Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161500
    PetraK

      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

      Gůtn tág majne líbe Kindr.

      Mám radost! Můj šéf mě právě diagnostikoval. Všimnul si, že pajdám – protože mě příšerně poslední dobou bolí ploska. Říkala jsem mu, že jak jsem spadla do tý díry s kolečkem, že jsem si trochu zhmoždila kotník a koleno, bolest v kotníku jsem pořešila, ale pak mě začla bolet ta ploska a on mi řekl, že ten výron mohl takhle spadnout dolů, že se mu tohle přesně stalo a že to je tak na tři neděle. To je paráda! nemusim k dochtorovi! mám radostěěěě!
      Jizvy mě nesvěděj, páč si furt vyrábim nový, tak ty starý to nestíhaj 😀

      Ráno lilo a pak najednou prd a byla krásná jasná obloha, vyjížděli jsme za jiskření hvjézdiček.

      #161501
      Maya

        PetraK
        ted to zrovna pisou, ze Cesi malo vyuzivaji samolecbu
        tak jdes prikladem 😀
        ono plosky casto bolej k staru i normalne, jak se propada klenba a casem to taky prejde, tak to mas fuk, proste musis cekat 😀
        jinak doporucuju porid si na ten kotnik navlek, fakt to hodne pomaha ty navleky

        #161502
        Kimi

          tak konečně se mi podařilo odchytnout souseda, ona jeho russel teriérka megy mi občas štěká u dveří, když čekají na výtah, hlásí se o pamlsek. k nynějšímu paníkovi se dostala jako týraný nekontaktní pejsek, přes goliho a pamlsky jsme se skamarádily, když mě vidí, řítí se ke mně pro pamlsek a pomudlání. takže teplota v bytě navýšena, snad už se nebudu muset klepat pod dekou.

          #161503
          Maya

            Kimi
            tak to je dobre, ze mas uz teplo, zvlast kdyz ted od nedele ma byt fakt zima

            #161504
            PetraK

              Kimi
              takže teplota v bytě navýšena, snad už se nebudu muset klepat pod dekou.

              HURÁÁÁ TO JE ZPRÁVA TÝDNE!! Budeš mít doma teplíčko, to je důležitý. To jsem moc ráda, gratuluju

              Maya
              no já když můžu, tak samoléčbou šécko. Nemám ráda chodit k lékařský vědě. Kotník se tváří že už gůt i koleno, to se umoudřilo vlastně hned, jen chvilku tak jako tiše špitalo 😀

              #161505
              Maya

                tak se tu prohnalo krupobiti, mame vsude bilo

                #161506
                Maya

                  PetraK
                  ja se take samolecim, ten loket se mi celkem podarilo tim navlekem

                  #161507
                  cernej caj

                    Kimi
                    huraaa! mas teploooo

                    PetraK
                    takze nakonec si vymekla a pujdes, jo?

                    Maya
                    co to znamena? ze mas jako s horeckama chodit do prace vsechny nakazit, protoze samolecba se blbe dela, kdyz musis kazdej den byt 11hodin z domu? 😀

                    to mate v praci? a mate tam ten teplomet?

                    ja mam v pondeli zavolat jak mi je, uz mam crp uplne paradni, a pripadne v utery uz do prace:)

                    #161508
                    PetraK

                      Maya
                      tak se tu prohnalo krupobiti, mame vsude bilo

                      tady tetkon rumpluje zoncna! 😮

                      hodíš mi , prosím odkaza na ty návleky? já hlavně spíš asi pro Brtnika

                      černej čaj
                      co to znamena? ze mas jako s horeckama chodit do prace vsechny nakazit, protoze samolecba se blbe dela, kdyz musis kazdej den byt 11hodin z domu?

                      to rozhodně ne, takto to míněno není, ale na druhou stranu lidi prostě někdy chodí s každým prdem – když se to dá pořešit doma – třebas ten můj kotník, žádná trága. U nemoci kterou zmiňuješ ty zase spousta lidí chce ATb a spoustu prášků a přitom – když tam nejsou komplikace, tak postel, čaj, acylpoš a bylinky, jsou dostačující.

                      #161509
                      Maya

                        cernejcaj
                        tak super ze je ti lip
                        s horeckama do prace samo ne, spis tyhle polamany hnaty nebo takovy veci 😀
                        znam proste lidi, ktery pichne v kloubu a hned letej k doktorovi
                        vcera jsme meli v praci teplomet, tak to celkem slo
                        ted jsem si domluvila ze do uterka zustanu doma, aby se mi nahodnou nestalo, ze pojedu z prace, vylezu z busu a na silnici u nas cerstve polozeny asfalt, prespavat v cekarne by se mi nechtelo 😀

                        #161510
                        Maya
                          #161511
                          PetraK

                            Maya
                            dík a máš L?

                            #161534
                            Maya

                              PetraK
                              já mám myslím M a je mi to úplně těsný, pro chlapa by to určitě nebylo
                              já jsem si to měřila nad loktem a pod loktem a kupovala podle cm, tady je mají taky a jsou tam i cm
                              https://www.3mcesko.cz/3M/cs_CZ/p/c/zdravotnicke-vyrobky/ortezy-a-opory/

                              #161535
                              Maya

                                PetraK
                                jsou to ty dolejc s tou páskou, je to podle mě lepší než ty nahoře bez ní, musí to bejt fakt těsný, aby ty polštářky pěkně tlačily
                                sice pak má člověk na kůži vytlačený pěkný oválky, ale fakt mi to pomohlo, jsem to nosila hlavně když jsem něco dělala

                                #161536
                                cernej caj

                                  no ja nevim, ale ja se ten kotnik snazila rozchodit 2 mesice nez sem sla k doktorovi, aby mi rekl ze mam natazeny vazy… natazeny vazy se totiz zase leci treba jinak (klidem), nez treba pohmozdenej nerv…

                                  ja bych rekla, ze ty doktory mame snad od toho, aby pomahaly a ne ze se zlomenou nohou budu cekat doma, protoze nekdo mlel neco o samolecne a ono nekdy nepoznas pohmozdeninu a zlomeninu, pamatuju si jak sem si na tancovani hodne tvrde dopadla z metru a pul v rotaci na slapku tak, ze byla cela fialova a vy ste me strasili zlomenejma kustkama a hnaly k doktorovi 😀 ale ono kdyz by to po tech cca 14dnech bolelo porad stejne, tak bych k nemu asi fakt sla, protoze to by bylo divny…

                                  a kdyz cekas, az se ti zahoji samovolne zlomenej prst a omezujes pohyb a on se pul roku nehoji a pak zjistis, ze to je dna a chce to dietu, tak proste…

                                  nevim, nechapu, co je spatnyho na tom zajit k doktorovi, kdyz si clovek neni jistej, boli ho to dlouho, nebo ma treba ty horecky… s rymou nebo narazeninou tam snad nechodi nikdo, ne?

                                  budu miiiit navstevu! sice sem ji vzbudila, ale tesim se 😀

                                  #161537
                                  Maya

                                    Cernejcaj
                                    Kde to zijes? Lidi chodej na pohotovost i s klistetem nebo triskou
                                    A oto jde, ze pak doktori nemaji kapacity na ty zlomeny nohy
                                    To co popisujes ty, o tom nikdo nemlucvi, mluvim o lidech, kteri nekde bkbe slapnou, zaboli je v koleni a hned mazou na pohotovost a vyzadujou obstrik a magnetickou rezonanci
                                    A ze tskovych lidi je
                                    Jeste to chapus detma, ale dospely clovek snad pozna jestli je to ns zlomeninu a nebo ne a proste kdyz tak par dni pockat a mazat si to alpou

                                    #161538
                                    Maya

                                      Cernejcaj
                                      Tak si uzij navstevu

                                      U nas momentalne vaaanice a je bilo a tentokrat ne kroupy
                                      Dneska bylo fakt vsechno, vitr, lijak, kroupy, slunicko a ted snih

                                      #161539
                                      cernej caj

                                        Maya
                                        aha tak to sem nevedela. Ale treba kam mas jiot kdyz se ti zakousne kliste do zadku a zijes sam? 😀

                                        jinak sme s mirkou zjistili dneska, ze feri vazi 17,8!!! kg… no… a pak jsme zjistily, ze veterinarni jaterni dieta ma 16% tuku? tak sme prohledavali ruzny diety a to ma jeste malo, maji i 17 nebo 20%…

                                        sme pul roku na tech hubnoucich hubli 1kg a za 4 mesice na veterinarni diete to ma s nadvavkem…

                                        a dostala sem muj milovanej nugat a vonavej vanocni cajik se skorici 🙂

                                        #161540
                                        Maya

                                          Cernejcaj
                                          Takovej extrem jako kliste na zadku u cloveka, ktery nema kam s tim jit, kolik jako myslis ze tech pripadu bude?
                                          Kdyby tam prisel s timhle jeden clovek za rok, tak to nikdo nerisi, ale se pobav s nekym kdo slouzi na pohotovosti, takovyhle pripady tam maj denne

                                          Pristi tyden konci stahovani z ulozto, tak jestli tam jeste neco chces, tak posledni sance
                                          Kde ja budu brat ahdioknihy??
                                          Je to k vzteku, fakt, hlavne ze poplatky z prazdejch nosicu a pc a mobilu na autorsky prava, to nezrusej

                                          #161541
                                          cernej caj

                                            Maya
                                            jeden znam, vim ze sel na pohotovost, tak ted asi musi jit vystrkovat zadek na ulici, kdyz s klistetem se na pohotovost nechodi 😀

                                            ale tak lidi sou lidi, no…

                                            ja se tam divala na tu knizku cos o ni psla a byl tam dil 1 a pak 30 😀 a ani kdyz bys mela ucet, tak to nebude fungovat? jeste ze mi mirka dneska rekla o pohadnce princezna a pul kralovstvi 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 761. až 780. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.