Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161723
    Maya

      PetraK
      jo, jestli jsem to pochopila, zbouraj to castecne, zustena tam kryta a tim padem vytapena akorat ta mala cast co je ted v patre
      vetsina bude ta otevrena pergola, kde bude profukovat a kosa a spina z magistraly
      ano podobne neprivetive udelali nadrazi u nas a v ty maly vytapeni casti jsou furt bezdaci,t akze tam nikdo cekajicich nechodi, strechy nekryjou pred destem a na lavicky se neda sednout, vse otevrene, takze vsude fuci
      a jak umi fucet, to bych mohla vypravet ze Zahradaku, nadrazi ve vejsce na moste, vse otevreny, zadny zabrany alespon na jedny strane, takze vetrna hurka hadr, v tomhle pocasi se tam klepes uz po minute
      nekdy mam fakt dojem, ze delaji vse pro to, aby lidi jezdili autem

      #161724
      PetraK

        Maya
        ježiš to je čistej kreténismus!! Je to velký nádraží, všichni se nasáčkujou tam, ……. no ano, asi máš pravdu, aby všicí jezdil autem se chce.

        #161725
        Milena z Prahy

          Jé, Mayo, ty jezdíš domů tady z “naší” nový stanice Zahradní Město?

          #161726
          cernej caj

            Maya
            Tak to bude jak zastavky v brne:D

            PetraK
            No ja si taky na 2 minuty chuze do billy oblikla zimni bundu i salu:D

            A taky treba duvod, proc chodim dost oblecena kdyz 10 -15 kinut, dnes 20 pac naledi a bus mel sekeru, stojis prakticky nekryta pred vetrem u nas na vetrnejch planich…

            #161727
            MirkaD

              tak včera ranní-jako to honění at stihnu napéct+pečivo je psycho…:-(,pak kasa,vybalování,busem v půl třetí dom…ještě že tam včera nebyl šéf,styděla jsem se za neděli ještě dnes….
              odpo vyprat deku plyšovou,co jsem před rokem dostala od kamošky k narozkám-není mega tlustá,a zase není úplně tenká,tak akorát,
              trošku dát barák do pucu,ze psama jsem šla i s Maxem-po dlouhé době s náma chtěl jít,tak jsme to vzaly vratama dozadu,kus k lípě a zpět,docela dlouho jsem necvičila na vycházce-jak jsem měla vždy aspon obden jednu cvičícímjednu,jen projítí,tak ted dlouho nic-žídná poslušnost,cviky taneční,nic,bud rychlou chůzí jdu,případně cvičím s oběma obíhačky,s oběma chůzi u nohy a přivolání-aby jim nebyla kosa,
              no dnes ranní-opět naházet pečivo+pct,opět vele nestíhačka….a honka,
              pak kasa,k tomu odbíhat vybalovat drogerku,pak další vybalování a skoro o hodinu pozděj dom,tak jak včera-šéf po mě chtěl směnu navíc,teda 2,jednu jsem vzala,druhou ne,mám tam kontrolu,
              venku bílo-trošku+modrá obloha…rychle nakoupit,rychle si koupit ty ramínka k tílku,rychle dom,nachystat oběd-Martin,najíst se vylézt ven,když už se to chystalo na stmívání-nééé tvl jako,si na ten blesk nevzpomenu nikdy jako!!!!,tak nic,šly jsme kousek k lípě,k lavičce,pejsani obíhaly stromy,Žeryk párkrát donesl kolečko,Dafinka svýho oblíbenýho koníka-plyšovýho,a valily jsme na zahradu-tam zase obíhačky stromů,at mají za celej den trošku pohybu-když máme oba ranní,tak jdu chvilku před vrata ráno,přes den je pouští máti na zaradu a odpo jdou ven se mnou,po vycházce do postele,oba zabalit,at se prohřejí,tohle oni oba!! milují,být zachumlaní po vycházce-jsem to začala dělat před letama,a jelikož se jim to líbí,a tak víc jak hodinu tak vydrží,než vylezoutak to děláme,kdysi jsem to zahlídla v Psích spoprtech,časáku-tam to bylo nějací sanoví psi,pak zakrtí,asi aby se prohřáli svaly a tak?byly to nějací ti krátkosrstí psi,si to moc nepamatuju…
              s těma zastávkama je to děs,zlatý starý český zastávky zděný….,jak jsou třeba v malejch dědinách-u nás 2 zděný,v Kateřině kde bydlí teta 2 zděný-parádička….

              #161728
              MirkaD

                jooo-proč jsem vlastně zminovala,že ted s nimi mín cvičím,
                občas,když začínáme vycházku a potkáme někoho na začátku-mezi polama,v dědině,ve městě,-to nedělá,tak Dafina povrčává,má tendence poštěkávat,no vždy se mi to podařilo ukočírovat chůzí u nohy-sedni/k noze/sedni/k noze…
                ale dnes viděla 2 paní jak jsou dolů směr lípa-a vrčela,vrčela,pak poštěkávala,nezabralo,k noze,sedni,nic,nakonec měla sedni a já jí držela držku at je ticho-co s tím?nevybitá energie?nebo neposlušnost?
                nebo co?

                #161729
                Maya

                  MirkaD
                  no u nas na vsi mame peknou novou drevenou zastavku, dokonce i se zasklenyma okynkama a je uplne k prdu neb skrz stromy neni videt jestli uz jede bus a zastavka je jen na znameni, tak clovek musi stat az u silnice, aby ten bus vubec zastavil, bejt v boude, tak tak stojim naveky 😀
                  Milena
                  jj, jezdim ze Zahradaku ted, jako ta zastavka ze tam je je super, ze uz pak nemusim tramvaji, ale uzivatelsky celkove je to des bes

                  #161730
                  Kimi

                    Mayo, dík za upozornění na nový předpis o kadáverech, použitelný je od letošního července, ty předchozí byly přísnější a ona korinka odešla za duhu před třemi lety.

                    #161731
                    cernej caj

                      Maya
                      U nas je dementni zastavka a ejste uskocena, bus ma odbocku a jak to zacina ten vybeh, tak je tam sloup a stromy a baraky, takze se zastavkou na znameni stejne, akorat u nas neni rozdil, zda stojis venku nebo vevnitr. Ale kdyz se namacknes dozadu do rohu tak tam neprsi, protoze strecha je naklonena a kratka a prsi tak 10cm od zdi:D

                      MirkaD
                      To se da koupit, tilka k raminku? A jakej blesk si zapomela?

                      S dafi nevim, pry at les nesteka se prave naopak uci at steka, ze ty mu das trrba stekej a dobrotu a pry to pomaha od prave toho nerizenyho stekani, kdyz to navic das v situaci kde by nornalne rvala jak pominuta

                      #161732
                      Maya

                        MirkaD
                        ja teda nevim kolik Dafi presne je, ale nemuze uz hur videt nebo slyset a pak se proste vic boji?
                        cernejcaj
                        tak u nas do ty boudy na zastavce neprsi, jako byla by super, ale proste v ni nemuzes stat, kdyz chces jet busem 😀
                        Kimi
                        ja teda ty vyhlasky nikdy driv nestudovala, nevim jak to bylo a vsechny zviratka mam na zahrade a zakazovat muze kdo chce
                        ja jen si pamatuju, ze nekde psali, ze se to nejak uvolnilo

                        #161733
                        MirkaD

                          Černejčaj-ty ramínka se dají koupit v galanterii-a kdybych nebyla čím dál blbější-tak koupím něco Dafině na ten rolákosvetříček vánoční co má kvůli tomu vyholení krku,takhle tam asi pudu zas…
                          no jooo,jak jsem říkala v sobotu šéfovi-neměla bych vám to říkat,jako,že je šéf,ale su čím dál blbější!
                          a on-ale Mirečko,nikdo nemládnem,ty bunky ubývají,to je normální 🙂
                          no,takže taková šedá pružná stužka za 15kč půl metru,-včera jsem to našívala jednu stranu na sobě,a druhou sundanou,
                          tu radu s tím štěkáním znám-a štěkat na povel umí oba-dokonce na 2 povely-pozdrav-jedno HAF,a štěkej-několik štěkání
                          ale tohle si myslím,že nebude ono…….

                          Maya-no,bude jí v úterý 8

                          #161734
                          MirkaD

                            Maya-jako všichni mí psi,když jsem někoho potkalana cestě pole/les-byly ostražití a hlídaly-jakože byly ve střehu,povrčávaly,ale včera fakt nechtěla sklapnout….
                            kdyby si povrčávala tak jí to prominu-jakože dobře,seš uřvanec,ale tak si zavrč-ale neštěkat,včera nechtěla sklapnout,ve městě,dědině,mi to nedělá-*nikdy!!!

                            #161735
                            Maya

                              MirkaD
                              treba se ji nelibili ti konkretni lidi, Loki mi to taky parkrat udelal nekde v lese, zas to beru ze se mu neco nezdalo a hlidal

                              #161736
                              cernej caj

                                Maya
                                No vsak pisu, u nas je tos tjne jak u vas, ze musis stat venku at te rific vidi vcas ale kdyz nahodou prijdes fakt brzo tak do zastavky navic chcije:D

                                Ja mam taky pocit ze atilo 200m od domu a 50m od sousedjiho pozenku nebo tak…

                                #161737
                                Maya

                                  cernejcaj
                                  ja nevim, ale mam dojem,ze pro maly zvirata na vlastni zahrade 200m od domu a tak neplatilo nikdy, nebo jen kratce omylem, driv byvalo akorat nejaky omezeni u vodnich zdroju, zas na vlastni zahrade si neco zakope nekam ke studni asi jen idiot
                                  ale stopro to nevim a nechci se hadat kdyz je to dneska uz stejne jedno

                                  #161738
                                  PetraK

                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                    Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                    To máme krásně, co Albertí?
                                    a víkend za dveřima, těšim se. Budu lepit cihle. Kdo za mě vyzdobí Domeček? Úklid už jsem odpískala.

                                    #161739
                                    PetraK

                                      S tím pohřbíváním na svém pozemku, myslím, že je to jak říká Maya
                                      Musí se jen dodržet nějaké pravidlo metrů od zdroje vody a možná sousedů, to nevím, protože sousedy na chalupě nemáme, že jo.

                                      #161740
                                      Maya

                                        PetraK
                                        ja uz vytahla sveho sviticiho plastoveho snehulaka a mam vyzdobeno
                                        takze zadnej problem pomoct vyzdobit podobne i nekomu jinemu 😀

                                        #161741
                                        PetraK

                                          Maya

                                          přijeď, uvítám i sněhuláka 😀 nezapomeň, že máš taky tu plechovou sobí krabici!! 🙂 můžeš do ní dát světýlka na baterku a bé to dělat dekoraci.

                                          #161742
                                          Maya

                                            PetraK
                                            krabici mam celorocne viditelne na polici, stejne tak i dreveny visaci sobiky, ktery jsem povesila pred lety na preklad pod stropem a od ty doby tam visej 😀
                                            spolecnost jim dela cerna ovce koupena puvodne na helloween 😀
                                            kdyz se mi neco libi, tak to ma stabilni misto bez ohledu na svatky 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 881. až 900. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.