Kecací zvláštní podzim 2023

Fóra Ostatní Kecací zvláštní podzim 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,304 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Maya a poslední změna proběhla před 7 měsíci a 3 týdny.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 541. až 560. (celkem z 1,305)
  • Autor
    Příspěvky
  • #161151
    Maya

      kachna
      a jeste me tak napada, kdyz se ji libila Cachticka pani, tak jestli by se ji nelibily ty historicky knizky od Waltariho, celkem je to naturalisticky a popis takoveho dobyti mesta a tak je jen pro silny zaludky, nemyslim klasika Sinuheta, ale treba tohle ma dva dily https://www.databazeknih.cz/knihy/mikael-karvajalka-krvava-lazen-30727

      #161153
      PetraK

        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        RRRÁÁÁ
        MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

        Gůtn tág majne líbe Kindr.

        Skoro se mi chce říct, když vydržíte, budou i zuby. Ale neřeknu to, resp. řeknu to pozdějš.
        teď……..jdu makat na těch zubech.
        A vy tohle máte jako hádanku mimo pořadí 😛

        #161154
        Petrs01

          budou i zuby

          A budou zahnutý nahóru?

          #161155
          PetraK

            Petrs01
            A budou zahnutý nahóru?
            si pište!

            #161156
            Maya

              PetraK
              taky muzou byt zuby na vlasech 😀

              #161157
              PetraK

                Maya
                taky muzou byt zuby na vlasech 😀

                no ano, to někdy i mohou 🙂

                #161159
                Kimi

                  Dobrodružné knihy mého dětství, to byl Jack London a Bílý Tesák a James Oliver Curwood – Kočovníci severu, Medvědi, Vlčák Kazan, Barí, syn Kazanův, z těch psích samozřejmě Lassie, Irčák Finn.🐶🐺🐻 Jinak jsem četla historické, měli jsme doma kompletního Jiráska. Četba byla moje droga, nakonec tak do 16 let jsem měla povoleno čtení 2 hodiny denně.

                  #161160
                  PetraK
                    #161166
                    Zlata

                      PetraK
                      Tak snad neměli zažívací potíže.

                      #161169
                      PetraK

                        Zlata -pokud jsou jako Taliprdnice, tak sotva 😀

                        #161181
                        cernej caj

                          Maya
                          Tak nekonecnej pribeh me ani nenapaslo ze je podle knihy ale eragon byl skvelej a prej ted vysel posledni dil po letech tak si ho monzna kniga koupi a pujci mi ho:D

                          Ja dostala poukazky do dobrovskyho tak sem si koupila z korporatu na pacific crest trail.

                          Prej sou t3d super cestopisy i jan randl nebo tak nejak.

                          Rollins je jak celym jemnem? James?

                          Tu serii s pendergastem ta se da sehnat na ulozto do ctecky, doma mam asi az na jednu knihu tak prvnich 10 pak sem to uz prodavala a ted to ani nekupuju a tak leda z ulozto:D

                          A objednala sem muzi novej batuzek na ntb k narozeninam, ten starej je ultra hroznej, ma prilepeny usi vterinakem a dneska mi muz rika ze uz mu nejdou ani zipy:D tak sme.ho akorat vyzvedly tak prej dobry

                          #161182
                          kachna

                            nemyslim klasika Sinuheta, ale treba tohle ma dva dily

                            Aha, já znám jenom Tajemný Etrusk a ten je takovej až jemnej.
                            Kinga prý nemusí.

                            #161183
                            MirkaD

                              mám dotaz-existuje sváteční teplý oblečení?
                              prostě když su zimomřivec a nechcu kosit někde v něčem tenkým,a zase všude se nedají vzít mikiny,nebo svetry

                              #161184
                              cernej caj

                                MirkaD
                                pokud je to do mistnosti tak je nejakej hezkej svetr nebo rolak uplne normalni obleceni a treba vlneny nebo nejaky takovy kalhoty jak sou z te hladke vlny treba kabaty…

                                no a jestli treba na pohreb a tak tam sem vzdycky jen resila at toi neni uplne ujety + dost teply,l jakoze treba v -25 na pohreb sem si klidne vzala perovku co nosim na vandry a pod to nevzhlednou tlustou vando mikinu a i tak sem myslela ze primrznu zadkem pac kalhoty sem mela normalni

                                #161185
                                MirkaD

                                  tak na pohřeb to není,tam by mi to bylo fuk,
                                  mělo by to být na večírek,a ráda bych šla v něčem v čem nechodím furt-mikiny/svetry,a zároven v tom nezmrznu,popravdě nevím co chci:-),
                                  jinak dnes měla být odpolední
                                  tak ráno po snídani chvíli se 3 psama ,kousek mezi pole,po včerejším odpo dešti,kdy jsme s něma chvilku šly ven-měly pláštěnky
                                  tak všude bláto,tak jsem s sněma kousek prošla,pak jsem to vzala dom,
                                  Bettynu za bránu-té jsem tam naházela na hledání pamlsky a s mou 2 jsem si udělala několikrát přivolání a chůzi u nohy a šlo se dom
                                  doma sklidit prádlo,něco lehce rychle pžežehlit,umýt skřín v té místnosti jak spíme,odnést Pavle zimní psí bundu na spravení zipu-nééé nepůjdu dál,mám na odpo,za chvilku jdu do práce!!!
                                  ostříhat Dafči ofinku,vyčistit jim očička,přišít Martinovi poutka k vestě a bundě a knoflík k turistickým gatím-30 minut práce-z toho jsem 25 minut navlíkala jehlu-bez brýlí pak z brýlama,pak mě bylo divný,proč to nešije…a píchá to hoodně do prstu a nejde to přes láku a já tu jehlu měla opačně?!?tvl nejsu já debil?no su,že…
                                  no nachystat svačinu,naobědvat se,objednat si z Tchiba kapuci flísovou modrou ze stojáčkem+3krát podkolennky k narozkám a šuply hupky pěšky do práce….
                                  v práce za chvilku at jdu dom,že to blbě spočítaly,tak jsem po 45 minutách jela dom…
                                  vzala jsem ven psy k rybníčku a zpět,zavolala Martinovi at mě hodí do knihovny,sjely jsme do knihovny,odpo jsem snědla sváču,
                                  večer abych se donutila cvičit-strááášně se mě nechtělo,ale věděla jsem,že musím,protože mě včera příííííšerně bolely záda+ruce,klouby,zápěstí…jsem z toho byla úplně na nervy…
                                  tak abych se donutila cvičit,tak jsem šla chvilku s Dafčou-jen 5minutovka a 2 minuty cvičení ve vjezdu,pak jsem šla chvilku s Žerykem,
                                  no,to už jsem byla rozhejbaná-do té doby jsem se válela s knížkama a s Dfčou,tak se mě nechtělo,tak jsem si dala 20minut cvičení
                                  andulky u toho dělaly jednu sukýnku za druhou,jak jsem různě na střídačku máchala rukama-kmitýní a kruhy a tak,tak na mě dělaly sukýnky-roztahování křídel-dělají to kdyý dojdem dom u vítání,tak si asi myslely,že je vítám a dělám sukýnky:-))
                                  jinak-škoda,že jsem do té práce šla zbytečně…nemusela jsem se dopoledne honit,a mohla jsem si uštřit pěškocestu….

                                  #161186
                                  MirkaD

                                    PetraK-jsem zvědavá na překvapení,su napnutá jak kšandy!

                                    Fifi-no,on právě ten doktor cytologii vůbec nenavrhoval….,navrhoval těch hoodně drahejch vyšetření…

                                    #161187
                                    kachna

                                      Mirko a co pletené šatky třeba šatky ze shein?

                                      #161192
                                      Milena z Prahy

                                        Mirko,
                                        nepůjčily by ti něco kámošky nebo švagrová? Mám zkušenost, že cokoliv slavnostnějšího jsem nikdy neunosila a akorát mi to léta překáželo ve skříni 🙁.

                                        #161193
                                        Petrs01

                                          Peťo, ty myslíš jako překvapení ty moje žuby? 🐶

                                          #161194
                                          MirkaD

                                            Mileno-no,v druhým máš pravdu-něco slavnostenějšího chci na pár dní/hodin v roce,v prvním-ani nevím jetli takvýho něco jedna z nich má-další mají obě 20kilo….

                                            Kachna-mrknu se…děkuju..neznám…

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 541. až 560. (celkem z 1,305)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.