Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,299 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Thielli a poslední změna proběhla před 9 hodinami a 36 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,201. až 1,220. (celkem z 1,302)
  • Autor
    Příspěvky
  • #178672
    Maya

      Thielli
      😀 😀
      to uz bych pak asi od nervu kousala i ja 😀

      #178673
      PetraK

        černej čaj
        a to je snad nejhorsi:D

        no to jen vpřípadě, když tu laťku dál neumíš překonávat, a to nejni Tvůj případ, ty kopřivy na skládce…. věřím, že se Ti povedou 😀

        Thielli
        měla jsi ho chodit venčit a řikat – nesahajte na něj! von kouše!

        😀 😀

        #178674
        cernej caj

          Thielli
          Pomooooooc! 😀

          Maya
          Hm, tak muzes pak kazdyvh 10 let hlasit kolik maji:D

          Hadejte kterej pejsek za mesic bude mit 15… tak nic nebudem zakrikavat:)

          Jinak me morcata umreli cca ve 3/4 letech, uz si to moc nepamatuju…

          Vokouna sem mela 7 let a charlieho uvidime, dyl nez 7 to asi taky nebude… ale prijde mi ze ten vztah je od stenete proste jinej…

          #178675
          PetraK

            černej čaj
            tak to už může holka jedna vlčí dostat vopčanku!

            #178676
            Petrs01

              vopčanku

              Sprateček ji tehdy dostal!

              #178677
              cernej caj

                Nojo, sedivka bude mit narok uz:D

                Petrs01
                Sem ti chtela nabidjout tu spinalis hacker zidli na vyzkouseni ale muz ji rozbil:D to nevymyslis.

                Ona je o 3cm vyssi nez potrebuju tak sme misto kolecek dali pokluzy, ale muz rozbil pist jeste nez ty pokluzy vubec prisly:D proste za kazdou cenu musel tu zidli “spravit” az ji rozbil:D

                Ono se mi na tech pokluzech blbe zajizdi pod stul:D takze si stejne asi koupim jinou… s koleckama a nizsim sedakem.

                #178678
                Maya

                  si pamatuju jak jednu dobu frcely ty klekatka, pak to zas utichlo tak rychle jak to prislo 😀

                  #178679
                  Maya

                    cernejcaj
                    Ferinka na ty fotce minule vypada jak mladice, ta da jeste dalsich deset

                    #178680
                    PetraK

                      si pamatuju jak jednu dobu frcely ty klekatka, pak to zas utichlo tak rychle jak to prislo 😀

                      já jsem to nikdy nepochopila todleto, celej den na tom klečet.

                      #178683
                      Petrs01

                        Klekátko není na celej den, ale na proložení celodenního sezení je super. Pokud se o něj ovšem nedělíš s kolegyní, která ho chce mít nastavený úplně nahoře, zatímco já úplně dole. A nebaví mne to ručně a s vrzáním kroutit dolů a za hoďku zas vracet.

                        čaj – to fakt nevymyslíš 😆

                        #178684
                        PetraK

                          fakt je to dobrý? bolely by mě kolena si myslim.

                          #178687
                          Petrs01

                            hlavní váhu nese pořád zadek

                            #178688
                            Thielli

                              Měly jsme to se sestrou jako větší děti. Nebylo to blbé, vydržely jsme na tom hodiny u stolu.
                              Ne, že by se teda někdo učil, ale odebíraly jsme ABC a tam byly papírové modely R. Vyškovského… já si vždycky nechala formule a mladší ségře jsem dala hrady. A byl od nás klid na celé deštivé dny…

                              #178689
                              Fifi

                                Brypodvecir vespolek,
                                jsme si tak s Ruzici stradovaly polnackou odpoledne, ona pak hupla do skarpy a cachtala se proti proudu. Najednou ztuhla – a brr, ve vode tam lezela srna. 🙁 Mrtva srna, krasna srna. 🙁 Mela dirky v brise, bud ji nekde strelili myslivci brokama (tomu se mi nechce verit, by neubehla daleko a nikdo v okoli nestrilel) nebo ji sejmul pes. Na uraz od auta to nevypadalo. Vcera tam este nebyla, tak se to muselo stat v noci nebo pres den.
                                Jsem pak vzala ven este Pepina na kablu, kdyz jsme se vraceli, akorat sel sekat travu pro zvirata soused dedula. Jsem mu to vyvoslila, sel se na ni podivat, pak rikal, ze je to fakt divny, netusi, co se ji stalo, ale bricho bud streleny nebo pokousany. No, nakonec zavolal svymu kamosovi, ze je myslivec a srnu si odveze jako navnadu pro divocaky. Aspon ten kadaver neprijde vnivec. 🙁

                                Cernej caj
                                Co Charlik zase sezral, ze je poblijon? S zidli je to teda pech, mas sikovnyho muze. 😀 Ferince poprejeme az za ten mesic, udelas ji mejdan poradnej. 🙂

                                Maya
                                ja uz je tak tech 30 mam
                                Tyjova, ukaz zelvy! Vyrostly za tu dobu hodne?

                                Thielli
                                Zjo, ABC, taky jsme s brachou lepili veci. A rvali se o prilohy, kdo si je prvni precte.

                                #178690
                                cernej caj

                                  Me by teda z klekacky kolena upadly do 20 ti minut :D:D

                                  ale jako decko sem na tom u tety rada sedavala.

                                  Fifi
                                  achjo, chudak srna:( tak stesti, ze ruzenka je sikovna a nesla to nejak zjistovat, a dali ste si peknou prochazku na stridacku. akorat sem cetla, zes vzala pepina na kalbu, musela sem poradne zaostrit 😀

                                  vcera sem mu vytahla ohlodanej vrsek od antiperspirantu, tak mozna ho kus plastu drazdil v pupiku…

                                  Maya
                                  nojo, uz vymyslim, ze dostane strihani drapku k narozeninam 😀 ale obcanka je mozna o fous lepsi napad 😀

                                  Petrs01
                                  ma stesti, ze ta zidle stala 150 korun, jinak bych mu taky vypustila pisty 😀

                                  #178691
                                  Fifi

                                    Cajiku,
                                    ja s nima chodim kazdej den na stridacku, zcela vyjimecne beru oba najednou. Hele, mas ty narozky dneska nebo kdy? Esli jo, tak VSE NEJ! 🙂 este jednou, kulatino.
                                    vcera sem mu vytahla ohlodanej vrsek od antiperspirantu, tak mozna ho kus plastu drazdil v pupiku…
                                    To je prasak, kam na to chodi? Musi mit fakt misto strev pozink trubky, ze se mu este nic z pazrani nestalo.
                                    jinak bych mu taky vypustila pisty
                                    😀 😀 😀

                                    #178693
                                    cernej caj

                                      Fifi
                                      Mozna jak se nesl plast do tridenyho odpadu, tak to vypadlo pri manipulaci, jinak fakt se snazime aby nikde k nicemu nemoh:D

                                      On se v noci drapanim snazil dostat do lozjice a kdyz sem ho pustila, tak sel hledat plysivyho jezka kulatyho balonkovyho a kdyz ho nenasel tak konsternovane chtel zas ven:D

                                      Jako uz se od feri naucil drapat na dvere kdyz chce dovnitr. Trvalo ku to jen 3 roky:D

                                      No ja su az koncem mesice, ale ja nevim, kdy ses ty, zda rijem/listopad, tak sem nechtela nic prosvihniut… uz mam poslednich par dni, kdy budu jeste tricitka:D

                                      A ty ses taky koncem mesice si psala, ale tajemna jak hrad v karpatech, tak by byla nejvetsi sranda, kdybysme to meli u sebe:D

                                      Jinak mi uz 14 dni tak 5x denne cuka voko/vicko, vzdycky tak do 5ti minut prestane ale je ro neprijemny na praci na pc. Nemate nekdo zkusenosti, co by mi tak mohlo chybet?

                                      #178694
                                      Maya

                                        cernejcaj
                                        tak na cukani voka je nejlepsi se poradne vyspat a jinak klasika B12 a horcik, ten horcik idealne ve forme chelatu
                                        ale bacha na horcik zpusobuje rychly krok :D+
                                        Fifi
                                        tu srnu klidne mohli strelit brokama o kilometry dal, takze bych to nezavrhovala
                                        kdyz nas bylo na louce kdysi to postreleny prase, tak prej bylo z honu 20 km daleko, zraneny zvirata asi dobehnou fakt daleko
                                        zelvy jsou velky, ale ja uz k nim prisla v podstate k takhle velkym, takze asi rostou, plazi rostou furt, ale neni to videt 😀

                                        #178695
                                        PetraK

                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                          Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                          Nazdar Prdi.
                                          Sem dneska energeticky na výši. Byla jsem zase včera cvičit a nejde mě zastavit. Tak jsem utikala ráno do práce od tramvaje, předběhla šécky cestou, zapla jim na semaforu tlačítko, aby mohli přejít, zatímco já přeběhla, neb byla mezera mezi autama. pak mi volal Brtnik výbornou zprávu – ČEZ nám vrátil obří peníze!! My jsme snížili o dvě mega spotřebu! to je supr, sme bohatý. utrtatíme to marnotratně na stavbě 😀

                                          Já bysem to s těma štírama viděla takhle, protože je vás hodně, začnme slavit dycky hned toho 24. října, skončíme v listospádu a rovnou přejdem vlastně plynule do adventu, co?

                                          #178696
                                          PetraK

                                            Fifi
                                            sme si tak s Ruzici stradovaly polnackou odpoledne, ona pak hupla do skarpy a cachtala se proti proudu. Najednou ztuhla – a brr, ve vode tam lezela srna

                                            no fuj! Já takhle našla mrtvou srnu teda v komplet stavu dvakrát (jinak víc), vlastně třikrát!! ta poslední plovala v žumpě po strženým baráku 🙁 🙁

                                            On to mohl možná?? udělat i divočák. Jsem netušila, že je prej?? dokážou lovit . Řikal zelenej mužik mi. Nevím, zda to není myslivecká latina… koukala jsem letmo a píšou k přirozené potravě prasete divokého:
                                            Z velkých savců se nejčastěji vyskytovali kopytníci (Artiodactyla), zastoupeni částmi srnce obecného. Pravděpodobně se jednalo o uhynulé, poraněné nebo nemocné kusy.
                                            Takže…těžko říct, přijde mi to trošku moc, ale zase třebas ? nevím.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,201. až 1,220. (celkem z 1,302)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.