Pan Gentleman – Texík

Fóra Od čtenářů Pan Gentleman – Texík

  • Toto téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel cernej caj a poslední změna proběhla před 5 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
  • Autor
    Příspěvky
  • #50972
    PetraK

      Taaak přátelé, to budete fšicí čučet, jakýho krasavce má Kus kus. Závist je špatná vlastnost, ale někdy si halt čék nepomůže, takže nepokrytě tohodle krasavce závidím a myslím, že nebudu jediná:

      Jeho lordstvo TEXÍK

      Zadumaný Lordstvo

      Pipinka roztomilá

      Oooom! 😀

      Co sem to sakra vlastně chtěl?

      Texík ussurijský, pardon tygřík ussurijský

      a jak si na to asi mám lehnout? Zbláznila se snad?

      #50975
      Fifi

        Tak ten je! Whau! Jestli ma fakt 10 kg, by se ho asi Troldik i bal. 😀 Krasec chlupatej kockatej, Kus kus ma dobrej kus. 🙂

        #50979
        PetraK

          Fifi

          Kus kus ma dobrej kus.

          😀 😀 přéésně!!
          Je fakt nádhernej co? A ten výraz 🙂 🙂 při třetí fotce jsem se naprosto zamilovala 🙂

          #51019
          Denny

            Nádhernej Rysokocourek! Hned bych ho pomudlala…
            U mainek se mi líbí i to, že to jsou takoví kočkopsi.
            Fakt úžasnej, krásně zbarvenej. Posílám podrbkání.

            #51026
            Kus kus

              Poklony a ohlasy jsem Veličenstvu vyřídila.
              Já děkuji- on je má za samozřejmost. 🙂

              #51027
              Denny

                Ten bude namyšlenéj ! 😀
                Mojí šéfové syn žije v Praze a má tři mainky, krmí je i těma jednodenníma kuřátkama eee. Ale jsou úžasné, ikdyž ona tvrdí, že je z nich hrozně chlupů ale já to mám asik tak . Když jí miluješ, není CO řešit.
                Mimo jiné má taky několik terárek s gekonama atd. ale tu “havěť” má díky svojí práci, páč zkoumá jak se rodí atd…

                #51035
                PetraK

                  Kus kus
                  ji- on je má za samozřejmost
                  pochopitelně, to se nedá ani nic jinýho očekávat, slaďouš je to.

                  Dennyky
                  Když jí miluješ, není CO řešit.

                  přéésně! Líp to říct nejde

                  #51158
                  Kus kus

                    Průser je, že jsem v životě tíhla spíše k psékům, kočky, jejich potřeby chování a nároky jsem vůbec neznala, neuměla je “číst” a osud mi přivede do cesty tohle něžné stvoření. Ale jak píše Denny, mainky opravdu mají napůl psí povahu a Texík byl zpočátku velmi shovívavý. Se divím, že se nemlátil packou do čela jak jsem tupá. Dneska už si bez skrupulí vyřve co potřebuje. Sedím v kumbálu u kompu, pán se přihrne, postaví na zadní a tak dlouho mě tahá za tričko až vstanu a následuju ho kam potřebuje.
                    Z 90% se jedná o jídlo, to začne tancovat v kuchyni a otírat se o šuplíky skříňky s kočičíma dobrůtkama, jindy nutně potřebuje otevřít okno ať může ven na parapet, nebo se posadí v obýváku k udici s peřím -výzva ke hraní. Nesnáší když sedím u počítače, ale na televizi se dívá rád. Natažený přes celý konferák a já v leže ze sedačky vidím akorát jeho pr.. záda, protože stůl je vysoký.
                    Mám bezva fintu, zaštrachám v misce, vytáhnu kleštičky na drápky, dvakrát cvaknu naprázdno a kocur je v čudu. Používám když je v telce něco fakt zajímavého, což se děje málokdy. Raději zamilovaně čučím na krasavca.

                    #51320
                    PetraK

                      Kus kus

                      tíhla spíše k psékům, kočky, jejich potřeby chování a nároky jsem vůbec neznala, neuměla je “číst” a osud mi přivede do cesty tohle něžné stvoření

                      No proto ti osud přivedl do cesty něžný stvoření, aby to poznávání kočičího života bylo co nejmíň bolestivý. Páč kdyby byl Pan Zrzavý drakobijec, měla bys asi velkoproblémek 🙂 , takhle jste měli prostor se spolu naučit v klidu žít.

                      Se divím, že se nemlátil packou do čela
                      tak to nevíš, co dělal, kdyžs ho neviděla 😀 😀 😀 😀

                      Mám bezva fintu, zaštrachám v misce, vytáhnu kleštičky na drápky, dvakrát cvaknu
                      😀 😀 to je podlýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý!!! 😀 😀 😀

                      U nás stačí vzít do ruky krabičku s vodičkou na vykapávání uší a už se dekuje – zrzavej preclik. Flekatá stodola stojí a tupě čučí, co se bude dít 😀

                      #51359
                      Denny

                        že se nemlátil packou do čela jak jsem tupá
                        nenéééé já se učím pořád 😀

                        kleštičky na drápky, dvakrát cvaknu naprázdno a kocur je v čudu.
                        u nás tohle zatím fungá s vysavačem 😀

                        Ale tak jako skválně ho netahám, to by se mi ani nechtělo.

                        #51363
                        PetraK

                          Dennyky
                          u nás tohle zatím fungá s vysavačem

                          no vidiš a máš po starostech se sedačkou, jak začne hrabošit, jdeš si trochu zaluxovat 😀 😀

                          #51365
                          Denny

                            Teď je klid, páč jsme téměř pořád venku 🙂

                            A tím žebych začala luxovat trestám i sebe 😀

                            • Odpověď byla upravena před 5 roky uživatelem Denny.
                            #52838
                            cernej caj

                              To je ale nadhernej kusanej kociciho kozisku, takhle zbarvenou jsem nikdy nevidela ale je krasna 🙂

                            Aktuálně je na stránce zobrazeno 13 příspěvků - 1. až 13. (celkem z 13)
                            • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.