Pro Sindibádku

Fóra Od čtenářů Pro Sindibádku

  • Toto téma obsahuje celkem 140 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 141)
  • Autor
    Příspěvky
  • #133021
    PetraK

      Eva
      Krásnáááá – to ona je, úplně stejně jako Tali..jen ten mozeček venku pokulhává, no…

      😀 na to vídeju, jak čučí! Bůra by jí člověk dal 😀

      #136023
      EvaC

        Březen, za kamna vlezem – tak to sedí – hlavně po ránu❄️… Ale jinak mám velikanskou radost, ze už zase vencime za světla i ve všední dny, kdy chodíme do práce . Je to se Sindibadkou o dost snazší než za tmy.. A odpoledne je poslední dny opravdu krásně .. Sindibadka na foto názorně předvádí , jak si pěkně ustlat vetbedku po po takové dlouhé procházce a udělat si z ni polstarek. Račte si povsimnout hromadky jejích “hraček” vpravo – vykuchaní umučánkovaní plyšáčci 🙈🙈

        Attachments:
        #136026
        EvaC

          Nooo a teď to momentálně ještě dost vylepšila – otočím se od kuchyňské linky a vidim tohle🙈😂😂. Dala si ten polstarek nějak pod hlavu..byl oprenej v rohu sedačky..

          Attachments:
          #136029
          MirkaD

            jééé Sinduška jak má hezky polštářek pod hlavou:D,
            Evi,kde se dá koupit ta hunatá deka s tlapičkama?

            #136055
            EvaC

              MirkaD
              Používám vetbedky už léta – je to super na údržbu – vypereš a je suché velmi rychle. Navíc je to duté vlákno, takže když je pes navlhlý třeba zvenku, odvede to vlhkost a neleží v mokru… Doma máme tuhle šedou, na chatě s šedou s tlapkama. Ještě pozor – některé mají zespoda protiskluz, jiné ne – záleží jestli chceš použít jako vrchní vrstvu třeba do pelíšku,nebo přímo na podlahu..
              Mají třeba tady – hodně rozměrů i vzorů. A přijde mi, že jsou tam i fajn ceny, ale možná najdeš jinde levnější..
              https://www.mazlickuvraj.cz/psi/pelisky-boudy-tasky-pro-psy/vetbed-drybed?sort=p.price&order=ASC

              #136056
              PetraK

                Jeditíííí! Sindibádka spící……. to je nejhodnější péf na světě! a roztomilost sama na tom polštářku

                Je to se Sindibadkou o dost snazší než za tmy.. A odpoledne je poslední dny opravdu krás

                ano – tohle si taky velmi dobře pamatuju, tu úlevu, to jak jsem si o dost víc užívala to venčení. odpolko a pak ráno, kdy jsem klidně i radši přišla pozdě do práce, protože……to bylo tak krásně úlevný! No a teď zas budete mít víc prostoru a pohodlí se posouvat a posouvat. a pánčička bude mít víc klidu.

                a vidim tohle🙈😂😂. Dala si ten polstarek nějak pod hlavu..byl oprenej v rohu sedačky..

                😀 😀 😀 😀 😀 týý jo, madáme potřebuje pohodlí, to je jasný 😀 co dole na zemi, tam žádný pohodlíčko néjni přeciž, ale na gaučíku, to je jiná! S vopravdickým polštářem!! 😀

                #136091
                EvaC

                  No jo – naše chudííínka – jeden pelech v obýváku (ten s tou vetbedkou), v ložnici klec jako kráva a v pracovně termodeku na zemi – když pracuje s páníkem…

                  #136094
                  PetraK

                    Eva C.
                    naše chudííínka
                    😀 nebožátko je to, co ho nutěj bejt přízemní 😀 a líhat jen na zemi 😀

                    #137612
                    EvaC

                      Tak jako vím, ze hadankovej den je ažzitra 😉, tak jenom “ legrácka na rozcvičení” – NAJDI OHAŘE

                      Attachments:
                      #137628
                      PetraK

                        😀 😀 😀 výýbornýý! Škodaaa mohly jsme to dát jako hádanku 🙂

                        #137883
                        EvaC

                          Chtěla jsem se přidat k Velikonočkovýmu přání, ale nemám oprávnění tam vložit fotku, tak dávám sem..

                          Attachments:
                          #137885
                          Zlata

                            Boží🤓👍

                            #137910
                            PetraK

                              Ale nenenééé! já prošvihla takovýdle úžasný přáníčko! Vona vypadá jako malej debííííl otomileeeej!! Jak se tváří!!! bůra by jí člověk dal, ňuníkovi střapatýmu. To je bomba fotka tohleto!!

                              #139601
                              EvaC

                                Ahoooj, tak posilame jedno nedělní ranní počítání myšů… to by mohla dělat celej den

                                #139603
                                EvaC

                                  ajajaj je to moc veliký.. 🙁

                                  #139608
                                  PetraK

                                    pošli to v emilovi, ten by to mohl zmenšit?

                                    #139609
                                    EvaC

                                      Nejde to, pomoooct já jsem totální IT analfabet 🙈🙈

                                      #139610
                                      EvaC

                                        Tak zkusím alespoň tohle – odložení malý

                                        Attachments:
                                        #139614
                                        EvaC

                                          tvl – tak to jsem zase zmenšila tak, že tam není nic vidět .. ou nou

                                          #139615
                                          EvaC

                                            no tak zelená alespoň uklidňuje dámy, tak si pokoukejte..

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 101. až 120. (celkem z 141)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.