Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,175 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 4 hodinami a 57 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 1,176)
  • Autor
    Příspěvky
  • #171908
    PetraK

      Thielli
      někdo dělal kravál tady v Prahe.

      to nic, to jen větříček 😀
      ruční sekačka je fajn……..když čék nemám vosumtisíc metrůch čtverečních

      #171909
      Thielli

        V neděli jsem viděla něco, co jsem dlouho neviděla. Rozkvetlou louku, která hrála barvami. Tolik barev jsem na loukách viděla naposledy jako dítě… takže jsem měla radost jako dítě.

        Attachments:
        #171916
        cernej caj

          Kimi
          to byl goliasek skvelej a ty sis to taky uzila se divam i s kamaradkou 🙂

          odpustte, zlobi mi jeste formatovani, ale to doladim holt… nekdy…

          Holandsko – tulipány, větrné mlýny a sýry, květen 2024

          #171917
          MirkaD

            tak dnes v práci-mezisměna,takže před tím kousek od baráku pocvičit s pejskama na protažení těla-*otočky,kroky,couvání,packy,poklona u Žeryka..
            v práci na jedničce kase a jedna paní to zase vylepšila…-furt dokážou překvapit,furt..
            měla takový pitíčka se slámkou po deseti v krabičce-ted nevím název..
            a měla 4 balíky u sebe spojený šnůrou-takovou na balíky-takhle to dostáváme na paletách-chytnem,donesem k regálu,fiknem šnůru a dáme do regálu-nevím,kolik to váží,ale fakt jsou o hodně,ale o hodně těžší věci!!
            tak baba má 2 balíky po čtyřech,+2 krabičky a já-at dá vše na pás
            a ona-já to asi neunesu…
            já-nevím,jestli se smát nebo zuřít-tak když mi to unesem k regálu,tak vy na pás taky…
            -no unesla to-ale na odpověd-jak to teda dala do vozíku?
            -daly mě to ve skladu…
            ta jedna krabička se dá v pohodě vzít do jedné ruky,4 mají třeba 5?kilo…no nic no….
            další paní si u nové kolegyně nechala cosi v košíku-si myslela,že kolegyně si nevšimne,občas to tahle zkouší na nový pokladní i strážnej říkal,že to tak dělává…
            týden +jeden víkend k tomu jsem tam nebyla a nic se nezměnil-neslyší,když se kasa zavírá,pořád chodí na zavřenou a když mi jedna paní tykala-žřetelný TY-tak já na i-TY seš taky šikovná!
            tak přestala tykat
            když mi někdo začne tykat-tak začnu taky,nebo řeknu at mi netyká…
            no nic,bolí mě záda,nohy,kyčle…
            tak ale něco veselejšího-dojel se podívat náš bývalý šéf na chvilku-tak jsme chvilku pokecaly-všichni co jsme tam byly tak jsme ho hoooodně rádi viděly a přesvědčovaly,at se vrátí,a že s ním bylo fajn,sranda a tak-prodejna fungovala,přitm zbytečně nebuzeroval,srandu dělal,
            no chybí nám….
            koupil mě zmrzku a šly jsme na bus…
            škoda ho,byl to dobrej šéf…

            #171918
            MirkaD

              Thielli-jo,jo,to je mazec,po takové práci jak si popisovala,se zvednout…
              Čajíku-no vaše dobrodrůžo s kufrem mě přijde jako dost drama!
              lituju tě s migrénou…seš chudáky veliký!!
              a ty 4 dny by asi byly moc na mě…
              od té doby co mě po nabité dovči v listopadu-v BK 3 kamošky za den+vycházky s tatkem,druhý den zase kamarádka,+nákupy+úklid u tatky a venčení,třetí den teta u tatky…a odjezd+úklid velký doma,směna navíc
              pátek další velký úklid a kamarádka
              a pak mě chyběly 2000 a sypala jsem se jak dmeček z karet a tak od té doby vím,že i aktivity ve volnu si musím dávkovat….
              takže ted v BK jsem si hlídala,abych to nepřehnala s množstvím kamarádek za den-2 za den a dost…a vůbec si hlídám,at ve volnu si nedávám moc aktivit…
              takže obdivuju,že jsi to Holandsko tak zmákla!!

              PetraK-bezvadný,že koncert se vydařil!!
              ono je fajn,jednou za čas vyrazit ze stereotypu,a orazit,
              mě něco takovýho chybí….
              občas se do toho snažím vrazit aspon nějakou výstavu…ale nějakej koncert bych brala všemi deseti,ale nemám s kým jít…
              ale na Krhuta a Kozuba chci jít velmi velice moc..
              a Tublatanku a Devítku
              a Stypku-ten teda už není…

              #171919
              MirkaD

                Denyky-to je fajn že jste skoro přestěhovaní!
                a bezva,že si tak Roman rozumí s tvými zvířátky!
                ted ze švagra o víkendu vylezlo,že švagrová už ze psama skoro vůbec nechodí-má 2 ohaře,a že všude kadí a škubou ploty,tak už je nepouští ani mimo jejich výběh-mají terasovitou zahradu,takže to psi jsou dole skoro furt zavření…:-(
                je mi jich líto,chápu,že švagrová má 3 děti+barák,zahrad+vede cvičák+milion jiných aktivit…ale…
                když na to nemám čs,tak ty psi prostě…no nic no….

                Kimi-ale ty sis užila krásný víkend!
                a Goli je pašák,že to zmákl s pejskem i s holčičkou!
                k nám se tak vrhnout,tak ju odchytávám a táhnu od psů,at nejsem ve zprávách…
                stačily nervy,když si synovci a neteř hráli kousek od Žeryka s jeho hračkama a Martin-já ho hlídám…
                no jasněěě-tak pádil Žeryk na vodítko ke mě
                a když mu švagr jak potapanej furt házel míček tak šel Žeryk dom…

                #171920
                MirkaD

                  ted večer mě děsně 2 krát rozesmála Dafča-normálně jsem se lámala smíchem:-D
                  napřed tryskem valila k ledničce,
                  pak jsem s nimi šla ven za zahradu mezi pole,mrknout se na západ slunce..
                  v týdnu minulým měla dost vycházek-v BK+výletíčky+ted v neděli výletíček,minulou neděli výlet,prostě za ten týden a 2 víkendy mého volna bylo vycházek dost,
                  no takže ráno se ploužila za roh k zahradám na cvičící/venčící vycházku-krátkou vycházku,přes den na zahradě+chvilku venku s Martinem
                  a ted večer jdu s něma teda ven na ten západ slunce,
                  takže přes zahradu-a ukecávám ji se slovy-pod se mrknout na západ slunka,vykakáš se a deš dom!
                  vylezem,jdem kousek mezi pole,Dafi celkem svižně-kupodivu!
                  načež se vykaká a TRYSKEM-ANO DAFINA TA LÍNÁ POMALÁ DAFČA,KTERÁ SE RÁNO TÁHLA JAK SMRAD TAM I ZPĚT ŽDIBEC OD DOMU,TAK TAHLE DAFČA VALILA TRYSKEM!!!!DOM,
                  tak jsem ji pak zarazila-přece jen-auta,že…
                  no došli jsme na zahradu,tak valila tryskem na dvůr a já si chvlku hrála s Žerykem
                  Dafča teda tryskem zvl-ona TRYSKEM zpět,já si dřepla,ona šupky hupky ke mě,vypadala zepžedu jak splašenej džungarskej křečík,
                  když jsem do ní začala ze srandy dloubat atak mě rafla rozverně ze hry do prstu a valila zas dolů,
                  tak jsem ji dala párkrátz obíhačky,to mě rozasmála zas,když krkolomě obíhala houpačky+ohniště:-D a šla papat

                  #171921
                  Denny

                    Taak dnes “Prvni noc v novem byte” kocici pokojicek, chybi v nem jeste skrabadla na, zed… a, skrabadlo v obyvaku…a,Konicek unaveny… jdu do sprchy a pak haji… dobrou 🍀

                    Attachments:
                    #171925
                    cernej caj

                      Denny
                      Kocici pokojicek je super! Dobrou noc v novem:)

                      MirkaD
                      Vidis jak ti rozumi kazdy slovo, kdyz chce:D

                      No taky bych brala mnohem min aktivit protoze sme jezdili dom “v noci” tak na 20.00 ja tou dobou vhodim spat takze vecere, pak nemuzu spat… ted umut, vystridat se 4 v koupelne a tak… jenze kdyz ses hodinu autem od ubytka tak proste moc nejde na ty aktigity nejit, mozna tak muzes sedet treba 2h na lavicce u parkace a cekat na ne, ale to uz je zas skoda. Pravdepodobne se do holandska uz nikdy nepodivam, zatimco v cechach je mnohem snazsi si neco odpustit.

                      Tak hlavu mam vyjimecne asi od krcji patere, 3000km v aute na lamacce krrcni patere se asi projevilo a to ma petr snesitelny auto ktery me neboli ddo 5ti minut od sednuti…

                      #171926
                      Maya

                        Denny
                        to je peknej kocici pokojicek
                        a budou kotatka jeste?
                        cernejcaj
                        jste si pekne uzili Holandsko
                        ty sejry, to je neco, neco podobneho, ale v mnohem mensim, jsem videla ve Svycarsku v syrarne
                        jen poznamka, v clanku kousek za tim majakem mas 2x stejny text

                        #171927
                        PetraK

                          Ne… že ne??
                          Jo!

                          já jsem si ten předlouhej příspěvek, kterej jsem psala na pokračování vymazala 🙁

                          tak vás ani nepozdravim, ani nenapíšu Dennyky, že doufám, že si užila krásnou první noc v novým krásným bytě a že se těším, až ho uvidím. Ani nenapíšu černýmu čajovi, že měla moc krásnou dovolenou plnou zážitkůch, tulipánůch, mlýnůch, nenapíšu Mirce, že Dafule jako džungarák musela bejt ftipná a že je škoda, že nebyl foťák při ruce, a že její bývalá švagrofka je pěkná čůza, která hlavně vede cvičák, ale její vlastní psi jsou doma zalígrovaní, nenapíšu Thielli, že jí závidím tu krásu na louce a Kimi, jak pěkně si to užili aaaaaaaaaa, ne nenapíšu , nenapíšu, jdu si zařvat aspoˇň

                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                          #171928
                          cernej caj

                            Maya
                            Diky ja se snazila tomu nacpat rozbalovaji pro kazdy den zvlast a ono to prestalo fumgovat dello to mega bordel, mizely mi mapy:D tak na to odpo doma kouknu, dekuju!

                            Syry buly mnam, gouda mi moc nejela ale mam 2x kozi syr, pak sem.emla ovci s piskavici ten sme snedli a pak mam jeden kravskej jeste takovej bochnicek:)

                            PetraK
                            Me taky zmizel ale sem si stouvhkutim zavrela prohlizec akze pak uz sem to odflakla:D

                            #171933
                            MirkaD

                              Čajíku-já to napsala asi trošku blbě-jasně,že chápu,že když je člověk na dovči,zvlášt v cizině-tak toho chce vidět/stihnout co nejvíc….
                              já jen si vzpoměla na sebe,kdy jsem po letech zjistila,že si musím dávkovat aktivity i ve volnu/dovči-a ne tam toho nacpat moc-úklid,moc kamarádek,moc vycházek,moc všeho-protože mám přece to volno,že!
                              -to se pochopitelně vlastně nemusí týkat tebe,ani nikoho jinýho….
                              -jen,by mě do té doby nenapadlo,že to můžu přehnat i s aktivitama co mě baví…,že když mě to baví ….

                              PetraK-no mě to u té švagrové štve masakrálně…
                              hele já se smířila s tím,že pro hooodně lidí-zahrada,rovná se-nemusím chodit ven se psem,
                              a to jsem zjistila,že to tak má hodně pejskařů i,jakože fakt kynologů,co ze psama,cvičí,makají,-není pro ně pes jen alarm a součást dvora,
                              ale oni ti psi u ní jsou prostě jako hoodně mimo ně-prostě tarasovitý pozemky,ze schodkama,a oni jsou až dole,vlastně bokem…
                              -ale vlastně nemám chut se s ní na toto téma pouštět-protože víš jak-nastala by klasika-mám 3 děti, a bla,bla,blabla..
                              jakože-MĚ se to mluví,když nemám děti…..
                              v tomhle su na jednu stranu ráda za Mrzina,který má naše psy fakt hooodně rád,jde s nimi ven-i když kousek,a prostě je s nimi-mazlí se,hraje si…
                              -jasně je to vykoupený-tím jeho věčným házením míčku,který ovšem tady dělá /dělal každej-kdo zjistil,že mu Žeryk míčky nosí-takže švagři-oba,synovci…
                              -to stejný probíhalo v BK s Duxem-návštěva hodila míček-Dux přinesl…
                              -nějakej asi opojnej pocit,že mě poslouchá cizí pes,nebo nevím….?
                              jejich ohaři mimchodem neaportují….,hhračky a htraní se u nic taky nevedou,
                              tak možná proto…

                              #171934
                              MirkaD

                                holky dotaz-dala jsem dnes Dafině ten foresto obojek,co má roky Žeryk+psi rodičů-ona jak má pidi krk,tak se jí tam už nevejde další obojek:-D
                                nebo nebude vidět krk:-D
                                ale-pes s tím obojkem by neměl spát s majitelem v posteli
                                -já spaní s Dafi vyžaduju,uklidnuje mě to vyloženě
                                myslíte,že ji můžu na noc ten obojek sundávat?????

                                #171935
                                Maya

                                  MirkaD
                                  co vim, tyhle obojky se nemaji sundavat, jinak neucinkuji

                                  #171936
                                  Petrs01

                                    by neměl spát s majitelem v posteli

                                    Vždycky se mnou psi spěj a protiklíšťáky nesundávám. Takže klíšťata taky nemám. Ten rok bez psa jsem měla víc zakouslých klíšťat než za těch 20 psích let dohromady. Jestli to má nějaké nežádoucí účinky, to nepoznám, ale rozhodně jsou lepší než případná borelióza.

                                    #171939
                                    Thielli

                                      Já jsem letos udělala experiment. Koupila jsem pro obě holky jeden obojek Scalibor, rozstříhla jsem ho napůl, přidělala jim ty půlky pod obojky, které nosí na ven (takže doma sundáváme) a pozorujeme. Psi sice v posteli nespí, ale máme hojný těsný kontakt i tak na gauči třeba. Klíšťata nemají. Jestli jedno, dvě mrtvá jsme dosud našli? Takže to funguje, i když to nemají na krku stále… a že lítají křivoklátským polesím plné převážně listnatých stromů a okolí Berounky je také plné klíšťat, o pražských lesoparcích nemluvě. (konec konců důkaz vedle v pudlím kotci)

                                      #171940
                                      PetraK

                                        Mirka D.
                                        no však to se švagrovkou nemá cenu, to nikam neutlačíš, jen to prostě člověka štve, aspoň, že ten pes není jeden někde osamocenej, ale jinak nocomment. Hlavně, že má čas na cizí čokle 🙁 kynoložka. no nic, jak říkám, Ty to nemáš šanci nijak ovlivnit. Sama se psama lítáš i když je Ti mizerně, tak je mi jasný, jak se Ti na to asi kouká.

                                        Maya
                                        co vim, tyhle obojky se nemaji sundavat, jinak neucinkuji

                                        my pak v průběhu sezóny, když už mají obojky na sobě delší dobu právě sundaváme. Sundáme jednomu, ostatní ho kryjou , sundáme příští týden jinýmu, původnímu nandáme, zas ti dva kryjou toho nahatýho. Aby se to aspoń trošku rozředilo to svinstvo. Zatím to vždy fungovalo.

                                        #171941
                                        PetraK

                                          Thielli
                                          supr díky za badatelskej poznatek.

                                          čím jsi to k těm obojkům přidělala?

                                          #171942
                                          Thielli

                                            Jo ale jina novinka letos s experimentem…
                                            Ta lezouci klistata, co si na chate holky prinesly z lesa, shledala, ze cuby jsou nepozivatelne a tak se zakousla do jejich pelechu… nasla jsem v nedeli takhle ctyri… mrtva, sucha

                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (celkem z 1,176)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.