Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku

  • Toto téma obsahuje celkem 140 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 141)
  • Autor
    Příspěvky
  • #139616
    EvaC

      Mohla to bejt další hádanka – aneb co vidíte na obrázku? h…o

      #139617
      PetraK

        😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

        #139618
        PetraK

          Asi taklenc

          Attachments:
          #139621
          PetraK

            No moment ale sem to neviděla tydle nový vobrázky!! To je výborný!!! Zelená je sice krásná, ale vona je Sindibádová taklenc krásně vodložená?, To je ešče krásnější, než ta zelená!! GRATULUJU!

            #139622
            EvaC

              Jojo, přesně taklenc 😂🙈

              #139623
              EvaC

                Druhej pokus

                Attachments:
                #139628
                PetraK

                  Jéééé, vona je jako ta Amálka – taky lesní víla 😀

                  #139629
                  PetraK

                    Jojo, přesně taklenc 😂🙈

                    😀
                    lidi sou dneska hrozný ! Zahovníno už i na diskuzi 😀

                    #140094
                    cernej caj

                      jee sindibadka ma takovy krasny odlozeni sikulka 🙂

                      #140099
                      EvaC

                        cernej caj
                        Noo, jak jsem psala, bylo to takový malý odloženíčko (=krátký – třeba 2 minutky, ona to dýl nezvládne zatím..)
                        Ty bys mi mohla možná jako IT analfabetovi trochu poradit – chtěla jsem sem dát nějaká videa, ale jelikož mám ” ukousnutý japko” jsou ta vide hrozně velká (protože vysoká kvalita). I když mi to dcera zmenšila, pořád se to sem nevejde.. Petra psala přes Youtube – jinak to asi nejde, viď?

                        #140608
                        cernej caj

                          EvaC
                          promin, ze pisu az ted… no asi pres YT jen, problem je i v tom ze jablko pouziva jinej format videi a zrejme by to neslo ani prehrat 🙁 ale na YT muzes nastavit klidne soukromi jen s odkazem aby to slo jen pres odkaz odsud

                          #141900
                          EvaC

                            cernej caj
                            díky za rady, asi by to musel udělat někdo za mě, já jsem fakt “IT kopyto”

                            #141902
                            EvaC

                              Tak to tady musím alespoň trochu provětrat, aby to tu nezarostlo mechem.. toto je vlastně taková pozdní reakce na Petřin článek Paní stavbyvedoucí – Sindy je totéž v bledě modrém – doma i na chatě musí u všeho asistovat. Fotodokumentace bude následovat..:-)

                              #141903
                              EvaC

                                Takhle se u nás dozorovalo, jestli teda ta panicka tu předsíň dobře vymaluje..výraz “ Ježíš dělej, už bych to měla desetkrát hotový, netřeba komentovat.. 🙈

                                #141906
                                EvaC

                                  Takhle se dozoruje příprava jidla – cíl je lehnout si tak, abych panicce překážela na všech frontách, takže doprostřed 😂

                                  • Odpověď byla upravena před 1 rokem a 11 měsíci uživatelem EvaC.
                                  #141910
                                  EvaC

                                    No a v neposlední řadě je taky třeba dávat bacha, aby panicka dobře posekala trávu a taky jestli je potom dobře vyčištěná sekačka – na to jsem se radši soustředila hodně zblízka, aby to neodflákla, že..

                                    #141914
                                    EvaC

                                      Áaale, abyste si nemyslely/i, ze porad jenom pracujeme….

                                      #141917
                                      EvaC

                                        A někdy, někdy i spím ..

                                        #141919
                                        PetraK

                                          No a v neposlední řadě

                                          jsou to motalisti obecný 🙂 , furt mají tendence se někde motat, u toho vaření je to vyloženě žádoucí. Obzvláště u těch rozměrově větších, jako je Tali, nebo Sindibádka. Já vždycky trpělivě překračuju a pak to nevydržim a začnu hulákat, na co že maji teda pelechy v kůchni – aby mohli dozorovat ale nemotat se, že jo. Ale to ešče žádná čubís nikdá nevzala za svoje 😀

                                          Krásný fotos

                                          edit -teda Sindibádka to navíc dost vytunila, páč rozvalit se takhle a navíc naštorc, to už chce vysokou zeměměřičskou 😀

                                          #141927
                                          EvaC

                                            PetraK
                                            edit
                                            jojo, musela na to určitě někde studovat…
                                            Pamatuju kdysi, když jsem měla svojí labradorku a hlídala jsem kamarádovi flata a tollera..Byli určitě domluvený – každej si v tý kuchyni (která je mimochodem docela velká) lehl podél jedné části kuchyňské linky. Mých poznámek ať si jdou laskavě lehnout někam do p…. abych mohla uvařit si nevšímali do tý doby, než jsem – podotýkám že ne schválně – přišlápla flata – naštěstí bosou nohou. Pak se sborově odklidili do bezpečné vzdálenosti – ale jen do dalšího dne 🙂

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 121. až 140. (celkem z 141)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.