Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161595
    kachna

      ja jdu ted volat doktorce, a zitra do pracovniho procesu

      nejmladší dítko se tam zítra vypraví také. Stávka byla ideální řešení, nevím, jak jinak bych mu vysvětlila, že dneska NECVIČÍ

      mam dojem, za na nejaky obycejny nachlazeni uz dneska clovek nedostane neschopenku a nic jineho tem lidem nezbejva

      ono to ani moc nedává smysl.

      #161596
      cernej caj

        Kachna
        tak to se ti hodilo 😀

        Maya
        no to si myslim, ze i na nachlazeni clovek muze byt doma, jenze vetsina lidi doma byt nechce… a k doktorovi je ani nenapadne jit, predevsim i kvuli penezum.

        hodne se ted resi prace z domu diky covidu, tak zase lidi zustavaji doma, kdyz muzou.

        a pred covidem zase naopak rousku vubec nikdo nenosil nikdy a ted alespon v te cekarne u doktora treba lidi rousky maji…

        Me se teda do prace uplne nechce, i dneska sem porad spala asi 10 hodin, coz u me proste neni vubec normalni 😀 a narozdil od stare prace se tam ani nejak moc netesim (prace ani kolegove k teseni zas tak moc nejsou:D

        #161597
        Maya

          cernejcaj
          tak rekni doktorce, ze ti jeste neni dobre a uvidis, treba ti neschopenku jeste prodlouzi
          kachna
          no ona je to pravda, ze neni proc, ale zkus si zachrchlat treba ve vlaku 😀

          #161598
          cernej caj

            Maya
            ja uz se citim nastesti dobre, vcera posledni ATB ale ta spavost je dost zajiamva, to sem mela pri covidu myslim za zivot predtim jen 1x takze je to pro me dost nezvyk 😀 musim jit dneska spat tak v 7 😀

            #161599
            Zlata

              Fifi
              Je mi to líto.Ale už ho nic nebolí.🥺🖤

              #161600
              Maya

                cernejcaj
                ja mela po covidu taky tu spavost
                ale to muzes mit i po atb, prece jen je to pro telo zahul

                tak mam uz pred barakem novej asfalt, davaj to na silnici, tak mam u vjezdu peknej hrb, budu to tam muset nejak zasypat
                a bude se to v lete pekne blbe sekat, sekacka to nevezme az k tomu a zustane tam trava

                #161601
                cernej caj

                  Maya
                  a nemuzes je poprosit, at to nejak zpravej?

                  ted je navic moderni jen nalejvat novej na starej a zvedat porad silnici a ne odfrezovavat co tam je..

                  #161602
                  MirkaD

                    včera ranní-kde se mi hooodně nedařilo-loket,zápěstí,záda v háji,pár hodin spánku,pocení…
                    no ve finále jsem brečela šéfovi na rameni-a když jsem to řekla Martinovi tak,řekl,aby mě šéf nevyhodil z práce,když to nedávám….
                    ze psama přijel nakoupit,já s něma šla chvíli po městě a jely jsme dom…
                    dnes volno-ráno dlouhá vycházka v lese za barákem-sice mě volí celej člověk,ale…potřebovala jsem být někde v přírodě a tichu…
                    takže k lípě-to se Dafča táhla jak smrad,pak kousek doleva směr Kojátky,mezi polama,pak zpět k lípě a pak okruh v lese-to Dafina hoopala po pařezech a nabrala fest tempo-hurá dem dom!!tak byla tááák vepředu,že jsem ju furt přivolávala,nebo zastavovala,no ale proběhla se,to zas jo,já si vyřvala zatím hlasivky…
                    od hájenky jsme to vzaly mezi polama směr cvičák,a nééé dolů dom,takže Dafča se táhla zas,nasraná-že se pokračuje….a pak jsme to vzaly dolů a dědinou dom,takže spokojenost,doma si daly žervé syreček,já je učísla a ted leží-tady je zima/bláto/sníh…
                    mě upadne ruka,takže pohoda…

                    no už víme,co je s otcem-ani játra,ani žlučník,ale nález na slinivce,v pondělí má jet na onkologii do Brna….:-((
                    jako boží zpráva před Vánocema,tak se bude týden čekat co mu tam řeknou…máti mi to řekla před chvilkou,jještě to musí říct synům…

                    #161603
                    MirkaD

                      -nachlazení je vlastně viroza,ne?a s tím už doma nenechávají?jen chřipka/agína/zánět nosohltanu?
                      a co hláška,že se má každý nachlazení vyležet,jinak se usazuje na kloubech..?

                      #161604
                      Maya

                        MirkaD
                        tak drzim palce at to se slinivkou neni nic vazneho
                        no nachlazeni ja vnimam tak jako ze ma clovek rymu a mozna trochu kasel, ale neni nijak blbe a tak
                        jo, vylezet by se to melo, ale to si muze dovolit tak nejaky duchodce

                        #161605
                        cernej caj

                          MirkaD
                          ja uz doma parkrat byla s diagnozou viroza… podle me proste s nachlazenim nejses doma, protoze vetsina lidi chodi kvuli penezum radsi do prace a tak blbe jim neni, aby byli doma…

                          kdyz muzou byt lidi doma roky s vymyslenejma bolestma zad, tak proc ne s virozou…

                          achjo s otcem, drzim palce… mame to taky tehdy zjistili pred vanoci, ale zas aspon tuplem vite, ze dulezity je ta spolecnost a ne nejaky dary nebo hromada cukrovi… na onko v brne sou profesionalove 🙂

                          #161606
                          cernej caj

                            tak a hecla sem se a sice nejsu schopna moc se zbavovat veci 😀 ale 2 tilka dostala mirka, jedno uz vyzkousela v praci a prej dobry, tak doufam, ze ji i to druhy bude dobre fungovat 🙂

                            a pak sem dala pryc khaki ackovou sukni ze sportovni latky, 3 halenky a jedno tricko, ze kteryho sem vyrostla…

                            a jeste sem jedno spaci rozstrihala na hadry a jedno kratky a uz deravy, co mam teda asi 25 let a dala mi ho jeste maminka, furt sem ho aspon na spani oblikla:D tak to sem vyhodila.

                            tak si myslim, ze uspech u me:D 9 celych veci 😀

                            #161607
                            Maya

                              cernejcaj
                              to ses dobra, ja se porad chystam a furt nic a mam tu jeste veci, ktery jsem nosila pred 20 kilama 😀

                              #161608
                              cernej caj

                                Normalne bez vycitek, az se do toho zase vejdes, zaslouzis si novy pekny vonavy slusivy obleceni 😉

                                sem si jeste aspon stahla 3 cviceni 20minutovy pro zacatecniky a myslim, ze pro me docela akorat. co sem si chtela stahnout povidky sherloka, tak to melo 3gb a vzdycky asi po 20 minutach spadlo, tak povidky asi bez naroku:D

                                ted sem si zacvicila, dala sprchu, u toho zjistila, ze mi prijde, ze nejak malo tece, tak mozna kamen nekde v sitku, snad to pujde rozdelat. a jdu si ohrat poblivku.

                                a navic sem si chtela koupit jeste jedno funkcni triko s dlouhym, a to co uz mirku skrti na jejich bicakach z prace, tak to me je akorat 😀 takze super, tesim se, az ho otestuju venku

                                #161609
                                Maya

                                  cernejcaj
                                  kohoutek normalne odstroubujes ten konec a tam je to sitko, chce to obcas vycistit

                                  #161610
                                  PetraK

                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    RRRÁÁÁ
                                    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                    Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                    Milá Fifi, moje milá Fifi,
                                    marně člověk hledá slova,
                                    marně hledá jak by pomohl.
                                    Jsem ráda, žes sem napsala,
                                    moc rád bych byla s Tebou
                                    a ulevila bolavý duši.
                                    Posílám, stejně jako ostatní, Tobě sílu a Troldíkovi vzpomínku spolu s přáním, ať už ho nic nebolí.
                                    Muselo to být hrozně těžký
                                    budu zticha, nebudu říkat nic a počkám, až bolest dovolí a Ty zavoláš.

                                    #161617
                                    cernej caj

                                      tak sem si na vanoce objednala sandalky za 1800… sem cekala na slevy, pac ty novy mi charlie v lete sezral a ty se mi taky podarilo koupit asi za 1900 v zime ve vyprodeji, i kdyz novy stoji asi 2700… sice pansky 39,5, ale ne 39 damsky, ale ma tam byt rozdil jen 3mm… tak to snad bude v pohode.

                                      tak se tesim, ze ty stary vemu a vyhodim (nebudu je ani schovavat na pantofle, pantofle mam jeste dobry). No trochu sem uklizela, i tak se citim docela dobre, zkusim jeste chvili psat ceskej les a za chvili haji 😀

                                      #161618
                                      Fifi

                                        Narocnej den to dneska byl, kdyz jsem skoro nespala. Vcera jsem sepsala emila vedoucimu zvireciho hrbitova, rano se mi ozval. Takze jet vyzvednout Trolditko z mrazaku na veterinu a pak na lesni hrbitov. Pipinek je pohrebenej primo nad Bajitkem skriteckem, v ramci jednoho mista, pronajem s Bazuskou byl na 10 let. Takze 5 let este zbejva, jsou tam spolu. Pak muzu najem zase prodlouzit, ono se to asi hodi, nez resit kafinu nebo hledat misto, kam s kadaverem natajnacku. Posledni velkej financni vydej za Trolditko byl to nejmensi (pekne podrazili), jsem rada, ze je na spravnym miste, maji to tam moc pekny.
                                        Diky vsem, vim, ze na nas myslite. Ruzice to ma ted asi tezsi nez ja, ji to vysvetlit nemuzu…
                                        Esusova
                                        Dik, hlavne ty napis, jak Bubi. A dej vyreseni hadanky, pls.
                                        Cernej caj
                                        Ty ses taky blazen, kdyz si dobrala atb a este ses chcipla, proc hned cvicis?
                                        Mirko
                                        Drzim palce, at je ten otcuv nalez jen drobnost a da se to vyresit!

                                        #161619
                                        cernej caj

                                          Fifi
                                          Jen lrhky protazeni, cvuxeni pro ultra zacatecniky

                                          Zajistuji i vykopani atd? Nebo to musis nejak sama? Mela bych si zjistit, zda v brne je taky neco… mame tu spalovnu, ale…

                                          Mela si dustojne rozlouceni s trolitkem, u bajitka mu dobre bude:)

                                          #161620
                                          Fifi

                                            Zajistuji vse. Vykopou to, pak privezes psa, projedes se s nim lesem, pes je ulozenej do jamy, zakopou to. Musis mit z veteriny papir o uspani a ze zvire nebylo infekcni. Zvirata tam maji ruzny hrobecky, ja na tyhle piety moc nejsem, takze Bajitko tam celou dobu mela jen mech a samorost, nebyla jsem tam, co byla pohrbena. Samorost zmizel (twe, asi jak u lidskejch hrbirovu, kterej chudak muze tohle krast), s Troldou tam Skritek bude mit uz jen ten mech a boruvci. Pan se me ptal, jestli nechci nakou hracku navrch dat, a ne, nechci.
                                            Ty dej pokoj, Ferisak s Karlikem budou este dlouho. Bohuzel asi u vas nic podobnyho neni, nebo nevim, tohle je dost unikatni misto.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 821. až 840. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.