Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 781. až 800. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161542
    MirkaD

      tak týden za mnou…
      neděle-vlhko-sychravo-tak kousek za zahradu a zpět a odpo k rybníčku a zpět,a vysát/vytřít a válet se s Martinem pohádek
      pondělí-jela jsem s Dafi do BK
      takže vstát ráno v 5-udělat kousek velkýho úklidu-huchynské skřínky,+další věci,vyvenčit,sbalit se a opůl osmé vyjet za deště pá-přecpaný vlak…v Brně déšt-zlatá igelitová pláštěnka na Dafču
      dojely jsme v půl desáté,po 11hodině jsem šla s Dafčou a kamarádkou ze 4lístku na vycházku podél řeky,ke splavu,kolem hříšt sportovních,a podél řeky zpět-vycházka proběhla rychlochůzí s Dfi na volno-v jednom úsek-ovál kolem hříšt asfaltový na bruslení-2 lidi s 3 psama-kamarádka-vyber si kam půjdem-jedna strana 2 psy,druhá jedn?….no vybrali jsme stranu s jedním a šly jsme….
      po vycházce přehodit doma gatě,bundu,kabelku a šly jsme ještě s jednou kamarádkou v době její přestávky na oběd,daly jsme všechny 3 meníčka,probraly dárky,-co kdo komu…
      doprovodily kamarádku,rozloučily se a já prchala rychle nakupit a dom-cestou tel-kamarádka tzv moje druhá mamka,co jsem se s ní měla vidět ve středu dopo,že se můžem vidět ve 2?tak jsem to odkývla,pak posunula na třetí hodinu odpo,došla dom,chvilku lehla,pk jsem šla před srazem s kamarádkou chvilku s Dafčou-nad kostel do pidi parčíku u charitního domu-tam Dafi obíhala stromy,kašnu velkou rezavou nefukční-škoda…,a cestou od kostela dom šla Dafča ještě po tarase u plotu-a dala si S/L/V,takže cvičící rychlovycházka za náma15minutovka-ale zaběhla jsem si taky-jak řekl tatka-tobě to taky neuškodí-ano po těch játrovejch granulích nám tloustnou feny-a já tloustnu po čokoládě a přechodu….
      no došla jsem ve 3 odpo do kavárny za kámoškou-bylo milované latté,zákusek milka,džus+voda-samé dietní věci,že:-(),probraly jsme naše zvířátka,jéžiška a chlapi a tááák vůbec a v 18,00 večer volá tatka-kde jako suuu?on je venku s Dafinou,kde suuu?
      no už jsme platily,seběhla jsem od kina dolů,dala 20minut s tazkem s Dafčou a šla dom odpadnout….večer jsme skoukli nový tv seriál…krimi…
      v úterý-ranní tradiční vycházka kolem řeky,kde si Dafi ukázala pár laviček,oběhla pár stromů a městem jsme šli dom,dopoledne úklid tatkovi-kopelka,prach,okna,+čtení pohádek,
      odpo o půl třeí vycházka půlhodka na starém Blansku,s Dafi,
      pak sraz s kamoškou ze cvičáku-kdysi jsme tam dělaly výcvikářky a ona předsedkyni..tak sraz na kafe-já zase latté,a citronový zákusek…nazdar zdravá stravo…
      pak jsem zaběhla do PEPCA,kde jsem nakoupila několik pidi ručníčků,svetýrek s rolákem Dafi-tenkej svetřík vánoční,červený s rolákem,když bude mít vyholený krk,takže hlavně o ten rolák mi šlo-doma,rozstřihnout spodek na bříšku,našít růžovou gumu zespod a kolem pacek-část jsem šila na Dafči at to nemusím měřit:-))),no rifle za 250kč na gumu jsem si koupila ty budu mí k narozkám od Martina-si mám letos všecky dárky koupit,objednat…,aspon se furt nebudou vracet…měnit velikosti…,no večer půhodku s takem venku a tv kultura a hajíííí
      ve středu-ranní vycházka podél řeky s obíháním stromů tradiční a uakozaváním laviček,a městem dom,pak mě tatka hodil prádlo na vyžehlení…ehm to mě nepotěšilo…:-))
      odpo pro nás přijel Martin,sjely jsme koupit do LIDLU pletený 2 leginy,a dom…
      doma jsem bleskově umyla okna,šla ven s Žerykem chvilku-venku sychravo,větrno…,ale jinak ty 3 dny počasí dobrý,vyšlo dobře na vycházky,pršelo,když jsem byla doma a před vycházkou skončilo :-))),Dafi ta odpo spala jak budulínek,večer je vzal před vrta Martin-a 3 dny dovči byly za mnou…

      #161543
      MirkaD

        no a včera mezisměna,takže ráno rychlocvičící vycházka,večer venčící,Martin dělal buřtguláš odpo,
        dnes volno-takže ráno vycházka ke křížku,a dolů mezi polama pak k rybníčku,tam nošení plyšáčk a kolečka,s oběma zaráz,s oběma zaráz chůze u nohy,s oběma zaráz obíhačky sloupu a pak na zahradě blbnutí s Žerykem a dom,doma jsem dodělala úklid skříněk kuchyně-takže jsem znovuobjevila vánoční tácek,zjistila tuny průduškových čajů…,uklidila/umyla skřínku v síni-takže velký úklid za mnou-zbývá pidi knihovnička s časákama-vnitřek,jiinak hotovo-juchůůůůůůůůůůůůů,
        no zamést/vytřít…a hají s Dafí….
        a ve 2 tel,že mě může Zbyněk vyzvednout a hodit na návštěvu a přivézt pak zpět…tak jsem se vystřelila spostele,šla ze sebe udělat člověka juchůůů a hurááá a hip,hip hip huráááááááá na návštěvu-od lét jsme se s Čajíkem neviděly..i smutno už mi bylo….
        tak jsem dostala svíčku,a pěnu,a sůl-do koupele….
        a probraly jsme kde co-i jsem se vážila na speciální váze..a mazlila pejsky a oba se chtěly nuuunat a vypila litr čaje….
        a vůbec bylo to moc fajn….
        jo a po cestě s mužem Čajíkovým jsme probraly pohádky-žily spolu štastně až do smrti a co bylo ale pak dál?mužský/ženský kolektivy a rozdíly-já mu vysvětlovala,že kolektivy v práci by měly být 3n 3,6 na 6-prostě půl na půl..,no a že důvodem proč emůže někdo někoho vyhodit z práce,že důvodem nemůže být jeho pomalost…-to mě po letech upřímně překvapilo…
        no prostě fajn odpoledne!!!!
        a ted už bych měla jít spát,čeká mě ranní…

        #161544
        MirkaD

          PetraK-se přestane kuchat

          Kimi-už aspon chudera naše nebude zmrzat…
          Petrs01-co bígličice-už je lepší soužití??
          k Žerykovi-nemyslím,že by se ho vet bál…ale nevím jak to poznám….
          Žeryk vypadá v pohodě-spí v klidu,chodí v klidu,nohu nanadlehčuje…
          vet ho po neděli uvidí….jo věší to asi trošku je….ale zatím mu to nevadí….jsem ho asi moc pozorovala,nezvykle na něj…..-jako že jsem na něj furt čuměla,on pak čuměl na mě,proč zírám…..-jsem na něj upřeně v noci zírala….

          #161545
          Maya

            MirkaD
            ty toho tolik stihas
            a jeste navstevu u caje, tak to jste se pomněly
            cernejcaj
            dostanes se tam jen uz na svy soubory, bude to jen cloud, zadny sdileni s nikym
            proste uz si na ne doslapli definitivne
            nevim kam pro tyhle veci lejzt ted

            #161546
            cernej caj

              Maya
              no uz skoro nikam, vzhledem k tomu ze to dost potlacujou jak muzou:D

              My sme puvodne chteli do cajovny, obe busem do brna… no ale ono je to mezi nama tak 3h busem tak se muz obetoval, abysme o to neprisly, kdyz sme se obe tesili, ale nakonec to vypadalo, ze to z prace neda. rikal, ze si v aute hezky pokecali 😀

              MirkaD
              je pravda, ze jsi toho fakt hrozne moc stihla a trochu me mrzi, ze sme te vzbudili, doufam,z e ses dneska na 5h stihla dobre vyspat 🙂

              muz rikal, ze to zkousi, ale ze ani vytykaci dopis nemuzou poslat jen tak, tak doufam, ze ses aspon klidnejsi 🙂

              #161547
              cernej caj

                Tak sem si na bezpotisku objednala na test jedno tricko, i kdyz maji ty velikosti podivny, XS velky jak jinde S nebo M 😀 tak sem si vzala jen jedno, ale zas bylo za 100 ve vyprodji 😀 na test, ale vzala sem tam dve tricka na vanoce muzi, protoze maji fakt super vyber dlouhyho rukavu v sede barve, jak to ma rad 🙂

                #161548
                MirkaD

                  vyspala jsem se dobře,akorát mě tááák mega vytočila kolegyně-ta mega ukecaná blondýna,že se mě udělalo tak blbě,že jsem myslela že půjdu v 9 dom….
                  tak baba si zaspí-přijde ve čvrt na 8-to by nevadilo-KDYBY-KAŽDEJ JSME NĚKDY ZASPALI I JÁ,ALE JÁ HNED 100 OMLUV,SPLIHLÁ,A DORAZILA JSEM CO NEJDŘÍV
                  ONA DORAZÍ O 2 HODKY A NBĚCO-VYSMÁTÁ JAK LEČO,VŠEM ZÁKAZNÍKŮM VYKLÁDÁ,ŽE ZASPALA,PRDEL Z TOHO JAK SVINA,,,,PAK MĚ ZJEBALA,KDYŽ SE DO MĚ PUSTILY ZÁKAZNÍCI,ŽE U NÍ JIM PROŠLO NĚCO CO U MĚ NE-JÁ DODRŽUJU PRAVIDLA,TAK MĚ ZJEBALA,ŽE TO NEMÁM KOMENTOVAT,A PAK SE DO MĚ PUSTILA,KDYŽ JSEM OZNÁMILA,ŽE PANÍ SI JDE PO NĚKOLIKÁTÝ PRO MÍKO-OMEZENÍ-TAK AT JÍ JE BNAPRODÁVÁ-TAK SE DO MĚ PUSTILA-CO BLBNEŠ A HUČELA PO MĚ…
                  TAK UŽ JÍ ŠÉF NĚCO ŘEKL….ZASTAL SE MĚ,NO NA VEČÍREK KVŮLI NÍ NEJDU…
                  jednak mě bolí záda,jednak,kdybych ju tam uviděla,tak jí fláknu už…,je tam 3 měsíce a držku má jak svina,jo a to se dvakrát!!! ptala šéfa,jestli ju pustí dřív,že chce jít na kafe s kolegyní,na kterou nemá tel….tak jí 2krát řekl,že ne…
                  jako my se tam honíme,jsme dýl,ona vysmátá….přijde pozděj a hce jít dřív dom….,no dom jsme s nákupem přijely ve 3,jsem se najedla,dám kfe,půjdu chvilku ze psama,vyperu a du ležet,zítra ranní….
                  Čajíku-jo pokcaly jsme dobře,-bylo to fakt fajn,nepitvaly jsme nijak nic soukromýho,ale prostě fakt jsme probraly ty pohádky-dobrá debata:-),a vztahy v práci a tak,
                  jako bylo dobrý si pokecat po dlouhé době s někým jiným než ženskou,
                  občas mí to chybí-jsem v BK,měla kamarády,přítele kamarádek,ze kterýma jsem občas probrala kde co,
                  no a tady někdy s přítelem kamarádky knihovnice proberem různý věci,když je místo ní v knihovně,nebo spolu jedem busem…prostě proberem různý věci*s tím přítelem od knihovnice,to bývají výlety,věci kolem práce-on byl dělník a ted dělá xx let v kanclu-tk má přehled z obou stran….-je prostě fajn občas vidět pohled z druhé strany,bez pitvání soukromí….
                  jo a nemusí tě mrzet,že jste mě vzbudily,vždyt to bylo ve 2 odpoledne:-))))
                  a dobrý s tričkama,-se ti kup povedl
                  já si to jedno od tebe musím rozpárat,mě škrtí,su vazba-ho rozpářu,zzkusím,pak se domluvíma,ti ho pak zaplatím,pokud mi bude-nastřihnout ho asi nemůžu,že?kdyby pod pažama škrtilo..snad bude stačit vypárat…

                  #161549
                  Kimi

                    tak jsem v polovině omezení, konec mi připadá v dáli, bolest neustupuje. jak normálně nemám příliš v oblibě domácí práce, jak bych ted ráda běhala s 😩prachovkou, věšela prádlo na sušák, starala se o goliho – nemůžu ho česat, ani mu čistit zuby. taky asi budu muset vynechat vánoční výzdobu. zítra mě syn bere k nim do vsi na rozsvícení vánočního stromu a vánoční jarmark, tak doufám, že bude fajn. přes noc tu nachumelilo a už pár dnů se přilétají hlásit zimní ptačí strávníci. já zatím ani nezvládla uklidit truhlíky, natož je nahradit krmítkem. tak jsem jim aspon trochu nadělila na terasu, to jsem ostatně dělávala vždycky, když hrdličky jedno místo zabraly, aby sýkorky mohly na druhé.🐦🐦🐦
                    petrs – jedni moji známí žijící v kanadě si pořídili jezevčíka a představ si, jmenuje se pikl.😁

                    #161550
                    cernej caj

                      MirkaD
                      to cerny to kdyz rozpares ty zasevky, tak to uz by mohlo byt dobry, ale jestli ho nastrihnes, tak to je pak na vyhozeni :D:D tak si to rozparej a zkus:)

                      jestli myslis to cerny? to svetly by asi povolilo hezky.

                      kvuli jedne kolegyni chces zabalit cely vecirek? nebude ti to lito? ja treba na vanocni vecirek u nas nejdu, je bratislave sice i s odvozem ale kdyby to bylo komorne, 30 lidi treba nebo 50 … ale 300… nebo 800… ne diky.

                      Kimi
                      no musi to byt dlouhy, kdyz to navic porad boli:( a neco od bolesti alespon ti nedali?

                      #161551
                      MirkaD

                        Černejčaj-hele u nás je to jak u debilů-fajn prima 2 kolegyně jsou na odpo,takže dojdou,když já bych odcházela….a vidět tu príma paní 2krát denně-bych nedala,tak dobrý nervy nemám a tolik prášků ani ku.va doma nemám!:-D
                        takže joo,kvůli ní to zabalím,kdyby ty fajn holky tak byly od 5,tak se přemůžu-možnááá,ale takhle né,zítra mám ranní,bolí mě ramenamruce….
                        děs…
                        tak jsem byla půlhodky ze psama-u rybníčku,trochu si pohrát,trochu chůze u nohy s oběma a dom,vyprat 2 pračky a čučím na Slavíka v tv…

                        Kimi-je mi tě moc,mocinky líto-na jak dlouho to máš ještě?

                        #161552
                        Kimi

                          na bolest jsem dostala novalgin -trvá, než zabere a ani moc neúčinkoval, při kontrole mi pak předepsali aulin – to jsou pytlíčky na rozpuštění ve vodě, taky nic moc.
                          tu ortézu budu mít do půli prosince. při poslední kontrole mi doktor řekl, abych si ji sundávala a s rukou dolů kroužila. nevím, jestli se mám smát nebo brečet, ortézu si jednou rukou nedokážu sundat, natož obléct, takže cvičím jen když přijdou z charity nebo jakub.

                          #161553
                          cernej caj

                            Kimi
                            tak to je proste klasika ceskyho zdravotnictvi… mozna by ses ho priste mela zeptat, jak to mas delat?

                            MirkaD
                            no tak to chapu, aspon si neco stihla a muzes se lip prospat 🙂

                            #161554
                            MirkaD

                              jako naše zdravotnictví mě nepřestává bavit…
                              otec Martina několik týdnů zdravotní problém,i jsem tu psala,že mu celý živt kromě operace kolena a pár nachlazení nic nebylo,nemoci nikomu nevěřil…
                              no prostě furt blbě,nechut k jídlu,problémy-žlučník,slinivka,nějaký léky má,nezabírají,prd jí,zhubl dest kilo,
                              no a byl na CT,v pondělí a ve čtvrtek,v pátek mu měly zavolat výsledky-no a oni je ještě ani neposlali…že…
                              prostě nějakej nález na slinivce,žlučník asi bude chtít operaci,máti by nejradši aby to bylo do Vánoc….a oni buch ani výsledky CT ještě nezašlou,máti na nervy,že co vlastně s jejím mužem,je že….
                              no a pohoda,však oni mají čas…..

                              #161555
                              Maya

                                Kimi
                                tak držím palce ať už alespoň ta bolest přejde
                                doktorům je to jedno, je to nebolí, žejo
                                můžeš zkusit ještě nalgesin, dá se koupit bez receptu a když se vezmou dva tak mě celkem zabral i na zánět v zubu, kde ani ibáč nepomhl

                                #161556
                                cernej caj

                                  MirkaD
                                  tak snad to budou brzo vedet a bude mut lip.

                                  Tak sem prevazila feri rano po noci, at je to pak porovnatelny nez vecer, a 17,4 coz je porad hruza, ale mensi, nez 17,8 😀

                                  ty charlieho granule maji 10% tak ji je trosku micham, a v tydnu snad prijdou ty vetexpert, tam sem nasla 3 ruzny informace o % tuku, ale vsechny byli pod 13% coz je tak jako min, nez 18%… pritom lidi nemuzou tucny veci na jatra, tak jakto, ze psi jo…

                                  #161557
                                  cernej caj
                                    #161558
                                    EvaC

                                      Cernej caj
                                      Míč hezky povídání a kraaaasny fotky – VŠECHNY 🥰👍

                                      #161559
                                      EvaC

                                        Moc 🙈🙈

                                        #161562
                                        Fifi

                                          Troldik uz neni.

                                          #161563
                                          EvaC

                                            Fifi
                                            Hodně síly, myslíme na vás – Tebe i Růženku …… někdy se bohužel “osud” změnit nedá…… ať se Troldíkovi za Duhou s ostatními zase dobře běhá .. ❤️🌈

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 781. až 800. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.