Kecací léto 2024

Fóra Ostatní Kecací léto 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 1,495 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel PetraK a poslední změna proběhla před 43 minutami.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 1,496)
  • Autor
    Příspěvky
  • #174766
    cernej caj

      Thielli
      Ty ji drzes zkratka na mnozstvi plysonu?:D chudinka:D

      Petrs01
      Jj tahle zirafa je bozi… me stve ze feri uz je takova olezla a skareda:( nevin jak ji drzet srs hebkou a jemnou

      #174767
      Milena z Prahy

        Thielli
        Halabala se mi taky moc líbí 🥰! A od Velčovského máme takový bílý pohárky na vodu, co vypadají jako plastový, ale jsou porcelánový. David s nima u kamarádek získával body :).
        A ještě tohle je moje srdcovka:
        http://designrobot.cz/vyhledavani/trubkove-polokreslo-vichr-a-spol-3306

        #174768
        Thielli

          Milena
          a vidim, ze nekdo jede na stejne vlne 🙂
          Akorat mit na ty zrestaurovane kousky jeste finance.
          Mam od Halabaly dve Cecka, ze si je dam dohromady sama.
          Uz jsem se ucila u restauratora jak…

          #174769
          cernej caj

            Thielli
            Ja si na Milenu hned vzpomela, jak si zminmovala co mas rada 😀

            #174770
            Maya

              Milena
              Podobny zidle mamev praci na porady, da se na nich krasne houpat a tim udrzovat v bdelosti 😀

              #174771
              cernej caj

                Ja sem mela doma mamutostolicku, melo to metr a uneslo to asi 80kg 😀 taky takova vec, co clovek musi mit urcite doma 😀 to bylo na ledovym balu, asi posledni bronto bal, co sme byli, pak uz to nestalo za nic.

                Attachments:
                #174774
                Fifi

                  Brypodvecir vespolek,
                  teda Cajiku, auvajs s vahou krosny, na jak dlouho ze to jedes? Klatim se uz jen pri predstave si tohle hodit na zada, natoz s tim neco naslapat. Feri srst – se rika, ze srst je odrazem zdravi. Cos nakonec poridila za grancle? Navic je Feri kastrovana, to jde obcas kvalita srsti taky do prcic. Hlavne, at se babca drzi v tropech a ufuni to. 🙂

                  Mirko, tohle dvougeneracni bydleni muze bejt nekdy peklo. Co vic rict, at se to vsechno nejak uklepe a mas aspon pul dne pro sebe…

                  Jste mi s tou zahradni architekturou pripomnely vylet do Skotska a tamni vyzdobu u jednoho kramku. 😀

                  Attachments:
                  #174777
                  cernej caj

                    Fifi
                    vzali sme na zkousku ten petkult a na priste mam ulozenej ten fitmin. To je pro charlieho, feri ma napul jaterni dietu a RC na hubnuti.

                    Feri ma srst sussi a delsi, ale asi sem psala o charliem, ze jak se neda cesat a ma ji masakralne hustou, tak se blbe zjistuje, jak je nebo neni velkej, ale i tak uz mi prijde, ze co mel doted normalni granule tak uz vzhledem k tomu,ze mu bude 12 teda taky prejde na nejaky ne tak kaloricky, akorat on jen vypada obri, ale je ve hvezdach, zda je nebo neni tlustej:D

                    a taky teda feri trochu rezne od kuze, na to nikdy moc nachylna na reznuti nebyla. ted tu spokojene vylizovala kelimek. to jediny, ze si rikam, ze ted uz se mi ji tolik nechce nechavat doma “samotnou” i kdyz doma bude muz kazdej den, ze… ale tak verim, ze to bude dobry. Doma je porad kolem 23°C a dokonce rikal muz, ze nasel charlieho jak spi ve sprchaci 😀 zrovna sem se vecer sprchovala tak jeslti se mu libilo, ze tam je mokro 😀

                    no ja se pod tim batohem asi taky rozpulim… ale zas z tech 17.5kg bude 800g namazanych 6 dvouvalcu, ktery tak tri planuju snist zitra + veceri, a taky jeste zitra nepotahnu asi cely 3l vody, takze myslim, ze v nedeli uz bych mohla zacinat na 17kg 😀 a jak budu ujidat, bude to padat 😀

                    pekny zahradni botky, u harasova v kachnokraji taky maji takovy botky s kvetinacema po cely zidce a je to fakt hezky.

                    #174778
                    Thielli

                      Cernej caj

                      Tak jo, nejdriv me odrovnala Petrs v kompozici se zirafou a tys to dorazila zatisim s muzem a mamutem.
                      Tohle forum je proste diagnoza.
                      Sem nepatri nikdo tuctovy. 😆

                      #174779
                      cernej caj

                        Thielli
                        😀 proto se ti tady s nama libi 😀

                        Pred chvili sirena a ted 5 hasicskych jednotek, tak asi zas nejaky pole.. ty vyhne sou masakr, uz dneska horelo pole tady o 20km vedle…

                        Tak krasnej vikemd si vsichni uzijte! Ja asi obcas napisu ze ziju, ale jinak asi nebude moc prostor.

                        #174780
                        Kuskus

                          Zlatko, tolika rezatého štěstíčka a máš ho tuplovaně!
                          Jsou sladcí, bráškové. Tak ať se s Trixi domluví bez následků a dělají ti jen radost.

                          #174781
                          Zlata

                            Kuskus
                            S Trixou se nedomluví žádná kočka,teď mi domu nepustila ani Micáka.
                            Čertík šel ven,Micák dovnitř,jsou venku oba.Až mladý vstanou,ať ho sem pustí.

                            Plyšáky krásný veliký ,mamut,osel snad ve skutecný velikosti, strašně krásný,jsem viděla v obchodě v Třeboni na náměstí před léty, když jsem tam byla v lázních.

                            #174782
                            Maya

                              Cernejcaj
                              Skvely fotky 😀
                              Uzij si vylet
                              Ta vaha je masakr teda, tak snad se ti to podari brzy ujist

                              #174783
                              Kimi

                                Včera termín očkování, tak jsem se vypravila na veterinu. Při vstupu na zahradu se Goli zamotal do ostříhaných větviček, spadl na zem a nemohl se zvednout (má problémy i doma). Donesla jsem ho do ordinace. Paní doktorka usoudila, že je přehřátý, že raději očkovat nebude, ať raději jedeme domů a přijedeme, až vedra trochu pominou. Tak jsme jeli, přehřátí se mi nezdálo, v autě bylo 26 stupňů a otevřená okna. Doma jsem zjistila, že obvyklá parta pejskařek sedí na lavičkách, tak jsme tam na chvíli šli, Goli v normě. Sedáváme tam, jeden neunavitelný pes zjevu briarda – děti z vedlejšího hřiště mu chodí házet aport, dvě zachráněné galgo feny (Chrti v nouzi) a výjimečně raslík Džek, kterého má jedna drbna na hlídání, neb páníci jsou na dovolené. Tak jsme poseděly, poklábosily. Pak jsem ještě jela do PENNY a Goliho teda raději nechala doma, pobrečel si.

                                #174784
                                MirkaD

                                  má domácí šicí kreativita-aneb ušiju si to sama,když v obchodě jsou samý kulatý vodítka..
                                  a mimochodem kožený už vůbec…
                                  fialový 165cm+obojek stahovák,
                                  hnědý krátký do města/veterinu,
                                  růžový 5metrový a vesta z reflexního šátku

                                  Attachments:
                                  #174786
                                  MirkaD

                                    fialový

                                    Attachments:
                                    #174788
                                    MirkaD

                                      tak znovu

                                      Attachments:
                                      #174790
                                      MirkaD

                                        a z výletu

                                        • Odpověď byla upravena před 1 dnem a 13 hodinami uživatelem MirkaD.
                                        • Odpověď byla upravena před 1 dnem a 13 hodinami uživatelem MirkaD.
                                        Attachments:
                                        #174796
                                        MirkaD

                                          tak..uvidíme…

                                          Attachments:
                                          #174798
                                          MirkaD

                                            tak ještě něco..

                                            Attachments:
                                          Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1,461. až 1,480. (celkem z 1,496)
                                          • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.