Phytovet more mobility x detox

Fóra Veterina – zdraví i nemoci Phytovet more mobility x detox

  • Toto téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 7 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1659
    kachna

      Smí se podávat současně, nebo se musí střídat?
      díky

      #1668
      cernej caj

        vypada to, ze zvlast je to lepsi (rozkliknout ten treti dotaz)

        #1674
        PetraK

          Smí se podávat současně, nebo se musí střídat?
          díky

          ptala jsem se na tohle přímo pana Jiřičky kvůli Bubi a napsal mi:

          Otázka: Dobrý den pane doktore, mám dva dotazy, je možné dávat současně – tedy v jedné krmné dávce Detox a More mobility? A je možné použít verzi určenou pro koně i pro psy, abych nemusela rozlišovat, a používat pouze jednu věc?

          Odpověď:

          Dobrý den,

          Ad) dva přípravky najednou – osobně nedoporučuji, radši si zvolit jeden hlavní přípravek, důležitější pro stav zvířete, ten podávat delší dobu a střídat s druhým, podpůrným. Zde asi spíš More mobility, podávat 4-6 týdnů; pak 2-4 týdny Detox. Máte tak i prostor vyhodnit si účinnost dané směsi.

          Ad) kůň/pes – pokud máte koně i psa, je to logické, použít jednu věc. Sice je rozdílné hmotnostní i druhové složení, ale mám zpětnou vazbu, že směs pro koně dokáže ulevit i psovi. Ale pořád je kůň býložravec a pes šelma

          • Odpověď byla upravena před 7 roky a 3 měsíci uživatelem PetraK.
          #1676
          PetraK

            aha- koukám, že čajda sem ten můj starý dotaz rovnou dala, je rychlejší než blesk.

            #1755
            cernej caj

              a navic sem odhalila, ze je tvuj 😀 su nejlepsi 🙂

              #1935
              PetraK

                Hotovej Kolumbus! 😀

              Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (celkem z 6)
              • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.