Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 581. až 600. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161219
    Kimi

      Petrs, jsi úžasná, že ses ujala psí stařenky, i když, jak píšeš, moc staře se neprojevuje. Ať se vám všem dobře spolu žije.☺👍👏

      #161220
      EvaC

        Petrs01
        Aaaa, dnes je den plný překvapení – tak gratuluju a držím palce, ať je vám spolu dobře… Super že zase jedna opuštěná psí duše, našla svoje doma…

        #161221
        Petrs01

          moc staře se neprojevuje

          Aktuálně tady hlasitým chrápáním narušuje pracovní morálku 😀

          Včera 5+5 km. Dnes bylo ráno hnusně a nestíhala jsem, tak jen 4, protáhnu to odpoledne. Má velmi slušné tempo. Když teda nemá čumák zaražený do země – sem netušila, že jsou takhle učenichané i feny! Jo a před vchodem do práce kus pizzy, tak jsme si vyměňovali názory. To hovádko má naprosto necitelnej krk i normálně, u kousku žrádla mi málem amputovala ruku i na dutinkovém vodítku. Ale zvítězila jsem – jen teda nesmím zapomenout, že to tam leží.

          #161222
          PetraK

            Mám mocinky moc práce, tak prolítávám trošénku, ale pozdravit se musí, že jo.

            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

            Gůtn tág majne líbe Kindr.

            Petrs01
            tááády nykdo neny.

            😀 😀 : D Hele, Psikla! Je opravdu ňuňu a vůbec ne obluda. Tak je to supr, už jsi zase komplet í. a našla jsem ještě vodítko jedno čmouhatý tkaový.

            Mirka D.
            Piksle:-)seriál taková normální rodinka mě napadl-debata o Piksle

            dyk to řikám., neřiká se Piksla, ale Psikla 😀

            #161223
            Milena z Prahy

              Petrs
              Piskla ❤️❤️❤️! Hlavně že tady mámíš z Ešusový její překvapení, ale sama jsi tajemná 😁! No jo, tak to je ta vona, co jsi jí měla jako číslo 1. Žádná stařenka, holka v nejlepších letech 👍😊.

              #161224
              Petrs01

                čmouhatý tkaový

                takový jako zebra? To bylo Vaškovo…
                Helejte paní a nasyslila jsem k vám tehdy taky deky? Já jsem jako zjistila, že žádný psí deky doma nejsou a teď nevím jestli jsem je poslala dál a mám koupit, nebo jenom dobře uklidila a mám hledat. Sem děsná.

                #161225
                PetraK

                  Petrs
                  nějaké deky k nám přišly, ale myslím, že už nemáme???? 🙁
                  Ano , jako zebra. chceš zebru?

                  #161226
                  Petrs01

                    nechci zebru, stačí žirafa 😀
                    deky koupím, jen jsem si nebyla jistá

                    #161227
                    MirkaD

                      jo a ohledně Žeryka jsem si volala s jinou veterinou…no vyžvejknu se večer…dopodrobna popsáno,probráno,vysvětleno….cytologie tady ne,nedoporučuje se u všech útvarů…

                      #161237
                      cernej caj

                        Petrs01
                        Biglik!

                        #161238
                        cernej caj

                          Petrs01
                          Hnedou psi si poslala nam a charlie dekuje uz ji snedl:D

                          Odkaz mi enjde tak az z domu…

                          A gratuluju k rozhoupani kteryho:)

                          #161239
                          Petrs01

                            dekuje uz ji snedl

                            😀 žiš to je kretéééén! 😀

                            #161242
                            Fifi

                              Petrs
                              Dzjooovaaa! Ty ses tajnosnubna, ze ses nepochlubila driv?! Svet je v paratku, Petrs ma biglose. 🙂 Gratuluju vam a hlavne Pikslicce, ze nasla ten nejvic nejlepsi moznej domov. Je krasna, at se vam dari, at se vam skvele vyletuje a drandi! 🙂 Tady jedna pekna pisnicka na oslavu prichodu megaPixlicky. 🙂

                              Mirko
                              jo a ohledně Žeryka jsem si volala s jinou veterinou…no vyžvejknu se večer…dopodrobna popsáno,probráno,vysvětleno…
                              Tak pak napis, co jste vymysleli. Jestli ale Zeryka nevideli, takhle po tlf se diagnoza delat neda, to myslim jako pro uklidneni…

                              #161243
                              kachna

                                Gratulujeme slečně Pixle k Petrs

                                #161244
                                cernej caj

                                  petrs01
                                  ty sis vzala takovou milou psi damicku? zadnyho krokodyla? to su prekvapena sem myslela ze chces jen krokodyly 😀

                                  je uchylny mit na 3 noci do ubytka dve mikiny, perovou bundu, dvoje kalhoty, podvlikacky, dvoje rukavice, satky a cepici a nepromokavej komplet s plastenkou? 😀

                                  #161245
                                  Milena z Prahy

                                    Fifi, Černej čaj, Petrs, Kachna
                                    Letos vlastně nebyl žádnej sraz 🙁. Já jen, že kdyby třá eště byl, mohli/y bychom Pikslici vomrknout naživo 😊.

                                    #161246
                                    Fifi

                                      Blektý
                                      je uchylny mit na 3 noci do ubytka dve mikiny, perovou bundu, dvoje kalhoty, podvlikacky, dvoje rukavice, satky a cepici a nepromokavej komplet s plastenkou?
                                      Rozhodne neni, Mirka by ti tam pribalila este dalsi perovku a oteplovaky. 🙂

                                      Milo
                                      Ja o srazu dumala, ale s Troldou to uz nejde, samotnyho ho doma taky nechavam nerada na delsi dobu. Z my strany tedy zatim zadnej popud neni, ale sak udelej a svolej sraz nekde tam u kachnovic treba.

                                      #161247
                                      cernej caj

                                        ja vim, ze myslim fifi o srazu psala, ale pro me je taky nerealny jet kvuli hodinovymu srazu nekde 6h k hradci a pak zpet, jako sme byli minule (protoze haluzove sme jeli na tu dovcu) nebo na kokorinsko kde byl asi 2x sraz taky…

                                        pamatuju si sraz, kde sem jela 9h ke kachne, dala par km pecha s tim, ze vecer myslim sme dali s kachnou prochazku, v sobotu na chvili na sraz, na jidlo a ja rychle ve 12 spechala zas na spoj at se dostanu do 21h vecer domu 😀

                                        ja myslim, ze by bylo spravedlivy udelat sraz bliz brnu, at muze i mirka a i ja to mam dopravne treba jen 3h cesty 😀

                                        #161248
                                        Milena z Prahy

                                          Fifi, Černej čaj
                                          Já bych k Brnu klidně jela, i bychom někoho svezli. Jenom by to chtělo jaro, aby bylo dýl světlo.

                                          #161249
                                          Fifi

                                            Cernej caj
                                            Urcite by to spravedlivy bylo, vsak se domluvte. 🙂 Srazy tu pobliz me byly prave kvuli tomu, ze jste projizdeli na dovcu, jindy se sem netrhnete.

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 581. až 600. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.