Pudlí kotec

Fóra Ostatní Pudlí kotec

  • Toto téma obsahuje celkem 494 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 2 týdny a 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 495)
  • Autor
    Příspěvky
  • #165274
    Thielli

      Prý máme jít stranou na samotku. Tak jsem tady.
      Ne, nejsem smutná, to se vám asi jen zdá…

      Attachments:
      #165276
      Thielli

        …Mně to taky není líto. Vůbec.

        Attachments:
        #165293
        Thielli

          Prosimvás, nevíte, proč se pořád někdo ptá, co jsem za plemeno?

          Attachments:
          #165295
          Zlata

            Ty voči.♥️Mě připomínají Elvíru s Matoušem.To byly ovce.A fakt mají taky perzian.Tak se nediv,že se lidi ptají na rasu🤓.

            #165300
            EvaC

              Milé dámy Black nad Brown, “samotka” je ale velké vyznamenání..pravda je, že ty vaše ksichtíky jsou nedostižný – můžete směle konkurovat Tali.. 🙃

              #165305
              Fifi

                Ale to je peknej kotec, zadna samotka. 🙂 Jestli najdes tu fotku s kudlibabkama v pudli srsti, vloz ji sem, pls. Coby varovani pro vsechny, kdo by jen pomysleli na pudli pleme.

                #165313
                Thielli

                  Dobrá, dobrá…

                  TOTO JE VAROVÁNÍ PRO VŠECHNY, KDO BY UVAŽOVALI O POŘÍZENÍ PUDLA.

                  Foto 1 – hnědá v lese celek
                  Foto 2 – hnědá v lese detail
                  Foto 3 – černá za drobného deště našla hromadu písku

                  (uvedení do původního stavu trvalo v obou případech mnoho hodin).

                  Attachments:
                  #165317
                  EvaC

                    Ou nou 🙈🙈.. svízel je “sfiňa”

                    #165318
                    EvaC

                      Hmm a slečna černá je fajnšmekr..

                      #165320
                      Fifi

                        Neco podobnyho mivaly my perdelky, ale prece jen to slo vycesat driv nez za par hodin. Oumajgod, z tohodle by mi hrablo. Dekuji za varovny fotos, mila Thielli a prijmi hluboky obdiv za pudlosrsti peci.

                        #165321
                        Thielli

                          Ani mi to nepřipomínej. Ani jedno. 🙈

                          #165345
                          PetraK

                            POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT!!!!!!!!!!!!!!!
                            POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCT!!

                            TA POSLEDNÍ FOTKA!!! já jsem tedy vždy měla pudlajze za takové velmi inteligentní tvory, ale holky dělají všechno pro to, aby mne přesvědčily o opaku 😀 😀 😀 😀

                            JÁ JSEM VŮBEC NETUŠILA, ŽE SOU TAKLENC FTÍÍÍPNÝÝÝÝ!!

                            #165346
                            PetraK

                              Prosimvás, nevíte, proč se pořád někdo ptá, co jsem za plemeno?

                              no protože , děfče milé hnědé, ty nejsi plemeno, víš? Ty jsi hrozný vemeno! 😀 😀 z kachny!!
                              proč se vůbec řiká vemeno z kachny? 😀 (kachna promine, tý se to netýkáý)

                              #165348
                              PetraK

                                Prý máme jít stranou na samotku. Tak jsem tady.

                                Pánčička vám to holky špatně vyložila, to nejni samotka, to je píjédéstál! Píjedestál, aby vo vás každej stál, páč jste takový jelimani, že to nesmí zapadnout ty vaše fotky, my sem budem totiž chodit jako do lékárny.
                                Máš déprézi? Mazej do kotce
                                Nasštval tě šéf? Mazej do kotce
                                a tak jako podobně

                                jen s migrínou by se sem asi chodit nemělo, páč jak člověk mlátí smíchy hlavou vo ten stůl, tak to asi bude tu migrínu zhoršovat 😀 😀 😀

                                až bude čas, hodím sem ešče ty původní fotky, ty taky nesměj zapadnout, rozhodně!!

                                • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
                                #165351
                                Maya

                                  Jezis, ty pokytkovany nohy, to je strasnyyyy 😀
                                  A ani ten pisek z ty srsti nevypada sam?
                                  Kdysi jsem zvazovala portugala, koukam, ze me osvitil duch svaty a ochranil moje nervy, to bych fakt nedala 😀

                                  #165357
                                  PetraK

                                    Takže, že abychom to měli kompletní,páč bez těchto obrázků by to nebylo ono:

                                    Jako hnědá se tu tváří jak neščastná tetka na rynku, kde ji vokradnul prodejce jablek:

                                    😀 😀

                                    a černá, brouček malá………to asi komentovat radši nebudu 😀 😀

                                    ale jinak jsou prej normální, ne? 😀

                                    #165358
                                    Petrs01

                                      Ta poslední je megastrašná.
                                      Ale ty “zarostlý” nohy, to by mě šlehlo. Na ty kudlibabky bych asi vzala nůžky. Na písek… by mě trefilo, bo to ani neostříháš. Zlatý krátkosrsťáci!

                                      #165367
                                      Thielli

                                        Někdo má problém s nohama? Vždyť to bylo za hodinu z vymytý… pěkně pramínek po pramínku mi to vymývali, jako v kadeřnickém salónu…

                                        Attachments:
                                        #165369
                                        PetraK

                                          Thielli
                                          Vždyť to bylo za hodinu z vymytý…
                                          za hodinu? No ty jo to bych měla vymytej mozek! Tak to bych nečekala, že fakt hodinu. Nemá bejt půdle pes do vody sakra? Bych čekala, že s tímhle problém úplně mít nebude? 😮
                                          Vona tam sedí tak jako soška. Soška pejska………hliněná 😀

                                          #165370
                                          Thielli

                                            Ještě tedy přidám jeden soubor, když už jsem vyhrabala tu fotku s blátíčkem v kudrnách. Chovatelé to vědí, jak jsou si i zvířata podobná s rodiči.. ale já z toho byla paf, když jsem to objevila.
                                            Soubor se jmenuje “aká matka, taká Katka”

                                            • Odpověď byla upravena před 5 měsíci a 1 týdnem uživatelem Thielli.
                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (celkem z 495)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.