Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku

  • Toto téma obsahuje celkem 140 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 141)
  • Autor
    Příspěvky
  • #129994
    PetraK

      Evi -supr to vypadá gůt, madýlko je sice menší, než to naše, ale to už teď není tak podstatný, a postroj je celý vypolstrovaný. Jak je to s nepromokavostí resp, nasákavostí? A jakou velikost máte?
      dík.

      #129995
      EvaC

        Petra K
        na adventní trhy na Křivoklátě jsem několikrát koukala, že by mě to lákalo, ale nikdy jsme se tam nakonec nevypravili…

        #129999
        PetraK

          Eviiiiiiiiiiiiiii tam ty jo ale MUSÍŠ JÍT, MUSÍŠ!! TAM ZAČÍNAJ VÁNOČKY! Je to krása. my chodíme až na ten druhý – ten první je Mikulášský víc pro děti. A chodíme tam až hodně odpoledne ke konci, aby si to člověk užil ve tmě. Fakt tam musíš, musíš jít. když jsme měli enem jednoho pesana a pak kombinaci dvou normáních psů 😀 brávali jsme s sebou i čokle, takže můžete vzít Sindibárku klidně s sebou, čokle tam můžou. S Tali by to bylo ehm, ehm…. Jako jít jenom s ní tak jo,to by se člověk zaměřil jen na ní, ale kdyby šli oba, byl by Rumíček upozaděn a to zase nechci. tak jezdíme pes nich. ale jako socializačka dobrý. je to úplně jiný než co znáš. MUUUUSÍÍÍÍŠ TAM JET! 🙂 a teď mi došlo, máte vnoučata – těm pokud nejsou úplně jako velký, se tam bude líbit taky, je tam třeba dílna, kde můžou vyrobit betlém pro maminku – sádrový odlite, který vymalujou. Bývá tam sklář, můžou si něco vyfouknout u něj ve stánku. Je tam pán, kde si můžou vystřelit z kuše na cíl. Koupíš tam opravdu hezký drobnosti dárky , který nejsou dárkem pro dárek, ale od srdce, ale i potřebný věci – třebas krásnej pásek od řemeslníka se zvláštníma sponama, je tam levandulovej krámek, mají skvělý křivoklátský františky, co voněj a nesmrděj………. maji tam krásnou šípkovou keramiku mají tam toho hoooodně moc. Peťa AP tam s námi jezdí uuuuuž několik let. A že to má sakra daleko 🙂

          #130004
          Petrs01

            Petro, vyprdni se na nonstop, když to nemáš do tahu. Vem někde “norský postroj” za pár šupů.

            #130008
            EvaC

              Petra K
              postroj
              Co se týče materiálu -je to fakt dobrý – nasákavost velmi nízká, rychle to schne, dobře se to pere…vypolstrovaný je to celý – nikde na nic podstatného nic netlačí…My máme velikost 5….

              #130009
              EvaC

                Petra K
                MUSÍŠ TAM JÍT,MUSÍŠ…
                Tos mě teda dost nahlodala – vnoučat máme několik, pro tu téměř sedmiletou by to asi bylo fajn, navíc moc ráda něco tvoří…A šípková keramika – to by se mi určitě moc líbilo..
                Sinďule teda zatím rozhodně nepatří do kategorie “normální pes”, takže letos bych to určitě chtěla absolvovat bez ní, abych si to užila(byť chápu, že jako sosializačka určitě super).

                #130012
                PetraK

                  Vnučka z toho bude nadšená, brali jsme tam – když byla malá, malou Ajšopánčičku takhle, že s námi byla. Nejdřív jako úplně malá, ještě předškolní a pak právě tak ta první, nebo druhá třída. Moc se jí to tehdy líbilo a nadšená byla nejen z toho, že teda mámě vytvořila ten betlémek ale taky jí tam koupila supr dáreček pro stromeček, když dospělákům už jéžišek nenosí, že jo- měli tam tehdy takový to čokoládový nářadí, nůžky, šroubečky a tak a ona z toho byla nadšená. je tam opravdu fajn vánoční atmosféra umocněná tím hradem. A z šípkový keramiky Ti garantuju, že se poprdííííš . Mají ji vždycky v jedné z těch vnitřních částí. Doposud to vždycky bylo v té veliké “sklepní” hale, vlevo, když se vejde do hradu. Mně tam jéžišek dycinky něco koupí, mají to tam vzadu na slámě vyložený, od minihrníčků na presso po talíře, misky……….. děsně moc toho tam mají. doufám, že Tě dohlodám do úspěšnýho konce 😀 MŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮSÍÍÍÍÍÍÍŠ TAM JÍÍÍT, bez toho to nejni vono, ten Advent. Já loni neměla problém s ničím, co halt padlo za zákaz, ale tohle mi líto teda bylo hodně. Na to mám dost návyk.A líbí se tam i Brtnikovi, což může být taky známka toho, že je to tam fajn, když chlap se necuká a naopak si to tam užije.

                  #130020
                  EvaC

                    Nepochybuju o tom, že by se nám tam moc líbilo… tak si to zkusím dát do “notýsku” – ten pozdější termín je 11 . 12.12. jestli dobře vidím…

                    #130024
                    PetraK

                      Ano ano, to je ono, my tam v tuhle dobu plánujeme vyrazit. Je škoda, že jak Taliprd, tak Sindibádka nepatří do té skupiny psůch s kterýma tam lze jít, páč jinak je ideál povenčit pěkně v okolních lesích – nad hradem. Navíc je tohle

                      https://www.google.com/search?q=rekrea%C4%8Dn%C4%9B+nau%C4%8Dn%C3%BD+are%C3%A1l+k%C5%99ivokl%C3%A1t&rlz=1C1GCEB_enCZ946CZ948&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjM7_2p75L0AhX5iP0HHaSSDWoQ_AUoAnoECAEQBA&biw=1280&bih=667&dpr=1.5

                      kde se i děti vyřádí a pak jsou jak psi, tak děti takový klidnější (nesmí se to přetáhnout, to je jasný 😀 ) a člověk si pak užije pěkně v pohodě jarmark . Mimochodem ty sýry tam!! ešivá tam zase budou s tím stánkem, mňám. A medovina a teplá šunka a……… no prostě ne, vůbec se tam netěšim 😀

                      #130032
                      EvaC

                        Petra K
                        Jsem si z těch tvejch chutí, musela objednat oběd :-)…. Třeba bude dobrá konstelace a na Křivoklátě se potkáme…

                        #130311
                        PetraK

                          Tak supr, třebas jo. Já doufám, že to nic nerozstřelí a dostaneme se tam. Zrušili jsme letos Holomóc, kde se potkáváme s Peťou AP, páč ona přijet nemůže, tak to nedává až takovej smysl, i když hezky tam je to, zasejc jo. A když si člověk sedne do Prndolína, tak je to v pohodě. Nicméně Křivokláta prostě musim, musim. A už se těším na příští týden, kdy to začne v New Bubu

                          #130919
                          EvaC

                            I my přejeme všem klidný advent plný zdraví a pohody

                            • Odpověď byla upravena před 2 roky a 7 měsíci uživatelem EvaC.
                            #130924
                            PetraK

                              Jéjéjéé, jak vona je dekorativní ta Sindibádka! Moc děkujeme za přání a užijme si to, jak to půjde. a díky za nápad, jsem úplne zapomněla, že by to chtělo červený!!! 😀

                              #132968
                              EvaC

                                Tak tady – Sinďa už byla odpoledne z čekání unavená, tak odpočívala se strimkemna dohled , aby ji něco neuteklo😂

                                Attachments:
                                #132973
                                EvaC

                                  Taky čekání na večeři už ji bylo dlouhé… 😂😂

                                  #132975
                                  EvaC

                                    Dárky pak rozbalovala po svém 🙈

                                    Attachments:
                                    #132989
                                    PetraK

                                      Eva

                                      😀 😀 ano, dárky rozbalovala po svém 😀 . Tali už svou krysu taky rozbalila dokonale 😀 .
                                      Taky máte krásnej stromeček a máte ho prosíravě umístěnej strategicky tak, aby ho nebylo lze psem shoditi 😀

                                      #133004
                                      Denny

                                        Evi ona je tak krásnáááá

                                        #133011
                                        EvaC

                                          PetraK
                                          Jojo, dokonale rozbaleno – z kravičky už jsou jenom oslizlé cáry :-(..
                                          Stromek máme takhle vyzkoušený z dob, kdy byly vnučky malinkaté a já se bála, aby ho na sebe neshodily – osvědčilo se to, a i to celkem dobře vypadá…

                                          #133012
                                          EvaC

                                            Denny
                                            Krásnáááá – to ona je, úplně stejně jako Tali..jen ten mozeček venku pokulhává, no…

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 81. až 100. (celkem z 141)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.