Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 801. až 820. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161565
    MirkaD

      Fifi-je mi to moc,moc líto….,objímám tě na dálku….

      #161566
      Petrs01

        Fifi, ach jo, brouček malej pruhatej… Dalas mu cos mohla. 🖤

        #161570
        cernej caj

          Fifi
          presto, ze odesel, a bude po nem prazdno… je uzasne, co vsechno jste spolu zvladli a jak dlouho vydrzel budulinek delat radost nejen tobe, ale i partacce ruzence…

          Uprimnou soustrast.

          Eva
          dekuju, pocasi nam vyslo:)

          #161571
          Asteris

            Fifi, to je mi moc líto, achjo. Měl u Tebe pěknej život, udělalas pro něj maximum. Drž se, děvče…je to těžké…

            #161572
            Petrs01

              Tady dnes napadl sníh, tak jsem si ráno říkala že je to divný, kluci vždycky s prvním sněhem strašně zvlčeli a Piksle furt stejný… Pak mi došlo, že když se z poslušného hošíka stane nezvladatelné hovádko, je to něco jiného, než když je nezvladatelné hovádko výchozí stav.
              Rozdíl mezi fotkami 4 dny.

              Attachments:
              #161575
              kachna

                Fifi, jste oba neuvěřitelní, co jste zvládli a jak dlouho jste bojovali.

                #161576
                cernej caj

                  petrs01
                  krasny misto , jste u chaty, na vylete nebo v praze?

                  #161577
                  Kuskus

                    Ježiš to byl fajny pes. Trolítko bojítko. Je mi líto, že už není.
                    Pohlazení na dálku Fifi i Růžici.

                    #161578
                    Petrs01

                      krasny misto

                      Praha, “náš” les tady nad námi.
                      A za ním je veliké neobdělané pole – nic lepšího jsem si tu s tímhle zvířetem nemohla přát.

                      Attachments:
                      #161580
                      cernej caj

                        Petrs01
                        tak to je hezky misto takhle na dosah.

                        #161581
                        cernej caj

                          tak dneska narozeninova oslava, beze me, ale segra upekla a nazdobila uplne luxusni dort, darky se libily a muz zvladl i navstevu beze me, trochu to tam rozproudit 🙂 tak su rada, ze aspon tak v zastupu mohl poprat a pobyt tam s nima. prece jen ten spolecnej cas je to nejlepsi, co muzeme dat…

                          #161582
                          Fifi

                            Nerict prvne po skoro 9 letech “ahoj pejsku” u vstupnich dveri, nenachystat dve misky se zradlem, automaticky nedelat radu dalsich veci – pyce, to je tak tezky. Prvni dny jsou nejhorsi, teda spis ty prvni hodiny. Jedu autopilot. Jsem prazdna, potrebuju se vypsat, ne mluvit.
                            Trolda byl v pohode, este vcera prisel jak prase ze zahrady, hloubil si tam s Ruzici kratery. Normal pes veteran. Pred spanim se spoko nazral, a pak po asi dvou hodinach zaclo au. OBR AUU. Hlava, krk. Neurologicky, jak kdyz mu tam nekdo sepne spinacem doted librelou vsechnu vyblokovanou bolest v mozku, ba spis to este vohuli jak pri muceni. Takhle jsem slysela v zivote narikat psa jednou.

                            To kdyz si muj prvni pes v zivote, perdelik, za komancu pri nocni vychazce cuchnul do otevrenyho krytu lampy verejnyho osvetleni. (Bejvaly takovy ty plastovy, cerveny, pamatujete?) Cuchnul nebo pocural, uz nevim, z ceho dostal prdu, ale byl to uplne stejnej narek, jekot.

                            Ve ctyri rano jsem volala na nasi veterinu, pohotovost slouzila zrovna pani vetka, ktera o Troldu pecuje celou dobu. Pecovala. Melo to tak asi bejt. Troldik ji privital, jelikoz mu nesel ani nandat obojek, stihnul si prosmejdit parkoviste a pochcat jim barak. Uspani Pipina bylo pro nej vysvobozenim. No nic, jsem “rada”, ze to vzalo rychlej obrat, neni pak co resit, clovek musi jednat. V ordinaci par slz, kdyz jsem odjizdela, rekla jsem, ze se muzu zhroutit. To este nemuzu, Trolda ceka v mrazaku na veterine. Musim zejtra poresit psi hrbitov v hk, snad budou kopat, este moc nemrzne.

                            Pohladte svy pejsky, dejte jim blemcos. Ruzice je trochu lost, vcera (vlastne dneska) to pro ni taky nebylo jednoduchy. Hleda partaka, zabehly ritualy jsou porouchany, ale brecim ji do kozichu a zaroven s ni blbnu a delam, ze nic se nestalo. Ona to ale vedela uz predem. Tak. Vyblitek serdcovej, dik za sms a tlf, zapalte Troldikovi treba svicku. Bezpecne! Asi se na par dni odmlcim. Pa
                            Edit – po 20 letech jsem jednopsí. Uvidim, jak to bude zvladat Ruzice. Potrebuju si po tyhle vorechovy zkusenosti poridit asi zase zvire s PP, ale na tu spravnou rtw linii si musim pockat.

                            • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem Fifi.
                            #161585
                            Milena z Prahy

                              Fifi,
                              za Troldíka:

                              #161586
                              Kimi

                                jakub mě dnes vzal k nim na oběd, pak přijeli i barunčini rodiče a bratr.na návštěvu jezdívám normálně se psí pamlskovou kabelkou, protože chodívám venčit na blízkou louku. artík si to pamatuje, tak dnes se pořád snažil prozkoumat mou civilní kabelku. pak jsme šli všichni na rozsvícení vánočního stromu a na vánoční jarmark. spousta lidí, spousta krásného zboží, koupila jsem si ostružinový sirup a krabičku cukroví. goliho jsem nechala doma v předsíni, je to jeho obvyklá čekárna, dala jsem tam misku s vodou a oblíbenou myšu. mladí se mnou ještě dojeli na nákup, když mě vyprovodili domů, bylo slyšet goliho protesty. sotva mladí odjeli, v kuchyni se poblinkal, částečně na lino, částečně na kobereček s hračkami. uklízet to jednoruč – faakt hustý. ale celkově to byla fajn neděle.

                                #161587
                                cernej caj

                                  Fifi
                                  kdyby cokoli, vis, ze mas mimojine i nas 🖤 a ze pocural kliniku me pobavilo, doufam, ze si na to pak vzdycky vzpomenes a taky te to rozesmeje, az bude ten spravny cas

                                  Kimi
                                  tak to je moc fajn, ze te takhle vzali, az na goliho, to je opravdu pak neprijemne s jednou rukou.

                                  Uz je v prodeji kalendar na pristi rok Hasici pomahaji utulkum a v tydnu 20 je muj svagr, kdybyste nektera jeste kalendar nemeli 🙂

                                  https://1plysovyutulek.cz/kalendar-2024

                                  #161588
                                  kachna

                                    oridit asi zase zvire s PP, ale na tu spravnou rtw linii si musim pockat.

                                    Ale nemusíš čekat jednopsí, erdelátko někde nečeká na Fifi?

                                    Vážené dámy, koukejte se prosím inspirovat:
                                    Michal už pracuje, nožka sice prý bolí, ale srostla dobře, můj naříznutý prst také srostl, dokonce i ostny od kaktusu už y (kaktus byl teda prakticky netknutej od začátku).
                                    Není samozřejmě vše ideální (což je dobře, v tu chvíli začínám být velmi zděšená z toho, co “se chystá” :D), auta a stěhování tchyně jsou stále v řešení.

                                    • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem kachna.
                                    • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem kachna.
                                    #161591
                                    Maya

                                      Fifi
                                      to je mi lito 🙁
                                      takhle rychly konec je asi nejlepsi
                                      tak se drzte s Ruzici

                                      #161592
                                      Maya

                                        ta efektivita
                                        zacinaji asfaltovat pred nasim barakem
                                        od 7 tu je asi 7 stroju a lidi, kteri akorat postavali a krafali, prave ted, po dvou hodinach, privezli asfalt a zacinaji asfaltovat
                                        ja se ani nedivim, ze sto metru dalnice stavime pul roku

                                        #161593
                                        cernej caj

                                          Maya
                                          a co topeni v praci? uz vyreseno nebo delas jeste tento tyden z domu?

                                          kachna
                                          tak to je skvele! ja jdu ted volat doktorce, a zitra do pracovniho procesu 😀

                                          #161594
                                          Maya

                                            cernejcaj
                                            ja jsem dneska a zitra doma neb se mi nechtelo chodit po cerstvem asfaltu, tak nevim, ale dusovali se, ze to v patek opravi, tak doufam, ze jo
                                            tak uz jsi zdrava?
                                            uz jdou po netu stiznosti na lidi co chrchlaj a chodej mezi lidi, ale mam dojem, za na nejaky obycejny nachlazeni uz dneska clovek nedostane neschopenku a nic jineho tem lidem nezbejva
                                            a ochotu nosit rousky tady spolehlive zabili za covidu

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 801. až 820. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.