Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161743
    Maya

      Duolingo mi pise Happy Duoversary, prej jsem learning uz 8 let, jako by nestacilo, ze mi kazdej tejden pisou We miss you 😀
      to jsem se teda za tu dobu moc nenaucila, dva kurzy a jiny jak jsem zjistila, me uz tak nebavej
      ale zatim odolavam to odinstalovat 😀

      #161744
      PetraK

        Maya
        krabici mam celorocne
        tak to máš dobrý, můžeš do toho prdnout svíci, či ty světýlka a máš hotovo.

        Já mám problém, včera v noci jsem chtěla zkusit zdobit věnce, pro sebe a kamarádky, ale holky vono mi to nejde 😮 sem smutná.

        #161745
        PetraK

          Duolingo mi pise Happy Duoversary

          ahááá, tak to bychom taky asi měly s černým čajem rozesílat takovýhle nějaký votravnostě 😀

          #161746
          Maya

            PetraK
            ano vsichni na nejaky to zrzavcosary cekaj 😀
            ja svetylka nemusim a svicky uz vubec ne, mam furt takovej blbej pocit z otevrenyho ohne v mistnosti
            nejlepsi je ticho a tma 😀

            #161747
            PetraK

              Maya
              nejlepsi je ticho a tma

              tak hele ideální místo 😀

              Attachments:
              #161749
              Maya

                PetraK
                ano, mam dojem, ze Bohnice by pro me byly idealnim mistem pobytu, prej tam tyhlety ruzny tvorivy terapie a krasnej park 😀

                nasla jsem neco pro Mirku
                https://www.stoov.com/

                #161750
                cernej caj

                  PetraK
                  Jakoze se ti nelibi esteticky?

                  Nechtela sem jet iltra prwcpanym busem tak sem 30 kinut omrzala, koupila kakosce hrnicek v zastavarne co nesmu do mycky tak me zabije:D a jede celej autohus navonenejch smrdutejch bezohlednejch lidi… mam 2x onotanou salu pres nos a stejne me silene svedi jazyk

                  #161751
                  Milena z Prahy

                    Mayo,
                    park je v Bohnicích krásnej, rozlehlej, do toho jednotlivý pavilony-vily z desátejch let minulýho století, s přízemníma zastřešenejma terasama. Socioterapeutická farma z neomítaných cihel s koněma, oslíkama, ovečkama… Ale je to všechno podfinancovaný, takže dost vybydlený. Nedávno se odtamtud vrátila jedna Davidova holka a říkala, že za ní jezdili rodiče každej tejden s nákupem potravin a dokonce i s toaletním papírem.

                    #161752
                    Fifi

                      Bryvecir vespolek,
                      dneska jsem total kaput, byla jsem za nasima v Lbc na otocku, trosku necekane, ale predpoved pocasi na dalsi dny vypada ble, tak at jim dovezu orechy vcas. Po ceste tam jeden kokos predjizdel takovym zpusobem, ze bych ho povesila za vtaka do pruvanu. Po ceste zpatky jsem pro zmenu mela kliku a videla plotnu padajiciho ledu z kamijonu v protismeru az ve zpetnym zrcatku, jinak bych mela asi po prednim sklu.

                      Zlatko
                      Ruzene nemuzu domu dovalit zadnyho dospelyho psa, ani odrostlika. Musi to bejt stene. Zatim nemam kapacitu tohle resit, venuju se cuze cerny, nenudi se. Ale je smutna, chvilkama i divna po psychicky strance, je rozhozena.

                      #161753
                      Petrs01

                        Kdo by chtěl vidět Pixlíka a nácvik ovladatelnosti u žrádla, tak video tady.
                        😀 😀 😀

                        #161754
                        Fifi

                          Tyyjo, ty na ni mas vysoky naroky! Krasna a uzasna je to fena, pixlicova kraslice! Se kontroluje nahodou hodne dobre, ji tu jen pomlouvas. 🙂

                          #161755
                          Petrs01

                            vysoky naroky!

                            a co ten sežranej piškot? 😀
                            Je to samozřejmě po večeři a trénujem to několik dní. Cílem je, aby tohle dokázala i u nalezeného žrádla venku, což zatím samozřejmě nefunguje. Tma a počasí mi taky zrovna nenahrávají. V těch málo případech, kdy jsem stihla zahlídnout dřív než ona, to byl boj s lítou šelmou co jinak zemře hlady. A když už jsem ji po dlouhém přetahování o vodítko donutila vyklidnit natolik, že mohla dostat piškot, tak ho vdechla a ve stejném zlomku vteřiny se pokusila vdechnout i ten blivajz na zemi.

                            #161756
                            Fifi

                              Sezranej piskot byl z duvodu nepochopeni se. Ona spolupracovat chce, sikula je to. Krasne makate, diky za video. 🙂

                              #161757
                              PetraK

                                černej čaj
                                Jakoze se ti nelibi esteticky?

                                kdo? co? 😮

                                Míla
                                říkala, že za ní jezdili rodiče každej tejden s nákupem potravin a dokonce i s toaletním papírem.
                                tak to je drsný! To by myslím Maya nedala 😀

                                Fifi
                                no myslím, žes jela tak akorát. A fujble zážitky teda.

                                Petrs
                                video se mi bohužel zasekává 🙁 a já musím spáát.

                                #161758
                                cernej caj

                                  Petrak
                                  V cem.byl.problem s vencema

                                  Tady sneziiii a sakozrjeme.branka co sni chodim v 6:30!!! Do prace je vzdy otevrena, chodim i 6:25 casto a nikde neni zadna ceduke a dnes peijdu a jw tam otevira se v 6:30 coz sem netusila a musela sem obejit celej blok budov asi 5minut chuze navic… nevim, neni logicky to psat i v dobe kdy je otevrena, aby lidi vedeli, kdy je zavrena? To je jako napsat na obchod “otevreno” jen kdyz je otevreno:D

                                  #161771
                                  PetraK

                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                    Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                    Máám věnce mááám, tři!

                                    černej čaj
                                    V cem.byl.problem s vencema

                                    a jo táák, no problém vyřešen – viz výše. Ale prostě mi to ten den nešlo od ruky, naskládat si to tam nějak, aby to dávalo smysl, aby se mi to líbilo, nebylo to málo, nebo moc, nešlo to. A včera nejprv taky, jsem nutila Brtnika aby se šel podívat, říkal, že pěkný, mně se to nelíbilo. tak jsem šla od toho, ale pak s odstupem už jsem to viděla jinak a když jsem to přidělala napevno, vylezlo to do krásy.

                                    To je jako napsat na obchod “otevreno” jen kdyz je otevreno:D
                                    😀 pravda!

                                    #161774
                                    cernej caj

                                      PetraK
                                      A tak sek to myslela, jako jestli si nebyla furt nejak spokojena nebo jestli se ti rozbilo naradi nebo cas nebobtak.

                                      Povesly se:)

                                      Fifi
                                      A dobre ze si dobre dojela anjic se nestalo, noha uz asi dobry, kdyz si dojela do lbc:) muz tam byl v pondeli:D dnes jede na vysocinu, zitra do pray a v sobotu do ostravy…

                                      #161775
                                      PetraK

                                        černej čaj
                                        jojoo, bylo to o nedostatku umělecké inšpirace. Ať jsem tam dala co jsem tam dala, bylo to debilitní 😀 Jsem zvyklá, že sednu a hned jako vím, teď to drhlo.
                                        Teď se mi líbí.

                                        #161776
                                        Maya

                                          PetraK
                                          krasny vence
                                          Bohnice se teda zdaji super, bych si celej den drbkala koniky, malovala na terapii a toaletak a jidlo bych si klidne objednala a zaplatila, vsak to doma musim taky 😀
                                          zadny stesy, kraaasnej zivot

                                          #161777
                                          efe

                                            Jeee, věnce moc pěkný! Já letos dělám zase částečně háčkovaný… udělala jsem tendle jeden a u druhýho se zasekla a nemám inspiraci nějak bo co… A to mi ještě další 4 chybí a advent je už v nedělu…

                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 901. až 920. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.