Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 701. až 720. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161374
    Petrs01

      infarkt!

      ňuňůůůůůůůůůůůů 😀

      #161375
      PetraK

        černej čaj
        ale tahle se k nam hned rozbehla a mela jasno 😀 takze chovatelka ji predvybrala podle barvy (chteli jsme nejtmavsi), ferinka si nas sama vybrala ze dobry a my sme teda naznaly, ze neni treba nic menit
        🙂
        gratuluju, moc!

        Maya
        ty jo to je teda humáč s tou zimou, brrr. nu tak to přežij děfčico. Neobjedná Ti šéf grog?

        Petrs01
        nechceš
        v hádání jsi dobrá 😛

        nebo ti tam vlítne Pixla a všecko ti to sežere!
        tady by Psikla nepomohla, páč nepomohla ani Tali. Páník tedy sedl a po malých drobných kouskách do ní dostal kousek toho buřta co měl obsahovat původně ten prášek -nedali jsme teda radši. A piškůtky potom taky jo, tak dostala na odchodnou aspoň pičkůty, aby nebyla hlady.

        Ad Bubi – no taky doufám že je to z těch prášků, volala jsem doktorovi, domluvený jsme tak, že pokud by dál stávkovala s jídlem,jedem zítra odpoledne na návštěvu. Atb zatím podávat dál. Sakra já měla radost, že je taková živější, že má zájem…

        #161376
        cernej caj

          PetraK
          a nemas pro ni taky nejaky ty bacily na strevni mikrofloru? to by mohlo zlepsit, jeslti vet neco nerikal? kdyz lidem kterym je pak blbe a nechtej jest to muze pomoct tak psum by taky mohlo?

          #161377
          Maya

            Jedu dom
            Vsicnhi jsou doma celej tejden, topit se bude nejdriv patek, jen my s kolegini musime naklusat. zotra a ve ctvrzek, sef prej dovali teplomet
            kolik tam bylo stupnu nevim, ale kosa ve flisovy mikine a ted se ma jeste ochladit, zejtra bude hur, neverim, ze maly teplomet vytopi nasi ratejnu

            #161378
            Maya

              PetraK
              Me taky bejva dost blbe od zaludku po atb a je to fakt neprijemny, takze ja bych to fakt videla na to
              me teda na to nezabira nic

              #161379
              cernej caj

                Maya
                dobre, ze jedes dom!

                #161381
                Maya

                  cernejcaj
                  pripomina mi to kdyz jsme byli po povodnich ve vytopenym Karline a kotelna nefachala do vanoc, firma nam koupila na dva kancly jeden velky teplomet na koleckach a ten jsme si pujcovali s chlapama vedle podle toho komu byla vic kosa 😀
                  a na generator se nesmelo zapinat nic nez pocitace, takze jsme si svitili kdyz bylo potreba, baterkou
                  venku prezouvat do holinek neb pres 20 cisel sucheho bahna, ktere litalo vsude a jedlo se i s jidlem
                  dneska uz bych to nedala 😀

                  #161397
                  Petrs01

                    jeden velky teplomet

                    To jste se měli líp než Petr, který v tom Karlíně (a nejen tam) obnovoval telefonní rozvody. Ohřát se mohli leda tak večer doma. A až Prahu zprovoznili, tak je firma za odměnu propustila, bo velká digitalizace a lidi už nebyli potřeba.

                    #161410
                    Maya

                      Petrs01
                      no ono vubec jak tak uklizeli ty spadly baraky a pak delali novy koleje, tam bylo lidi v ty kose fakt hodne, v podstate to bylo rok nez to bylo znovu vsechno v pouzitelnym stavu
                      mi se zahrali vzdycky v poledne, kdy jsme behali tunelem a pak jeste pres tri bloky az nahoru na Zizkov pro neco k jidlu 😀
                      a pak odpolko znova na tramvaj, tenkrat jsem mela kondicku jak nikdy, ze zacatku jsem to chodila snad pul hodky a pak za par tejdnu uz behala ten kopec za 10 minut 😀

                      #161412
                      cernej caj

                        jak esuska porad pise alberti, tak dneska ma albert svatek 😀

                        charlie je mrnavej nebudu psat co, slysim jak tece moc, otocim se a on chcije na polstar na posteli proste jen tak?

                        #161413
                        kachna

                          pres 20 cisel sucheho bahna, ktere litalo vsude a jedlo se i s jidlem

                          joooo bahnoooo, zvláštně smrdělo a bylo úúúúúúplně všude.

                          charlie je mrnavej

                          prasoid nechutný

                          #161414
                          Petrs01

                            on chcije na polstar

                            By zabrzdil až venku o plot a do postele už nepoložil ani chlup.

                            #161415
                            kachna

                              do postele už nepoložil ani chlup.

                              jsem si představila, jak opatrně sbírá své chlupy z postele 😀 😀 😀

                              #161416
                              Maya

                                cernejcaj
                                to je prase teda
                                je to zvlastni, ze je dlouho ok a pak najednou udela tohle

                                #161417
                                cernej caj

                                  pritom kdyz chce ven, tak aspon chodi funet a ted nic… je to zvlastni zvire, no:D

                                  dneska uz sem se zpotila jen 1x uz se to lepsi 🙂

                                  #161418
                                  Maya

                                    cernejcaj
                                    Loki kdyz chce ven, tak jen sedi a uprene cuci, uz to poznam, ale celou dobu ho ucim, aby si zastekal a on vzdycky zacne stekat az kdyz uz jdeme ke dverim 😀

                                    #161419
                                    cernej caj

                                      posledni dotaz na nepromokavou bundicku z decatlhonu 😀 uz bych se ji vazne potrebovala zbavit, vanoce se blizi a na darky nebude… misto 18t dostanu tak 14 k vyplate, takze by se mi docela hodilo, kdyby si ji nekdo chtel koupit uz konecne 😀

                                      na fb mi to porad neschvalili… fakt opruz, tak sem to dala na sbazar
                                      https://www.sbazar.cz/mawenzi/detail/200364358-damska-nepromokava-bunda-decathlon-fh-500-rain-l

                                      maya
                                      tak aspon steka:D charlie funi a nekdy trochu piska, v noci me to vzbudi taak jestli si myslel ze ted ho viidm tak funet nebude? 😀

                                      #161420
                                      PetraK

                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        RRRÁÁÁ
                                        MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                        Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                        jsem tu, jsem tu, jsem tu, ale nejsem 😀 . Koncík byl boží, je to zase mjůzik co mi sedí, je to plný energie, výborný. Doporučuju.
                                        Bubinka si včera dala vařenou večeřičku a zdlábla ji s chutí. taky s chutí papala pičkůtky, pak i s radostí cvičila, abych ji vykompenzovala tu krátkost vycházky jen na loučku přes silnici. Uďála dokonce i 2x sama od sebe Žááábůůů, takže snad?? Psala jsem i panu doktorovi, že zatím ho nemusíme obtěžovat osobně. Ráno už snídala normálně. Jen se včera během dne – nejspíš to byla ona – poblila. ATB má do soboty, tak to nějak už snad doplácáme.

                                        černej čaj
                                        slysim jak tece moc, otocim se a on chcije na polstar na posteli proste jen tak?

                                        no ty kráso, to by smažil dolů, že by si na pindíkovi uzel udělal a jak píše Petrs, měl by utrum.

                                        1x uz se to lepsi
                                        tak huráááá! Jen pěkně pokračuj.

                                        Maya
                                        a on vzdycky zacne stekat az kdyz uz jdeme ke dverim
                                        aspoň to máš potvrzený. Rumouš s Tali začnou rejdit s hračkou. Ale jaksi s hračkou rejděj furt, že jo…….

                                        Jsem si říkala včera, která z těch ženskejch na koncíku byla ta Tvoje kolegyně. Bylo to fakt skvělý.

                                        #161421
                                        Milena z Prahy

                                          PetroK,
                                          na jakým koncertě jste byli? Nějak mi to uniklo 🫤.

                                          #161422
                                          PetraK

                                            Míla

                                            v rock kafé, stálo to za to. Dělali předskokany Depešákům v Letňanech a fakt dobrý. Jsou i vostřejí písničky. supr to bylo, jsem si zatancovala hodně, zahulákala, zadupala, gůůt

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 701. až 720. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.