Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #162013
    Fifi

      Kuk, dobry den. 🙂

      Attachments:
      #162015
      Milena z Prahy

        Fifi,
        no copak to je za Pipinku 😀🐨😎?

        #162016
        MirkaD

          Fifi-no čo to jjjéééééé,čo to jééé,todlencto mimi malinký?no co to je todleto?
          okamžitě mluv!:-)))-výška,váha,holka,kluk,je už doma,nebo bude?a kdy bude?
          a plemeno? a co na to Růženec???
          a honééém,nebo rupnu zvědavostíííííí!?!

          #162017
          Fifi

            To je Moonik. V sobotu dorazi. 🙂 Bud mi ho vyzvedne kamos Brnak a priblizi zhruba do pulky cesty, nebo mi ho privezou lidi, kteri si pojedou pro jeho segru a maji kolem nas cestu (jeste to neni potvrzeny).

            #162018
            Petrs01

              dobry den

              Ňuňůůůůůůůůůůůůůůůů!
              Jsem zvědavá na Růžici.

              #162019
              Fifi

                Ja taky, mozna bude par dni frfnat (s tim se pocita, do niceho ji nutit nebudu), ale aspon vypadne z letargie. Nebo prekvapi a bude z ni hned skvela teticka.
                Jak si darite vy s Pixlickou?

                #162020
                Milena z Prahy

                  Fifi,
                  je krásnej, tlapy mohutné 💕. Má Troldíkovo zbarvení, ale snad nebude mít jeho bubáky.

                  #162021
                  cernej caj

                    Fifi
                    ooo to je tlamicka 🙂

                    MirkaD
                    no to je jasny ze nemuzes dafince zkazit narozky cesanim 😀 a mikca tepla? me se ji nepodarilo na netu najit:(

                    #162022
                    Petrs01

                      Jak si darite vy s Pixlickou?

                      Eště jsem tu kozu nezaškrtila.
                      Mi neřekli, že se to skládá pouze z čenichu a žaludku!
                      Před chvílí se pokusila s chutí zakousnout syrovou bramboru.

                      Venku mne honí jak nadmutou kozu (nemá to sakra být obráceně?).
                      Při pokusu vysvětlit jí, že lehni může trvat i dýl než zlomek vteřiny… vyvalila pupík 🙃.
                      Dnes přišel balónek co se do něj dají nacpat granule, tak si ho tu kutálí 😀

                      #162023
                      Fifi

                        Petrs
                        Sikovna “duchodkyne”. Sak vyvalit pupik taky znamena, ze lezi, ne? 🙂

                        Cernej caj, Milo
                        Ano, takhle nejak vypada “nerozbitny” stene coby partak k rtw, nezaslapne to hned. Bubaky snad nebudou zadny, mno uvidime, co nam osud prival. Ja kdyz ho videla na foto, je to Troldi kopie, hruba takova. Musim uz ted hrozne pochvalit a podekovat zenskym z utulku, vynikajici komunikace a ochota. Na rozdil od toho utulku/depa, kde bivakuje Souky, tam jsem taky psala a doted absolutne zadna reply.

                        #162024
                        cernej caj

                          Fifi
                          taky mi prislo trochu do trolitka

                          #162025
                          PetraK

                            Míla
                            no copak to je za Pipinku

                            to nejni žádná Pipinka, to je Palcát! Páč sme fšeckny držely palce 😀

                            #162026
                            EvaC

                              Fifi
                              Moc velikej fešák 🥰. Ať se Vám všem společně dobře žije 🍀..Vypadá, ze by mohl být docela mohutnější podle tlapek, tak bude mít Růženka prima parťáka ..

                              #162027
                              Fifi

                                Trolitko melo taky haksny mohutny, nakonec z nej byl vorech 27 kilo. Pan Mun pry vazi ted 4 kg, tak to bude tak nejak stejnej standard voresi do 30.
                                Esusova, zadnej Palcat, twe. Ja uz mam v hlave jmeno, kdyz jsem ho videla na ty foto. A nebude to Moon. Ale dokud nebude doma, nebudu nic rikat, treba mi sepne naky uplne jiny.
                                Huf, holky. Ja se tesim, zaroven po tolika letech stene?! Zvolna obhlizim kabely, provadim predsteneci upravy. Bude to zajimavy.

                                Mirko
                                Dodatecne Dafce k narozkam vse nej! At se ji stitna srovna, vyladite prasky. A otec at ma co nejmensi nalez.

                                Edit – Trolitko coby mimi, paciny mohutne. (Boze, jak mne se po nem stejska…)

                                • Odpověď byla upravena před 8 měsíci a 3 týdny uživatelem Fifi.
                                Attachments:
                                #162030
                                Asteris

                                  Fifi – to je božan, ten kukuč! Tak přeju, ať všechno dopadne a máš ho brzy doma.
                                  Mirko dodatečně vše nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti k narozkám
                                  Petrs, náhodou Pixlička je šikulka, snaží se.

                                  #162031
                                  Fifi

                                    Tak bobek bude mit segru kousek od nas. 😀 Vyzvednu jen pobliz nas prdika v sobotu, bude privezen. Ech, ma to tak nak osudove bejt, ze az z druhyho konce republiky si novy pruhy pricestujou, nejak si to seda jak prdel na hrnec… 🙂

                                    #162032
                                    MirkaD

                                      Fifi-nádhernej fešá!těším se na jméno:-)-ehm su zvědavá,jestli bude psovský,nebo ftipný jako Růženka:-))
                                      pro mě je třeba vymýšlení jmen dřina,protože jak už jsem několikrát psala-mě se líbí jména na velký psy,a mám malý psi….a volat na malýho psa-Bojare,Kazane…tak nevím no…:-)
                                      Dafi děkuje za přání-na novej rok máme hned kontrolu,na játra a za 3 měsíce štítku…
                                      u otce se uvidí….-rodina Martina to vidí pozitivně…my ze švagrovou,tím co jsme o tom četli,+já mám kamarádku zdr.sestru,a švagrová mají letitou známou sestru přímo tam,tak my to růžově nevidíme….-no lepší je nečíst,nemít známý doktory,a pohoda klídeček….
                                      -ted jsem o půl 9 stříhala velkou červenou mašli na na menší mašličky na krk oslíkům,a medvídkovi do postýlky-at mají sváteční ohoz-evidentně se někdy chovám na svůj věk:-))

                                      Asteris-děkuju za přání-ehm zdraví-včera jsem v prázdné čekárně cvičila záda-krční páteř v sedě a ve stoje nějaký protahovačky,v leže jsem to nezkoušela,dost jsem tam našlapala:-)
                                      dnes jsem cvičila na záda-takže se snažím..i jím vytamíny,chodím na vycházky..
                                      piju bylinný čaje-bože některý jsou mega hnusný
                                      ještě kdybych si tak všcko moc nebrala-ale to už jsem vzdala-táhne mě na 50-to už se člověk moc nezmění-jako mám větší trpělivost,a rozhodí mě mín věcí,ale když se ke mě chová někdo nespravedlivě,hnusně a neprávem-vylívá si zlost a tak-tak to mě hoodně vadí….

                                      Čajíku-já nevím,jestli ta mikina je teplá…jak jsem v ní ráno šla,tak jsem šla rychle,at psi běží furt a v hlubším sněhu…takže mě bylo teplo…
                                      no nějak moc teplá asi nebude…je taková hladká,ne hunatá….

                                      #162033
                                      MirkaD

                                        Fifi-mě fascinuje ta podoba….to je jak přes kopírku…jste se domlouvaly podle fotek?ho uvidíš prvně až v sobotu,že….

                                        #162034
                                        Kimi

                                          Fifi, to je fajn, že už jsi našla nového psího parťáka.👍 Je krásný a zdá se, že bude důstojným nástupcem Troldíka. Moc vám přeju, aby to fungovalo a doufám, že budeš pravidelně informovat.😊

                                          #162035
                                          Fifi

                                            Ja bych si pockala klidne rok na to spravny rtw mimi. Ale Ruzena rozhodla. Toz, pridrzujte palce stale, az elemental v sobotu v podvecir dorazi. 🙂 Mirko – ano, Troldik kopie, kazdej vybira psa podle vzhledu tak nejak. Ja mela prolezly kdeco, nic me neoslovilo pri hledani krizence. Tohle byla rychla akce, az se divim, jak se to cely tak skutalelo. Na otocku se na nej podivat na Moravu fakt nejedu, takze budu mit surprise kindr vajco v sobotu dovezeny. Ockovany, nacipovany, se smlouvou z utulku. O tom este napisu vic, az bude prtka pruhata doma, protoze porad si sbiram celist z podlahy, jak skvele muzou nektery neverejny utulky fungat.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,021. až 1,040. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.