Bazar věcí pro lidi

Fóra Ostatní Bazar věcí pro lidi

• Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 3 týdny a 3 dny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
  • Autor
    cernej caj

Co sháníte? Co vám doma přebývá?

Šup s tím sem a třeba se něčeho podobného zrovna sami chceme zbavit:)

Thielli

Apple ipod nano 6 generace. Daruji.
        I s černým řemínkem na ruku.

Attachments:
        cernej caj

Thielli
          muzu otazku, jack by to mit melo, ale jak tam dostanes hudbu? maji apple usb? teda driv mivali, ale to je tak pred 30 lety 😀

ja mam jen 4gb tak se divam, ze by byl o dost vetsi a nemusela bych si porad muziku prohanet nejakym devalvatorem zvuku…

jako… hm… (nabidni staromilci, co jeste nepochopil, k cemu je smartphone mp3 prehlravac s 2x vetsi kapacitou a delsi vydrzi baterie… :D:D

Thielli

Mám dva. Buď má každý 8GB nebo má možná jeden i 16GB. Musela bych to nabít, sto let jsem to neměla v ruce.
            Musíš k tomu mít stažené iTunes v compu, abys do toho dostala hudbu. A nahraješ do toho soubory i svoje, nemusíš si kupovat Apple muziku. Měla jsem to stažené normálně ve starém Lenovo notebooku.
            U ovládání toho SW jsem se hodně rozčilovala, ale to je tím, že je mi, kolik mi je a rozčiluje mě teď i ten MacBook, co mám, protože s tím neumím a nebaví mě si hledat, jak se co dělá v Macu, když jsem celý život dělala v jiném prostředí.
            Ale ty jsi compu víc nakloněná, tak bys asi rychle přišla na to, jak se tam s těmi soubory handluje.

cernej caj

Jo, itunes sou zlo i pro me, ale hm… asi bych jednomu mohla dat domov, pokud ho fakt urcite nevyuzijes? I tech 8gb je 2x vic nez mam ted:D

Thielli

Ok. Nabiju, proverim, poslu. 🙂

Thielli

Tak modrý žije. Je to 16GB. Je tam nejaka moje hudba. Smazat nebo nechat? Podivam se doma pak, co tam je. Dam ti i ten kabel a reminek na ruku.

Attachments:
                  Thielli

Čajíku, ipod se nabil, po přehrání celého jednoho alba z baterky ubylo jen trošku (jako obvykle) Apple na výdrže dost kašle vyjma Macu, telefon i hodinky musím nabíjet denně. Takže asi i ten ipod nebude výjimka.
                    Z hudby tam je
                    The Gloaming
                    Agnes Obel
                    Melody Gardot
                    Symfonie 3 od Goreckého
                    Beata Havelková
                    Avishai Cohen
                    Ludovico Einaudi
                    U2
                    Jaques Brel
                    LP
                    Pink Floyd
                    Rebekka Karijord (ta dělala hudbu k tomu novému Cirkusu, líbil se ti ten trailer? vlastně)
                    nějaká filmová muzika (Piano, Amélie z Montmartru, Carol, Hodiny…)
                    a kdo ví, co ještě.
                    (celkem 579 skladeb; volná kapacita, co zbývá je 9,8 GB)

Já už jsem si z compu itunes odinstalovala, musela bych to ke smazání muziky zase instalovat a crcat se s tím. A ty, když si tam budeš nahrávat, stejně do toho musíš, tak si to promažeš, ne? Co?
                    Mám ti ho poslat? Co?

cernej caj

Promazu, v pohode:)

Dekuju! Jestli to ma specialni kabel tak to muzu mit aspon porad v praci na hudbu, takhle nekdy zapomenu mp3 na stole a v buse mi pak chybi…

A navic se treba obohatjm hudebne:)

cernej caj

visnevskeho balzam nabizim! skoro netknuty, pokud si nekdo chce mazati useknute koncetiny!

cernej caj

kopiruju jeste z kecaciho vlakna, kdyby to zapadlo:

Hledá se modelka s krátkýma nohama !:D

kdyby někdo chtěl lehce zateplený spodky, přenechám

velikost L – v pase 2×40, pres boky mereno v rozkrokovym svu 2×52 a vnitrni delka noh 72cm (jakoze prvni kalhoty, co mi nejsou dlouhy:D)

dam to jeste vedle. Byli me tesny uz pri koupi, 2 roky sem je na sobe nemela… (a trochu dneska uklizim 😀

Attachments:
                          cernej caj

Holky, vyletni – vencici kalhoty, nadnesene receno na hubeny nohy, velky bricho, vyska do 175cm. Ja mam hubeny bricho a velky nohy, takze to neni strih na me:D

Nejak sem se pres zimu zvetsila, na podzim sem je na sobe mela 3x s tim, ze sem zvazovala zda vratit, nechat no a pres zimu sem se zvetsila nejak moc:D v koleni me to tahne.

https://www.ostyle.cz/damske-outdoorove-kalhoty-skalka-ii-cerne-/

Je to velikost M/40 a jsou lehky, strecovy, v pase guma a snurka, dve kapsy na zip, paradni na ven.

Mam boky 100 a je tam rezerva v pohode tak na 110, v pase 88 a am je rezerva taky jeste tak 10cm, v pase sou urcite vetsi, nez udavaji tabulky, stehnno 2×33. Mam pres stehno 60, stehna dobry ale mam “tlusty” ospekovany koleno (40cm) a tam me to tahne kdyz cupim. Diky gumr a snurcr jsou krasne stahnout na mensi velikost, me by na vrsek stacily i cislo az dve mensii, ale tam sem nenacpala nohy:D

EvaC

Cernej caj
                              Kalhoty
                              Tak já bych měla zájem, vypadají moc hezky a motiv vážky mám moc ráda..

cernej caj

EvaC
                                Chces je zmerit? Ja mam verzi I a ne II a nevim, zda na nich ta vazka je:(

Jinak do mailu posli pls idealne zasilkovnu:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (celkem z 14)
                              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.