Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 721. až 740. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161423
    Milena z Prahy

      To zní fakt dobře 🤩! Taky bych si někdy ráda zařádila 😊. Budu to Rock Café sledovat.
      Jinak se mi podařilo v sobotu v podniku Mlejn na Kampě narazit na mýho megaoblíbence, výtvarníka Davida Černýho 😍 (černý mimina na Žižkovský věži, otáčející se hlava Franze Kafky u Quadria atd.). Nakonec jsem s ním i chvíli mluvila, protože jsme právě odcházeli, a on si chtěl ještě se svým společníkem zabrat naše místa. Úplně jsem chápala ty fanynky, co se se svým idolem chtějí vyfotit 😁.

      #161424
      cernej caj

        PetraK
        takze uz je mas naposlouchany, jo? kdyz uz si s nima i zpivas 😀 super, ze ste si to uzili a dobre, ze bubi je lip. me uz naopak zacina byt po atb blbe:D

        no vsak tady smazil z postele a pak zustal na chodbe, ale jemu je to jedno, on je tam rad…

        Mielna
        to muselo byt uzasny! takova nahoda 🙂

        #161425
        PetraK

          Mílo

          joooo setkání závidím teda. Vomdlelas? 😀

          černej čaj
          supr to bylo fakt. Na jak dlouho ty ATB máš?

          #161429
          Milena z Prahy

            PetroK,
            depa! Byla sem kůl a fancy, jak jen jsem se svým zjevem mzdový účetní na penzi mohla 😁.

            #161430
            PetraK

              Míla.
              Mělas vomdlít, zaujala bys 😀

              #161437
              cernej caj

                Ale nepokecala by 😀

                PetraK
                jsou na 7dni

                #161451
                cernej caj

                  tak jdu se koukat na neco uzitecnyho:D

                  https://www.csfd.cz/film/1354644-do-poradku/prehled/

                  zrovna v tom prvnim dile rikaji, ze takovy specialni houbicky co nemaj dve strany se odlisujou tou barvou, jak sme se tu bavily nedavno 😀 jak sem o tom nikdy driv neslysela

                  #161458
                  Petrs01

                    V sobotu mi vypadla plomba. V pondělí termíny duben. Tak jsem se patřičně děsila. Včera telefon jestli můžu dnes. I můžu, jasně, KM na otočku, jedna cesta přes tři hodiny, ale tak lepší než půl roku s děravým zubem, do kterého zaleze snad i zmrzlina. Vzali mne o hodinu později, takže na vlak co jsem měla s velkou rezervou jsem to brala s umrtvenou hubou poklusem přes celé město. Stihla. Pikslíka venčí ten pán co už týden dělá, že tu žádnej pes není. No ale tu plombu jsem fakt neflusla schválně.
                    Ale ráno jsme se nejdřív dlouho mazlily v posteli, bo dámě se nechtělo vstávat a pak jsme skoro hodinu ťapaly (furt si na ty ypsilony nemůžu zvyknout) po našem lese navolno.

                    #161459
                    Kimi

                      jezevka dulinka se projevovala chytře – když měla potřebu a neměla možnost jít ven, šla se vyprázdnit do sprchového koutu – snadný úklid. goli, když chce ven, jde si sednout ke dveřím na terasu.
                      dnes tu byla charitka, tak jsem při uvolnění ortézy cvičila s rukou dle pokynů pana dochtora au, au.
                      nějak mi to tady blbě topí, 19 až 20 stupnů je pro chorou zimomřivou stařenku málo, ale já neumím s ovladačem pracovat, možná mu taky docházejí baterie, budu se muset vydat za sousedem, který mi to tu posledně nastavoval. v ložnici je to ještě horší, tam je mezi 14 až 16 stupni. na spaní je asi vhodné, jako zdravá bych se tepleji oblékla, jako chorá to nezvládám, jedině přidat deku.

                      #161460
                      cernej caj

                        Petrs01
                        co je KM? asi sem to nezvladla vymyslet, jen ze to musi byt v dosahu 3h vlakem coz je asi z prahy skoro vsechno:D

                        jeee ste se mudlalyyyy apanicek vyvencil, on taky uz mekne, co?:)

                        Kimi
                        u charlieho si nejsu jista, jak moc za to muze 9let stodoly, i kdyz se u nas hodne vecem naucil a snazi se, asi proste 2 roky versus 9…

                        doufam, ze soused pomuze a nastavi! jsem vdecna za “hloupy” termostat, tam sou sipky nahoru a dolu a k tomu to ukazuje nejaky cislo a ja si muzu pekne mackat nahoru a dolu jak se mi zachce. Jedinej problem by byli dve zlomeny ruce, protze je asi 2m vysoko 😀

                        nech si pritopit, telo musi mit energii se lecit a ne chranit vnitrni organy pred chladem.

                        #161461
                        Petrs01

                          on taky uz mekne, co?:

                          Právě že ne, nadšenej fakt nebyl. Ale tak nemůže ji tam nechat čekat, přijedu po sedmé.

                          KM je Kroměříž, moje rodné město.

                          Kimi, pro nemocného, blbě pohyblivého, to chce víc. Sice to není zrovna zadarmo, ale nemůžeš prochladnout. Než to vyřešíš, zabal si chodidla a kotníky, krk. Klidně si vem rukavice. Prostě to co je snadné zateplit a uniká tím teplo.

                          #161462
                          Fifi

                            Bryvecir vespolek, koukam, ze tady je to sama kuldura. Jedna skorem omdliva, druha si rasuje kotnik… 🙂 Bezva, ze Bubince je lip!
                            Cernej caj
                            A jak ti je celkove, je to lepsi, i kdyz blbe po atb? Charlik je cune. Jestli teda neni nak nastydlej nebo nema jinsi zdravotni problem, je to prasak jeden.

                            Petrs
                            Tos mela slusnou streku, hlavne, ze zub je vyplnen.
                            Pikslíka venčí ten pán co už týden dělá, že tu žádnej pes není.
                            Chnapu to tak, ze s jejim porizenim nebyl ten pan predem obeznamen? Nebo byl a bylo mu to platprtny? 🙂 Vida, uz dochazi na tuleni v posteli, ono ji to docvakne postupne.

                            Kimi
                            Brr, choret a mit doma zimu neni nic moc, toz at ti to soused co nejdriv nastavi.

                            #161463
                            Petrs01

                              byl a bylo mu to platprtny?

                              Tak nějak.

                              #161464
                              cernej caj

                                Petrs01
                                ja si rikala, co tam mate za dvoujslovny mesto, tohle me nenapadlo:D a zubare do prahy si nechces prehodit?

                                no vidis, a jeste cepici! hlavou totiz utika tepla taky docela dost, ale zas aby se soused nevydesil az dorazi 😀

                                Fifi
                                to teda je, no, proste ma jediny stesti, ze je tak roztomilej:D ale tak nastesti sem ho u toho capla, odnesl to psi polstar a prehoz, byla sem rychla a tak to uz mam vyprany a prehoz vyndanej druhej, na postel to nastesti neproslo.

                                co tvoje haksna?

                                ja se citim lip, ale porad su unavena, uz me tolik nepalej oci alespon

                                #161465
                                Petrs01

                                  zubare do prahy

                                  Hned jak se objeví nějaký, co bude dělat na pojišťovnu a nebude ty zuby prasit. Ovšem pokud by se takový objevil, pokusí se k němu nacpat půlka Prahy. Aneb dobrého zubaře nevyměním za špatného, drahého, případně oboje dohromady.

                                  #161466
                                  cernej caj

                                    Petrs01
                                    tak pokud ta situace je takhle mizerna, tak to asi docela chapu.

                                    #161467
                                    Fifi

                                      Cernej caj
                                      Hele, a test na covid probehnul? Ono toho lita docela dost… My koleno lepsi, jen mi pro zmenu obcas zazlobi pravej kotnik, na kterym jsem mela ten megavyron pred 3 rokama. Si musim nechat srovnat zada u fyziotyrana, koukam, ze jsem tam uz zase 8 tejdnu nebyla. Uz mam vyzkouseny, ze s tim jak si pater seseda, zacnu hur smajdat.

                                      Petrs
                                      Tak nějak.
                                      On roztaje, dyk je Pixlic vlastne s minimem problemu. Podrbkej ji, jeho taky muzes a ze pozdravuju. 🙂

                                      #161468
                                      Kimi

                                        Petrs, navlíkám na sebe, co zvládnu, tlusté tepláky, fleecovou vestu, teplé ponožky a na gauči pod dekou. kdyby ještě byla korinka, určitě by mě zahřívala na gauči i v posteli, goli už nevyskočí.

                                        #161469
                                        cernej caj

                                          Fifi
                                          probehl antigen z vyteru az z mozku a pozitivni nejsem.

                                          zrovna sem dneska vyhazovala bavlneny rousky z kosiku, kde mam tvuj kotnikovej navlek, tak sem si na to vzpomela tenkrat, jak me pomohl 😀 tak chces ho poslat zpet? aby ti ulevil?

                                          Kimi
                                          a nemas nejakou krabici, co bys mu pristavila? my mame krabici…
                                          a co nejakej termofor? hrejivej polstarek? i petka snese 60vodu treba pod tu deku…

                                          #161470
                                          PetraK

                                            Petrs01
                                            to se hezky čte to hlásání – teda až na ten zub a cestu. A ano, na ypsilon se těžko zvyká.
                                            Je boží, prtka jedna.

                                            Kimi
                                            ježiš, koukám, že nestačí, co máš, ještě topení??? Ach jo, doufám pevně, že soused pomůže!

                                            Fifi
                                            Jedna skorem omdliva, druha si rasuje kotnik…
                                            a ještě tu máme čerstvě podříznutej palec zubatým nožem zas 🙁

                                            menu obcas zazlobi pravej kotnik, na kterym jsem mela ten megavyron pred 3 rokama.
                                            ahá! mně se bolest taky momentálně po noze stěhuje! to bé nějaký to vylepšení úrazový!

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 721. až 740. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.