Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,299 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Thielli a poslední změna proběhla před 9 hodinami a 38 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 1,302)
  • Autor
    Příspěvky
  • #178586
    Kimi

      Jedna známá mi velmi doporučovala nenosit černé věci, už vůbec černé prádlo – černá barva prý bere tělu energii. Pár černých věcí stejně mám, občas to nějaký drescode vyžadoval. Sukně nosím spíš vyjímečně, kalhoty jsou pohodlnější. Před lety jsem byla celkem hubená, na služebních cestách do Prahy nebo Brna jsem si dopřávala nákup pěkného oblečení, pak se na postavě podepsalo těhotenství z větší části odležené na absklidu. Na doporučení jednoho známého lékaře jsem to zkusila řešit hladovkou (nejdelší šest týdnů v léčebně), tenkrát se o jojo efektu nevědělo, neřešil se. Dopracovala jsem se k vysokému BMI a nadměrným velikostem. Co jsem nepracující důchodce, už to moc nemusím řešit.
      V blízké vesnici je výrobna ponožek, dnes a zítra mají den otevřených dveří a výprodej druhojakostních, tak zvažuju, jestli se tam vypravit, co od nich zatím mám, je dobré, myslím, že mají i e-shop, případně koukněte na http://www.czechsocks.com.

      #178587
      Petrs01

        kalhoty jsou pohodlnější

        No to ani omylem.

        usetris za podprdy

        jo, to jednoznačně. A představa že bych musela mít v létě ještě podprdu, bléééé. Já jsem pro ten volnej odchov 😉.

        staré dotáhnuté z bazaru

        To tahám psy, to stačí, ne?

        TO NENI FÉR

        Život není fér. Ale pod tohle se teda podepisuju. A pak tu TENHLE člověk napíše, že je tlustá. No ty čaji fakt jo, napiš to ještě jednou a my co NEMÁME maturitní váhu, tak tě přijedem zbít.

        #178588
        cernej caj

          Thielli
          me umakartovy stul darem taky vydrzi do konce zivota a dostal druhou sanci:D
          ale ty a esuska nebo milena jste esteti. Ono se tezko porovnava, kdyz nekdo si opradu preje peknej drevenej stul a nekomu je to uplne jedno, hlavne, kdyz to ma vsechny 4 nohy:D

          ja su ten pripad, ze u me proste prevlada funkcnost nad estetikou, ta me nezajima moc, jako dokazu treba rict “tady to mate hezky” ale ze ja to takovy doma nemam me je uplne burt 😀 nebo ze ti to slusi, a ze me ne je mi taky burt 😀

          Mooozna sem jen byla prerostla uz i maturity :D:D takze to nutne nemusi nic znamenat 😀

          Kimi
          ono se dneska o jojo efektu vi a stejne to hladovkama resi vetsina lidi i “vyzivovych poradcu”, protoze na to ti staci odpoledni kurz. Ale zase se to jidlem da trosku zvratit.

          A diky za tip na ponozky 🙂

          Petrs01
          dyt vypadame skoro stejne, dyz to rikas ty, tak to muzu rikat i ja, pac kdyz VYPADAME SKORO STEJNE tak logicky musime byt obe tlusty nebo obe normalni :D:D

          Nemelas byt u maturity hubena, melas u ni byt pekne macata, jako ja 😀

          #178589
          Petrs01

            u maturity hubena

            Makala jsem u koní, facku bys ode mne nechtěla. A hýbala se a nežrala. Teď to mám jaksi… jinak.

            #178590
            Thielli

              facku bys ode mne nechtěla

              …ani dneska. Z toho plavání… 🙄

              nad estetikou, ta me nezajima moc

              Neviděla bych to se sebou tak zle. 😊 Jak mi jinak vysvětlíš, že fotíš hezké věci? Hezkou krajinu, rostliny, živočichy… Proč teda nefotíš kopřivu na skládce? Takže nene… nejsi barbar, který by neměl cit pro hezké. Depa…

              černá barva prý bere tělu energii

              Známá to má pomotaný. 😂 černá bere tělu opticky objem. Mně bere enrgii být v barevné, páč tím víc poutám pozornost a ta pozornost mi bere energii… 🙄😄

              #178591
              cernej caj

                Petrs01
                Takze vidis, ono to neni proste to samy, kdyz sem byla oplacana a su furt a tys byla vizle a trochus pribrala:D

                Takze jedna z nas si ani nevyzkousela ten pocit, ze ma dobrou postavu:D takze ja jen touzim po tom, co neznam, ty po tom, cos mela… tak se snazim si aspon porad rikat, ze to zdravi dokud slouzi a muzi chodit a pohybovat se je proste i nad ty neesteticky kila:D

                Zlatka
                Dneska !! Bys ze me mela radost, sekackova buchta konecne neni “moc” ale akorat:) i sem po gypnuti troubu pootevrela at se nedosusi:D

                #178592
                PetraK
                  #178593
                  cernej caj

                    Umrete smichy jedu na 2 dmy spat do lesa a zapomela sem koliky akze budu kuset asi prvni noc protrzpet a promrznout a zitra rano jet domu… jojo, paradne ztravenych tak 10 hodin cesty, su fakt debil. A jedi a moje zachrana kam sem.volala je ma vyprodany

                    #178594
                    Petrs01

                      zapomela sem koliky

                      jako normální kolíky ke stanu? To jde přece nahradit a určitě nezmrzneš ani v nepostaveným stanu.

                      #178595
                      Zlata

                        Černej čaj
                        Však si pořád myslím že se podcenuješ.To tvoje bezlepkové vaření není zrovna nic jednoduchého.
                        Tak třeba se ti povede ty kolíky nějak nahradit.
                        Já už váhu a barvy moc neřešim.Při dětech jsem přibrala 17,20,24 kg a do několika týdnů jsem měla zas svých 48.A na nákupy mám taky větsinou tepláky,teď černý,v zimě šedý melír nebo šedý(zateplený)
                        A trička různý barvy.A minulý týden jsem si vzpomněla na ty vaše černý barvy .Měla jsem červený tepláky,růžový křiklavý tričko a růžový pantofle se zajíčkama🤣🤣Bylo to teda na doma,úmysl v tom nebyl,prostě to vyšlo při braní z hromádek.Nebudu si kvůli barvám drchat složený komínky😁🤓.
                        Tali jestli jde dneska tak držím všecko co můžu 🫶

                        • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 2 dny uživatelem Zlata.
                        #178597
                        Thielli

                          Tali jde až v listoprdu.

                          A Thierry jde taky až v listoprdu. Teď jsem dorazila z veteriny, už má termín na svůj víceboj. Oko, epulis v hubě, rovnou jí vezmou zubní kámen trošku co má a možná i tukovou bouličku na noze, když prý bude bez potíží spinkat.

                          #178598
                          Thielli

                            Holky, já vím, že jsem s tou svou modrou skládačkou už trapná, že mám Vánoce pořád, jak jsem z ní nadšená, ale povzneste se, jo? Konec konců Zrzavcová taky porád dokola jásá z toho, že jde po stopadesátý po louce a my jí to porád baštíme…

                            No já to musela dneska vyfotit. Řekněte, která skládačka vám až domu doveze 6 okurek, 5 kilo jablek, dvě kila rýže, bochník chleba, tlustou bábu… a PŮLPALETU.
                            To kolo by mělo dostat metál!

                            Attachments:
                            #178600
                            Maya

                              Ja zadny esteticky citeni nemam
                              Veci musi byt hlavne prakticke, treba zidle na ktery se mi dobre sedi a jak vypada je mi jedno
                              Tricka kupuju po vicero kusech porad stejny cerny, v zime k nim dziny a v lete kratky plataky, prakticke a nemusim rano v 5 v polospanku resit co na sebe 😀

                              #178601
                              Maya

                                Dneska v Hradci na pohrbu, jedna cesta 2 hodky, takze celodenni akce, ted jsme se vratili
                                Ale restaurace dobre vybrana, kila navic mam ted uz taky, celej zivot hubena, ale prechod je svina, ale i tak jsem si dala kure se stejkovymi hranoljami a zapila to kofolou 😀
                                Ale ceny teda des, jako platit bych to teda nechtela

                                #178602
                                Maya

                                  Thielli
                                  A porad chces tenhle zazrak prodat?

                                  #178603
                                  Fifi

                                    Pekny vikend vsem,
                                    aj Cajikovi bez koliku. 🙂 Hele, dyk ses skautka, koliky vymyslis, nahradis, nezmrznes. A ses este krom skautky i mladinka, pchchhh, porad ses a budes po narozkach na tech “cet”. 🙂 Tak predem hepy brzdy, ja az koncem mesice, tebe jsem si opet nezapsala, at se ti dobre slape kolem Moravy, mila stirice. 🙂

                                    K vecem estetickym se nebudu vyjadrovat. Moda mi absolutne nic nerika, sukni jsem nemela na sobe, ani nepamatuju. Milo, tobe to ale sekne! 🙂
                                    Jsem stejna jako Cajik, hledim na funkcnost a navic jsem sverac, co nerad vyhazuje stary funkcni veci. Ovsem dneska me vypekla stara, doposud funkcni, kulma, takovej ten kulmofen, prdlo v nem, asi naka pojistka, smrad, elektrika nevylitla a ja ani ranu nedostala. Ale fujky. Zaroven jsem preperka, tak jsem vytahla novej vlasofen, kterej mam v krabici uz asi dva roky. 😀

                                    Thielli
                                    To je dobrej tahoun, to prece nemuzes prodat. 🙂

                                    Maya
                                    Jako v nasem Hradci nebo na jihu? Pohrby nemam rada, snad ne nikdo hodne blizkej…

                                    #178604
                                    MirkaD

                                      dnešní ranní hraní

                                      • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 2 dny uživatelem MirkaD.
                                      • Odpověď byla upravena před 1 týdnem a 2 dny uživatelem MirkaD.
                                      Attachments:
                                      #178611
                                      Fifi

                                        Mirko, krasny fotos. Pro me s Pepinem podobny hrani nepredstavitelny, on si se mnou stale hrat nechce. Bud rada za ty svy dva pidizviky hraci. 🙂

                                        #178614
                                        Maya

                                          Fifi
                                          Ve vasem Hradci na severu
                                          Umrela svagrovy maminka, ale ona mela uz par let alzheimra, rozjel se ji po narkoze, byla v ustavu a posledni mesice lezak, takze se to cekalo
                                          A v Hradci jsou asi pricetni doktori, kdyz ji tam privezli, prej sami hned volali, jestli si rodina preje udrzovani na pristrojich nebo ne
                                          My jsme se moc casto nevidali, jednou dvakrat do roka, ale byla to moc hodna a mila pani

                                          #178617
                                          cernej caj

                                            Maya
                                            Tak to jste si na jeji pocest doprali dobry obed a zavzpominali.

                                            Uprimnou soustrast.

                                            Petrs01
                                            Presila sem ape od rybniku teda fest fucelo, su rada, ze sem byla v tarpiku. Koliky mi nakonec pujcil odvozce, protoze se zdrzel v praci a vyslo to skvele:D

                                            Sraz byl paradni. Jako kdyz na 20.let fora prijede 5 lidi, a pritom aktivnich na foru asi 30 aktualne na fb asi 5000… ale me to vyhovovalo maximalne:)

                                            Fifi
                                            To te kulma teda vylozene vypekla ale dobre ze nespekla a hnedle se nahradni fen hodi:)

                                            Thielli
                                            No to mu fajt nemuzes modraskovi udelat, takovej pracant!

                                            MirkaD
                                            Hezky fotky

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,161. až 1,180. (celkem z 1,302)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.