Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,494 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel MirkaD a poslední změna proběhla před 10 hodinami a 14 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,495)
  • Autor
    Příspěvky
  • #171871
    Thielli

      čajík

      když to je také úhlem pohledu. Spousta lidí by řeklo, že něco je v hrozném stavu a spousta lidí by řeklo, že “to je ještě dobrý”
      U mě není nic v havarijním stavu. Všechno by pohodlně do mé smrti vydrželo, něco i dlouho po mé smrti 😄
      …ale asi to bude tím, že mě nebaví nepracovat. Neumím si představit, že by na Berounce byla chata jako ze škatulky a já bych za víkend maximálně posekala trávu… těší mě, když něco “prokoukne”.

      #171872
      cernej caj

        Thielli
        kdyz budes mit vsechno spraveny a budes se nudit, stav se k nam 😀

        #171873
        Maya

          a k nam 😀 u nas by bylo prace, ale nejsou lidi co by to udelali, nejsou prachy, co by je zaplatili a vubec to nesnasim rekonstrukce, vsude bordel, vsechno vzhuru nohama a stejne to novy za mesic vypada jakoze to tam je 10 let

          #171876
          PetraK

            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

            Gůtn tág majne líbe Kindr.

            Jak se píše v novinách -ano Detonace mají jméno Rammstein 😀 😀

            VÝÝÝBORNÝ, VÝÝÝBORNÝ TO BYLO, JAKO DYCINKY! Bolej mě nohy, hrozně jsem skákala. A hrozně si to užila, mělo to grády a energii, a děsně jsem se bála, že při Pussy, zase nechá Tilda zaparkovanej v garáži svůj přístroj a díky pseuskandálkům, že skloněj hlavy. tak ne! svět je f pořádku,Tilda vyjel na svým oři 😀

            Maya chyběla, aby Dooomovi pogratulovala k narozkám! Jak to? 🙂

            a koukám, že Thielli má novou pracovní náplň. bude stavebníkem. No…. u nás by se taky něco našlo 😀 😀

            těší mě, když něco “prokoukne”.
            hezkej pocit, ž ejo?

            #171879
            Thielli

              OK.

              čajík si vytiskne pořadový lísteček číslo 87
              Maya má 88
              a Petra 89

              #171881
              Petrs01

                Houby srazy, brigády budem pořádat!

                #171882
                PetraK

                  Thielli
                  mám

                  Attachments:
                  #171884
                  Petrs01

                    tvl paní, to ale nemůžete číst vzhůru nóhama!
                    Takže znovu, nepředbíhat a hezky 89!
                    🤣

                    Edit: no jestli to takhle vedete i na tom vašem ouřadě…

                    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci a 1 týdnem uživatelem Petrs01.
                    #171887
                    PetraK

                      Pšššt sakra! třeba si toho nikdo nevšimne!! jdu ti konečně napsat, šílenče.

                      #171890
                      Maya

                        Sledujte hlavni displej!! 😀 😀
                        no je videt, ze jsem uz dlouho nebyla na urade a tam se dejou takovyhle veci 😀

                        #171891
                        Maya

                          PetraK
                          jakoze vy jste mu tam gratulovali a on vam za to zabubnoval solo? 😀
                          jsem se schvalne divala, tak to on musi bejt Bejk a prej
                          Potkali jste toho nejlepšího partnera, jakého byste si mohli přát!
                          asi jsem tam mela bejt a nebo shanet jineho bejka 😀 😀

                          #171892
                          Thielli

                            Zrzavcová???!!!
                            Uděluji ti předbíhací stračenu.

                            Attachments:
                            #171894
                            Kimi

                              Tak jsem měla fajn víkend. Chvíli jsem přemýšlela, zda mám pokec položit na gauč, abych ho trochu oživila, ale pak jsem usoudila, že na úvod léta bude lepší dát to sem.😉

                              V sobotu jsem jela do vsi mých prarodičů zapálit svíčku na hrobě. Pak jdeme s Golim venčit. Už nechodím do luk jako za Kory, teď se i trochu bojím, jsou tam divočáci (vlci o polských hranic a edvědi ze Slovenska sem ještě nedoputovali). Obvykle chodím takovou rovinku k místnímu hřišti. Poslední dva týdny byly trochu problémové. Minulý týden jsme u bytovky, kde obvykle klábodím s místními, potkali kluka venčícího mrňavého psa. Psík začal vyvádět, kluk ho neudržel a psík se vrhnul na Goliáše, zasáhla místní obyvatelka a psíka odchytla, Goli zůstal naprosto v klidu. Teď v sobotu u bytovky k nám přiběhla asi tříletá holčička a začala muchlat Goliho, pak se sápala po vodítku, na chvíli jsem jí ho půjčila. Pak ji dědeček zadržel a my jsme kousek pokračovali. Když jsme otočili, holčička se nám rozběhla naproti a opět si vzala vodítko. Goli to snášel skvěle. Chvíli jsme postáli, pak jsem si vodítko vzala a odcházeli jsme. Holčička se dala do breku, spíš teda začala ječet a vztekat se, že chce s námi, dědeček ji musel držet, aby se nerozběhla za námi. Pak jsme venčili ještě v Jablonném v parčíku proti cukrárně. Mají tam skvělou zmrzlinu a zákusky, samozřejmě jsem neodolala.🍨😋

                              V neděli jsem pobyla přes půl dne na Babiččině statku v Líšnici, (myslím, že jsem tu oněm už psala). Byly tam Jarní jezdecké hry v maskách (HOBBY HORSING), soutěžilo se od malých děcek s plyšovými koníky, větší děti až po dospělé na echt koních. Koníci byli různých plemen a tedy i velikostí od poníků až po jezdecké. Hned po příchodu jsem se potkala s kámoškou Evou, tak jsme to užily spolu. Využily jsme stánek s občerstvením, i když většina z nabídky pro mě nebyla, tak jsem si musela dát domácí drobenkovou buchtu. Vydržely jsme tam skoro do čtyř hodin, dvakrát jsem se prošla s Golim, po tamní stezce mezi zvířátky, mají tam leccos od drůbeže přes králíky, ovečky, kozy vepříky, nějaké minikravičky, lamy, pštrosy a taky oslíka, který byl v průběhu celého odpoledne dost slyšet.🐰🐴🐐🦙 Pak jsem jela ještě ke kámošce bydlící ve vesnici, poseděly jsme v pergole, Goli se potuloval po rozlehlé zahradě.

                              #171895
                              PetraK

                                Maya
                                jakoze vy jste mu tam gratulovali a on vam za to zabubnoval solo?
                                na jáá

                                jojo Doom je děsněj bejk 😀

                                #171897
                                Kimi

                                  PetroK, tak jsem na netu shlédla fotky z koncertu – světelné efekty zdárně konkurovaly polární záři 😁

                                  #171898
                                  PetraK

                                    Kimi
                                    ano ano! Před Rrrrááááámmštáááááááááááájn i polární záře bledne!
                                    Byla to bombááááá!

                                    Já si dycinky tak krásně zařvu, zazpívám, zaskáču!! To čék úplně vožije!

                                    #171899
                                    Maya

                                      PetraK
                                      vypada na to videu vylozene nadsene, chudak 😀
                                      Kimi
                                      to jsi mela teda nabitej vikend
                                      u nas polarni zare nebyla a kdyz vidim na fb ty fotky, tak zavidim kdo to videl

                                      #171900
                                      Thielli

                                        To čék úplně vožije!

                                        Jak který…😳🤪😵🥴😵🥴😵🥴😵🥴😵🥴😵🥴🤢💀🌪

                                        #171904
                                        PetraK

                                          Maya
                                          náhodou,dyk se i směje 😀

                                          Thielli
                                          že Tys to měla z první ruky? 😀

                                          #171907
                                          Thielli

                                            že Tys to měla z první ruky?

                                            No v sobotu večer na Berounce jediný kravál dělala mimina sýkory babky v budce nad řekou, mimina sýkory modřinky v budce na borovici a mimina špačků, kteří bydlí ve vrbě. Dál dělaly kravál čuby pokaždé, když šel labuťák na odletovou nebo přistávací dráhu. A dosti bzučel hmyz. Jinak bylo ticho, výjimečně lidská populace nedělala kravál. (mmchd. já mám ruční sekačku na trávu, heč! je to pěkná makačka, ale nedrnčíme.)

                                            Zato včera večer, když jsme se vysypaly z auta a šly dom, někdo dělal kravál tady v Prahe. 😡

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 21. až 40. (celkem z 1,495)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.