Kecací Vánoce 2023

Fóra Ostatní Kecací Vánoce 2023

  • Toto téma obsahuje celkem 1,573 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 1,574)
  • Autor
    Příspěvky
  • #164876
    Petrs01

      jen sama pozitiva

      No, to úplně ne, ale vtip je v tom, že když neděláš hloupé chyby, tak ta kniha vlastně bude nuda. Šlapu. Popis přírody, setkání s lidma. Dnes to bylo krásný, včera se mi stýskalo a příští týden bude celej pršet, takže budu soupeřit o udržení aspoň něčeho suchého. Ale žádný fatálky typu sloupaly se mi celé chodidla, půl dne jsem šla pouští bez vody protože jsem se blbě koukla do mapy atd. Dnes mne zachránil John, zítra mě zachrání David, protože dnes jsem zapomněla tohle a zítra provedu další koninu. Tak nějak z principu mě tihle lidi spíš štvou. Kdyby tam neměli davy TA a dalších poutníků, tak to v lepším případě vzdají, v tom horším tam zůstanou.

      #164877
      Maya

        Petrs01
        ja to chapu, ale uspech s knihou asi ma, protoze vetsina lidi by na tom byla jako ona, tak je to asi bavi cist ze to zaziva nekdo jinej
        me by to asi nebavilo cist
        to je jak s tim filmem ted jak na snehu v pustine hraje jeden chlap a zenska v bezvedomi, ma to super hodnoceni, ale ja to vydrzela do pulky 😀

        #164878
        Petrs01

          Mirko – iděs zrovna vyhodil ledový článek, takže můžeš vyrazit!
          Akorát všichni dnes pozor na ledovku, bude veselo až se smíchy neudržíme na nohách.

          #164879
          PetraK

            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            RRRÁÁÁ
            MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

            Gůtn tág majne líbe Kindr.

            Dnes – zubař. Což je v mém podání tragédie, neb se bojím už od včera. tAkže kloudnýho slova ze mne nedostanete. Ale musím tedy Thielli pochválit ten výkon s plechárnou! V Domečku taky byla-enem zrezivělá, takže holka šla. A já měla původně v plánu zachovat almaru a šécky ty starý skříně, jenže pak se toho bohužel ujala plíseň a s tou já mám velkej problém, takže……… bohužel 🙁 . Ale ono by stejně nešlo momentálně, jak to zrekonstruovat, na to by nebyl prostor a čas a ruce, takže se prostě šlo do nového. Ale občas mě to tedy mrzí, to jako přiznám, protože jsem to moc chtěla.
            Každopádně Tintínový kůchňa se povidla.

            Zlatka
            budem cvičit s Trixou, prvním debilitním psem,kterýho jsem za svůj život potkala.Problém je že nejni můj
            tak to máme podobnej program jen s tím rozdílem, že čokl je tak jako můj, i když vlastně není 😀
            Hele, ber to jako svou zábavu – šlo by to? Prostě těch pár minut, budeš mít kynológickou náplň a ono i těch pár minut se pak nasčítá. Jo! To jsem tam zapomněla napsat – nesmažte se holky moc dlouho, lepší pár minut s mezerama a víckrát. A plus počítat s tím, že se jí to pak nahrává na hadrdisk v noci, takže kolikrát ten pes je jako, že nic nejde a pak třeba za dva dny – helee, vona už trochu ví! Jsi dobrá, že do toho jdeš!

            Petrs01
            v fakt si myslíš, že je nutné psát knihu o tom, jak se za celou cestu PCT nebyla schopná naučit rozdíl mezi beer a bear a jak první dny furt jen někde dřepěla za keřem?
            BINGO! Nemám tohle v hledáčku čtecím, ale pokud bych měla, tak jako si radši přečtu něco od někoho, kdo píše opravdu o tom, o čem ta cesta je.

            černej čaj
            to, že sis knihu přála, přece není důvod k tomu, abys ji četla i když se Ti nelíbí. Když si koupíš jídlo a zvedne se Ti z něj žaludek, taky ho přece nebudeš jíst. Nebo jinak, budeš chtít strašně boty, doporučovaný, suprdupr boty, ale nebudou Ti nakonec sedět, budou někde tlačit, tak je přece taky nebudeš obouvat. A tohle je stejné. NE-MU-SÍŠ.

            Fifijová
            Ruzice se hemzila za aportkama, zaflusala me
            to mi říkej, tohleto, člověku mrznou ruce a je navíc jak závodní dráha pro šneky 😀

            zacinam jednat jak Ruzice, normal na nej zavrcim a chnapnu zubama, kdyz hloda on me.
            no bať, hezky srozumitelně, podle mě je “zavrčení” ve stylu “nessserrrrrr!” v kombinaci s gezichtem č. 532 velmi srozumitelný a čitelný, stejně jako gezicht č. 535 a výrazný tichý zasyčení. To jsou pěkně fšicí v laťce a vědí! 😀 Tuhle jsem se chňapla po Tali naprázdno, moje zuby cvakly u její huby, protože jsem měla zrovna svůj gezicht nějako dole, když mi vzala ruku s pamlskem a jak paninka couvla a v tichosti usedla. bylo to rychlý a jednoduchý. taky ruka kolem Talihuby mi funguje. I proto jsem psala u Thielli, že bych to udělala stejně- klidně bych “zavrčela” naoplátku a pak hnědý vyřvala díru do hlavy, tak jak to klidně udělá Rumíček tady- to je fakt jako dost nasratej 😀

            Maya
            šiš to mi utíklo, žes choroba?? Co Tě vzalo nachlazení, křípka nebo covidšmejd?

            #164880
            PetraK

              Petrs01
              Kdyby tam neměli davy TA
              tak nejdou a nemají o čem psát.

              #164881
              Thielli

                HALÓ, HALÓ VŠEM PEJSKAŘŮM, KTERÝM MRZNOU RUCE!!!

                Dostala jsem od sestry tyhle geniální rukavice:
                rukavice na venčení

                Jsou skvelé – když potřebujete ohnete převis a máte holé prsty na podávání pamlsků (lze odejmout i palec), když ne, zase vše přiklopíte, nebo s nima můžete jí jen odklopenýma, na hřberu ruky je magnet, takže příklopka neplandá…
                mají našitá poutka z obou stran na snadné stažení z ruky. Jsem z nich teď nadšená!

                #164882
                cernej caj

                  Petrs01
                  Me by nebadilo kdyby mi ctenari prispivali nw provoz webu kdybych byla megaslavna a nejaky ctenare mela:D klixne bych to vydala i jako kjizku protoze by to znamenalo, ze treba70% cilovky se to bude libit a ti je proste mega uspech

                  Vzdyt ja prece pisu uplne “to samy” mi prijde. Jasme ze svym zpusobem, ale technicky nevidim rozdil mezi mym webem a tema knizkama v obsahu… krom toho ze kratky vylety po ct nikoho nezajimaji ale pct je exotika takze to je zajimagy i z tohoto hlediska

                  Petrak
                  Au zubar, to ja za mesic a mega bojim pac me boli zub uz pul roku.

                  A s almarou teda fakt skoda ale lepsi vyhodit jednu staroi skrin nez riskovat nejaky plisne a nemoci

                  #164883
                  Petrs01

                    K čepicím – milovala jsem tuhle, vyhranou za DT mistrák, bohužel jsem ji vloni nějak ztratila. Mám podobnou náhražku, ale není to ono. Byla tenká, ale s flísovou “čelenkou”, takže uši hřály, ale vrch se nepřehříval.
                    Snažila jsem se najít fotku se svou “ušankou”, kterou beru teď v těch větrech, ale co tak projíždím zimní fotky, jsem buď v tričku nebo v plavkách 😁. Ale to je teda celozateplená a šikovně vykrojená přes uši. Nějak takhle.

                    #164884
                    MirkaD

                      tak dnešní vycházka-že teda napravím ten včerejšk-budu hlídat Dafinu at se moc nevzdaluje,budu se chovat kynologocky,nebudu mluvit sprostě a říkaty slova na k…
                      a vole jí taky nebudu říkat!
                      tak vylezem-je slunko,bezvětří,jdem k lípě,není ani niajk zima
                      akorát musím hoodně čučet pod nohy,protože zem hrbatá,+mezitím ledovka,sníh,kousky trávy,hlíny…
                      tak celkem v klidu dojdem k lípě-psi si čmuchají,Dafi celkem ochotně jde,
                      pohoda,u lavičky pod lípou ukáže lavku,
                      neotočí se a nemizne dom jak včera,já jdu směr k lesu-ti dva taky,čmuchají si,já rozepínám bundu..
                      nikde nikdo…
                      no a říkám si-je tak hezky,nefučí,jdu mezi polama,podél velkýho pole za lípousme další lavička-tak jdu,pejsci čmuchají,pod nohama střídavě furt-hrby,hlína,tráva,led/sníh-tak čučím dost pod nohy
                      dojdu na konec velkýho pole,kde je o kus dál další lavička
                      říkám dobrý,není zima,nikde nikdo,
                      tak půjdu dál mezi polama smr Uhřice-nalevo pole,pode mnou údolí,pak je další leas,já du mezi těma polama,kochám,se,kochám a pak pěkně uprostřed,kdy si řeknu,že to otočím,tak mě dojde,že po cestě nejsou stromy,za který bych se schovávala Dafině at si mě víc hlídá….
                      teda stromy jsou podél troho velkýho pole za lípou,ake tenký jakýsi,tak tnká jsem nikdy nebyla…no nevadí,jdu zpět-přivolávám a střídavě zastavuji Dafinu,Žeryk už jde zas za čapama…
                      jak dojdem k lavičce za velkým polem-tak si tam oba běží ukázat lavičku,odměny,pochvaly..pak jdem podél velkýho pole k lípě,to už si dávám pak na vodítko Žeryka,protože furt šlape za mnou jak potroblé,
                      tradičně se vyběhal cestou tam:-D
                      a u lípy různě měním směry a přivolávám Dafinu a místo,abych šla ukázněně dom-což bych podle Dafiny asi měla:-D
                      tak zalezu kousek do lesa-Dafo běhá,ukazuje pařezy,a když to ottočím a jdu směr dom,
                      nabere trysky,dolezem k lípě několikrát má stůj!a čekej!
                      a jdem od lípy dolů-Žeryk na vodítku,protože se potřebuju soustředit na Dafču a čučet pod nohy,Dafině se několikrát po cestě schovám do houští,tak se vrací..
                      pak už kpusek od zahrad-tam kde chodí ukazovat první lavičku a co je naše najkratší trasa venčící-tak jde na vodítko-mám tenký kulatý necelý 3 metrý lehký,a několkrát cestou dom-posledních 5 minut+pár metrů od zahrady procvičuju na vodítku stůj!
                      Žerykovi ke konci vycházky párkrát hodím míček a doem už hurá papat-léky,hlavolamy a postel….

                      Petrs01-šmarja nevyhrožuj ledovkou mám z toho nervy od včera..
                      zítra musím do práce…ranní,pak mám odpo,
                      ledovky se děsím jak čert kříže….:-(
                      jo,s tou babou co měla Crohnovu nemoc a šla jakejsi mega trek,tak to jsem četla…

                      #164885
                      Petrs01

                        prispivali nw provoz webu

                        Si tam dej QR kód, třeba se někdo najde 😉
                        Akorát si nastuduj případné zdanění – já na to teď nemám kapacitu. Byl by to nejspíš §10 zákona o DzP.

                        #164886
                        MirkaD

                          Thielli-no,ty rukavice dobrý,ale na mě jsou moc tlustý..potřebuju rukavice,co se dají ztrčit hned do kapes,tyhle bych furt někde nechávala….
                          jinak já používám,když seženu pletený s tou kapsou..nebo mám ustřihlý 2 prsty-špičky-palec a ukazováček,kvůli zapínání vodítek a pamlskům,mám pdi kroužky na Dafininých obojcích,Žeryk má kroužky větší,ale Dafi ta má ty kroužky malý,jak má úzký obojky…

                          #164887
                          Thielli

                            ,tyhle bych furt někde

                            Tenhle problém jsem vyřešila tím, že mám na některých zimních bundách karabinku.
                            Pokud bunda sama nemá někde vhodné očko, normálně jsem si tam přišila malý kroužek na klíče a na něm mám karabinku, kterou mají v každé prodejně s klíči, hliníková, lehká, mají různé velikosti i barvy. A do toho cvakám, co potřebuju. Rukavice za očko, klikr, gumu se zavěšenými pullery… a tyhle rukavice je za co na sebe pověsit. A jsou faaakt teploučký.

                            #164888
                            cernej caj

                              Petrs01
                              No prave, resit jeste dane by byl oser, me by se libilo kdyby to byl dar oprostenej od daneni:D

                              MirkaD
                              Ta knizka se me osobne treba docela libila s tou co kadila za kazdym kerem

                              Na ledovku si kup nesmeky – jsou mestky s hrotama

                              #164889
                              MirkaD

                                Čajíku-nesmeky mám,ale na čistým ledě se stejně bojím…

                                Thielli-ty jsi ale šikovná cérečka!
                                karabinky pidi mě nenapadly…mě vždycky napadnou jen šnúrky na rukavice…a to bych se mohla při rychlým vyslíkání přioběsit…

                                #164890
                                cernej caj

                                  Thielli
                                  Vypadaj dobre!

                                  MirkaD
                                  Tak vyraz i s holema, nesmeky fakt toho hodne podrzej kdyz clovek nejde jako blazen

                                  #164891
                                  Thielli

                                    Vypadaj dobre!

                                    Ségra je každý víkend někde v trapu. Buď visí ze skály, nebo leze se skialpy do kopce, na běžkách, na kole nebo prostě jen někde pochoduje. Má prý už čtvrtý pár a nedá na ně dopustit. Já je dostala loni pod stromek, trochu jsem ohrnula pysk, co jako s tim. A letos jsem je v mrazu nasadila a od té doby pěju chválu. Jsou tam skvělá ta poutka na jejich sundávání…

                                    #164892
                                    Kimi

                                      Já nejčastěji nosím čelenky. Kdysi dávno prarodiče chovali králíky plemeno činčila, nádherná, hustá kratinká srst, bylo tady krejčovství, kde uměli i kožešiny, takže jsem měla čepici, límec a rukávník (štucel). Na léta to skončilo v šuplíku, ale když si Jakub s Bárou pořídili Artíka, bylo jim doporučeno, aby mu na hraní pořídili kožešinku, tak štucel zas našel využití.
                                      Jakub mi z Nepálu přivezl nádhernou čepici z jačí vlny, stejnou má ta holčička, co teď lezla na Everest. Čepice nádherná, teploučká, bohužel, když jsem ji prala, asi jsem dala o něco teplejší vodu, než bylo třeba a čepice se trochu srazila. Na hlavu ji narvu, ale koukají uši víc než je vhodné.
                                      Venčící rukavice mám dvoje – ty co jsou na obrázku, ale pletené, takže dobře schovatelné a druhé taky pletené, ale konce prstů holé. Tím, že jsou prsty u sebe, nezebou. Dnes jsme se o tom přesvědčily s venčícími kamarádkami, obě měly tlusté prstové rukavice a stěžovaly si, že prsty zebou, já měla prsty holé a pohoda, teploučko. Taky jsem se předvedla babka sklerotická, venčit jsem šla k pumpě, abych se stavila pro noviny, Goliho a hůl jsem odložila u dveří a když jsem vyšla, spěchala jsem vzít Goliho, přes silnici šly ty kámošky, takže jsem vyrazila a hůl zůstala opřená o parapet. Na půl cestě si kámoška všimla, že jsem bez hole, při mé nejisté chůzi mi zatrhla návrat, na pumpu jsme zavolaly ochotná obsluha hůl vzala a schovala uvnitř, Věra se pro ni odpoledne staví, až půjde venčit svého Tima. Oni jsou panelákoví, takže musí ven, nám s Golim odpolední venčení zatím pořád nahrazuje zahrada.

                                      #164893
                                      cernej caj

                                        Kimi
                                        Dobre, ze se hul nasla a ze o ni neprijdes:)

                                        Me vadi, jak cepice nasazena nizko do cela aby kryla usi a zatylek zase tlaci bryle na nose dolu…

                                        A prstovy rukavice pouzivam.casto, neprstovy jsou lepsi ale porad se musi sundavat kvuli manipulaci s cimkoli

                                        Vylezla mi kostice z vyletove podprdy, uz sem ji davala na reklamaci pred lety v zaruce, a ted vylezla zas… je to teds tak 5 let, co ji mam… tak snad ji moje oprava vydrzi, jinak bez kostice nebo s pichajici je to nepohodlny:D asi by uz nesla s vytazenou moc nosit.

                                        #164894
                                        PetraK

                                          Za chvíli vyrážim. chjo.

                                          #164895
                                          Thielli

                                            Čajdo, čeká na tebe termoska, v mailu máš kód na vyzvednutí, sem ho psát nebudu, aby někdo cizí, kdo sem kouká zvenku oknem do pokojíčku, třeba nešel vyzvedávat za tebe 🙂

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,541. až 1,560. (celkem z 1,574)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.