Kecací bab(y)í léto 2024

Fóra Ostatní Kecací bab(y)í léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,286 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Fifi a poslední změna proběhla před 6 hodinami a 13 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 1,289)
  • Autor
    Příspěvky
  • #178622
    PetraK

      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      RRRÁÁÁ
      MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

      Gůtn tág majne líbe Kindr.

      Tjo to byl náročnej víkend, Alberti. Sem zmasakrovaná trošánek. Ale bylo krásně, fčéra úplně luxusní vyšperkovanej podzimní den. A co den, pak podvečer, to musim vo něm napsat- ale nevim kdy, du dneska do dívadla. Teda jedu.

      Maya
      ale byla to moc hodna a mila pani
      přeju upřímnou soustrast. takovej člověk chybí trošku vždycky i když nebyl úplně natěsno příbuznej. A smekám před pány doktory, to je moc hezký, že to takhle vnímají a dají tu možnost.

      Mirko – no panejo, to jsou hezký fotočky. Tohle já s těma hovádama nenatočim, byla by to jen jedna velká šmouha – a to i kdybych měla na ruce jen jednoho, když jsou tam dva, zaznamenal by telefén jen pád 😀

      černej čaj,
      Koliky mi nakonec pujcil odvozce, protoze se zdrzel v praci a vyslo to skvele:D

      eh, jak se to někdy dokáže šécko samo vyřešit. u vás fučelo? U nás tento víkend nic, minulej jo.

      Sraz byl paradni.
      mi zas něco uteklo, já jsem mimo vobraz a realitu už ,co se to sráželo?

      Thielli,
      ešivá tudle dělnou krásku prodáš,tak jsi zrádce všech moří. Je krásná a ešče umí makat a je praktická. Tohle není o svěračství, tohle je o praktický záležitosti, zbavíš se neskutečnýho pokladu.

      A Thierry jde taky až v listoprdu.
      si budem vzájemně držet palce , ešče nejsem nervózní, tak cajk.

      Fifi
      to je smradu, co, když tahle věcička odejde 😀 , taky mám ve sklepě jeden fén navíc, takovej cestoni, naprt, ale kdyby bylo nejhůř, tak svou práci odvede. To nejni jako v Prahé, že bych zazvonila na Danušku a měla to jak pořešit. Tady ne-e a jet v zimě ráno s mokrou hlavou, to ani náhodou.

      Zlatka
      .Nebudu si kvůli barvám drchat složený komínky😁🤓.

      😀 😀 😀
      já to v tomhle ohledu mám velmi jednoduchá, co komínek, tak černá barva, co nemám jednoduchý je, jak udržet komínky v komínkách!!! Jak se tohle sakra dělá, máma to měla jak když střelí, já to srovná, a do tejdne mám zas zříceninu – v lepším případku, v horším koudel. A to nehrabošim, není to o tom, že zběsile přiběhnu a něco vytáhnu. Ne, dávám si záležet,ale ……výsledek ….nikde.

      Kimi
      Jedna známá mi velmi doporučovala nenosit černé věci, už vůbec černé prádlo – černá barva prý bere tělu energii.

      tak nevim, nevim. Thielli by Ti řekla, že jsem naspídovaný ADHD. A nosim černý, šécko od ponožek, po bombar´dáky, trička, kalhoty, mikiny, bundy, šátky, rukavice – šécko. Jen venčící bundu mám oranžovou a minikiny venčící taky nejsou černý, kvůli myslivcům, jinak šécko. My vyperem a ve vesnici se setmí, když pověsím prádlo 😀

      #178632
      Maya

        cernejcaj
        tak to vyslo paradne s kolikama
        clovek se vystresuje dopredu a pak to dobre dopadne 😀
        PetraK
        ja kominky nedelam, davam vsechno na raminka
        teda spodary a ponozky ne 😀
        ale na slozeny tricka a gate a tak prej super fungujou ty krabicky, maji je u nas v pepcu nebo kiku

        #178636
        cernej caj

          Maya
          jaky krabicky?
          Ja mam jednu skrin 70×200 s 5ti policema, tak mam vsechno v kominkach:D jeste mam teda 70×120 prostor a tam je kytara a zimni bundy. No asi aninjako minimalistovi by ki tech 6 vesaku nestacilo:D

          PetraK
          Sem byla na srazu outdoorovyho fora kam chodim od 2012, co mi zakazal doktor kolo:D mel 20. Let vyroci ted

          Jinak me kominky docela drzej nastesti:D
          Ale zase se blbe dostava k tem zadnim

          #178642
          Maya

            cernejcaj
            takhle nejak to vypada, mivaji ruzny, ruzne velky
            https://www.kaufland.cz/product/468796707/

            #178643
            Maya

              ja pouzivam podobny boxy na spodary, podprdy a ponozky a jako je to super, clovek sahne a ma a zabere to min mista a nic se nikde nemicha a nemacka

              #178644
              cernej caj

                Maya
                to vypada dost zajimve, ale prijde mi to uzky jen tak na ty trika, ale ne na mikiny a svetry?

                ja uz presla na system podprdy a ponozky v kosicku vepredu a vzadu sloupek s vecma… 😀

                jako jo, asi bych potrebovala pulku veci nebo dve skrine, aby to slo organizovat lepe 😀 tak tohle vypada fakt sikovne

                #178645
                PetraK

                  Boxy mám! na spodní prádlo, fusky, to je supr, to mám v šuplíku v komodě – jeden můj, jeden Brtnikuv, ale nedovedu si představit, jak se tam do tý mřížky rovnají trička? 😮

                  #178653
                  Maya

                    cernejcaj
                    tohle mi pripada na tricka, ale maji proste ruzny, s ruzne velkyma tema mezerama, maji i na dziny, tam by se asi svetr vesel, chce to pohledat na netu
                    PetraK
                    do jaky mrizky?
                    tam jsou normalne jen prepazky a mezi ne das proste slozeny tricko nebo gate
                    https://www.usporadejto.cz/ulozne-satni-boxy–organizery-na-obleceni-a-lozni-pradlo-2/?srsltid=AfmBOorFg8WebUcXMgdeIguOWwInnye4jYMNmwzE3zugpKjUVMfudJaa

                    #178655
                    Maya

                      ono jako jsou ty organizery ruzny, na tricka takovy jako prkynka na sobe, ma to myslim dedra
                      nebo takovy plastovy box s nizkyma zasuvkama, nebo zavesny organizer do skrine

                      #178658
                      cernej caj

                        Myslim, ze muj zasadni problem je v tom, ze mam celou skrin obleceni a ne jen pul skrine 😀

                        a v sobotu uz vyrazim s knigou na vandr, rikala, ze vecer byly 4st tak to uz bude otuzileckej vandr 😀 abych sla chystat seznam…

                        a pak vyrabet alespon prvni polovinu orlicek 😀

                        #178660
                        MirkaD

                          v pátek k večeru u máti+krátká večerní venčící+dpoledne uklízecí,prací,a čtecí
                          sobota ranní-pečení+hl.kasa,odpo po šlofíčku pidi jsem šla ze psama ke křížku a odsud jsem to výjimečně!-nechodím přes pole,protože mám pidi psy,tak přes uvláčené hliněné pole jsem to vzala směr kopec přes pod lípou a dolů k ahradám-Dafi se táhla ke křížku a přes pole úúúplně moc,a mě ve své debilnosti-at proběhnu a unavím psychicky Žeryka,jsem mu udělala mega dlouhý hledej-ztrtil s uzlíkem-asi 150 kroků…
                          takže když jsem ho vyslala,trak to nemohl nají,vracel se,mezitím hledal,běhal cikcak,takže jsem šla k Dafinině naštvanosti zase kus zpět,poslílala ju běhat taky-což ju nas… ještě bvíc….:-(),:-D,pak to Žeryk nšel,nesl ke mě a já cestou zpět ještě hodila Dafině smajlíka…
                          no psy se proběhly,zašuchali si,měly nevšední trasu-kdybych se nebála jít zpět tak tama nejdu,
                          došly jsme dom,šly jmse zase chvíli k máti a večer dom na Stardance,
                          v neděli ranní-pečení+2.kasa+vybalování-o půl druhé konec,
                          dojel Martin jely jsme ze psy do Ž.lesa,objevily jmse cestičku,kde jsme ještě nebyly,daly jsme ze psama půlhodinovou procházku velmi rychlou chůzí ze skákáním na pařezy,kdy Dafi ještě nadšeně běhala!!!
                          ANO ONA SAMA BĚHALA TAM I ZPĚT A BYLA VESELÁ-PRTOŽE NEBYLO VEDRO-BYLO VĚTRNO,
                          NOVÁ TRASA,HOOODNĚ PAŘEZŮ,PAMLSKY ZA PAŘEZY-TO JSOU VŽDYCKY…A ZASE NEBYLY JSME DLOUHO VENKU,ALE K TOMU,ŽE CELOU DOBU SAMA OD SEBE BĚHALA TO STAČILO-ÚČEL VYBĚHAT PSY BYL SPLNĚN!!!
                          akorát jsem si měla pod psí vestou nechat bundu…
                          no nic,zahřálo mě sedadlo v autě…
                          pak jsem byla chvíli s máti na zahradě a pak už jsme byly zalezlí doma,
                          večer jsem po dllouhé době pořádně vydrhla ledničku,police do vany-jar+ocet,a celou ledničku tím stejným+uchoštourm jak jste tu psaly tu odtokovou dírku-uf to byl borčus…:-(,dobrej nápad od vás!!ještě převlíct peeřiny,at se mám v noci v čem potit…
                          dnes volno
                          v noci xxx krát propocená,mokrá..
                          pak zase zima….,chjo-tohle už mě vážně štve….:-(((
                          ráno jsem se o půl deváté ukecala na vycházku
                          doma jsem si řekla,že půjdu jen za zahradu cvičit-strašně,ale mega srašně se mě nechtělo…..
                          ale nakonec jsem se vyšplhala k lípě,tam jsem udělala trojúhelník v lese,
                          psi si i se mnou vylezly na pařezy,proběhly se a šlo se od lípy dolů dom
                          mise-jedna větší vycházka za den splněna-bylo hezky,sucho,bezvětří,doma pak urovnávání věcí
                          Žeryk ná teplej svetr v boudě domácí*Martin už nemá svetr…svetr nemá rukávy,at nezavazí Žerykovi v boudě,taky už Martin nemá mikinu…njn…co se dá dělat…že..nic..
                          a ležing a hajing,ani odpo na terasu jsem nešla,jen večer vyvenčit pséky,nakrmit,zadekovat,s Martinem mrknout na pohádku..
                          a den volna je za mnou…

                          Čajíku-je fan,že řešení se našlo,
                          já na kalhotky a podprdy mám košíky,na Martinovi trenky a kapesníky krabičky,ještě potřebuju něco na elastáky-takoová úzká padající hromádka furt,jinak komínky drží…
                          akorát u úzkejch věcí,případně s blbým tvarem-rukavice/čepice/nákrčníky/šály-to pořád krabice s těmato věcma v chodbě vypadá jako brčus,tím,že je každá věc z jinýho materiálu tvaru,tak se to blbě skládá
                          takže boxy mě moc nadchly-neznala jsem!

                          #178662
                          kachna

                            Add. čajdiny fotky – mám velký problém. Nejkrásnější králičí fotky mám od ní – dvě, jednu morčecokráličí a jednu mláďátkovou. A ta je nejhorší. Je naprosto dokonalá, ale to mládě je výlukový. “Trpim” pokaždý, když tu fotku vidim (mám jí na tapetě, páč je prostě úžasná).
                            A zrovna kopřivu na skládce si od čajdy fakt umím představit.

                            Attachments:
                            #178664
                            Thielli

                              Tady je to horší než ve škole.
                              Jeden den chybíš a stěží to doženeš. 🙄

                              Takže po kouskách odspodu:
                              Kachno,
                              to je božánek. Já úplně rozumím té přilnavosti k hlodavcům – jak tvojí, tak Mileniny… měla jsem králíka i morčata i křečky a mohla jsem se z nich poprdět stejně jako ze psů teď. Čím dál víc cítím, že i ta “tenká” vlákna spojení jsou stejně pevná.
                              Tenká myslím z pohledu lidské stupnice… jako že morčata nevrtěla ocasem, neopírala si o mě hlavu a neolizovala mě, místo toho běhala a močila, kde se dalo… a stejně. Stejně to tam je. A je to krásný. Každá nitka důvěry mezi dvěma tvory.

                              Jinak- nezklamalas 😂 – čekala jsem, kdo se první ozve, že dobrý fotograf dá i kopřivu na smeťáku tak, aby vznikla hezká fotka… ale já myslím, že ty i čajík víte, jak jsem to myslela.
                              😊 pohlazení všem dlouhým hebkým uším.

                              #178665
                              PetraK

                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                RRRÁÁÁ
                                MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!

                                Gůtn tág majne líbe Kindr.

                                Dívadlo bylo skvělý fčéra, byla legrace výborná: Brtnik pravil, že pojedeme zas. Jen na stole jsem netančila 😀

                                Kachnoooooooooo, ty máš ale ňuňu králíčka, to je takovej slaďouš!
                                Já mám od černýho čaje, taky velekrásný ohaří fotos.

                                černej čajiiii hele pamatuješ?? Tahle je fakt boží!

                                #178666
                                cernej caj

                                  PetraK
                                  Super, ze ste si to uzili:)

                                  Nojo, rumicek jak bublal s vodou:)

                                  Kachna
                                  Kdy se u mladat pozna ze jo nebo ne? Bych zas nekdy mohla prijet, ale jednou nasadis latku a pak ji musis drzet a to je snad nejhorsi:D

                                  Jinak je to bozan:)

                                  MirkaD
                                  Kdyz si vzpomenu ja ty drateny kartace do ledjice koupila dva, tak ti jeden vezmu. Pekne sis dala teda naloz domaci jeste, ale dafinka sikovna ze sama behala a ze ste nasli novou cesticku je taky fajn:)

                                  Jeden typek ze srazu ma doma stredjiho pepr a sul kluka, fesaka, ukazoval fotky.

                                  Thielli
                                  S morcatama mas pravdu, no…

                                  Charlie blil ale nastesti na dlazbu rano… morce neblije a kdyz, tak do klece:D

                                  Kralicek by se mi mozna libil na stary kolena, jenze… on asi nema rad zimu od podlahy… ale zase bez psu bych snad mohla mit i koberec:D

                                  #178667
                                  Maya

                                    Blby je ze ty morcata a kralici zijou moc kratce

                                    #178668
                                    Thielli

                                      Mayo,
                                      moje všechna čtyři morčata žila jako vlkodav. 7 let plus minus.
                                      Králík Vendelín Koniáš žil skoro osm let. Není to zase tak krátká doba.
                                      Třeba právě proto jsem si nepořídila v dospělosti želvu. Protože jsem se nemohla spolehnout na to, že se o ni někdo bude starat stejně dobře jako já, až budu zpopelněná…

                                      #178669
                                      Zlata

                                        Maya
                                        Tak táta měl angoráka Pepu,venku v králíkárně(zezacátku jich bylo víc,jen Pepa zůstal)a tomu bylo minimálně 8.Každý ráno dostal půl tvrdýho rohlíku a hrnek bílýho kafe.Ta srst se posílala někam ke zpracování a máma si objednávala vlnu na pletení.Z tý angorský tu mám ještě schovaný rolák, jenže to děsně kouše.

                                        #178670
                                        Maya

                                          Zlata
                                          ja mela svetr ze psi vlny a kousal priserne, nakonec si z nej sousedka udelala polstar, ji to nevadilo 😀
                                          Thielli
                                          tak 8 let je malo, ja mivam psy 15 let to je jedou tolik, tak asi mam jiny dimenze nez majitel vlkodava nebo dogy
                                          zelvy mam, ale dobrovolne jsem si je teda neporidila, ale docetla jsem se, ze nedky se dozivaji 30 let a nekdy 100 let, ja uz je tak tech 30 mam a furt zijou a uz teda taky premejslim komu je odkazu 😀

                                          #178671
                                          Thielli

                                            ja mela svetr ze psi vlny a kousal priserne

                                            měla jsi ho chodit venčit a řikat – nesahajte na něj! von kouše!

                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,181. až 1,200. (celkem z 1,289)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.