Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161621
    Petrs01

      tohle je dost unikatni misto

      Lesní hřbitov v Hradci? Hodně unikátní a velmi záviděníhodné místo.

      #161622
      Fifi

        Jeste me napada, zbylo mi tu po Trolitku 40 tablet AminAvastu pro psy (puvodni baleni 60 tablet), expirace 05/26. Mate nekdo v okoli psa ledvinare, nez to nabidnu dal? Zadara to nedam, stalo to docela hodne (1400,- na veterine, tak vymyslim nakou pomernou castku).

        #161623
        Fifi

          Petrs
          Ano, presne tam. Zavidet netreba, co se psu tyka, muze si tu nechat pohrbit psa kdokoliv, kdyz maji misto… Jak Pixlic, uz panickovo srdce poroztava?

          #161624
          Petrs01

            Trošku z ruky.

            Páníček… no přehlížet nemůže, to jaksi nejde, ale… není to vono, no.
            Já z ní teda občas rostu, bo ona nemůže prostě normálně přistát před večeří na pelechu, ona musí převrátit byt naruby, pak zkusí štěknout, takže se večeře odloží… při dalším pokusu (překvapivě) opět přeorá celý byt, asi tak na pátý pokus se konečně trefí na pelech, ještě tak dva pokusy než se jí na něm podaří i zastavit… a pak už normálně počká do uvolnění (bo bych ji jinak přetrhla).
            Hrajeme hru na klid – položíš před sedícího psa pamlsek, bráníš v sežrání a když se vyklidní, dostane pamlsek z ruky a podáš mu ten ležící. Princip pochopila rychle, ovšem pokaždé trvá nekonečně dlouho než je schopná to pozadí přilepit k zemi – zkouší hrabat packama, couvat, strká čumákem,… pak sedí, čučí, ví. Vydáš, rozjedeš druhé kolo a zase magor co v životě pamlsek neviděl. Zvládá tu cílenou ovladatelnost, když ví, že za to něco kápne. Ale nezvládá se ovládat, hlavu má zatím jako věšák na uši a průtok z tlamy do žaludku.
            Ale vyvalit pupík k podrbání, to jí jde 😉

            #161625
            Fifi

              Popis bajecnej, Pixlicek taky. 🙂 K tomu cekani pred veceri – Ruzice odmala nic takovyho nevydrzela, bo ZRAADLOO, emoceeee, taky je jak kyselina. Takze ona si plachti s necim v hube, rotuje, vyvasnuje se, dela si stojky na hlave s hrackou v hube na matraci. Bylo by pro ni za trest muset nekde drepet/lezet a cucet, psychicky by to nedala. Neslo by takhle naucit Pixloida, presmerovat ji? Ona se uvolni a tobe se ulevi.
              Co vyzaduju, je klid tesne pred podanim misky, staci jen zabehnutej flek na dece v kuchyni pred servirovanim. Kdyz ji chci potrapit, ma to i pres soustredeni a povely, na chvilicku jen, nejsem svine. Ocni kontakt, vnimej me…
              Ale nezvládá se ovládat, hlavu má zatím jako věšák na uši a průtok z tlamy do žaludku.
              Ony za to nemuzou. 🙂 Kor madam ve vyssim veku, bigl navic pazravej. Ale jdete na to tuze dobre, krasne se szivate, mate ji chvili. Moc ji pupika podrbkej.

              #161626
              Petrs01

                chvilicku jen

                no dyť jo, jenom aby mi nevyrazila misku z ruky. Prostě něco chceš, lapni na pelech, já to položím a VOLNO. Před chvílí páník přinesl misku vykrájených jablek – princip prdel na pelechu = jablko do tlamy pochopila opět velmi rychle. Krásně seděla než jsme to svorně spapali. Ona dá i to velký žrádlo, jen ještě furt zkouší jestli by to nešlo jinak. No nešlo 😉

                #161627
                Petrs01

                  Tak tady máte tu “můru” z hádanky 😉

                  Attachments:
                  #161629
                  Fifi

                    Mura ses ty. Lustit druh motyla se sklapnutyma kridlama, pricemz je nasikmo polozenej, ze vypada total jinak, neumim. Pekna hadanka, dik.

                    #161630
                    cernej caj

                      Ja bych si tipla babocku a ted taky nejakou babocku, ja ty motyli moc neznam:D

                      Tak hlavne ze umi vybalit brisko:D

                      Fifi
                      To me nenapadlo, ze to mate unikatni. Tak ot o lip, ze mas tu moznost. Ono jet se zmrzlym psem 5hodin autobusem, a pak ho nest nekde od nadrazi, to chces:D to by myslim nebylo k ucte ani tomu zvireti…

                      Ale v praze taky je psi hrbitov? V brne fakt nevim, no. Vokouna panicek nechal na veterine, to bylo tak necekany, ze uz sme to pak neresili, ale nevim, jestli dalsiho psa chci takhle resit.

                      Tak dneska do prace. Autobus prijel zase pretopenej… ja to nechapu, jak to delate, ze ste oblecemy na 0°C a v tom stejnym obleceni zvladnete 40 minut sedet ve 25°C ? Ja to chci taky umet…

                      #161631
                      Petrs01

                        Babočka admirál.

                        V Praze je psí hřbitov léta zavřenej – teda chodit se tam smí, ale pohřbívat ne. Je to v Bohnicích, hned vedle hřbitova bláznů a za návštěvu stojí obojí. Funkční pohřebiště by snad mělo být pod Řípem. V Praze a Brně je krematorium, chtěj za to ovšem slušný pálky. Baroušek je zpopelněný a pohřbený na chatě, ostatní jsem nechala na veterině.

                        My teď chodíme s Pikslí kus do práce pěšky a zbytek tramvají. Když jdu = hýbu se = nepotřebuju tolik oblečení. A v tramvaji se rozepnu a nehýbu.

                        #161632
                        PetraK

                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          RRRÁÁÁ
                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                          Gůtn tág majne líbe Kindr.

                          ježiš!! Hádanka., omluvuju se půjdu to hned napravit a tu fotku tam dám. Já jsem ešče trošku furt v časovým presíčku, navíc mám problém se spaním zas, takže jsem prostě ne somnambul, ale somnambulík.

                          Fifi
                          no s Bubi je to takový na vlně……. ta nemoc si ji evidentě podala, vzala jí hodně energie, ráno fakt jen zahrádka a zpátky a odpolko nic moc. Ale v neděli se hecla, co si to užila a předtím víkendovku taky, to jo. ale prostě jí nemoc sebrala hodně síly. Myslím, bojím se, že už se nenahodí do toho módu co byla. Ale jsem ráda, že funguje, zajímá se a tak. Leč poctivě musím přiznat, že se prostě bojim, no. Prtka moje.

                          #161635
                          PetraK

                            Fifi
                            Petrs01

                            Ony za to nemuzou. 🙂 Kor madam ve vyssim veku

                            ne, nemůžou, mám to doma stereo. Já jí to říkala, že fena je jinde než pes 😀
                            Maj to od přírody vchovaný, protože jako matky rodu musej urvat co nejvíc žrádla. Což pochopitelně neznamená, že si člověk nechá skákat po hlavě, disciplína musí být, ale bude jiná, než má Rumíček, než měl Ešus, než měli předchůdci Psikly u Petrs.

                            #161636
                            Maya

                              teda popis Piksly, to me rozsekalo :D:Dono treba driv ji to skakani lidem po hlave vychazelo?
                              u nas jezdi vic pretopenej vlak, ale tak odmotam salu a trochu se rozepnu a pak to holt vydrzim, pravda kdyz venku mrzne, je to horsi, kde jsou ty casy, kdy jsem normalne v busu primrzla vlasama k oknu 😀

                              #161640
                              Petrs01

                                Maj to od přírody

                                Takže já taky nejsem nenažraná, já to mám od přírody! 😀

                                Jo, Mawe, jestli se někdy vyskytneš v Hradci, tak okolí Lesního hřbitova je boží. Lesy, rybníky, ohrady s divokýma koníkama a buvolama, bomba. O něco dál jsou jeleni, daňci a čuníci. Velmi slušné lesy, táhnou se až k Chocni, rozhodně stojí za prošlápnutí.

                                #161642
                                PetraK

                                  Petrs01
                                  Takže já taky nejsem nenažraná, já to mám od přírody! 😀

                                  ale no jistě. jak jinak.

                                  Já mám za sebou malý vzorek fen – jen tři, ale tohle bylo u všech + proti psu určitá zbrklost, velká zbrklost.

                                  #161643
                                  Maya

                                    pokladaj druhou vrstu asfaltu a trese se nam celej barak a vibrujou dvere i okna, doufam, ze se nam barak nerozpadne

                                    #161644
                                    PetraK

                                      Maya
                                      držim palce, ať jste f celku.

                                      #161645
                                      Maya

                                        jinak je videt, ze kdyz se chce, tak to jde
                                        vcera polozili do dvou hodin odpoledne kilak asfaltu
                                        myslela jsem, ze udelali pulku a dneska budou delat druhou, ale udelali to cely a dneska delaji dalsi vrstvu
                                        je to uz celekem vejska, pak prej budou delat krajnice, tak jsem zvedava, jestli nejak udelaji najezdy od vrat, jinak nevim co s tim budu delat, tolik hliny snad ani nemam

                                        #161646
                                        Maya

                                          jinak jsem nasla tohle, jak se nekdo ptal, treba se to nekomu bude hodit

                                          Seznam krematorií a hřbitovů pro zvířata (dle kraje)

                                          #161650
                                          cernej caj

                                            Maya
                                            Dreveny spalky porodis:D

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 841. až 860. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.