Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,175 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 6 hodinami a 57 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 1,176)
  • Autor
    Příspěvky
  • #171944
    PetraK

      Thielli

      ve zmenšený podobě ten obrázek působí jako foto poprsí ženy afrického kmene Zuulů
      😀

      nicméně to jsem ešče neviděla, takhle blbý klíšťata 😮

      #171945
      Thielli

        Holky mají na obojku tuhle NECINKACÍ známku. Respektuji, že psi slyší líp než my a kdyby mně dvě hodiny na procházce cinkalo pořád něco na krku, asi bych skočila ze srázu.
        dogid

        ta guma je silikonová, dá se za 19,00 koupit samostatně. dvě nám stačí, aby ten obojek udržely.

        #171946
        Thielli

          poprsí ženy afrického kmene Zuulů

          🤣🤣🤣🤣🤣

          #171949
          Maya

            me letos celkem prekvapuje, kolik lidi, davajicich psum bravecto a podobny prasky, si stezuje, ze jim psi nosi domu ziva klistata, ktera se diky prasku sice do psa nezakousnou, zato doputuji az do bytu
            jako nevim, me to prislo uz driv, ze takto to musi byt, ale lidi zehraji az letos, se neco zmenilo s tema klistama nebo praskama?

            #171950
            Thielli

              az letos, se neco zmenilo s tema klistama nebo praskama?

              Nezměnilo.
              Jako nevědomá jsem kdysi dávnou jednou na nabídku veta koupila Bravecto. Lezlo mi to úplně všude doma. Holky trhly svůj rekord – už jsem to psala kdysi – 114 lezoucích klíšťat za hodinu v dubnu v Hostivařském lesoparku. Lezlo to po nich, po autě, doma jsem to z nich jen ve spoďárách sundávala na světlé podlaze lepicí páskou.
              NEVER MORE !

              #171951
              Maya

                Thielli
                tak mozna to je tak, ze letos si toho lidi prvne vsimli 😀
                jinak fakt znam dost lidi, kteri to psum davaji uz roky a nikdy nic a letos to slysim skoro od vsech

                #171952
                Maya

                  tak mi vcera prisly tycky na slalom z lidlu, taky ve futralu, jsou vysoky, dole kovovy bodce s plastovejma krytkama a je u toho provazek se znackmama, aby bylo jasny jak a kde je zapichat, aby byly stejne daleko
                  vyzkousime o viknedu

                  #171953
                  Denny

                    Tak si představte, že ten zmrd včera napadl doktorku.
                    Museli volat policii. Nicméně machroval už v čekárně na sestřičky, hajzl smradlavej. A když přijeli policajti a zkroutili mu ruku tak prý jen au to bolí magor. Bych mu dala pendrekem přes ksicht.

                    Omlouvám se za sprostá slova, vypípávat to v tomhle případě nechci

                    • Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 2 týdny uživatelem Denny.
                    #171957
                    Maya

                      Denny
                      to je hajzl teda
                      ale treba uz ted bude vetsi sance, ze pujde pred soud?
                      i kdyz temhle typkum je to asi jedno

                      #171960
                      Kuskus

                        Jedno klíště jsem si dom dotáhla sama. Zkracuju si cestu přes dvůr, kdysi dávno hřišťátko pro děti, dnes plocha zarostlá vysokou trávou kam chodí i pejsci. Jsem tam rajzovala před posečením a hnusák se nejspíš přilepil na mé světlé kapsáče, které tahám skoro po zemi. Večer se sprchuju a nahmatám si nahoře na stehně skoro v tříslech, přisáté klíště. Ráno tam ještě nebylo. Fůůůůj. Panika, přece jen jsou to už roky kdy jsem klíšťáky tahala Besince… vylítla jsem mokrá z vany, brýle, lupu a jala se v sedě zmetka zkoumat. Přes tukový val na břiše to bylo velmi obtížné. Vytáhla jsem z baťůžku desinfekci na ruce, která se tam válela od kovidu a na klíště nalila skoro půlku, nechala chvilku působit, pak zmrda vykroutila a do kráteru nalila druhou půlku desinfekce. Dva roky prošlé, jak jsem později zjistila. Během pár minut se na stehně vytvořila červená boule a uvnitř útvar velký jako obří fazole a taky tak tvrdý. Otevřela jsem internet a četla si o klíšťové encefalitidě a borelióze. Sere pes, vyhodnotila jsem nabyté informace. Během příštích dvou týdnů se fazole zmenšila na velikost hrášku a ten se vstřebal ani nevím kdy. Vypadá to, že klíště nakažené nebylo. Jedna si uškodí i bez něj. 🙂

                        #171961
                        Kuskus

                          Dennyky, myslím, že na takový odpad společnosti neplatí, soudy, úřady, domluva, ale zase jen hrubá síla. Chtělo by to borce, dvoumetrového udělaného chlapa (nejlíp s kriminální minulostí) na kterém je na první dobrou vidět, že je schopný všeho, aby chyt panáčka pod krkem a vysvětlil mu, že jestli se na mámu jen křivě podívá a on se to od sousedů dozví, už se nikdy svýma pastelkama nenažere.

                          #171962
                          PetraK

                            Dennyky
                            to je šmejd zas.nej! Jen doufám, že teď už to pro něj taková sranda nebude, napadl doktorku.
                            Souhlasím s Kuskus – tady je nejlepší hrubý násilí. Pamatuju si případ, kdy kluk šikanoval svou přítelkyni, tak byl naložen do auta na výlet, kdy si tu svou horkou makovici doslova vyvětral za jízdy. Pak už jí dal pokoj.

                            Kuskus – tys na to klíště šla vyloženě s atomovkou 😀 . Připomínáš mi drahou půli, který Taliprdnice usmažila kotník špinavou stopkou a on si to nastříkal pičifukem nějakým 😮 . Pak mu to strhávali několikrát za sebou, jak to mě zabordelený. A několik mnoho let vypadal, že ho doma chovám v okovech, protože mu zanedlouho usmažila i druhou nohu a měl tam slušný červený jizvy po celým obvodu kotníků.

                            #171965
                            Denny

                              Kuskus tak on by stačil na něj i Roman, sice nedosahuje rozměrů jaké popisuješ,
                              ale tuhle trosku by zvládl v pohodě…chodil 6 let na Krav Maga a docela mu to šlo . A tenhle …. si troufne jen na ženský, když tu byl známej a mluvli jsme o magorovi tak mi řekl: Já se nebojím o tebe, já se bojím o něj, až se na*ereš 🙂

                              No já asi tak na lidi působím 🙁

                              #171966
                              Thielli

                                Kuskus – tak já teď pevně doufám, že Zrzavcová bude natolik taktní a NEBUDE tvé setkání s přírodou ilustrovat 🤣

                                Ale jinak mám radost, že jsi napsala. Nebudeš věřit, ale dnes ráno jsem si říkala, že se tady tvůj nick nějaký čas nemihl a že je načase…

                                #171970
                                PetraK
                                  #171972
                                  Petrs01

                                    Našla jsem skvělou misku pro Piksličku!

                                    #171988
                                    Kuskus

                                      Thielli
                                      …já teď pevně doufám, že Zrzavcová bude natolik taktní a NEBUDE tvé setkání s přírodou ilustrovat 🤣

                                      A ty jsi druhý takový zaškvara, eště ju poňoukej. 🙂

                                      #171989
                                      Thielli

                                        Kuskus

                                        já svou lásku zásadně vyjadřuji takto. 😍 Takže to ber jako opravdu vřelé objetí ode mne.
                                        Třeba v práci vědí, že z koho si neutahuji a jsem k němu zdvořilá, ten mi vůbec není blízký. 🙄

                                        #171990
                                        Kuskus

                                          Miluju když si ze mne někdo dělá šoufky, ale často při vracení přestřelím.
                                          Se musím krotit, někdy si fakt nevidím do huby. 🙂

                                          Právě jsem rozbila oblíbenou misku 🙁
                                          Snad ty střepy přinesou aspoň trochu pokakanýho štěstíčka.

                                          #171995
                                          PetraK

                                            á teď pevně doufám, že Zrzavcová

                                            já teď ne vim.

                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 61. až 80. (celkem z 1,176)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.