetraK

                                          Petrs01
                                          neneneneee, to neee, to neber, že bych si myslela, že se cpete.
                                          Já jsem si jen myslela, že jako advent = klid. Nebude se stavět a tak….. a místo toho zase jsem si vymyslela něco já 😀 . Tak prostě jen se potřebuju zamysleti, aby to dávalo smysl. V sobotu jsme fuč, ale neděla by šla, jo, neděla by šla, když si to takhle sesumíruju!!
                                          Miska připravena, ta je jednodušší, než to pečení. ořechy taky připraveny.

                                          #162064
                                          Milena z Prahy

                                            Nám pomalejšim, co razítkujeme s mezidechem, příprava na Vánoce šíleně trvá. Si vemte, že se to všechno musí udělat ještě NAVÍC k normálním povinnostem 😟. Takže když mi teď o prvním adventní neděli poslaly dvě kamarádky fotky s nazdobenejma věncema, odpovídala jsem, že čtu korektury a jediná vánoční věc u nás je brusinkovej džem i IKEY 🎀.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,041. až 1,060. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.