Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161352
    Milena z Prahy

      PetroS,
      ale vždyť tohle, co jsi napsala, report je 😊. Akorát zatím ne nijak vítěznej, což je v daný situaci pochopitelný. Ešusová ti nahrávala moc hezky ❤️.

      #161353
      cernej caj

        Petrs01
        no nesmis to chapat jako chvalozpevy, esuska asi jen chtela nejaky vjemy a postrehy.

        jinak i tohle sou prece vjemy a postrehy.

        pS: charlie je asi vylozene debil, kdyz jemu trvalo mesic pochopot ze v posteli se spi a ne ze v posteli spi vscihni krome charlieho 😀

        #161354
        cernej caj

          tak a charlie hlida dvere, protoze on prej nebude ani ese mnou v pokoji kdyz su celej den doma, to na me neni zvedavej 😀

          #161355
          Kimi

            tak jak mě minule pan doktor potěšil, tak ten dnešní moc ne. když mě propouštěli z urgentu, řekli, že operaci nedoporučují, byla by riziková. dnes mi doktor řekl, že se tam něco hnulo, jako bych se doté ruky uhodila (nejsem si vědoma) a dal mi na výběr – operace – říznout, vložit kovovou destičku a dalších pár týdnů chořet nebo pokračovat v konzervativní léčbě, pomalu začít rozcvičovat. kost v každém případě sroste, ale ruka bude v pohybu omezena, upažím, ale nevzpažím. protože operaci mi nedoporučil i jiný lékař, s kterým jsem se radila, tak jsem ji odmítla i dnes. dostala jsem poukaz na fyzioterapii, všude v okolí mají na dlouho plno, ale jedna zdejší si nechala přečíst to doporučení a řekla, že mě někam vmáčkne, tak začnu 13.prosince. na další kontrolu jedu 11.prosince. vzbouřené koleno mi ovázali od prstů až nad koleno a nohu mám mít, pokud možno, vodorovně. tak charitky budou mít práci navíc.

            #161356
            Fifi

              Cernej caj
              VSE NEJ Ferince, dej ji za me radnej blemcos! I kdyz vlastne ne, kdyz ses chorava, at ji nenaflusnes. Tak ji jen mirne potres tlapickou, Charlika podrb, nezvyk te mit povalujici a zabirajici postel. 🙂 Uzdrav se, pekne chorobu vylez, vypot se radne, at ses fit v rozumnym casovym obdobi! 🙂
              Jak Kimi po kontrole? Edit – aha, ted napsala, no, echjo, tak at mila Kimi dobre srostes a zrehabilitujes. Sileny totok, jedno blby klopytnuti…

              Petrs
              Mela tys nekdy vubec fenu? Ony jsou jinej zivocisnej druh v ramci psu. 🙂 Dle popisu se szivate pekne, ony jsou cuzy oproti pindikum komplikovanejsi. Myslim, ze az madam Pixli uzna za vhodny, budes se hodne divit. V dobrym slova smyslu. 🙂 Mas ji chvili, doufam, ze dnesni premiera dopadla cajk.

              Esusova
              Se tesim na clanek o chozeni oknem. Ja jsem rada, kdyz se vejdu do dveri. 😀 A Bubu lepsi teda, zda se, tak to je tuze moc fajny!

              #161357
              Petrs01

                Kimi, ty to teda vedeš! To je fakt pech. Už se prosím zdárně hoj a nechoř!

                Fifi, fenku jsem ještě neměla, ne takhle svoji, jenom ty co byly u koní. Dnes dostala čůza novej pelech a evidentně jsem se strefila – neukazuje to, ale v podstatě ho s výjimkou somrování u kuchyně a teď venčení neopustila. A spinkala v něm móc spokojeně.
                Fronta naštvaných sousedů ani výhrůžky ve schránce se nekonaly, tak snad to tady nepáchalo žádné decibely.

                #161358
                Fifi

                  Petrs
                  neukazuje to, ale v podstatě ho s výjimkou somrování u kuchyně a teď venčení neopustila.
                  Sikovna, dobre na to jdes. A ona to ukazuje, kdyz je spoko. 🙂 Moc vam fandim, teda tobe, at dojde k protnuti s Pixlicem. Nevyzadana rada, fakt na vsechno potrebujou feny vic casu, i coby kastrovana muze mit nalady, dyl ji vse trva, nez to projde hlavinkou a sepne.
                  Hura, decibely nic, sezranyho taky asi nic doma, tak premiera dopadla fajne. 🙂

                  #161360
                  cernej caj

                    Kimi
                    no to jsou teda moznosti, navic jsi prikladna pacientka, ani v noci nespis, aby si s tim nehybala, tak to je dost neprijemne toto slysel. Ale tak omezena hybnost mozna lepsi, nez bolest a slozita operace a pak stejne by to bez rozcvicovani neslo a ta hybnost by mohla zustat stejne trochu omezena… s kolinkem blby, mas ho obrazeny nebo neco horsiho?

                    Fifi
                    ferinka je zlaticko, lezi mi pod nohama, je to muj ocasek 🙂

                    dame si slovni ulohu.
                    ATB mam brat po 12 hodinach.
                    Po probuzeni nesmim po prasku na stitku 30 minut jist.
                    ATB mam jist po jidle.
                    Spala jsem dnes skoro 12 hodin… (taky sem 2 dny predtim skoro vubec nespala s horeckou, zato dneska sem byla propocena jen 1x a ke psum sem vstavala taky jen 1x)

                    Petrs01
                    tak bomba! ze byla snad v rozumnych mezich hodna doma:)
                    a vubec jsi ji docela rychle naucila na pelech, u nas nikdo nechape, k cemu pelechy jsou

                    #161361
                    cernej caj

                      jo a jak jsem koupila ferince tu vetbetku jak jste tu o ni basnily s mayou a nevim, kdo byl ted dalsi, segre sem to doporucila tenkrat, ze eliska uz uplne neudrzi moc a nema pratelny pelech a maji 2 a s pandou se tam ani nevejdou tak berou na vanoce novy dve o velikost vetsi 😀 a prej je to skvely

                      #161362
                      Maya

                        tak preju vsem lazarum brzke uzdraveni
                        Piksla muze byt klidne flegmous, to byl Kim, proste nic neresil, pro souziti ideal

                        #161363
                        Maya

                          vcera jsem mela dovolenou, dneska jsem mela bejt doma na HO a v nedeli jsem se dozvedela, ze dnes u nas celodenni odstavka proudu, tak mi nezbylo nez jet do prace a tady jsem se rano dozvedela, ze od patku nejde topeni, nepujde cely tyden, takze ted mam otuzovani zdarma 😀
                          neni tu ani noha
                          ale sef se boji, ze onemocnim, tak mam povoleno jit kdykoliv domu
                          zitra a ve ctvrtek tu musime bejt, prej sef prinese teplomet, tak to jsem zvedava, ma se dost jeste ochladit

                          #161364
                          Maya

                            cernejcaj
                            ja jsem asi moc nebasinla nebo uz nevim, Loki vetbedku odmita, tak ji mam na gauci, ze tam spi obcas kocka a alespon nemam zachlupacenej gauc, ale jinak je mi celkem k nicemu 😀

                            #161365
                            PetraK

                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              RRRÁÁÁ
                              MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                              Gůtn tág majne líbe Kindr.

                              Dneska jsem zatr v klinči, navíc se mám zasekal program, mám toho tady hodně a pak doma taky a pak jedeme na koncert do klubu, moc jsem se na to těšila ale nevim jak tam s tou haxnou budu řádit,ešče sem ji nerozchodila.

                              Kimi – sakra – co to je??? Co se to stalo?? Já bych se taky do operace asi nehrnula 🙁

                              musím letět nezlobte tu.

                              edit – dneska mě plaší navíc Bubinka – nechtěla jíst 🙁 včera dobrý, i večer jsme si udělaly samostatnou procházku, šla dolů do úvozu, šécko cajk, tak jdu volat vetovi.

                              • Odpověď byla upravena před 9 měsíci a 1 týdnem uživatelem PetraK.
                              #161367
                              Petrs01

                                Bubiše! Co to čtu? Nezlob a papej, šup šup, nebo ti tam vlítne Pixla a všecko ti to sežere!

                                #161368
                                Maya

                                  PetraK
                                  to ji muze byt blbe od zaludku po tech atb, urcite to nebude nic jineho

                                  #161369
                                  Petrs01

                                    Petróóó, nechceš krááásné povlečení? 😇

                                    #161370
                                    Maya

                                      Petrs01
                                      nocni mury zaruceny 😀

                                      #161371
                                      cernej caj

                                        PetraK
                                        tak drzim palce, at je to jak pise maya po atb, ale verim, ze te vydesila bubiška jedna. drzim palce, at je to jen nejaka nevolnost a ze si uzijes i polovicni radeni v klubu:)

                                        Maya
                                        no ale vim, ze ji mas a mozna si davala nejaky odkaz kde to vypadalo dobre. u me na pelechu nikdo spat nechce. feri sem to teda neucila, a charlie to taky neumi, ale me nevadi, kdyz se mnou spi v posteli nebo si lehaji kde se jim lezi dobre.

                                        tak vidis, kdyz ti bude zima, muzes jit domu alespon driv, bych si donesla teplomer. Kolik tam mate? snad to brzo spravi.

                                        #161372
                                        Petrs01

                                          hřejivé, plyšové, radost pohledět, ne?

                                          #161373
                                          cernej caj

                                            odepsala mi Ferinky chovatelka na narozeninový email, že je feri aktuálně nejstarší pes z celého jejího odchovu, o kterém ví.

                                            Doufám, že jí to udělalo radost:) Dobře nám ji vybrala, sice jsme si mohly vybrat jeste i jinou fenu, ale tahle se k nam hned rozbehla a mela jasno 😀 takze chovatelka ji predvybrala podle barvy (chteli jsme nejtmavsi), ferinka si nas sama vybrala ze dobry a my sme teda naznaly, ze neni treba nic menit 😀

                                            petrs01
                                            ja mam z tebe infarkt!

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 681. až 700. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.