Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161277
    Zlata

      PetraK
      Má Brtník venku aspoň dlouhý kalhoty?Fajn,že máte hotovo .
      U Bubinky může taky vzhledem k jejímu věku mít vliv na to zpomalení nejen zánět,ale i to že je chladnějc.Moje artróza se teď taky víc ozývá.

      #161278
      Fifi

        Zlatko, to mas velmi dobrou pripominku ohledne Bubitky. Babcu bych klidne na vychazky oblikala, Troldovi taky uz ven davam vestu, pritom ma chlupu dost.

        Esusova
        můžu se těšit z toho, že jí třeba zase naskočej motory, až dobere prášky. Třeba taky ne
        Vsak, i kdyby se uz turbo neseplo, uzijete si krasnej podzim atakdale.

        #161279
        Kimi

          Tak moje potlučené koleno, které vypadalo, že se bude celkem dobře hojit, si to rozmyslelo, zčervenalo, oteklo a bolí. V pondělí jedu na kontrolu, tak uvidíme.🙄 Ruka bolí pořád, prášky moc nezabírají. Postel jsem si musela obložit tak, abych se nemohla převalovat, vydržet několik hodin na jednom boku taky nic moc.😪

          #161280
          Fifi

            Kimi, tak at te radne zkontrolujou v pondeli, chude ses. Pac a blemc, podrbani Golimu zdravou rukou vyrid. 🙂

            #161281
            Fifi

              Zrovna jsem se migla do bolavyho kolene, tudiz me pri matlani napada, jestli mas, Kimi, ten kostival gel od Alpy? Mohl by ti hodne ulevit.

              #161282
              cernej caj

                Petrak
                Vnimam to tak ze swm do diskuze to pises nam kamaradkam z diskuze 😀

                Attachments:
                #161284
                Kimi

                  Fifi, od Alpy mám nějaké konopné mazání a ještě bych to napatlala Panthenolem, Jakub říkal, že by to mohla být i voda.😯😓
                  Golíšek podrbán.🐶

                  #161285
                  Fifi

                    Juu, Cernej caj je zapadanej, neni ti zima, mas dost obleceni? 🙂
                    Vnimam to tak ze swm do diskuze to pises nam kamaradkam z diskuze
                    Fakt? ja beru vedlejsi clanky zde jako soucast prave hlavne pro nas, ctu je poctive a hadankuju rada.

                    Kimi, tak to at ti poridi Jakub este totok, stoji to par sprdlu a opravdu tuze moc pomaha! Mne predloni prave pri porouchanym koleni i vodu pomahal odcucnout.

                    #161286
                    MirkaD

                      PetraK-k Žerykovi-hele on veterinář hned řekl nádor,bud zhoubnej,nebo ne,ale ani na vteřinu ho nenapadl zánět….
                      -zeptám se-co myslíš-víc péče?
                      můžeš to nějak napsat podrobněj?děkuji..
                      ono to čučení po Žerykovi-já čučela co on,on čučel na mě-co čučím já……
                      ve středu jsme se chytly doma ruply mě nervy,psi z toho pak psych oba….
                      ve štvrtek jsme byly fotit ráno v lese za těma Nevojicema,psi se tam vyběhaly,vyblbly,Žeryk válel sudy,Dafi lezla po pařezech spokojení,po vycházce zakrývám
                      v práci odpo včera milion lidí,2 fest protivníhlášky jako pičoviny vaše,až vám bude tolik co mě…atd..,kasa,úklid,vybalování,stihly jsme to v 9 večer,ale já šla spát o půlnoci,moc jsem nespala v prdeli záda a nervy….a ruce,uhoněná,stahaná-ve 2 ráno jsem si brala léky,
                      dnes vichr,dala jsem vycházku kousek k lípě,pak hledali hračky,at se jednou za den proběhnou,pak Žeryk pár cvků tanečních,Dafi obíhačky stromů a dom,
                      dopo jsem ležela nahřívací plštářek,na bedra,mezi lopatky,na záoěstí,pak jsme jeli do práce,tam jsem si vzala neurol,a šla jsem vybalovat a na kasu,
                      zástupkyně-že co se tak divně tvářím,že neví co se děje???
                      tak jsem říkala,že je mi zle…no neurol zabral,
                      chodila jsem střídavě kasa,vybalovat,lidí mín,hlavně večer,akorát samý nákupy 2-3000,tak jsem večer v mezi čase iklidila kasy,u kas,a v půl deváté jsme skončily-tak jen mě trošku štípe v krku,ale jinak záda dobrý,nervy tak už….
                      týden tam nevlezu….
                      mimo jiné jsem zjistila,že je na tom špatně moje teta z Čech,sice jsme se vídaly málo,jen když přijely k tatkovi,ale i tak….:-(
                      -takže napiš jak bys zvýšila péči?
                      taky nechci aby se trápil,takže sleduju,pozoruju,mazůím,zakrývám po vycházce a v noci-to má rád spát přikrytý…
                      knížka dnes zaplacena….-jsem ráda,že bude jéžišek knížka,udělalas mi mega velkou radost!!!!!!

                      a VELIKÁ PŘEVELIKÁ,MOC VELIKÁ GRATULACE K BETONOVÁNÍ!!!

                      #161291
                      MirkaD

                        Kimi-seš chudáky malý,mrzí mě to….:-((
                        tohle máme ted myslím i v práci..

                        #161292
                        Fifi

                          Mirko
                          Neuraz se, ale jestli ti vet rekne totok bez nejaky diagnostiky jen od pohledu?
                          hele on veterinář hned řekl nádor,bud zhoubnej,nebo ne,ale ani na vteřinu ho nenapadl zánět….
                          Tak je to spatne. To se ti tu asi celou dobu snazime rict, ze by ta boule mela bejt zdiagnostikovana. U profika v podobnym oboru. Ne neco baj voko a baj telefen. Kdyz by to byl zanet, muze podobne jako Bubitka dostat atb a hrca splaskne. Kdyz by to byl nador nezhoubnej, podumate o odstraneni. Kdyz to bude zhoubny, dostal by Zeryk nejaky leky jen na zmirneni bolesti, ale zalecenej by i tak mel bejt nejak, nez se k necemu rozhodnes. Muze tam klidne mit i neco jen zapoudrenyho vrazenyho, nafot to? Ale rozhodne s tim jdi nekam s nim na kvalitni veterinu.
                          Kdyz mu boule roste, nejde to nechat jen tak bez niceho. To je muj nazor. Nechci mluvit za ostatni, takhle ja vnimam tu peci vyse zminenou.
                          Jinak lity s praci, zase jedes v tech kolejich servany boruvky.

                          • Odpověď byla upravena před 9 měsíci a 1 týdnem uživatelem Fifi.
                          #161294
                          Maya

                            PetraK
                            gratuluju k betonu, tak snad už máte o nervy míň

                            bude jaro nebo co? Loki strašně líná, dneska jsem z něj vyčesala půl popelnice jak na jaře

                            #161295
                            MirkaD

                              Fifi-promin,nikdy jsem nikde neřekla,že nechám Žeryka,nebo kohokoliv jinýho v bolestech trpět….
                              -vyfotit to nejde,nebo takhle,můžu to zítra zkusit,ale uvidíš jestli něco uvidíš…ono to není vyloženě vidět,že by to byla boule na první pohled…
                              třeba Bettynka má xx let bouli na břiše,ta už je i vidět…
                              tohle u Žeryka vidět není,když o tom nevíš,tak si ničeho nevšimneš,spíš má nožku trošku od těla-ždibec a to je asi tak všechno-vyfotím to zítra…,ale fakt tam asi nic vidět ….nebude….
                              Žeryk zatím vypadá v pohodě….,jako jo psala jsem,že někdy večer/v noci čučí,ale to může být tím,že na něj čučím zas já…,
                              ano chci zkusit ještě jinou veterinu…
                              diagostika-to je to co jsem psala,že mi bylo řečeno-30 000 a víc za vyšetření…

                              #161296
                              MirkaD

                                tož já to zítra vyfotím a ukážu,a uvidíme….

                                #161297
                                Fifi

                                  diagostika-to je to co jsem psala,že mi bylo řečeno-30 000 a víc za vyšetření…
                                  Coz je blbost, kterou vam rekl vas vet. My se tu bavime o obyc odberu z podezrely hrci. A ne, nam to nefot, stejne bysme prd poznaly. Proste, kdyz te to trapi, zajed s nim nekam na objednani spesl. Ja taky nikde nenapsala, ze bys Zeryka nechavala v bolestech trpet, probuh. Jen ses ptala na ten pojem “pece” u nemocnyho psa. Coz je tezky, kdyz nevis, co ma pes vlastne za problem.
                                  Nic, jdu, dobrou noc.

                                  #161298
                                  cernej caj

                                    Kimi
                                    Achjo to jw trapeni ze se pridalo kolinko, no jeste zeas v pondeli kontrolu a uvidis jak mu ulevit.

                                    Fifi
                                    Achjo taky s kolinkem, preju at se to hoji uz jenom!

                                    Nojo, dobre ze sem mela 3 vrsky, pac tem jeden rychle se propotil (poprvr takhle na pouziti na test) a jak sem byla oblecena natesno akorat tak pak uz jen studil a byla mi zima jak to bylo mokry, tak sem byla rada ze mam.tu druhou mikcu na prevleceni, 😀 bylo nekde mezi -1 a +1 a do toho pofukovalo, zadnej vitr z hor ale citit to teda bylo a ac zrovma ja nejsu uplne zimomrivec tak bych to jen v triku fakt nedala:D

                                    MirkaD
                                    Mas dovcu? Nebo 5 dni volna? Dobre, ze se to dalo vydrzet nakonec

                                    #161299
                                    Petrs01

                                      jen v triku

                                      Tady taky není sníh 😀
                                      A včera v tom vichru, co tu byl, jsem šla v mikině. Pixle dostala 15 km – ani si nevšimla.

                                      Attachments:
                                      #161301
                                      Zlata

                                        Petrs
                                        👍

                                        #161302
                                        PetraK

                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          RRRÁÁÁ
                                          MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                          Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                          Zlatka
                                          Má Brtník venku aspoň dlouhý kalhoty?Fajn,že máte hotovo .

                                          nemá. ani v mínus dvaceti- zrovna jsem koukala na fotky, kdy jsme s Bubinkou první byli na Šumáku a bylo mínus dvacet. Tehdy prvně šel v kraťasech 😀

                                          Fifi, Zlatka
                                          jasně, že Bubi nosí kabátek, a to i na svoje krátkovenčení, kdy si ráno a večer jen vyběhne vyrobit louži a bobek a maže hnedle domů. Má ATB, to bych si nelajsla. Je to stará paní, nemá tu termoregulaci

                                          Fifi
                                          Vsak, i kdyby se uz turbo neseplo, uzijete si krasnej podzim atakdale.
                                          ano já vím. Jen prostě by jí člověk rád dopřál co nejvíc. Ale co osud dá, to využijeme.

                                          Kimi
                                          Kostivalovej gel od Alpy, co sem dávala Fifi je geniální, mám hned dvakrát a mažu kde co, stavbou opotřbovaný, či zhuntovaný 🙂

                                          černej čaj
                                          krásná sněžná fotka!
                                          Vnimam to tak ze swm do diskuze to pises nam kamaradkam z diskuze 😀
                                          no jako jasně, ale tak tohle bylo takový obecný informování, pro fšécky, proto to bylo ve článku právě a my přišlo nadbytečný to ještě dávat potom do diskuze, když je to vidět na první .

                                          Mirk D.
                                          ele on veterinář hned řekl nádor,bud zhoubnej,nebo ne,ale ani na vteřinu ho nenapadl zánět….
                                          no….. nevím, takhle je to nějaký divný i s tou cenou za vyšetření.

                                          -zeptám se-co myslíš-víc péče?
                                          můžeš to nějak napsat podrobněj?děkuji..

                                          no jak jsem to psala – prostě vezmou se vzorky a podle toho se zařídím. Není to nic – třeba tukovka- neřeším a hlídám. Je to zánětlivý? Dostane ATB a třeba se to i případně vypustí, jako u Bubi a pak vyoperuje. Je to nádor špatnej, tak jí prostě podle toho dávám léky, rozmazluju, hýčkám, ven podle toho, jak se cítí, prostě vím, že je tam problém, tak se podle toho přizpůsobím. Když se psu nebude chtít ven, protože prší a je oká, tak půjdeme na procházku sice třeba kratší, ale půjdeme, aby se protáhl, nelenivěl (pochopitelně úměrně věku atd), když ale ten pes bude nemocný a já to budu vědět, tak prostě ano, vyčůrej se, hoď bobek a mažeme domů ke kamnům si užívat válení a td. nevím jak to jinak specifikovat.

                                          Petrs01
                                          😀 😀 psikla letíííí!

                                          jdu řezat dříví

                                          #161303
                                          cernej caj

                                            Petrs01
                                            Jak vali!

                                            Petrak
                                            Nechapu co znamena “je to videt na prvni”, ja tesa nic nevidela, tak by mi to prislo skoda

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 621. až 640. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.