Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161471
    Fifi

      Cernej caj
      Nemusis mi nic posilat zpatky, ja mam ortezy snad uz na vsechno. 😀 U mě fakt plati, ze porovnani zad nasledne porovna chuzi. S bundou, kterou tu nabizis, nepomuzu, byla by mi mala, ani bych ji nevyuzila naplno.
      zrovna sem dneska vyhazovala bavlneny rousky z kosiku
      To musel Charlik smutne koukat, tolika zvykanicka by tam mel…

      Esusova
      a ještě tu máme čerstvě podříznutej palec zubatým nožem zas
      Zis, tys zase kucharila? Nebo co kdo kde komu cemu, hlavne proooc?

      #161472
      PetraK

        Fifi
        Nebo co kdo kde komu cemu, hlavne proooc?
        psům činský zelí. Jsem kráva pitomá, vím, že s tímhle nožem nejsme fakt kámoši a on nezaváhá si říznout. A je megaostrej a zubatej. Nevím proč jsem si nevzala jinej, normální nůž. Kus jsem toho odřízla a hned připleskla zpátky a fest olepila. Uvidíme.

        #161473
        Fifi

          No auvajs. Proto ja ostry zahnuty noze radsi rozdala. Se svyma tuponema jsem relativne v bezpeci. At se priplesklina pripleskne spravne, nehnije a tak podobne. Sikovna ses, kdybys aspon krajela neco vznesenyho jako svickovou, ale vole jen cinsky zeli pro cokle, to radsi nikomu ani nerikej. 🙂

          #161474
          PetraK

            Fifi
            to radsi nikomu ani nerikej. 🙂

            mám to teda radši smazat? 😀
            Jdu s čoklema a spát.

            #161476
            cernej caj

              PetraK
              mas jeste vubec dost prstu? nejaky oloveny rukavicky by nebyly? 😀 ale teda lity lity, tak se hoj a snad to neni nejak az na slachu nebo tak…

              Fifi
              nojo, mel utrum, ma tady jeste 2 metry uzlu. vcera mu vlakno z uzlu viselo z tlamy, melo snad 15 cm, tak tu s tim behal a jak skocil na postel, tak si ho prislapnul, sem se mohla potrhat smichy 😀

              #161477
              Maya

                koukam tady je furt horsi a horsi lazaret 😀
                tak snad uz se vsichni budou jen uzdravovat
                doufam, ze Kimi uz topi, pristi tejden ma bejt uz celkem kosa

                #161478
                cernej caj

                  prijel rohlik…
                  a) nemel listovy testo, coz byla jedna ze dvou polozek, kvuli kterym sem ho brala 😀
                  b) nemel zadny drobny na vraceni, tak sem mu musela nechat 22kc dysko… takze su dneska docela z toho spatna, ale privezl krasny banany, muz tady v okoli nemoh sehnat nehnusny, byl az v penny v zidlochovicich a taky nic… a ja jak nemam moc na nic chut tak pres atb musim byt najezena tak banan idealka 😀

                  #161479
                  PetraK

                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    RRRÁÁÁ
                    MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                    Gůtn tág majne líbe Kindr.

                    To byla dneska ziminka. Ještě nejsem připravená, jak bylo furt to vjédro. Ale taky odmítám nosit teplý věci (a pak závidim bábě na zastáfce péřofku 😀 )
                    Já doufám, že našim marodům je aspoň, aspoň o malinko líp. moc myslím na Kimi, doufám, v pomoc souseda teda!

                    cernej caj

                    mas jeste vubec dost prstu?
                    Tvoje obavy jsou oprvávněný, zrovna jsem pak večer koukala že pravej palec s boulí po rozříznutí na kloubu od plechovky tehdy u Efe, což je už rok a furt to není ono. Levej ukazováček rozříznutej od tohodle hnusnýho nože pod kloubem a tam mám pěknou hrču, jak mi bylo věštěno, že když se to nesešije, že to tam budu mít. A teď tenhle nůž vzal palec na levý ruce, to ale snad nebude tak děsivý. nechápu, jak zubatej nůž může bejt zároveň tak ostrej a on navíc, -nevím jak to dělá, když se zakousne do masa, tak vykrojí. Ble. už ho používat fakt nebudu. Byla jsem líná vzít jinej…. a tohle mám za svou lenost.

                    nejaky oloveny rukavicky by nebyly? 😀
                    no asi by to fakt chtělo, tohle není normální 🙂

                    , tak tu s tim behal a jak skocil na postel, tak si ho prislapnul, sem se mohla potrhat smichy
                    😀 😀 😀 miluju tyhle scénky 😀

                    #161480
                    cernej caj

                      PetraK
                      no mozna nejlepsi ten nuz hodit do popelnice?

                      ja sem si jako dite fikla srpem az na kost pres slachy ale cece uz tak po 10 letech to bylo uplne ok, dneska bych nerekla, kretej to byl prst, nemit tam porad skoro centimetrovou jizvu 😀 no par let sem ho nemohla ohybat, ale nakonec se to zahojilo. takze i tvoje prsty maji nadeji, ale musis na ne uz byt hodna 🙂

                      #161481
                      PetraK

                        Černej čaj
                        10 let? No tak to si ešče počkám teda. já si říkala tak jako za rok třebas. No tak mám ještě rezervy.
                        On je ten nůž vysoce funkční, ale ne v mejch rukách, byla by ho škoda v tý popelnici 😀

                        #161482
                        Maya

                          ja jsem si jako dite rozsekla brusli jakoze ten briskovy konec palce u dlane, mam tam jizvu a obcas me porad boli nebo svedi, to uz je asi na furt

                          • Odpověď byla upravena před 9 měsíci uživatelem Maya.
                          #161484
                          Kimi

                            Čajíku, dík, navedla jsi mě, vždyť já mám několik nahřívacích polštářků, s pohankou, s obilím. mikrovlnka funguje, tak si nějaké zahřátí zařídím.

                            #161486
                            cernej caj

                              Kimi
                              je, tak to jsem rada! nahrej se a co ten soused? uz prijde dneska ti to prenastavit, at je ti dobre?

                              ono by to asi chtelo nejaky navod pak napsat nebo vytisknout, at priste sama vis, jak na to.

                              PetraK
                              no ale ja si to presekla i s tou slachou, az na kost, takze si nepamatuju jak dlouho, ale pak sem si jednoho dne uvedomila, ze je to uplne pohyblivy a zahojeny 😀

                              Maya
                              to muze byt ta fantomova jizva, ty mam taky… ze tam nema co bolet ale mozek si pamatuje ze tam to bolelo nejak hodne nebo traumaticky a proste kdyz je ve stresu tak aktivuje ty fantomovy jizvy, protoze v mozku si pamatuje, ze to ma bolet, i kdyz tam nema co bolet 😀

                              #161489
                              Maya

                                cernejcaj
                                jo, to je mozny, protoze snad horsi jeste je to svedeni, ani drbani na to nepomaha

                                #161491
                                cernej caj

                                  Maya
                                  ale mozna by pomohlo uriznout 😀 esuska ti pujci naradi 😀

                                  tak sem si upekla maslovy croisanty z mrazenyho listovyho. no ale byly nejaky mastny, to testo proste je mastny a ne nadychany jak z obcodu, takze byly dobry ale myslim, ze zas na 10 let sem skoncila s pokusama 😀

                                  #161492
                                  Maya

                                    cernejcaj
                                    ono asi zalezi na vyrobci, jako u vseho

                                    #161496
                                    cernej caj

                                      maya
                                      no bzl listovy vyrabi asi presne 2 firmy co se daji v brne koupit, a oboji je takovy mastny.. ale asi proste problem s tim bzl.

                                      #161497
                                      Fifi

                                        Bryvecir vespolek,
                                        uz mame podrbany jizvy? Dneska me taky jedna na prstu svedila. Asi zmenou pocasi. Trolda odpolko sondoval rypakem vitr, zase to vedel predem. Fucak slusnej je tu ted a v noci bude este hur, vichrice ble.
                                        Chorobam at je zase o nejmin tri psi chlupy lip.

                                        #161498
                                        cernej caj

                                          divne me posledni 2 dny boli hlava, su zvedava, z ceho to je. vyrazim k dr.

                                          #161499
                                          Maya

                                            prutrz a leje, tady penetrujou silnici, prej se po tom dneska nesmi ani chodit, nevim, ale mam dojem, ze to vsechno bude v prikopu
                                            pristi tejden ma pres den mrznout, tak v pondeli a v utery budou asfaltovat
                                            mam dojem, ze jeste budeme vzpominat na starou silnici se slzou v oku 😀

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 741. až 760. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.